Νέα

Ετεροφυλική Αλλοδαποί Ιστορίες καβλωτικές από λεωφορεία-μετρό κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massazakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
θες και τα αναλογα κονε νομιζω :think:

ποια κονέ ρε ? ακούς εδώ την κάθε μπαρούφα που λέει ο κάθε τυχάρπαστος ?
δε λέω πουτάνες. τουρίστριες λέω.
Στις παραλίες κάτω από τα beach bar γίνεται χαμός, γαμιούνται πάνω στις ξαπλώστρες, στην άμμο και μέσα στη θάλασσα  :2funny:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ο φίλος που σου λέω πέρα από ότι άλλο γάμησε στο νησί
ξεπαρθένιασε και μια ασιάτισα μοντελάκι  :grin:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...

μπααα φίλος, τή τσάντα είχε βάλει στο μάτι...
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
ρε παιδια τι γινεται κ ολες οι ελληνιδες γουσταρουν πακιστανους?
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Τύπε σου σηκώθηκε λαδί μέσα στο λεωφορείο με τον Πακιστανό; Ρε τύπε μήπως έβαλες εσύ χέρι στον γοφό του πάκι;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.400
Πόντοι
8.006
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
Η Πενταγιωτισσα θα ηταν.
 

ku_mi_te_

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα παντως μου ετυχε σήμερα κατι που με αναστατωσε.
Γενικα οταν ειμαι σε συνωστισμενο ΜΜΜ κοιταζω να μην κανω την γυναικα που ειναι διπλα μου να νιωσει ασχημα.
Στην ιδεα οτι μπορει να την ακουμπαω καπως "πονηρα" νιωθω άσχημα. Πειτε το κομπλεξ, μαλακία ή οτι άλλο, αλλά δεν μπορω. Γι αυτο κοιταζω αν ειμαστε στριμωγμενοι να την εχω πίσω μου ή στο πλαι μου κι οχι μπροστα μου.
Σήμερα λοιπον ηταν στο λεωφορείο 2 κοπέλες γυρω στα 20.
Δυο στασεις παρακατω μπηκε μια αλλη που ηταν γνωστη τους.
Τις 2 κοπελες τις ειχα διπλα μου απο δεξιά. Η τριτη που ανεβηκε ηρθε κι αυτη διπλα μου από την αλλη μερια.
Καθως μιλουσαν εγω λοιπον ημουν ανάμεσα. Σε μια σταση του λεωφορείου λεω στη μια.
"δεν ερχεσαι απο 'δω να εισαι με τις φιλες σου";
"εισαι ωραίος, εισαι ο καλύτερος" μου αμολαει το πιτσιρικι. (εγω εχω τα διπλα της χρονια)
Καθως το λεωφορείο γεμιζε διαρκως σε καθε σταση, ολο και στριμωχνομασταν.
Σε καποια φάση, κι επειδη εγω ημουν στο πλαι - κοιτουσα δηλαδη προς το παραθυρο- ενω η πλειοψηφία στεκοταν ορθια κοιτωντας προς τα εμπρος ή προς τα πισω, μου λεει μια θιτσα.
"δεν γυρνας μπροστα να χωρεσει και κανας άλλος";
"που να παω"; της απαντάω. "σε λίγο θα την πάρω αγκαλιά την κοπελίτσα"
Καποιοι χαμογελασαν. Οι τρεις κοπελες γέλασαν και κατι ειπαν χαμηλοφωνα που δεν το ακουσα.
Αυτη η μονη της όμως, γυρναει και μου λεει..."ε καλα δεν ειναι αναγκη να με παρετε και αγκαλιά. Μπορειτε ομως να γυρισετε να ειστε κι εσεις πιο ανετα".
Χαμογελασα και της λεω " ασ'το κοπελα μου, μιλα εσυ με τις φιλες σου κι ασ'την τη θιτσα να λεει..."
"δεν πειράζει καλε, γυριστε που σας λεω...να ησυχασετε κι απο την γκρινια της".
Και γυρισα εχοντας μπροστα μου την κοπελια.
Σημειωτεον εκεινη κοντουλα, 1.60 περιπου, και φοραγε ενα φορεματακι κοντο, καλοκαιρινο απ΄αυτα που ειναι κολλητα μεχρι την μεση και πιο αεράτα προς τα κατω.
Η επαφη με το κωλαρακι της ηταν πλεον κατι που δεν μπορουσα να ελεγξω. Θελοντας και μη, ολο εκει ειχα επαφη.
Εγω γενικά είμαι απο εκεινους που τους σηκωνεται πανευκολα.
Δεν αργησε να γινει το "κακο". Η πουτσα μου μετα απο τοσο "χαϊδεμα" είχε "ατσαλώσει".
Προσπαθουα ματαια να γερνω προς τα πισω, αλλά καθε φορα που το λεωφορείο ξεκιναγε ή φράναρε επεφτα πάνω της. Η μικρή δεν εδινε σημασια. Δεν φάνηκε ουτε στιγμή να ενοχλείτε.
Κάποια στιγμή σε ενα δυνατο φρενάρισμα έπεσα λίγο άτσαλα πάνω της.
"Συγγνώμη", της λέω. "Θα έχουμε και κανενα ατύχημα έτσι κολλημένοι που είμαστε".
Και γυρναει με ενα πονηρό χαμογελο και τι μου λεει....;
"ατυχημα θα ήταν... αυτό που με ακουμπάει....να ήταν μαλακό..."
και μένω μαλάκας....
Το υπόλοιπο της διαδρομής ήταν ένα όνειρο.  Ήρθε και κόλλησε μπροστά μου, έβαλε το καυλί μου ανάμεσα στη χαράδρα της και κάθε τόσο έσφιγγε τα κωλομάγουλα.
Μετά έκανε κάτι άλλο....και καλά γελώντας, εγερνε λίγο μπροστα και χαχανιζε με τις φιλες της ανεβοκατεβαίνοντας ελαφρα με τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομαγουλα της.
Χαλάρωσα λοιπον, αφεθηκα κι αφου εκεινη το γουσταρε γιατι εγω να αρνηθω;
Η διαδρομή δεν ηθελα να τελειώσει...
Όταν έφτασα στην σταση που κατεβαίνω, ζήτησα ευγενικά συγγνώμη για να περάσω....
Καθώς περνούσα διπλα της έκανε την τελικη κίνηση που με τρέλλανε...
Άφησε και καλα το χέρι της στο πλάι να κρεμιέται παράλληλα με το γοφό της.Ήταν αδυνατον να μην ακουμπησει το καυλί μου πάνω του καθως θα περνούσα.Έτσι κι εγινε.Το καυλί μου σύρθηκε πάνω στο χέρι της. Με κοιταζει με μισάνοιχτο στόμα και πρόσωπο με θαυμασμό και κάπως εκπληκτα και λεει αθόρυβα..."wow".
Χαμογέλασα, είπα καλημέρα και καλή συνεχεια και κατέβηκα.
Περιμενα ολη μερα καυλωμενος να γυρίσει η γυναικα μου σπίτι...
Μόλις μπήκε την χουφτωσα και χωρίς δεύτερη κουβεντα την έσπρωξα στο σαλόνι, της κατέβασα το παντελόνι μέχρι τα μπουτια, σάλιωσα το μουνί της και της τον έχωσα από πίσω κοπανώντας της με λύσσα....εχυσα σε 1'...ισως να ηταν δευτερόλεπτα.
Το πουτανακι το πρωινο με ειχε τρελλάνει....ξέσπασα ομως στο κωλαρακι της γυναικας μου εχοντας την εικονα του "εικοσάρικου" με την πουτανια στο βλεμμα.
Ευτυχως που η γυναικα μου σπάνια λεει οχι....αλλιώς θα έψαχνα για μπου και δεν περισσεύουν ρε γαμώτο.
 

nikoskick

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
80
Like
31
Πόντοι
0
καλά γιατί δεν έβρισκες έναν τρόπο να πάρεις τηλ κλπ ? τι είσαι τίποτα μονογαμικός ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ καβλωσα όχι από το 20χρονο, αλλά από τη γυναίκα σου που τη γάμησες με το παντελόνι κατεβασμένο στα μπουτια της.

Καβλωσες στην επαφή με το 20χρονο. Είσαι εφαψίας.
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
προχθές έκανα το λάθος να πάω από το μετρό Ελληνικό στην Βούλα με λεωφορείο, το 122 συγκεκριμένα. Γέμισε με πιπίνια που πήγαιναν για μπάνιο, όλες με σορτσάκια, κάποιες με μπικίνι μόνο και μια μπλούζα, μιλάμε για χαμό, και όλοι αγκαλιά λόγω κόσμου ....κατέβηκα στο vive mare και πριν πιω καφέ πήγα στο μπάνιο να τραβήξω μαλακία. Αρρώστησα ρεεεε
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
προχθές έκανα το λάθος να πάω από το μετρό Ελληνικό στην Βούλα με λεωφορείο, το 122 συγκεκριμένα. Γέμισε με πιπίνια που πήγαιναν για μπάνιο, όλες με σορτσάκια, κάποιες με μπικίνι μόνο και μια μπλούζα, μιλάμε για χαμό, και όλοι αγκαλιά λόγω κόσμου ....κατέβηκα στο vive mare και πριν πιω καφέ πήγα στο μπάνιο να τραβήξω μαλακία. Αρρώστησα ρεεεε

μυριζε μουνιλα η αρμυρα το λεωφορειο?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
πωπω ρε μαλάκες καύλωσα με την ιστορία. Και είμαι και στο γραφείο.
 

DSF515

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2015
Μηνύματα
1.144
Like
1.551
Πόντοι
216
Έπεσα πρόσφατα σε λεωφορείο σε ανώμαλο που έψαχνε για πουτσακούμπι και τύπισσα ξανθιά 50άρα με μαύρο κολάν του είχε στηθεί και επί πολλές στάσεις δεν ξεκόλλαγε από τον πούτσο του ενώ ήξερε καλά τι γινόταν.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...

Τί λές ώρεεεεεε;

Ό πάκις θέλει γαμίσι μέ 30αρα γεμιστήρα Μ-16 καί ή έλλεϊνίδα γαμίσι μέ γκλόμπ άπ'όλες τίς τρύπες καί μετά έκτέλεση κι'αύτή...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
 .... αν  και κανει μπαμ οτι ειναι καραμουφεξ    η ιστορια  του ni_ki , παντως  του  βγαζω  το καπελο  διοτι  εφτιαξε  πολυ καυλερη και ωραια τροπη στην ιστορια ,  γι αυτο και μονο του  βγαζω  το καπελο  :respect: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom