Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κεφαλληνίας 75

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim1212
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
Κράτα και μία "πισινή" MasterC. Μην είσαι τόσο απόλυτος.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ειναι δυνατόν να μπεις στο ίδιο δωμάτιο με τη Χριστίνα και να ΜΗΝ καταλάβεις οτι είναι τραβέλι ;;;

είναι 1000% τραβέλι. Την Μελίνα δεν την έχω δει (ακόμα) αλλά όταν την δω θα σας πω.

δεν ξερω τη εμπειριες εχεις , αλλα χαλαρωσε λιγο , οπως ειπε και ο PLAT , και το καταθετω και εγω , ειναι φυσιολογικη γυναικα .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το οτι είναι τραβεστί η Μελίνα είναι πολύ κακόγουστο αστείο. Το βεβαιώνω υπεύθυνα από ιατρική θέση. Για τη Χριστίνα δεν ξέρω γιατί ήταν η πρώτη φορά που πήγα και δεν ήρθα σε οπτική η ψηλαφητική επαφή με το επίμαχο σημείο.
Η Μελίνα, που την έχω γνωρίσει στην Ιππώνακτος, είναι άκρως φιλική, πολύ ερωτική, ξέρει τι πρέπει να σου δώσει για να νοιώσεις άνετα και να φύγεις με ένα αίσθημα ικανοποίησης και όχι να τα βάλεις με τον εαυτό σου γιατί έπεσες και πάλι στην απαράδεκτη κατηγορία των Χριστίνα, Ρωξάνη, Κιμ, Στέλλα κ.λ.π, κ.λ.π., ων ουκ έστι αριθμός.
Κορυφαίες για μένα (που εδώ και λίγο καιρό επανέκαμψα  στα studio μετά από πολύχρονη απουσία και επομένως έχω "δει" μερικές μόνο, καθοδηγούμενος από το παρόν site) οι: Μελίνα, Ισαβέλλα, Σόνια, Σιμόν. Και αυτό μπορεί να μην αφορά τόσο την ομορφιά, όσο τη συμπεριφορά και τη συμμετοχή.

ρε συ την σιμον που την βρισκουμε τωρα?
 

Επισκέπτης
Vasos, κατά έγκυρες (τσατσοειδείς) πληροφορίες μου η simon θα ξεκουραστεί για λίγο καιρό γιατί ήταν άρρωστη και νοιώθει εξαντλημένη.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Καταθέτω και τη δική μου εμπειρία από τη χθεσινή μου κατάθεση στο "Χριστινάκι" μετά από την ενθουσιώδη προτροπή του mikrosgr.
΄Οταν μπήκα στο studio μιλούσε με κάποιον ο οποίος αποδείχθηκε τυχερός γιατί τελικά δεν κάθησε και έφυγε. Η "καρντασίνα" μου λοιπόν αφού αυτοπαρουσιάστηκε δήλωσε οτι και βέβαια είναι από τη Θεσσαλονίκη μας. "Δεν φαίνεται", είπε, "μόνο η Θεσσαλονίκη βγάζει τόσο όμορφες κοπέλες". Στο δωμάτιο το πρώτο πράγμα που είπε ήταν "δεν είμαι πάρα πολύ όμορφη;". Είσαι, ψέλισα, έχοντας ήδη ξενερώσει. Σε πολύ λίγο χρόνο έβαλε το προφυλακτικό, έκανε ένα σύντομο κοινό στοματικό και ανέβηκε κάθετη από πάνω, πιασμένη από τα κάγκελα του κρεβατιού. Και να που (περιέργως;) δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Οι ωραιότερες γυναίκες πέρασαν από το μυαλό μου μήπως μπορέσω και απαλλαγώ αξιοπρεπώς από το "μαρτύριο" όπως είχε εξελιχθεί το όλο σκηνικό ενώ αυτή βογγούσε (προφανώς προσποιητά για να επιταχύνει τη διαδικασία). "Τί έχεις πάθει", ανέκραξε, "και είμαι 23 χρονών κούκλα". Ξεκαβαλίκεψε, σκούπισε το προφυλακτικό με χαρτί και ξανάρχισε το στοματικό, όπου και ολοκλήρωσα τελικά. "Το κατάλαβα από την αρχή οτι αυτό ήθελες" μου είπε θριαμβευτικά.
Αμ δεν κλατάλαβες, δυστυχώς, τίποτα κυρά μου.
Γειά σου, και να μας γράφεις! Προφανώς τον mikrosgr τον γούσταρες, εμάς μας πέρασες ντούκου. Εμεις να δεις.

Λοιπόν ακριβώς τα ίδια και εγώ, μόνο που εγώ της είπα οτι είναι τραβέλι και μου το έπαιζε ιστορία...τσάμπα τα λεφτά ...
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες σημερα κατα τις 12 περασα απο το κεφαλληνιας μηπως βρω τη τζουλυ.με ενημερωσε η υπηρεσια οτι το μαγαζι αλλαξε διευθυνση και λειτουργει με καινουριες κοπελες.ηταν η σαντρα εκει,ρωσιδα με καλλιγραμο σωμα.μπηκα χαλαρα...50 ευρω φυσιολογικο,60 ευρω για το 69 και 70 ευρω για κουλουρι,αυταρχικο κ.λ.π.εμεινα πολυ ικανοποιημενος και σας παρουσιαζω για πρωτη φορα στα χρονικα τις σελιδας την[size=10pt]σαντρα[/size]!!!! και φωτο απο το στουντιο.(το ωραριο του μαγαζιου ειναι 10 το πρωϊ με 2 το βραδυ.)

 

Συνημμένα

  • STUDIO KEFALLINIAS 019.jpg
    STUDIO KEFALLINIAS 019.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 66

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
φωτο ν2.
 

Συνημμένα

  • STUDIO KEFALLINIAS 013.jpg
    STUDIO KEFALLINIAS 013.jpg
    24,3 KB · Εμφανίσεις: 58

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
το κωλαρακι της σαντρας!!!!!!!!

επισης να συμπληρωσω οτι πρεπει να ξεχασετε τις παλιες κοπελες(λαρα,χριστινα,μελινα).λογω συνταξιοδοτησης!!! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • STUDIO KEFALLINIAS 016.jpg
    STUDIO KEFALLINIAS 016.jpg
    13,6 KB · Εμφανίσεις: 46

Επισκέπτης
καλά ρε μεγάλε, σου πόζαρε η γκόμενα για να βάλεις τις φώτο στο site; τι παιχνίδι παίζεται;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
ΧΑχαχαχΑΧΑΧ έγραψες μεγάλε !!!
 

GLOVER

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μαγγες καλησπερα.γραφω για πρωτη φορα  και θελω και εγω να καταθεσω την εμπειρια μου για το studio. εγω περασα εχτες το βραδυ και ηταν ενα μωρο δυο μετρα ονοματακι (αλεξανδρα) σκετη καυλα.περασα με 50 ευρο  για να  δω και τη πεζει.πολλυ δυνατο στο κρεβατι και δεν χαλαγε και χατηρι.η κυρια του μαγαζιου μου ειπε οτι δουλευουν 7 καινουργιες αρα εχουμε και συνεχεια.  ΥΣ.  Σαν μαγαζι δεν παιζεται καθαριωτητα ΑΑΑΑΑΑ.
 

GLOVER

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το πρωι συναθλητες μου πηγα στο στουντιο για βολτα.ακουω τωρα τελευταια οτι παιζουν καλα μωρα.Ηταν η μικρη μιλανα που εχω ξαναδει στο αχαρνων 106.το μωρο το εχω παρει και γιαυτο εφυγα.Η γλυκιτατη υπηρεσεια να λεμε και για αυτες μου ειπε οτι το απογευμα θα ειναι η αννα.επειδη ειχα δουλεια δεν πηγα μηπως την ξερει κανεις.Μου ειπε η κυρια κικι οτι ειναι κοντουλα. :idiot: :idiot:
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια ποια απο εκει αξιζει για ποδοκατασταση?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Παντως για το θεμα τραβελλι η οχι (εαν ειναι post-op trans δηλαδη εγχειρισμενη) το θεμα εχει ως εξής-
Αφου εχει κανει εγχειριση δεν ειναι αντρας. Τελεια και παυλα.
Δειτε το και μεταφορικα {Εαν εχεις ελκος στομαχου και κανεις εγχειριση, δεν εχεις πια ελκος} τοσο απλα.
Τωρα για trans με βυζι και πουτσα αλλαζει το παραγμα.
Υπαρχει στο kinky.gr μια πολυ καλη... λεγεται Ναντια.
Μεχρι να βγαλει το string δεν το καταλαβαινεις με τιποτα. Αφου το βγαλε τοτε το παιχνιδι ειναι αναλογα με τα γουστα. Διαλεγετε και βαζετε!!!
 

Επισκέπτης
σοστος ο καυλιαρης σιναδελφος count!!!ρεσπεκτ μεγα καυλιαρι!!!!
 

Επισκέπτης
count για πια ναντια λες ρε φιλαρακι???δοσε λινκ!!!
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Παντως για το θεμα τραβελλι η οχι (εαν ειναι post-op trans δηλαδη εγχειρισμενη) το θεμα εχει ως εξής-
Αφου εχει κανει εγχειριση δεν ειναι αντρας. Τελεια και παυλα.
Δειτε το και μεταφορικα {Εαν εχεις ελκος στομαχου και κανεις εγχειριση, δεν εχεις πια ελκος} τοσο απλα.

Κάνεις λάθος.Ότι έκοψε το παπάρι του και πήρε μερικές ορμόνες δεν έγινε γυναίκα.Ούτε ωάρια παράγει ο οργανισμός του,ούτε σάλπιγγες έχει ούτε μήτρα.Οπότε...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Τελος παντων,τρυπα να ειναι και οτι να ειναι?
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μαγκες σημερα κατα τις 12 περασα απο το κεφαλληνιας μηπως βρω τη τζουλυ.με ενημερωσε η υπηρεσια οτι το μαγαζι αλλαξε διευθυνση και λειτουργει με καινουριες κοπελες.ηταν η σαντρα εκει,ρωσιδα με καλλιγραμο σωμα.μπηκα χαλαρα...50 ευρω φυσιολογικο,60 ευρω για το 69 και 70 ευρω για κουλουρι,αυταρχικο κ.λ.π.εμεινα πολυ ικανοποιημενος και σας παρουσιαζω για πρωτη φορα στα χρονικα τις σελιδας την[size=10pt]σαντρα[/size]!!!! και φωτο απο το στουντιο.(το ωραριο του μαγαζιου ειναι 10 το πρωϊ με 2 το βραδυ.)
μηπως ξερει κανεις τι ωρες και τι μερες παιζει η σαντρα με τα ωραια ποδια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom