Νέα

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Κροκεων 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Max Cady
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Ξέρει κανείς αν σταμάτησε? Βλεπω έχουν κατέβει οι φωτογραφίες της απο το Μπανερ του Κροκεων αλλά και απο τις Κύριες ...???
 
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Κανει κατα καιρους κατι κενα αλλα οι φωτογραφίες ηταν παντα εκει.
Θα δουμε. Ελπιζω να μην σταματήσει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.469
Κριτικές
8
Like
23.741
Πόντοι
6.336

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Φίλε κουρσάρε η ιζαμπέλλα η μουνάρα έχει φύγει καιρό τώρα.Δυστυχώς γιατί ήταν μουνάρα σοβαρή.Η ντενίζ είναι καλή γκόμενα κι αυτή πρώην λαδοκόρη αλλά προφανώς άλλη.Τσέχα η μία,ουκρανίδα η άλλη..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φίλε κουρσάρε η ιζαμπέλλα η μουνάρα έχει φύγει καιρό τώρα.Δυστυχώς γιατί ήταν μουνάρα σοβαρή.Η ντενίζ είναι καλή γκόμενα κι αυτή πρώην λαδοκόρη αλλά προφανώς άλλη.Τσέχα η μία,ουκρανίδα η άλλη..
Καλησπέρα φίλε πωωωωω τι μου θύμησες τώρα γαμω τα μουνια η Ιζαμπέλα και original τσέχα όχι Μουφες δεν υπάρχει καμία περίπτωση να συναντήσουμε τέτοια κουκλάρα το επίπεδο έχει πέσει δραματικά άσε που το Κροκεών άλλαξε διευθυνση εδω και δυόμιση
χρόνια όλες οι ωραίες κοπέλες έφυγαν τώρα δεν έχει τίποτα ούτε απ' έξω δεν περνάω καί όχι μόνο εγώ αλλά κανένας που γνώριζε το μαγαζί αφού δεν έχει καμία αντίστοιχη Ιζαμπέλα ανύπαρκτο εντελώς.
Θυμάσαι πριν κάτι χρόνια που δούλευε και ο πάνω όροφος πού είναι αυτές οι όμορφες εποχές
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα φίλε πωωωωω τι μου θύμησες τώρα γαμω τα μουνια η Ιζαμπέλα και original τσέχα όχι Μουφες δεν υπάρχει καμία περίπτωση να συναντήσουμε τέτοια κουκλάρα το επίπεδο έχει πέσει δραματικά άσε που το Κροκεών άλλαξε διευθυνση εδω και δυόμιση
χρόνια όλες οι ωραίες κοπέλες έφυγαν τώρα δεν έχει τίποτα ούτε απ' έξω δεν περνάω καί όχι μόνο εγώ αλλά κανένας που γνώριζε το μαγαζί αφού δεν έχει καμία αντίστοιχη Ιζαμπέλα ανύπαρκτο εντελώς.
Θυμάσαι πριν κάτι χρόνια που δούλευε και ο πάνω όροφος πού είναι αυτές οι όμορφες εποχές

Ο πάνω όροφος...Όμορφες εποχές...2010 2011 ήταν στα καλύτερα του απ ότι θυμάμαι...
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Λοιπόν πέρασα από το Ισμηνης 2 να ελέγξω την Dennis αν είναι και πράγματι δεν είναι .  Αρκετά δυνατή παρουσία , της μοιάζει λίγο στον σωματότυπο αλλά δεν είναι Ιζαμπέλα . Αρκετά γυμνασμένη με σιλικονατες βυζαρες . Την επόμενη φορά θα δοκιμαστεί . Δεν έχω δει κριτικές ακόμα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom