Νέα

Ετεροφυλική Αλλοδαποί Ιστορίες καβλωτικές από λεωφορεία-μετρό κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massazakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Ναι ειναι τοσο αντρες οι πακιστανοι, που με το παραμικρο παραπτωμα ριχνουν οξυ στο προσωπο σε ανυπερασπιστες γυναικες.
Επισης οταν ερχονται εδω ζουν καμμια 10αρια μαζι και καθε εβδομαδα ενας απο αυτους εναλλαξ, βαζει παντοφλες, ποδια, και
κανει την χαρωπη νοικοκυρα, μετα το βραδυ τον καλιμπραρουν οι υπολοιποι 9 !!
 

Συνημμένα

  • mit.gif
    mit.gif
    419,3 KB · Εμφανίσεις: 212

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Ναι ειναι τοσο αντρες οι πακιστανοι, που με το παραμικρο παραπτωμα ριχνουν οξυ στο προσωπο σε ανυπερασπιστες γυναικες.
Επισης οταν ερχονται εδω ζουν καμμια 10αρια μαζι και καθε εβδομαδα ενας απο αυτους εναλλαξ, βαζει παντοφλες, ποδια, και
κανει την χαρωπη νοικοκυρα, μετα το βραδυ τον καλιμπραρουν οι υπολοιποι 9 !!

αντε σου λεω εγω οτι ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα για ενα 90% αυτων (που δε νομιζω)

μενει ενα 10% που δεν ειναι ετσι.. 10% επι "απειρο" ποσο μας κανει; τοσοι "πακιστανοι" αντρες αντρες υπαρχουν λοιπον τριγυρω σου κοροιδο

αν ειχες τα ματια σου ανοιχτα θα ειχες δει οτι πολλοι απαυτους (ειτε ανηκουν στο 90 ειτε στο 10%) εχουν αρχισει και ντυνονται κλαρινογαμπροι, σημαινει οτι τους απασχολουν πλεον κ αλλα πραγματα περα απο την επιβιωση ;) τρεχετε στον ιδιο αγωνα και "εσυ" πας χαλαρος νομιζοντας οτι εχεις αβανταζ ενω ολο το συστημα κανει το παν για να σε βγαλει εκτος πορειας ενω ο αλλος σκληραγωγημενος τρεχει με τα δυνατα του και τον κοουτσαρουν κιολας...


οσο για το αν τους σνομπαρουνε η οχι θα σου δωσω αλλο ενα επιχειρημα... οι μισες ελληνιδες εχουν σπουδασει στην αγγλια... εκει οι τυποι αυτοι δεν ειναι και κατι το τρομερο, τους βλεπεις και με γκομενα και με παρεες (φυσικα δεν προκειται για το ιδιο ακριβως με τους δικους μας, αυτοι οι περισσοτεροι γενηθηκαν εκει, οπτικα ειναι το ιδιο ομως). μπορει και καμια να πηγε με καναν τετοιο εκει.. η φιλη της που το εμαθε, η που απλα τους ειδε αγκαλια στη φωτογραφια του ΦΒ θελει και αυτη εναν. Δε γινεται να δοκιμασε η αλλη και αυτη οχι; Η φιλη με τη φιλη κλπ, ετσι δημιουργουνται οι μοδες, εστω και αν ειναι μοδες καποιας υποκουλτουρας, καποιοι απο αυτους θα γαμησουν. καποιοι επι απειρο; ;)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
αντε σου λεω εγω οτι ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα για ενα 90% αυτων (που δε νομιζω)

μενει ενα 10% που δεν ειναι ετσι.. 10% επι "απειρο" ποσο μας κανει; τοσοι "πακιστανοι" αντρες αντρες υπαρχουν λοιπον τριγυρω σου κοροιδο

αν ειχες τα ματια σου ανοιχτα θα ειχες δει οτι πολλοι απαυτους (ειτε ανηκουν στο 90 ειτε στο 10%) εχουν αρχισει και ντυνονται κλαρινογαμπροι, σημαινει οτι τους απασχολουν πλεον κ αλλα πραγματα περα απο την επιβιωση ;) τρεχετε στον ιδιο αγωνα και "εσυ" πας χαλαρος νομιζοντας οτι εχεις αβανταζ ενω ολο το συστημα κανει το παν για να σε βγαλει εκτος πορειας ενω ο αλλος σκληραγωγημενος τρεχει με τα δυνατα του και τον κοουτσαρουν κιολας...

Ότι εσύ δηλαδή έχεις δει εμφανίσιμη Ελληνίδα με πάκι και πρέπει να φυλάμε και τα νώτα μας από τις σκατί κατσαρίδες 1.60 με τα χέρια στην ανάταση..
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Ότι εσύ δηλαδή έχεις δει εμφανίσιμη Ελληνίδα με πάκι και πρέπει να φυλάμε και τα νώτα μας από τις σκατί κατσαρίδες 1.60 με τα χέρια στην ανάταση..

λες οτι ολοι ειναι 160 οποτε μπορεις να αραξεις; η λες οτι το εμφανισιμη ειναι για ολους το ιδιο; σε ειχα για πιο εξυπνο εσενα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
λες οτι ολοι ειναι 160 οποτε μπορεις να αραξεις; η λες οτι το εμφανισιμη ειναι για ολους το ιδιο; σε ειχα για πιο εξυπνο εσενα

Λέω ότι όσο οι κοντοπίθαροι σκατί αραβοπάκιδες που ήρθαν εδώ στη Γερμανία γαμάνε τις Γερμανίδες που θεωρεί ενδιαφέρουσες ο γηγενής αντρικός πληθυσμός,άλλο τόσο γαμάνε τα πάκια τις αντίστοιχες Ελληνίδες..
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Λέω ότι όσο οι κοντοπίθαροι σκατί αραβοπάκιδες που ήρθαν εδώ στη Γερμανία γαμάνε τις Γερμανίδες που θεωρεί ενδιαφέρουσες ο γηγενής αντρικός πληθυσμός,άλλο τόσο γαμάνε τα πάκια τις αντίστοιχες Ελληνίδες..

ξαναλεω οτι δεν ειναι ολοι κοντοπιθαροι, οχι σε σχεση με τον μεσο ελληνα τουλαχιστον, και κατα δευτερον μενεις στο μοναχο, ποιος απο αυτους θα πηγαινε να κυνηγησει την τυχη του στο μοναχο; δεν ειναι βλακες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ξαναλεω οτι δεν ειναι ολοι κοντοπιθαροι, και κατα δευτερον μενεις στο μοναχο, ποιος απο αυτους θα πηγαινε να κυνηγησει την τυχη του στο μοναχο; δεν ειναι βλακες

Και Ελλάδα που κατεβαίνω τους βλέπω όταν συνοδεύουν Ελληνίδες,τι σόι Ελληνίδες συνοδεύουν..
Ο.κ. Μόναχο δεν εχουμε πολλά τετοια παράσιτα γιατί θα ψοφήσουν της πείνας,αλλά τους είδα και Βερολίνο,τρομερο σουξέ.
Καμιά χοντρή,χίπισσα και αν..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
ειναι αντρες! πιο αντρες απο σενα! ειναι μονο οσοι ειχαν τα αρχιδια να κανουν αυτο το ταξιδι (η ελιτ τους ας πουμε απο αποψη ορχεων) ενω "εσυ" εισαι απλα ο μεσος ορος.

ηρθαν και σου ειπαν.. ακου φιλε ελληνα.. τα δικα μου δικα μου αλλα τα δικα σου δικα μας...

και εσυ το δεχτηκες. και τους επετρεψες να μοιραστειτε τις γυναικες η ακομα και τις θεσεις του λεωφορειου που ειχαν προβλεφθει για εσενα


αυτο το αναγνωριζει και η τελευταια γκομενα οτι αυτος ειναι αντρας που ηρθε και ΠΗΡΕ απο εσενα

(προσθετοντας αλλον εναν "αγοραστη" για το "προιον" που ειναι το μουνι της - αν το δουμε απο θεμα μαρκετινγκ)


βαλε τωρα οτι στο πληθος αυτων των "πιο αντρα απο εσενα" αναποφευκτα καποιοι βλεπονται κιολας....


βαλε οτι το πληθος ειναι "απειρο" οποτε και αυτοι που βλεπονται ειναι πρακτικα και αυτοι "απειροι"


θες να γραψω κιαλα για να καταλαβεις οτι και ποσο την εχεις γαμησει??????


(δεν αναφερομαι προσωπικα με το 2ο ενικο)

Βρε ΜΗΝ μας την "βιδώσει" κάνα βράδυ και τους στείλουμε όλους τους λάθρο από κει που ήρθαν!
Διότι καλός καλός ο Έλλην αλλά ΜΗΝ το πάρει απόφαση!
Π.χ. 400 έτη φάγαμε στην μάπα τους μπάσταρδους τους Τούρκους!
Θα κολλήσουμε στους Αραβοπάκιδες.. ΔΕΝ νομίζω!
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Βρε ΜΗΝ μας την "βιδώσει" κάνα βράδυ και τους στείλουμε όλους τους λάθρο από κει που ήρθαν!
Διότι καλός καλός ο Έλλην αλλά ΜΗΝ το πάρει απόφαση!
Π.χ. 400 έτη φάγαμε στην μάπα τους μπάσταρδους τους Τούρκους!
Θα κολλήσουμε στους Αραβοπάκιδες.. ΔΕΝ νομίζω!

καλα μεχρι να μας βιδωσει καποιος απαυτους πηδαει.. οσο καποιος απαυτους πηδαει καποιος απο εμας τον παιζει.. ασε που προσωπικα πιστευω οτι απαξ και καποιος απαυτους πηδηξει μια φορα η γκομενα βγαινει για παντα εκτως του pool σου... ποιος θελει να ειναι ο επομενος μετα απο τον λαθρο πακιστανο η νιγηριανο εν γνωση του? εγω παντως δε θελω... δηλαδη ολες αυτες που ξερω η θα υποψιαστω οτι εχουν παει με καναν τετοιο απλα δε τις κοιταω... ποσες μενουν;; αστα φιλε η μονη ελπιδα σε αυτο το θεμα ειναι οι πιτσιρικαδες που καποιους τους βλεπω πολυ δυναμικους αλλα τους περισσοτερους φλωρους passive. ΑΑΑΑν καταφερουν οι πρωτοι να ξυπνησουν τους δευτερους εχει καλως, αν η κρισιμη μαζα των passive φλωρακων επικρατησει σε αυτη τη γενια οπως και τις προηγουμενες δες εχουμε καμια ελπιδα, θα γινουν ολα αυτα κατι το νορμαλ, ηδη οι νεες γενιες δεν εχουν βιωσει πως ειναι να μη ζεις χωρις λαθρο... οταν κατι δε το ξερεις δεν το αναζητας...
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Και Ελλάδα που κατεβαίνω τους βλέπω όταν συνοδεύουν Ελληνίδες,τι σόι Ελληνίδες συνοδεύουν..
Ο.κ. Μόναχο δεν εχουμε πολλά τετοια παράσιτα γιατί θα ψοφήσουν της πείνας,αλλά τους είδα και Βερολίνο,τρομερο σουξέ.
Καμιά χοντρή,χίπισσα και αν..

οταν φτασουν οι μεν να μη ντρεππονται να συνοδευονται και οι δε να εχουν αυτοπεποιθηση να συνοδευουν ενω βρισκονται παρανομα στη χωρα δηλαδη δε δικαιουνται ουτε τον ηλιο της να απολαμβανουν το παιχνιδι εχει χαθει εντελως. καθε φορα που θα το βλεπεις ολο και πιο οικιο θα το αισθανεσαι, βλεπε βλεπε θα συνηθισεις....


και μαντεψε... ηδη συμβαινει... και στην αθηνα και στα μερη σου

αν δε τα βλεπεις εστω και σε μικρη κλιμακα τοτε απλα κοιμασαι ορθιος συγνωμη κιολας.

αν εχεις αμφιβολιες ανοιξε ενα τιντερ με φοτος εναν γυμνασμενο πακι στην αθηνα και απολαυσε. η και εκει πανω. η ακομα πιο απλο, βαλε οτι εισαι γυναικα και δες ποιους θα σου δειξει πανω πανω (σου διχνει αυτους που εχουν καλυτερη αναλογια likes/views μεχρι να προσδιορισει τη δικη σου αναλογια και να σου δειχνει αναλογους/ες)
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τι 400 χρόνια και διώξαμε τους Τούρκους ρε μάγκες; Ευτυχώς βούλιαξαν οι Άγγλοι τον στολο του Ιμπραήμ στο Ναυαρίνο και δε μιλάμε όλοι τούρκικα τώρα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
3.556
Στα πλαίσια κάποιου σπορ συνταξιδεύαμε συχνά αγόρια-κορίτσια από 12 έως 18 ετών.
Στα 12-13 λοιπόν έχει τύχει να κοιμάμαι σε ίδιο δωμάτιο με αθλήτριες μέχρι δεκαοχτώ,στο ίδιο διπλό κρεβάτι,
μιας και όσο προχωρούσαν τα τουρνουά που συμμετείχαμε και αποκλείονταν οι συναθλητές/ες μας,
ενώ αρχικά αγόρια/κορίτσια μέναμε σε ξεχωριστά δίκλινα/τρίκλινα, μετά απλά μας έβαζαν mix για να μην χρεωνεται η ομάδα
πολλά δωμάτια.
Αλλά αυτό είναι για άλλο thread..

Ταξιδεύαμε με αεροπλάνα,τρένα,λεωφορεία,ανάλογα το που ήταν να πάμε, Ελλάδα και εξωτερικό.
Ενώ ήμουν 12-13 οι περισσότερες 16+ είχαν ήδη γαμηθει με μεγαλύτερους τους και έτρωγα τρελό τρολάρισμα με τύπισσες να αλλάζουν μπροστά μου και να με τρολάρουν γενικά..
Ανάμεσά τους ήταν μια που πήγαινε Λύκειο,εγώ παίζει να πήγαινα ακόμη 6η Δημοτικού..
Πολύ ωραίο σώμα,απίστευτες βυζάρες,φάτσα μέτρια..
Ένα βράδυ λοιπόν που κοιμόμασταν στο ίδιο διπλό κρεβάτι κατακαλόκαιρο και την είχα πάρει ο ύπνος,
άρχισα να την ακουμπάω δειλά σαν να ακουμπάνε δήθεν οι πλάτες μας..Μετά σαν να ακουμπάνε τα πόδια μας
και όταν είδα ότι κοιμάται βαθιά και δε νιώθει,έβαζα χέρι αβέρτα,ακόμη και κάτω από το φανελάκι της..
Έβαζα χέρι παντού,εκτός από μουνί..

Δε θα ξεχάσω λοιπόν μια φορά που γυρνούσαμε πολύ αργά τέρμα κουρασμένοι με τουριστικό λεωφορειο και αυτή καθόταν δίπλα μου.
Κοντό σορτσακι,λευκό μπλουζάκι..
Με το ένα χέρι μου σήκωνα το μπλουζάκι και με το άλλο έβαζα το χέρι μου και χάιδευα τις βυζάρες της βάζοντας το χέρι μου και μέσα στι σουτιέν της.
Μετά χάιδευα τα μπούτια της και ξανά τις βυζάρες της..
Και αυτό κρατησε για ώρες..
Αυτή καμιά φορά σαν να ξεβολευόταν και άλλαζε στάση ύπνου,αλλά εγώ συνέχιζα..
Ήμουν συνεχώς καυλωμένος που τη χούφτωνα και αδρεναλίνη φουλ μη με ανακαλύψει,αυτή ή κάνας άλλος παραδίπλα.

Τα θυμάμαι και μου γίνεται κάγκελο ακόμη και σήμερα.. :bigdick:
Σε ζηλεύω ρε!!!!
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Τρελή ιστορία στον ηλεκτρικό της Αθήνας παιδιά γυρίζω απο Μοναστηράκι για Κηφισιά και κάθομαι απέναντι σε μια θείτσα και δίπλα σε ένα πανέμορφο ξανθό θεικό καυλάκι. Εγώ στην κοσμάρα μου και στο χάζι και μόλις βγαίνει το τραίνο απο τα υπόγεια στην επιφάνεια απο το ανοικτό παράθυρο μπαίνει ένα ζουζούνι και πέφτει ακριβώς πάνω στο παντελόνι στο μουνάκι της μικρής. Αυτή άρχισε να τσιρίζει και να λέει πάρτε το απο πάνω μου (μιλάμε για ένα ζωήφιο γύρο στα 2-3 εκατοστά). Είχα κάτι χαρτιά σε μια σακούλα, τα βγάζω, βάζω το χέρι μέσα και την κάνω γάντι για να το τυλίξω το ζωύφιο και τις βουτάω το μουνάκι πάνω απο το παντελόνι (τι άλλο να κάνω) αρπάζω το ζουζούνι αφού της ζούληξα το μουνάκι της και το πετάω απο το παράθυρο. Έγινα κατακόκκινος από την ντροπή. Η μικρή να με αγκαλιάζει και να μου λέει με σώσατε. Πιάσαμε την  κουβέντα της λέω συγνώμη κορίτσι μου για την κίνησή μου αλλά δεν γινόταν αλλιώς. Όχι μου λέει δεν πειράζει είχα κατατρομάξει. Κατέβηκε σε μια στάση και ο καθένας πήρε τον δρόμο του. Δεν μπορώ να πώ ότι ήταν απο τις κατακαυλέ φάσεις αλλά είχε έναν ερωτισμό ελαφρύ αλλά και τόσο δυνατό που την θυμάμαι την φάση και μου ρχεται ένα χαμόγελο και για το αστείο της αλλά και γιά το ερωτικό της.
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
63
Like
497
Πόντοι
20
Πανε αρκετα χρονια....ημουν δεν ημουν 22.βραδυ,ενα απο τα τελευταια δρομολογια του 040 εκεινης της μερας μιας και η ωρα ηταν περιποθ 11 και και εγω το πηρα για να παω σπιτι.ανεβαινω στην αφετηρια στο περαμα και ολοκληρο το λεωφορειο αδειο εκεινη την ωρα
το λεωφορειο αυτο,τοτε,ειχε τις ξυλινες θεσεις.
μολις μπαινω παιρνει το ματι μου μια μουνιτσα εκει γυρω στα 23-25 με μακρυ καταμαυρο μαλλι και κορμι λαμπαδα. καθομαι ακριβως πισω της και ξεκινησε ο οδηγος για πειραια.θυμαμαι φορουσα μια βερμουδα καθοτι καλοκαιρι και μου ερχοταν η απιστευτη μυρωδια της μουνιτσας που καθοταν μπροστα μου.σε λιγα λεπτα ο πουτσος μου ειχε γινει πετρα και τον εβγαλα και τον επαιζα ακριβως απο πισω της.δεν αργησε η ωρα που εχυνα και τα μαζεψα ολα στην χουφτα μου και οπως κρεμονταν τα μαλλια της τα επιασα και τα γεμισα με τα καυτα μου χυσια αφηνοντας την τυπισσα με βρεγμενα μαλλια απο τα χυσια μου και χωρις να εχει καταλαβει το παραμικρο.
καποια στιγμη εφτασε το λεωφορειο στον προορισμο μου και αφου εβαλα την χυμενη ψωλη μεσα απο την βερμουδα,κατεβηκα στο κερατσινι...παντως θυμαμαι ηταν απιστευτο μουνι και ανετα θα το ξαναεκανα αν τυχαινε.
το περιστατικο ειναι περα για περα αληθινο και οποιος θεωρει οτι ειναι ψεμα δεν θα μπω στην διαδικασια να τον πεισω.
 

Jannys

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εκτός απο το να δω στριγκακι και κολωχαραδα που σε όλους εχυ τύχει πιστεύω,μου εχει τύχει να παθω εγώ κάτι.
Γύρω στα 17 μ 19 αν θυμάμαι καλά,καλοκαίρι σε αστικό φορουσα πμοξερακι απο αυτά τα γεροντιστικα που αμα καυλωνες δε μαζευόταν πουθενά. Οπώς στεκομουν όρθιος κοιτούσαν μια μουνιτσα με χαμηλοκαβαλο και βρακι να φαίνεται, η πουτσα να μου γίνεται θηρίο στο δευτερόλεπτο. Να είμαι όρθιος με  το σορτσάκι να πετάει μπροστά με πείρε πρέφα όλο το λεωφορείο.
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.971
Πόντοι
3.936
Όταν ήμουν πιτσιρικάς και είχε κόσμο στο λεωφορείο πάντα πήγαινα κοντά στα μουνακια για μάτι κ κάνα κονε.

Μια φορά μια γεματούλα με βυζί 5 είχε κάτσει πάνω στον αγκώνα μου και τριβόταν σαν τρελή μέχρι που πέταξε ρόγα.

Έκανα πως δεν με απασχολούσε και δεν κατέβασα τον αγκώνα.

Όταν κατεβήκαμε την ειδα ότι έκοβε και πήγα να μιλήσω.

Δεν απάντησε σαν να μην καταλάβαινε ελληνικά.

Μου έκανε μια κίνηση με το χέρι σαν να μην ήθελε.


Πήγα παρακάτω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Όταν ήμουν πιτσιρικάς και είχε κόσμο στο λεωφορείο πάντα πήγαινα κοντά στα μουνακια για μάτι κ κάνα κονε.

Μια φορά μια γεματούλα με βυζί 5 είχε κάτσει πάνω στον αγκώνα μου και τριβόταν σαν τρελή μέχρι που πέταξε ρόγα.

Έκανα πως δεν με απασχολούσε και δεν κατέβασα τον αγκώνα.

Όταν κατεβήκαμε την ειδα ότι έκοβε και πήγα να μιλήσω.

Δεν απάντησε σαν να μην καταλάβαινε ελληνικά.

Μου έκανε μια κίνηση με το χέρι σαν να μην ήθελε.

Πήγα παρακάτω.

Ειμαι της αποψης οτι αν καποιος θελει αυτα να τα ζει πιο πολυ τοτε ειναι μονοδρομος το what happens in the bus, stays in the bus. Πολλες εχουν τασεις να υλοποιησουν διαφορες φαντασιωσεις τους μεσα στα ΜΜΜ σε συνδυασμο με το παθος της στιγμης που προκυπτει απ τις κοντινες επαφες. Αν εμεις το κλιμακωσουμε σε προσεγγιση μετα απ'αυτο τοτε αυτες θα γινονται πιο διστακτικες στο να υλοποιουν τις φαντασιωσεις τους. Αν δλδ για καθε φαντασιωση που η αλλη κανει μετα της τη πεφτει ο αλλος τοτε συντομα θα το κοψει το σπορ η γκομενα.

Υπαρχει διαφορα μεταξυ του αυτη να γουσταρει/να την εξιταρει η φαση και να γουσταρει εσενα συγκεκριμενα. Αν να το εχεις δεσει καλα με επιπλεον σημαδια οτι η αλλη γουσταρει και εσενα πριν τη προσεγγισεις, προχωρας.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Πανε αρκετα χρονια....ημουν δεν ημουν 22.βραδυ,ενα απο τα τελευταια δρομολογια του 040 εκεινης της μερας μιας και η ωρα ηταν περιποθ 11 και και εγω το πηρα για να παω σπιτι.ανεβαινω στην αφετηρια στο περαμα και ολοκληρο το λεωφορειο αδειο εκεινη την ωρα
το λεωφορειο αυτο,τοτε,ειχε τις ξυλινες θεσεις.
μολις μπαινω παιρνει το ματι μου μια μουνιτσα εκει γυρω στα 23-25 με μακρυ καταμαυρο μαλλι και κορμι λαμπαδα. καθομαι ακριβως πισω της και ξεκινησε ο οδηγος για πειραια.θυμαμαι φορουσα μια βερμουδα καθοτι καλοκαιρι και μου ερχοταν η απιστευτη μυρωδια της μουνιτσας που καθοταν μπροστα μου.σε λιγα λεπτα ο πουτσος μου ειχε γινει πετρα και τον εβγαλα και τον επαιζα ακριβως απο πισω της.δεν αργησε η ωρα που εχυνα και τα μαζεψα ολα στην χουφτα μου και οπως κρεμονταν τα μαλλια της τα επιασα και τα γεμισα με τα καυτα μου χυσια αφηνοντας την τυπισσα με βρεγμενα μαλλια απο τα χυσια μου και χωρις να εχει καταλαβει το παραμικρο.
καποια στιγμη εφτασε το λεωφορειο στον προορισμο μου και αφου εβαλα την χυμενη ψωλη μεσα απο την βερμουδα,κατεβηκα στο κερατσινι...παντως θυμαμαι ηταν απιστευτο μουνι και ανετα θα το ξαναεκανα αν τυχαινε.
το περιστατικο ειναι περα για περα αληθινο και οποιος θεωρει οτι ειναι ψεμα δεν θα μπω στην διαδικασια να τον πεισω.

Θα θελα πραγματικά να δω αντίδραση της τύπισσας όταν το κατάλαβε!
Θα κατάλαβε άραγε πως τα μαλλιά της λερώθηκαν με ψωλόχυμα κι όχι με νερό από κάποιο κλιματιστικό;;;;  :think:
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Εμενα παντως μου ετυχε σήμερα κατι που με αναστατωσε.
Γενικα οταν ειμαι σε συνωστισμενο ΜΜΜ κοιταζω να μην κανω την γυναικα που ειναι διπλα μου να νιωσει ασχημα.
Στην ιδεα οτι μπορει να την ακουμπαω καπως "πονηρα" νιωθω άσχημα. Πειτε το κομπλεξ, μαλακία ή οτι άλλο, αλλά δεν μπορω. Γι αυτο κοιταζω αν ειμαστε στριμωγμενοι να την εχω πίσω μου ή στο πλαι μου κι οχι μπροστα μου.
Σήμερα λοιπον ηταν στο λεωφορείο 2 κοπέλες γυρω στα 20.
Δυο στασεις παρακατω μπηκε μια αλλη που ηταν γνωστη τους.
Τις 2 κοπελες τις ειχα διπλα μου απο δεξιά. Η τριτη που ανεβηκε ηρθε κι αυτη διπλα μου από την αλλη μερια.
Καθως μιλουσαν εγω λοιπον ημουν ανάμεσα. Σε μια σταση του λεωφορείου λεω στη μια.
"δεν ερχεσαι απο 'δω να εισαι με τις φιλες σου";
"εισαι ωραίος, εισαι ο καλύτερος" μου αμολαει το πιτσιρικι. (εγω εχω τα διπλα της χρονια)
Καθως το λεωφορείο γεμιζε διαρκως σε καθε σταση, ολο και στριμωχνομασταν.
Σε καποια φάση, κι επειδη εγω ημουν στο πλαι - κοιτουσα δηλαδη προς το παραθυρο- ενω η πλειοψηφία στεκοταν ορθια κοιτωντας προς τα εμπρος ή προς τα πισω, μου λεει μια θιτσα.
"δεν γυρνας μπροστα να χωρεσει και κανας άλλος";
"που να παω"; της απαντάω. "σε λίγο θα την πάρω αγκαλιά την κοπελίτσα"
Καποιοι χαμογελασαν. Οι τρεις κοπελες γέλασαν και κατι ειπαν χαμηλοφωνα που δεν το ακουσα.
Αυτη η μονη της όμως, γυρναει και μου λεει..."ε καλα δεν ειναι αναγκη να με παρετε και αγκαλιά. Μπορειτε ομως να γυρισετε να ειστε κι εσεις πιο ανετα".
Χαμογελασα και της λεω " ασ'το κοπελα μου, μιλα εσυ με τις φιλες σου κι ασ'την τη θιτσα να λεει..."
"δεν πειράζει καλε, γυριστε που σας λεω...να ησυχασετε κι απο την γκρινια της".
Και γυρισα εχοντας μπροστα μου την κοπελια.
Σημειωτεον εκεινη κοντουλα, 1.60 περιπου, και φοραγε ενα φορεματακι κοντο, καλοκαιρινο απ΄αυτα που ειναι κολλητα μεχρι την μεση και πιο αεράτα προς τα κατω.
Η επαφη με το κωλαρακι της ηταν πλεον κατι που δεν μπορουσα να ελεγξω. Θελοντας και μη, ολο εκει ειχα επαφη.
Εγω γενικά είμαι απο εκεινους που τους σηκωνεται πανευκολα.
Δεν αργησε να γινει το "κακο". Η πουτσα μου μετα απο τοσο "χαϊδεμα" είχε "ατσαλώσει".
Προσπαθουα ματαια να γερνω προς τα πισω, αλλά καθε φορα που το λεωφορείο ξεκιναγε ή φράναρε επεφτα πάνω της. Η μικρή δεν εδινε σημασια. Δεν φάνηκε ουτε στιγμή να ενοχλείτε.
Κάποια στιγμή σε ενα δυνατο φρενάρισμα έπεσα λίγο άτσαλα πάνω της.
"Συγγνώμη", της λέω. "Θα έχουμε και κανενα ατύχημα έτσι κολλημένοι που είμαστε".
Και γυρναει με ενα πονηρό χαμογελο και τι μου λεει....;
"ατυχημα θα ήταν... αυτό που με ακουμπάει....να ήταν μαλακό..."
και μένω μαλάκας....
Το υπόλοιπο της διαδρομής ήταν ένα όνειρο.  Ήρθε και κόλλησε μπροστά μου, έβαλε το καυλί μου ανάμεσα στη χαράδρα της και κάθε τόσο έσφιγγε τα κωλομάγουλα.
Μετά έκανε κάτι άλλο....και καλά γελώντας, εγερνε λίγο μπροστα και χαχανιζε με τις φιλες της ανεβοκατεβαίνοντας ελαφρα με τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομαγουλα της.
Χαλάρωσα λοιπον, αφεθηκα κι αφου εκεινη το γουσταρε γιατι εγω να αρνηθω;
Η διαδρομή δεν ηθελα να τελειώσει...
Όταν έφτασα στην σταση που κατεβαίνω, ζήτησα ευγενικά συγγνώμη για να περάσω....
Καθώς περνούσα διπλα της έκανε την τελικη κίνηση που με τρέλλανε...
Άφησε και καλα το χέρι της στο πλάι να κρεμιέται παράλληλα με το γοφό της.Ήταν αδυνατον να μην ακουμπησει το καυλί μου πάνω του καθως θα περνούσα.Έτσι κι εγινε.Το καυλί μου σύρθηκε πάνω στο χέρι της. Με κοιταζει με μισάνοιχτο στόμα και πρόσωπο με θαυμασμό και κάπως εκπληκτα και λεει αθόρυβα..."wow".
Χαμογέλασα, είπα καλημέρα και καλή συνεχεια και κατέβηκα.
Περιμενα ολη μερα καυλωμενος να γυρίσει η γυναικα μου σπίτι...
Μόλις μπήκε την χουφτωσα και χωρίς δεύτερη κουβεντα την έσπρωξα στο σαλόνι, της κατέβασα το παντελόνι μέχρι τα μπουτια, σάλιωσα το μουνί της και της τον έχωσα από πίσω κοπανώντας της με λύσσα....εχυσα σε 1'...ισως να ηταν δευτερόλεπτα.
Το πουτανακι το πρωινο με ειχε τρελλάνει....ξέσπασα ομως στο κωλαρακι της γυναικας μου εχοντας την εικονα του "εικοσάρικου" με την πουτανια στο βλεμμα.
Ευτυχως που η γυναικα μου σπάνια λεει οχι....αλλιώς θα έψαχνα για μπου και δεν περισσεύουν ρε γαμώτο.

Δεν υπήρχε περίπτωση να κατέβω πρώτος απο αυτο το λεωφορείο.-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom