Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα νεο απο το Ροουζ εχει κανεις ????
 

Επισκέπτης
το νεο για το στουντιο ροουζ ειναι οτι ηρθε επιτελους νεο πραμα  καμελια αλλα δεν ξερω αν ειναι καλη η οχι ουτε την ειδα αλλα τηλ την υπηρεσια και μου το ανηγγειλε σα χαρμοσυνο μυνημα!!!!!!!
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τι νεα εχουμε απο το playboy ?
 

Επισκέπτης
απο το πλειμποι το σιγουρο ειναι οτι η βουλγαρα εφυγε πριν μερικες μερες και [ηγε αλλου τωρα ποια ηρθε δεν ξερω αλλα σημερα μπορει να το τιμησω το μαγαζι
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι πηγες κανεις στη Ροζα ηρθε οντως νεο πραμα ???
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.006
Κριτικές
178
Like
39.619
Πόντοι
21.896
ηρθε μια καμελια αλλα δεν την ειδα μονο μου το ειπε η υπηρεσια στο τηλ πριν 5-6 ημερες
αμα πας κατα κει πες μας την εμπειρια φιλε
 

sexolatris

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
απο το πλειμποι το σιγουρο ειναι οτι η βουλγαρα εφυγε πριν μερικες μερες και [ηγε αλλου τωρα ποια ηρθε δεν ξερω αλλα σημερα μπορει να το τιμησω το μαγαζι
προχθές που πέρασα ήταν κλειστό μάλλον δεν άνοιξε  δεν έχει καμιά κοπέλα...
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αντε ρε παλληκαρια γραψτε εντυπωσεις ...
προχτες το απογευμα ηταν ανοιχτο ...
σας επιασε η κριση ?
 

sexolatris

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα προχτές η ίδια Βουλγάρα που είχε και παλιά τίποτε καινούργιο... δυστυχώς .....
 

alkis11

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα προχτές από το playboy ήταν ενά μικρό πιπινάκι από Βουλγαρία μου είπε

όνομα Ντέζη νομίζω ή κάτι τέτοιο γιατί τα ελλήνικά της ήταν ελάχιστα απ΄ότι κατάλαβα

έκανε μόνο απλό πρόγραμα με 30€. Στο δωμάτιο ήταν καλή θα έλεγα και ευχάριστη καθότι

μικρούλα (22 χρονών μου είπε) δέχτηκε και χαδάκια και δάχτυλο στο νινάκη της μόνο όταν

πήγα να την γλύψω αρνήθηκε, έκανε πίπα με προφυλακτικό για αρκετή ώρα μπορώ νσ πώ μετα

από δική μου απαιτηση και όταν κατάλαβα οτι ερχόταν το τέλος την σταμάτησα και την γύρησα

στα τέσσερα οπου μετα από λίγο τελείωσα . Γενικά θα έλεγα οτι είναι καλή και αξίζει να την

επισκευθεί κανείς . Αυτά ελπίζω να βοήθησα
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το βραδυ κλειστο το playboy  :(
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ PLAYBOY ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ. ΑΠΟ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ(ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ). ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ..... ΣΤΟ STUDIO ROSE ΣΙΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΡΟΥΜΑΝΑ Η ΚΑΜΕΛΙΑ.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Το ρουμανακι καλο αξιζει μια επισκεψη την τιμησα και αξιζε τα λεφτα της ....
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Κυριακάτικη απογευματινή μπουρδελότσαρκα στα στούντιο της Καβάλας. Επίσκεψη στο στούντιο Rose, όπου με περίμενε μια πολύ ωραία έκπληξη!!! Σάντρα, ξανθό έκφυλο πιπίνι εκ Ρουμανίας... όαση για τα μάτια - και όχι μόνο!!! Θα ακολουθήσει κριτική στο αντίστοιχο thread. Η κοπέλα είναι τόσο όμορφη, που απλά χαζεύεις στη θέα της... ειλικρινά εντυπωσιάστηκα, και δεν μετάνιωσα καθόλου την κατάθεση αλλά ούτε και ότι έγινε στο πρώτο από τα στούντιο που επισκέφθηκα, καθώς το έτερο στούντιο Playboy ήταν κλειστόν...

Τα άσχημα νέα είναι ότι η κοπέλα είναι απλά περαστική, θα μείνει στο στούντιο μέχρι την Τετάρτη... και η τσατσά ήταν καινούργια και δεν ήξερε να μου πει ποια κοπέλα θα έρθει μετά. Πάντως, όσοι πιστοί μέχρι τότε προσέλθετε!!!  :tits2: :tits2: :tits2:
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο στούντιο Rose,χθες το απογευμα.
Ναντια νομιζω μου συστηθηκε η κοπελα , ξανθια, με μικρα τατουαζ, Ρωσιδα...!!!
Πολυ όμορφη,εντυπωσιάστηκα πραγματικα ... 

Δυστυχως η κοπέλα φευγει για την πατριδα της , ηταν τελευταια μερα ...
Ειπε πως θα ξαναρθει μετα τις γιορτες...θα την ξανατιμησω ....
Η τσατσά  δεν ήξερε να μου πει ποια κοπέλα θα έρθει μετά.
Ανοιγουν 12 με 1 το μεσημερι...
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Αυτή ήταν η Σάντρα, που έγραψα παραπάνω. Την ξανατίμησα κι εγώ την Τετάρτη, τελευταία μέρα της παραμονής της στο στούντιο... δεν είχε πάντως την θέρμη της πρώτης επαφής, σαν να βαριόταν, σαν κουρασμένη να ήταν... ίσως και επειδή ήταν η τελευταία της μέρα να ήθελε να τους ξεπετάξει όλους να πάρει τα ευρώπουλά της και να την κάνει. Δεν ξέρω, πάντως δεν το απόλαυσα όσο την πρώτη φορά. Γεγονός πάντως ότι είναι πανέμορφη, ξανθιά και με εκπληκτικό σώμα  :dancing: Έχει τέλεια βυζάκια, φανταστικό κώλο και κάτι κρατήματα στη λεκάνη που εφαρμόζεις στο πισωκολλητό....... άλλο πράμα!!!!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Για όποιον ενδιαφέρεται, στο στούντιο Rose από τούδε και στο εξής βρίσκεται η Καμέλια, Ρουμάνα γύρω στα 30-35 την έκοψα, ωραίο σώμα, ευγενική και πρόσχαρη και με εμφανή διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη, αν και ήταν μετά τη 1 που επισκέφθηκα για να δω τι παίζει... Το μόνο που με χάλασε λίγο ήταν το πρόσωπο, χωρίς να είναι άσχημη απλά μου έβγαλε κάτι μεγαλίστικο. Δεν την δοκίμασα, όποιος συνάδελφος πάει και του αρέσει και την δοκιμάσει μπορεί να μας πει εντυπώσεις.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Το ρουμανακι καλο αξιζει μια επισκεψη την τιμησα και αξιζε τα λεφτα της ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom