Νέα

Κάτια και Μισέλ- Αφέντρες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε, πριν πας, ενημέρωσε αν το κόμιστρο είναι 150 ή έπεσε.
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Έχω βρεθεί μαζί τους για ποδολαγνεία μόνο κι είναι ο κάτι άλλο, Καθαριότητα φουλ εννοειται και θα ξαναπάω άμεσα...Γιατί να μην έχεις 4 ποδαράκια να γλύψεις με 70 Ευρώ?
 

ditas

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παει με την ωρα η με τις εκτονωσεις??? Πλενονται παρουσια σου πριν αρχησουν??? Στρωνουν τιποτα κατω για να πατανε η χυμα εκει που εχει τελειωσει ο αλλος???
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Παει με την ωρα η με τις εκτονωσεις??? Πλενονται παρουσια σου πριν αρχησουν??? Στρωνουν τιποτα κατω για να πατανε η χυμα εκει που εχει τελειωσει ο αλλος???
Ναι τα έπλυναν,μην αγχώνεσαι και ναι απλώνουν και σεντόνι δεν σε βάζουν στο πάτωμα ;-)
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Έχω βρεθεί μαζί τους για ποδολαγνεία μόνο κι είναι ο κάτι άλλο, Καθαριότητα φουλ εννοειται και θα ξαναπάω άμεσα...Γιατί να μην έχεις 4 ποδαράκια να γλύψεις με 70 Ευρώ?
Πω ρε φίλε της κολάσεως!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
70 € το δίδυμο καλό ακούγεται.
Φυσικά, μόνο ποδολαγνεία.
έτσι δεν είναι ?



Έχω βρεθεί μαζί τους για ποδολαγνεία μόνο κι είναι ο κάτι άλλο, Καθαριότητα φουλ εννοειται και θα ξαναπάω άμεσα...Γιατί να μην έχεις 4 ποδαράκια να γλύψεις με 70 Ευρώ?
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
70 € το δίδυμο καλό ακούγεται.
Φυσικά, μόνο ποδολαγνεία.
έτσι δεν είναι ?
Οτι και να κανεις εκει περιπου στα 80,παντως πανω απο 100 το διπλο δεν παιρνουν,πολυ καθαρες το εχω ξαναγραψει οτι καλυτερο στο διπλο αυταρχικο,εχουν φοβερη χημεια και πολυ σωστες
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Παει με την ωρα η με τις εκτονωσεις??? Πλενονται παρουσια σου πριν αρχησουν??? Στρωνουν τιποτα κατω για να πατανε η χυμα εκει που εχει τελειωσει ο αλλος???
Μα τι γραφεις?πεντακαθαρες ειναι οι κοπελες.
 

ditas

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παει με την ωρα η με τις εκτονωσεις???
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Οι κοπέλες είναι κούκλες...ειδικά Μισέλ...και εξαιρετικά ατομάκια...έχω κάνει sessions μαζί τους με ποδαράκια και έχω περάσει σούπερ!!
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Το τηλεφωνο τους που το βρισκουμε; Δεν μπορω να βρω καποια αγγελια ή καποιο site τους
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Πάνε τρεια χρονια και ακόμα να ξεχάσω το ποσό υπέροχα πέρασα μαζί τους, με είχαν κάνει σκλάβα τους. Κύριες σας ευχαριστω
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Πάνε τρία χρονια είπα....
Ψάξε στο γκουγκλ Κατια Μισελ αφεντρες και θα βρεις την σελίδα τους
Μπορείς αν θέλεις να στείλεις email στα email επικοινωνίας που γράφουν στη σελίδα τους και σου στέλνουν τηλ επικοινωνίας και ότι πληροφορία θες!!
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
αυτες ειναι καθαρα λεσβιες!

καλα ειλικρινα πως την βρισκετε μονο με τετοια γουστα ?
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
αυτες ειναι καθαρα λεσβιες!

καλα ειλικρινα πως την βρισκετε μονο με τετοια γουστα ?
Καλησπέρα,αν  δεν ψάχνεις για σεξ περνάς τέλεια μαζί τους..προσωπικά μόνο ποδαράκια γουστάρω και όχι κάτι πιο extreme..
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Καλησπέρα,αν  δεν ψάχνεις για σεξ περνάς τέλεια μαζί τους..προσωπικά μόνο ποδαράκια γουστάρω και όχι κάτι πιο extreme..
Έτσι, έκαστος στο είδος του....
Κι εγώ έχω περάσει υπέροχα μαζί τους....
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Ικανοποιημένος από την συνάντηση με τις αφέντρες  Κάτια και Μισέλ στο χώρο τους. Καλό barefoot ποδοπάτημα και από τις δύο (δυστυχώς δεν πάτησαν έντονα με τις γόβες τους ώστε να αφήσουν σημάδια από τα τακούνια τους) πολύ καλό footjob και μέτριο throatstand αφού δεν έφτασα στα όρια μου να κοντεύω να χάσω τις αισθήσεις μου. Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να είναι πιο δυναμική και θα δοκιμάσω και το ballbusting που όπως μου είπαν το κατέχουν άριστα. We will see....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom