Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κεφαλληνίας 75

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim1212
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Κάνεις λάθος.Ότι έκοψε το παπάρι του και πήρε μερικές ορμόνες δεν έγινε γυναίκα.Ούτε ωάρια παράγει ο οργανισμός του,ούτε σάλπιγγες έχει ούτε μήτρα.Οπότε...

Δικιο εχει ο φιλος. Ακρωτηριασμενος αντρας ειναι, δεν εγινε γυναικα. Αλλα πολλα εγχειρισμενα απο τις πολλες επεμβασεις και τα φαρμακα που παιρνουν σε συνδυασμο με τις αισθητικες παρεμβασεις και το styling δυσκολα ξεχωριζουν απο γυναικες, ποσο μαλον στο ημιφως ενος μπουρδελου. Αυτο που δε προκειται ποτε να καταφερουν να κανουν ειναι να φτιαξουν μουνι σαν το φυσικο, το οποιο ειναι σκετη καυλα. Ετυχε να δω φωτο στο διαδικτυο απο τεχνητο και ειναι πραγματικα αηδιαστικο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.......Παντως για το θεμα τραβελλι η οχι (εαν ειναι post-op trans δηλαδη εγχειρισμενη) το θεμα εχει ως εξής-
Αφου εχει κανει εγχειριση δεν ειναι αντρας. Τελεια και παυλα........

..ερωτη(ξ)η: και η αντριλα που αναδύει το κορμι του, αλλαζει κι αυτη αυτοματα τη στιγμη της ψαλιδιάς και μεταμορφωνεται σε γυναικωτή ????????
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Αλίσα, μικρόσωμος κορασίς ανευ βυζίου, γλυκυτάτη εις το πρόσωπον. Γλλύψιμον σώματος αποσπασματικά, νευρικά και για δυο δευτερόλεπτα, πίπα και μετά πισοκολλητόν κατά δική της επιθυμία. Κατόπιν κατά δική μου ιεραποστολικώς και μετά με τα πόδια φέροντα υψηλά τακούνια εις τους ώμους μου. Στα συν οτι δεν έβγαλε τα παπούτσια ούτε το mini skirt και ότι άγετο και εφέρετο σύμφωνα με τας επιθυμίας μου. 50 ευρώ το μαλλίον.
Μόνο για ψυχανώμαλους και φετιχιστές. Κατά τ' άλλα μάπα το καρπούζιον.
 

Επισκέπτης
μια ελενα ρωσιδα τυπου μοντελ που ηταν πρωινη βαρδια μουναρα την εχει πετυχει κανενας κ εαν ναι λεει τιποτα η το εχει εγκαταληψει το αθλημα?
 

Επισκέπτης
εννοω τωρα εαν λεει τιποτα γιατι την εβλεπα σιγα σιγα επερνε την κατω βολτα
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
μια ελενα ρωσιδα τυπου μοντελ που ηταν πρωινη βαρδια μουναρα την εχει πετυχει κανενας κ εαν ναι λεει τιποτα η το εχει εγκαταληψει το αθλημα?

Τιν εχω παρει 3 φορες μονο και μονο για την εμφανιση...Απο συμμετοχη μην περιμενεις και πολλα,παντως προθυμη και συμπαθιτικη.Συνηθως Πεμπτη και Παρασκευη τιν εχω πετυχει.
 

Επισκέπτης
Τιν εχω παρει 3 φορες μονο και μονο για την εμφανιση...Απο συμμετοχη μην περιμενεις και πολλα,παντως προθυμη και συμπαθιτικη.Συνηθως Πεμπτη και Παρασκευη τιν εχω πετυχει.

τωρα τελευταια την εχεις παρει γιατι τον τελευταιο καιρο πριν κανα μηνα επερνε την κατω βολτα δηλ δεν ειχε πολυ κεφι?
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Πριν 3 βδομαδεσ περιπου ηταν η τελευταια φορα...Οι αλλες ηταν πριν τον δεκεμβριο.
Παντως δεν παρατηρησα κατι τετοιο,αλλα αμα ειναι ετσι καλυτερα να την αποφυγω...
 

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
μετρια η εμανουελλα παιδια μουναροσ αλλα 0 συμετοχη
 

Επισκέπτης
κανενα καλο παιδακι που να κανει σκαουτ στο εν λογω στουντιο υπαρχει να μας πει τι κοπελες παιζουν αυτον τον καιρο??

μια σοφια ξανθια με σιλικονη ψηλοκοντοπουτανο την εχει πετυχει κανενας???

μπορει να μας δωσει κανενας καμια πλ(ε)ροφορια??? :rolleyes:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
κανενα καλο παιδακι που να κανει σκαουτ στο εν λογω στουντιο υπαρχει να μας πει τι κοπελες παιζουν αυτον τον καιρο??

μια σοφια ξανθια με σιλικονη ψηλοκοντοπουτανο την εχει πετυχει κανενας???

μπορει να μας δωσει κανενας καμια πλ(ε)ροφορια??? :rolleyes:

κολλημένος με τη μπάλα!...  :sunglasses:  :jerking:  :jerking:
:2funny:
σιγά ρε παλιέ.....  :o  :jerking:  :jerking:  :2funny:  :2funny: 
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως ξερετε κανενα καλο μωρο με ομορφα και καθαρα ποδια στο εν λογω στουντιο που να ξερει να τα χρησιμοποιει?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
μηπως ξερετε κανενα καλο μωρο με ομορφα και καθαρα ποδια στο εν λογω στουντιο που να ξερει να τα χρησιμοποιει?

στο εν λόγω παίζουν η Σοφία, η Νίνα, η Ελενα, η Εύα, η Εμμανουέλλα και η Αλίνα. Πιστεύω ότι να ζητήσεις ποδοκατάσταση θα σου κάνουν αλλά θα σε κοιτάνε με ειρωνία και δεν θα το κατέχουν
 

dimi64

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
στο εν λόγω παίζουν η Σοφία, η Νίνα, η Ελενα, η Εύα, η Εμμανουέλλα και η Αλίνα. Πιστεύω ότι να ζητήσεις ποδοκατάσταση θα σου κάνουν αλλά θα σε κοιτάνε με ειρωνία και δεν θα το κατέχουν
heelover ξέρεις καμμία που να το κατέχει;
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια στο εν λογω στουντιο μπορεις να παρεις δυο κοπελες μαζι?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια στο εν λογω στουντιο μπορεις να παρεις δυο κοπελες μαζι?
                                                                                  Συνηθωs ναι.Eξαρταται απο ποιεs ειναι εκεινη την στιγμη,γιατι υπαρχουν και καποιεs εξαιρεσειs.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε δεν αξιζει για δυο μαζι. Ειναι πολλα τα λευτα.Εγω που πηγα μου πηραν 200 ευρω και στα15΄ ειχαν φυγει.
 

kissifer

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
μια γιαννα ψηλη ξανθια με ενα ταττου στην πλατη ξερουμε τι λεει?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.673
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά μια μουνάρα ξανθιά πορνοστάρ με κοτσίδες νομίζω που πέτυχα σήμερα πώς λέγεται; Δε σκόπευα να μπω παρά μόνο να ρωτήσω κάτι & την είδα να κάθεται μες το δωμάτιο & μου έκανε εντύπωση...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom