Νέα

Καφετεριες με ξεκωλες σερβιτορες για ματι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
τυπε υπαρχουν καφε και κλαμπ με κρυφα δωματια που γαμας τις σερβιτορες και τις μπαργουμαν με αρκετο μπαγιοκο βεβαια.
Ωραια στηλε μου πμ ονομασιες και περιοχες για να παω....Πεφτη μπαλαμουτι πρωτα κουβεντουλα και μετα πας η το λες χυμα και σε οδηγη η κοπελα
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Το ΚΟΡΥΦΑΙΟ μουνι που ειδα αυτες τις μερες στην Θεσσαλονικη ειναι πωλητρια
Σε τμημα καλλυντικων :headbang: :headbang: πολυκαταστηματος
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662
Ωραια στηλε μου πμ ονομασιες και περιοχες για να παω....Πεφτη μπαλαμουτι πρωτα κουβεντουλα και μετα πας η το λες χυμα και σε οδηγη η κοπελα

ουτε μπαλαμουτι ουτε κουβεντουλα, οι κοπελες σεριτορες ειναι δεν καθονται στα τραπεζια, απλα πας μιλημενος πλερωνεις και η κοιπελα που θα διαλεξεις σου λεει

ελα μαζι μου να σου δειξω που ειναι η τουαλετα οποτε σε παει στο υπογειο οπου ειναι και τουαλετες αλλα απο διπλα εχει πορτα που γραφει "ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ"

και εκει μεσα υπαρχει ζεστη φωλιτσα να ασελγησεις πανω στο κορμι της σερβιτορας καβλας με το κολαν.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
λοιπον θα κανω αποκαλυψη... σε καφε στην καλλιθεα υπαρχει σερβιτορα καβλα πιτσιρικα αλλοδαπη

που με 20 ευρω πιπωνει σε αμαξι μετα το τελος της βαρδια της...

ακαποτα και τα δεχεται ολα στο στομα εγω δε θελω να δωσω αλλες λεπτομερειες οποιος αλλος τα εχει αδειασει στο στομα της μπορει

να ενημερωσει.

Λογικα θα το κανει αυτο με πολους πελατες... Το θεμα ειναι εμεις που δεν την ξερουμε πως να της το φερουμε...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ουτε μπαλαμουτι ουτε κουβεντουλα, οι κοπελες σεριτορες ειναι δεν καθονται στα τραπεζια, απλα πας μιλημενος πλερωνεις και η κοιπελα που θα διαλεξεις σου λεει

ελα μαζι μου να σου δειξω που ειναι η τουαλετα οποτε σε παει στο υπογειο οπου ειναι και τουαλετες αλλα απο διπλα εχει πορτα που γραφει "ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ"

και εκει μεσα υπαρχει ζεστη φωλιτσα να ασελγησεις πανω στο κορμι της σερβιτορας καβλας με το κολαν.

Αν εννοεις αυτο στο κολωνάκι
πλήρωσα πολλά..
Αλλά το μουνετο ηταν καυλα
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
μαγκες πειτε κ σε εμενα να γαμησω
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
τυπε δεν παω πλεον εκει..  την εχω γαμησει ποσες φορες την βαρεθηκα.
Εχει γυρισει απο Μυκονο μαυρισμένη
Γαματο contrast με τα μπλε μάτια
Μολις γυρισω Αθηνα θα παω για ενα ποτάκι :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662
Εχει γυρισει απο Μυκονο μαυρισμένη
Γαματο contrast με τα μπλε μάτια
Μολις γυρισω Αθηνα θα παω για ενα ποτάκι :grin:

τετοια λεγε μου...   τρελαινομουν να την χυνω στο στομα και να με κοιταζει με τα ομορφα μπλε ματια της....  
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
τετοια λεγε μου...   τρελαινομουν να την χυνω στο στομα και να με κοιταζει με τα ομορφα μπλε ματια της....  

Το καργιολακι δεν αφηνε προσωπο για να μην χαλασει το smokey μακιγιαζ :headbang:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662
Το καργιολακι δεν αφηνε προσωπο για να μην χαλασει το smokey μακιγιαζ :headbang:

σωστος !!  το ειχα παρατηρησει και εγω αυτο, απεφευγε το χυσιμο στο προσωπο γιατι μετα ειχε να σερβιρει κοσμο, οταν εχυνα τον εβαζε μεχρι το λαρυγγι μεσα για να μην την λερωσω ...

πολλες φορες εβγαινε για να σερβιρει δακρυσμενη απο το πολυ deap throat μια φορα μου ειχε πει οτι ενας πελατης την ρωτησε καλα εισαι ? γιατι εισαι δακρυσμενη ? εχεις κατι ?

που να ξερε ο πιρφορος
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
λοιπον θα κανω αποκαλυψη... σε καφε στην καλλιθεα υπαρχει σερβιτορα καβλα πιτσιρικα αλλοδαπη

που με 20 ευρω πιπωνει σε αμαξι μετα το τελος της βαρδια της...

ακαποτα και τα δεχεται ολα στο στομα εγω δε θελω να δωσω αλλες λεπτομερειες οποιος αλλος τα εχει αδειασει στο στομα της μπορει

να ενημερωσει.
Ρε τυπε πετας την βομβα κ μετα δεν δινεις λεπτομεριες, η το λες η δεν το λες..Αν μπορεις δωσε παραπανω πληροφοριες σε πμ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662
Ρε τυπε πετας την βομβα κ μετα δεν δινεις λεπτομεριες, η το λες η δεν το λες..Αν μπορεις δωσε παραπανω πληροφοριες σε πμ.


λογικο δεν ειναι ρε τυπε να μην λεω πολλες λεπτομερειες ?  φαντασου να τα ελεγα ολα και να εσκαγαν σημερα σαββατο στην καφετερια 100 νοματεοι και να ζηταγαν γαμησι απο τις σερβιτορες του μαγαζιου...

η κοπελα ενα εξτρα εισοδημα θελει δεν ειναι πουτανα. Αναγκη εχει.
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
τυπε υπαρχουν καφε και κλαμπ με κρυφα δωματια που γαμας τις σερβιτορες και τις μπαργουμαν με αρκετο μπαγιοκο βεβαια.
Οταν λες αρκετο μπαγιοκο για τι ποσα μιλαμε??? οσο ενα Citytour παραδειγμα????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
με την ιδια τυπε, το αφεντικο δεν ξερει τιποτα και δεν εχει αναμειξη , υπαρχει συνθηματικο οτι ενδιαφερεσαι...
Ρε τυπε πολυ δυκολο να  :fuck2: η αλλη στο μαγαζι και να μην το ξερει κανενας!!!!! μπορει να μην το ξερει το αφεντικο που παταει μια φορα την εβδομαδα, αλλα σιγουρα καποιος απο τους υπευθηνους του μαγαζιου εχει γνωση, μας λες οτι  :fuck2: εντος του μαγαζιου εαν εκλεινε τα ραντεβου για κανενα ξενοδοχειο μπορει να ηταν και μυστικο..... αρα μιλαμε για καφετερια - μπουρδελο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.078
Πόντοι
39.662
Ρε τυπε πολυ δυκολο να  :fuck2: η αλλη στο μαγαζι και να μην το ξερει κανενας!!!!! μπορει να μην το ξερει το αφεντικο που παταει μια φορα την εβδομαδα, αλλα σιγουρα καποιος απο τους υπευθηνους του μαγαζιου εχει γνωση, μας λες οτι  :fuck2: εντος του μαγαζιου εαν εκλεινε τα ραντεβου για κανενα ξενοδοχειο μπορει να ηταν και μυστικο..... αρα μιλαμε για καφετερια - μπουρδελο


για αυτο στο κολωνακι ξερει το προσωπικο, ειναι γνωστο οτι γαμιονται οι κοπελες εκει μεσα εστω και κρυφα χωρις να κινουν υποψιες, στο αλλο που λεω στην καλλιθεα δεν ξερει κανενας... η κοπελα παει σε αμαξι μετα την βαρδια και πιπωνει χωρις αυριο...

μονο αμα διαβαζουν οι εργαζομενοι της καφετεριας bou.com θα την καταλαβουν για αυτο δε γραφω πολλα για να μην την εκθεσω.

εχει και μονιμη σχεση η κοπελα και παει για γαμο μην της δημιουργησω προβληματα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom