Νέα

Ad Κηφισού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kifisoy60
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
46
Like
107
Πόντοι
0
Σήμερα στο Κηφισού 60 είναι η Αντριάνα 17:00-05:00
Photo Editor_Hq553i.png
και η Ματίνα 19:00-05:00
_MG_2516.jpg
Εξαιρετικές παρουσίες πλεον υψηλού επιπέδου, μπράβο
 

herc96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
230
Πόντοι
280
Φέρτε την Agatha πισω
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
622
Πόντοι
310
Θυμάται κάποιος μια κοπέλα πριν την καραντίνα σίγουρα, καπου στο 2019 Κοντούλα μελαχρινή με τατουάζ δεξιά κ αριστερά στη μέση, από την αριστερή κάτι τραιμπαλ κ δεξιά 2 σειρές γράμματα & το χαρακτηριστικό τατου στο στέρνο κάτω από τα στήθη της Κλεοπάτρας σαν άγγελο με φτερά ;
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Πάω σήμερα να πάρω την Νινα . Παίρνω τηλέφωνο και μου επιβεβαιώνει ότι έχει την Νινα . Μετά από 20 λεπτά είμαι εκεί και κάθομαι στο σαλόνι . Με κοιτάει η ξανθιά KGB και μου αραδιάζει τα προγράμματα και λέει …. έχω δυο κοπέλες . Την Agatha και Alina ! Λέω ωραία αρχίσαμε . Αφού μου παρουσιάζει αυτές τις 2 λέω η Νινα ? Μου απαντάει κάτι ακατάληπτο και μου λέει το θεϊκό ….δεν έχει έρθει ακόμα . Εκεί τα πήρα στην Κράνα και τις λέω Βρε δεν σε πήρα τηλέφωνο πριν 20 λεπτά και μου λες εδώ είναι . Τι είναι τώρα αυτό ? Και φυσικά σηκώθηκα και έφυγα . Προφανώς η κυρία Νινα κάνει casting ΠΕΛΑΤΩΝ και η Τσα2 προσπαθεί να σπρώξει της άλλες δυο . Μαύρο από μένα . Μετά πήγα στο 30 και πήρα την Κιάρα .
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.621
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα πρέπει να πείτε στην κύρια Νίνα να το αφήσει το σπορ διότι είναι από τις πιο αδιάφορες στο θέμα υπηρεσιών κ συμπεριφοράς...πολύ απλά πέρασε η μπογιά δεν είναι κακο να σεβόμαστε τα χρήματα που δίνει κάποιος έστω για ένα γαμησι!
Εμ...δε θελω να γραφω ποτε κακο για κοπελες..αλλα και σε μενα δε φερθηκε καλα...(πριν μερικους μηνες)κακως..γι αυτην πανω απ ολα..γιατι ειναι πολυ ωραια γυναικα με ολα τα προσοντα ...απλα δεν θελει!!εμενα αυρο μου εβγαλε...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.621
Πόντοι
1.011
ιταλιδα να ερθει για καριερα ελλαδα, ειναι σαν να πηγαινει ελληνιδα να δουλεψει στην αλβανια.

δεν καταλαβαινω γιατι το κανετε αυτο.

δηλαδη αν πειτε οτι ειναι απο ρουμανια ή αλβανια η κοπελα δεν θα μπει ο αλλος να την δοκιμασει αν ειναι ομορφη και προσχαρη??
Ουτε εμενα με νοιαζεθ η καταγωγη...απο καπου θα ειναι...σημασθα εχει η συμμετοχη η διαθεση ..ο τροπος! Κι ερχομαστε!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom