Νέα

Καφετεριες με ξεκωλες σερβιτορες για ματι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.538
Πόντοι
446
Λοιπόν εχθες στο BOOGIE BAR διπλα απο το μετρο Χολαργού πέτυχα πολυ δυνατη σερβιτόρα με μεγάλο βυζι στητο. Το βασικότερο δεν φόραγε σουτιέν και η ρωγα ηταν κάγκελο!
Δυστυχώς ο φιλος μου ήθελε να κάτσουμε διπλα στο White Spoon :headbang:
Και δεν τον έστειλες τον φίλο;;;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.647
Like
28.816
Πόντοι
6.056
Έπεσα πάνω σε μια πολυ δυνατή barista στο cafe City Bakery στο Π. Φαληρο, κατω απο 30 με βλεμα πολλα υποσχόμενο και ενα δυνατό πάτο, το κολαν που φορουσε με σχεδιο δέρματος φιδιου χανόταν μεσα στην κωλοχαδρα της, οταν αρχισε να χτυπάει στο παγκο το αφρόγαλα για να κατσει τα κωλομερια της χτυπούσαν το ενα το αλλο... Απογευματινή βάρδια, εγω πηγα μετα της τεσσερις.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
584
Like
686
Πόντοι
86
εγω σπάζομαι να βλεπω τετοια μουνιά σερβιτόρες οταν σκεφτομαι οτι τις πηδαει καποιος αλλος.Οκ πας εκει και την παιρνεις μάτι αλλα αν δεν κανεις τιποτα μαζι της ειναι ψυχικά οδυνηρό.Εγω τουλαχιστον ετσι το βλεπω
Ασχημο συναισθημα πολύ να βλεπεις κατι που σου αρεσει και να μην μπορεις να το χεις!Καλυτερα να μην το ειχες δει καθόλου.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.932
Πόντοι
446
Το "Αχίλλειον" στα Κ.Πατησια έχει ξεκουράσει πολλές φορές τους κουρασμένους μου οφθαλμούς...
Δυνατή καφετέρια που σκάνε αντρες μεγαλύτερη ηλικίας, και το γατονι ο ιδιοκτήτης έχει βάλει φρεσκες κορασίδες να σερβίρουν
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
880
Κριτικές
184
Like
4.045
Πόντοι
14.175
Πριν τον covid είχε δυνατές σερβιτόρες, μετά χάλασε κάπως τώρα ψιλοστρώνει πάλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom