Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 369
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Kamelia εως Παρασκευη μετα ερχεται αλλη κοπελα...
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ναι η γνωστη Ρουμανα που ηταν και τον χειμωνα ειδωμεν απο Παρασκευη νεο πραμα αναμενουμε...
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Ας στείλει κάποιος σε ένα διαχειριστή, τοποθεσία από το δεύτερο μαγαζί για να το περάσουν μέσα, να δούμε κι εμείς που είναι...
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι Καμια ενημερωση απο Καβαλα και στουντιο Ροουζ ?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι Καμια ενημερωση απο Καβαλα και στουντιο Ροουζ ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.489
Κριτικές
178
Like
40.366
Πόντοι
21.896
στουντιο ροουζ χτες κλειστο
στο αλλο στο πολυστυλο ενα ρουμανακι ετων 22 κοντο  ξανθο κατω του μετριου κια εσκασε μυτη και ξυπολυτο :headbang: :headbang:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
στουντιο ροουζ χτες κλειστο
στο αλλο στο πολυστυλο ενα ρουμανακι ετων 22 κοντο  ξανθο κατω του μετριου κια εσκασε μυτη και ξυπολυτο :headbang: :headbang:
πολυ Ρουμανακι , στην Ανατολικη Μακεδονια , τωρα τελευταια , με καραβι τις φορτωσαν ?  :grin: :think:
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Τι γίνετε με τα ντέλα στην Καβάλα;
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στο στούντιο ροουζ και ήταν μια Σάντρα αν θυμάμαι καλά καλό κομμάτι θα έλεγα το καλύτερο απο αυτά που εχουν έρθει στο στούντιο αυτό.Πολύ καλή πίπα,πολυ ωραία βυζάκι και κωλαράκι,μέτρια φάτσα.Το μόνο "αρνητικό" η τσατσά μιλάει σαν...άντρας!!!
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Εχθές ήταν κλειστά,όπως και σήμερα.Μετά απο επικοινωνία θα ανοίξει αύριο με νέα κοπέλα.Κρίμα γιατί ήταν καλό κομμάτι η Σάντρα :- Ας ελπίσουμε ότι το νέο κομμάτι θα είναι ανάλογου επιπέδου ή ακόμα και καλύτερο ;)
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχην να συμφωνησω απολυτα με τον συναγωνιστη patriarcha oti η τελευταια κοπελα που περασε απο το στουντιο rose, η ρουμανα, ηταν κορυφαια. Πηγα λοιπον σημερα για να δω την καινουργια, εχοντας υψηλες προσδοκιες, αλλα δυστυχως διαψευσθηκα, η μαλλον καλυτερα την πατησα ασχημα. Με  μια λεξη συναδελφοι, αθλια συμπεριφορα . δυστυχως για μενα δεν τη μυριστηκα τη φαση απο την αρχη και περασα στο δωματιο. προκαταρκτικα κατω του μηδεν, χαλια πιπα, μου την επαιζε με το χερι και ισα που το εβαλε σο στομα της. σε μια φαση μου λεει παμε στα τεσσερα. της λεω,μονο στα τεσσερα, αλλη σταση δεν εχει. τσαντιστηκε το πουτανακι και αρχισε να μου λει, δε θα μου μαθεις εσυ τη δουλεια μου και αλλα τετοια ξενερωτικα που λενε καποιες αθλιες ιεροδουλες.  εντωμεταξυ το χερι της  ηταν κολλημενο στο εργαλειο και τον επαιζε συνεχεια. ετσι δεν προκειται να σηκωθει της λεω και αυτη τι μου απανταει συναδελφοι, στο θεο που πιστευεται.  σκασε δε φταιω εγω , εσυ εχεις το προβλημα. τα πηρα στ κρανιο της τραβαω το χερι και σηκωνομαι να φυγω αφου την στολισα αναλογως. πρωτη φορα εβρισα ιεροδουλη , αλλα δεν αντεξα.  γαμησε τα , πολυ πορωμενο το πουτανακι, με ασχημο στομα, παροτι μικρο σε ηλικια. τελοσπαντως για να μην τα πολυλογω, εφυγα αηδιασμενος.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.489
Κριτικές
178
Like
40.366
Πόντοι
21.896
file kala ta grafeiε αλλα επρεπε και να την χαστοθκισεις την βρωμορουμανα
αν ειπε ετσι που σε πιστευω τοτε πραγματικα επρεπε να την ρηξεις κια σκαμπιλια
πως την λεγανε την κοπελα για να ξερουμε μην την πατησουμε και δωσε λιγο περιγραφη
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
file kala ta grafeiε αλλα επρεπε και να την χαστοθκισεις την βρωμορουμανα
αν ειπε ετσι που σε πιστευω τοτε πραγματικα επρεπε να την ρηξεις κια σκαμπιλια
πως την λεγανε την κοπελα για να ξερουμε μην την πατησουμε και δωσε λιγο περιγραφη
δεν ξερω αν ειναι ρουμανα ουτε ονομα ρωτησα. απο εμφανιση μετρια, μαυρο μαλλι αδυνατη και κοντη. φορουσε κοκκινα εσωρουζχα στη υποδοχη
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Μηπως ρωτησες ποσο καιρο θα μεινει?
 

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ρωτησες ποσο καιρο θα μεινει?
οχι φιλε δε ρωτησα. Παντως αμα παρεις τηλ, θα μαθεις πληροφοριες, ονομα κλπ. δυο τρεις μερες  ειναι εκει περα.δεν νομιζω να την αλλαξανε κιολας. και  μετα οποτε θες νας πας, παιρνεις πριν τηλεφωνο και τσεκαρεις αν ειναι αυτη, ετσι ωστε να την αποφυγεις. παντως ελπιζω να το ξαποστειλουν γρηγορα πισω απο εκει που ηρθε το σιχαμα. κριμα γιατι η προηγουμενη που ειχαν, ηταν η καλυτερη που περασε απο το συγκεκριμενο μαγαζι.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα καμια νεα αφιξη στην Rosa τπτ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom