Νέα

Καφετεριες με ξεκωλες σερβιτορες για ματι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
στο θησείο στο S P A C E B Y A V L I δουλευει μια ξεκωλιάρα με ωραίο κώλο... !

By the way ωραίο τόπικ! πειτε και άλλοι όσοι ξέρετε καφετέριες με ξεκωλες  :erection: :wanker:

Στην Ηρακλειδων; Καλη φαση φαινεται. Μηπως ομως ειναι απο κατι καφετεριες πολυ κυριλε;
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
ΑΚΑΝΘΟΥΣ στον Αλιμο εχει ενα δυνατο στη υποδοχη και δυο σερβιτορες ξεκολακια για πολυ  :zfuck:
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ΑΚΑΝΘΟΥΣ στον Αλιμο εχει ενα δυνατο στη υποδοχη και δυο σερβιτορες ξεκολακια για πολυ  :zfuck:

Τι παιζει Ακανθους; Εχει εισοδο; Ειχα περασει μια φορα απ εξω και ειδα ουρα.

Μην ξεχνατε οτι για ματι στην καφετερια θα παμε ειτε μονοι μας ειτε με εναν το πολυ φιλο που θα ειναι και αυτος ματακιας και οχι φλυαρος.

Επομενως μερη που πας για μοστρα με τη γκομενα ή με φοιτητοπαρεες για χαβαλε αποκλειονται!

Γι' αυτο να δινεται λιγο και περιγραφη της καφετεριας, χωροδιαταξη, κοζα, ειδος θαμωνων...

 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Στην Ηρακλειδων; Καλη φαση φαινεται. Μηπως ομως ειναι απο κατι καφετεριες πολυ κυριλε;

Στην Ηρακλειδων ναι! Όχι δεν είναι τόσο κυριλέ...  Εμεις συνηθως καθομαστε εξω...αναλόγως τον κοσμο. Εγω πάω με εναν φιλο μου που ειναι ματακιας και αυτος μονο για αφτο το λογο... και μας ξερει η γκομενα μας μιλαει παντα.. φευγουμε φουλ καυλωμενοι παντα  :erection:
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Kings cafe στην πλατεια Κύπρου-Καλλιθεα.θαμωμες κατα 95% αντρες και σερβιτορες μόνο ξεκωλα. Σιγουρη επιλογη για μπανιστηρι
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Kings cafe στην πλατεια Κύπρου-Καλλιθεα.θαμωμες κατα 95% αντρες και σερβιτορες μόνο ξεκωλα. Σιγουρη επιλογη για μπανιστηρι

Είχα πάει πολύ παλιά πάρα πολλά χρόνια σε αυτήν την καφετέρια...άλλα δεν θυμάμαι να μου χε μείνει καμία..
αξίζει λες μια επίσκεψη ;;  :rockon:

Ποια μέρα είναι καλύτερη για επίσκεψη ; Εννοώ τα ξέκολα που έχεις κοζάρει δουλεύουν κάθε μερα η μόνο σ/κ?  :sunglasses:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
κάθε ιδιοκτητης καφετεριας που θελει πελατεια οφείλει να έχει ξεκωλο (ή που να φαινεται ξεκωλο) σερβιτόρα
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
φεη στο Ψ περιοχη ζωγραφου φοβερο πιπινι ξεκωλο..... γουσταρει να προκαλει ....
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Στην Ηρακλειδων ναι! Όχι δεν είναι τόσο κυριλέ...  Εμεις συνηθως καθομαστε εξω...αναλόγως τον κοσμο. Εγω πάω με εναν φιλο μου που ειναι ματακιας και αυτος μονο για αφτο το λογο... και μας ξερει η γκομενα μας μιλαει παντα.. φευγουμε φουλ καυλωμενοι παντα  :erection:

Kings cafe στην πλατεια Κύπρου-Καλλιθεα.θαμωμες κατα 95% αντρες και σερβιτορες μόνο ξεκωλα. Σιγουρη επιλογη για μπανιστηρι

Αυτα ειναι! :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.119
Κριτικές
493
Like
61.067
Πόντοι
39.662
λοιπον θα κανω αποκαλυψη... σε καφε στην καλλιθεα υπαρχει σερβιτορα καβλα πιτσιρικα αλλοδαπη

που με 20 ευρω πιπωνει σε αμαξι μετα το τελος της βαρδια της...

ακαποτα και τα δεχεται ολα στο στομα εγω δε θελω να δωσω αλλες λεπτομερειες οποιος αλλος τα εχει αδειασει στο στομα της μπορει

να ενημερωσει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν ειμαι του οφθαλμολουτρου διοτι βασανιζομε...αν υπαρχη κανα καφε που να γαμας κιολας ας πει καποιος για να -παω
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
πλεον οπως εχει γινει η ελλαδα και οι γυναικες σημερα το 90% που ειναι σερβιτορα και το 98% που δουλευει υποδοχη ειναι ξεκωλο .
ακανθους nalu opus new habits (νεα σμυρνη πλατεια) δυνατα μουνια οπως και το balzac πετρουπολη (ειναι αλυσιδα με opus akanthus) . το θεμα ειναι πως τις προσεγγιζεις για βιζιτα ? γιατι δεν κανουν τιποτα αλλο εκτος απο αρπαχτη η βιζιτα
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
λοιπον θα κανω αποκαλυψη... σε καφε στην καλλιθεα υπαρχει σερβιτορα καβλα πιτσιρικα αλλοδαπη

που με 20 ευρω πιπωνει σε αμαξι μετα το τελος της βαρδια της...

ακαποτα και τα δεχεται ολα στο στομα εγω δε θελω να δωσω αλλες λεπτομερειες οποιος αλλος τα εχει αδειασει στο στομα της μπορει

να ενημερωσει.



πως κανεις το κονε?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.119
Κριτικές
493
Like
61.067
Πόντοι
39.662
Δεν ειμαι του οφθαλμολουτρου διοτι βασανιζομε...αν υπαρχη κανα καφε που να γαμας κιολας ας πει καποιος για να -παω

τυπε υπαρχουν καφε και κλαμπ με κρυφα δωματια που γαμας τις σερβιτορες και τις μπαργουμαν με αρκετο μπαγιοκο βεβαια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ωραια πως γινετε το κονε...κληνουμε ματι, το λεμε χυμα , η με τα ρεστα δινουμε και 30 ευρο κληνουμε ματι παμε στο μπανιο και ερχετε ;; :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom