Νέα

Ετεροφυλική Αλλοδαποί Ιστορίες καβλωτικές από λεωφορεία-μετρό κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massazakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
  .... αν  και κανει μπαμ οτι ειναι καραμουφεξ    η ιστορια  του ni_ki , παντως  του  βγαζω  το καπελο  διοτι  εφτιαξε  πολυ καυλερη και ωραια τροπη στην ιστορια ,  γι αυτο και μονο του  βγαζω  το καπελο  :respect: :hi: :hi:

Γιατί
schlan.gif
ρε συ;

Αφού υπάρχουν και ντοκουμέντα:

Η παράτριψη μετά του πιπινίου...

3838394.10.12860.6.big.gif


Η θωπεία του (ερεθισμένου) μορίου του...

https://ugc.kn3.net/i/760x/[URL unfurl="true"]http://67.media.tumblr.com/75634f0907777b70981e58718a3d4c6a/tumblr_no8tlpL2SW1rbg1p9o1_400.gif[/img[/URL]]

Τα προκαταρκτικά παίγνια μετά της συζύγου...

[img]http://adultsonlyblog.com/wp-content/uploads/2012/12/photo-Ass-For-Women-Hot-Petite-Pussy-177270831.gif

O λυσσαλέος σοδομισμός της...

tumblr_nzntd0ugkY1usi1rso1_540.gif


Φίδια - ξεφίδια, μια φορά, μας την αιμάτωσε για τα καλά... :bigdick:
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Να μπείτε σε κανένα 040 Παρασκευοσάββατα μετά τα μεσάνυχτα. Γεμίζει γκόμενες που τα έχουν κοπανήσει. Ε και μερικά πρεζόνια μπαίνουν μέσα στο πάρτι αλλά μην κωλώσετε. Πορτιέρηδες δεν υπάρχουν, ελεγκτές δε μπαίνουν, ο οδηγός δε δίνει σημασία... όποτε ορμάτε.

Αλλά το καλοκαίρι αυτά.

Μπαίνουν βέβαια και τίποτα ταλαίπωροι που δουλεύουν νύχτα και το μόνο που θέλουν είναι να γυρίσουν σπίτι, αλλά χέστε τους αυτούς.
 

thalassa_peiraia

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Like
152
Πόντοι
0
συμβαινουν σπανια τετοια σκηνικα αλλα όχι και απιθανα
 

badrobot

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Πραγματικό περιστατικό που μου συνέβη πριν πολλααά χρόνια όταν σπούδαζα στο Ηράκλειο Κρήτης.
Έχω πάρει το λεωφορείο για τη σχολή - περίπου Μάιο - Ιούνιο - και γίνεται το αδιαχώρητο κυρίως απο τουρίστες που πάνε στην Κνωσσό να δούνε τα αρχαία. Έχω στριμωχτεί σε μια γωνιά και ίσα ίσα κρατιέμαι απο μια οριζόντια μπάρα του λεωφορείου.
Κάποια στιγμή αισθάνομαι κάτι μαλακό να τρίβεται πάνω στην εξωτερική πλευρά του χεριού μου. Βλέπω μια αρκετά κοντή κοπέλα,
1.60 -, που κρατούσε κάποια βιβλία (άρα φοιτήτρια) να έχει στριμωχτεί να έχει ακουμπήσει το βυζί της στο χέρι μου. Δεν δίνω σημασία.
Αυτή να συνεχίζει το ίδιο. Λέω απο μέσα μου, ρε μαλάκα το κορίτσι θα αισθάνεται άσχημα και ντρέπεται να σου πει να κάνεις πιο κει, οπότε προσπαθώ να πιάσω την μπάρα λίγο πιο κει για να μην ενοχλώ.  :jerking: Βάζω το χέρι μου λίγο παραπέρα και απομακρύνομαι απο το  :tits: Σχεδόν αμέσως κάνει μια κίνηση και αυτή και έρχεται και ξαναβάζει το βυζί της στην εξωτερική πλευρά του χεριού μου !!! Α, λέω τα θέλει ο κώλος της. Προσπαθώ όσο μπορώ να πιαστώ απο κάπου με το άλλο χέρι, ανοίγω την χούφτα μου και να το βυζάκι της ολόκληρο στο χέρι μου!  ;) Αφού είδα ότι γούσταρε λέω θα κάνω μια κίνηση να την χουφτώσω καλά καλά, το πολύ πολύ να φάω καμιά σφαλιάρα. Αρχίζω να την ζουλάω, να την πιάνω να της τρίβω τη ρόγα απο το βυζί,να την χαϊδεύω  αυτή ατάραχη σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Είχε αρχίσει να μου σηκώνεται, ευτυχώς δεν το παρατήρησε κάποιος.
Κάποια στιγμή φτάνουμε στη σχολή την βλέπω βιαστική να κατεβαίνει το λεωφορείο. Μέχρι να κατέβω είχε απομακρυνθεί αρκετά. Ε κοπελιά της φωνάζω. Επιταχύνει και κάπου την χάνω. Κρίμα σκέφτηκα, όπως ήμουν ένα γαμήσι σε κάποια τουαλέτα της το έριχνα, αλλά αφού δεν ήθελε κάτι άλλο δεν πειράζει...
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Αντικαβλωτικές Ιστορίες από Μετρό   :S :S :S

Ρε παιδια τι θα γινει με τα καθισματα του Μετρο; Οι περισσοτεροι απο εσας θα εχετε παρατηρησει οτι αρκετα καθισματα
ειναι σαν ναρκες. Γιατι υπαρχουν επανω τους  λεκεδες απο περιοδο, υγρα απο ακρατεια (πισω-μπρος ), μια αηδια γενικα.  :vomit:
 

11cm

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
143
Like
222
Πόντοι
21
Οταν ήμουν φαντάρος είχα δει δύο φοιτήτριες που στέκονταν η μια δίπλα στην άλλη στην πόρτα του βαγονιου στο μετρό. Ασχετες μεταξύ τους, ήταν μόνο δίπλα δίπλα. Οχι τίποτα σπουδαίο, απλά καθημερινά κορίτσια που εβγαζαν κατι καβλωτικό. Τις είχα σε καλή φαντασίωση ότι είναι κολλητές η μία σκίζεται στη δουλεια σε κομμωτήριο και η άλλη ξύνει το μουνι της από τότε που αρραβωνιάστηκε το γιο μεγαλέμπορα. Κάπου κολλουσα και εγω μεταξύ τους :) Τώρα ούτε που θυμάμαι πως έμοιαζαν
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Αντικαβλωτικές Ιστορίες από Μετρό   :S :S :S

Ρε παιδια τι θα γινει με τα καθισματα του Μετρο; Οι περισσοτεροι απο εσας θα εχετε παρατηρησει οτι αρκετα καθισματα
ειναι σαν ναρκες. Γιατι υπαρχουν επανω τους  λεκεδες απο περιοδο, υγρα απο ακρατεια (πισω-μπρος ), μια αηδια γενικα.  :vomit:

Μυστη μου εγω σιχαινομουν να καθησω με το παντελονι και εβλεπα τα μουνακια να ακουμπανε τον κωλο τους με τα σορτσακια

Αυτη η εικονα με στοιχειωνε οταν δαγκωνα κωλομερια
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Στο ΚΤΕΛ για επαρχιακή πόλη καθόταν απέναντί μου ένα απίστευτο μουνι , κινεζούλα. Μιλάμε φάση lucy lee , asa akira...είχα πάθει πλάκα!!!
Το καλτ και τραγικό της ιστόριας είναι οτι κάποια φάση την είδα να σκαλίζει με το δάχτυλό της τη μύτη της και να νγάζει τα κοκκάδια  :2funny: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny:
:2funny:λλά επειδή ήταν πολύ δυνατό μουνί όταν κατεβήκαμε πήγα και της έκανα πέσιμο φουλ επίθεση , και της είπα να μου δώσει τηλ και να κανονίσουμε να βγούμε.
Μου είπεοτι δε γίνεται γιατί ήταν παντρεμένη  :2funny:


2η ιστορία στο τρένο από Αθήνα για Θεσσαλονίκη , ήμουν φαντάρος και ήμουν με τα στρατιωτικά...στην επιβίβαση βοήθησα ένα μιλφάκι που είχε άπειρες αποσκευές να τις ανεβάσει πάνω , αλλά δεν κάτσαμε στις ίδιες θέσεις...Στο λιανοκλάδι?? στάση 45 λεπτά λόγω βλάβης και περιμέναμε να έρθει νέα μηχανή....το μιλφάκι με εντόπισε που είχα βγει για τσιγάρο και ήρθε και γνωριστήκαμε. Στην υπόλοιπη διαδρομή κάπου 3,5 ώρες κάτσαμε μαζί και μιλούσαμε. Ανταλλάξαμε κινητά. Όταν φτάσαμε είδα οτι την παρέλαβε ένας τύπος...οκ μπορεί να ήταν ο αδερφός της...μετά από δυο μέρες βγήκαμε. Δεν ήταν για πολλά γιατί ήταν και Μεγάλη εβδομάδα , Μεγάλη Τετάρτη και νήστευε....Τη γάμησα στο αμάξι μια φορά καθότι δήλωσα ότι είμαι νηστήσιμος  :2funny: :2funny:

Μετά δεν την ξαναείδα ποτέ!!! Μου είχε δώσει εφεδρικό νούμερο απ'ότι κατάλαβα και όχι το κανονικό της....και μετά δεν ξανασχολήθηκα ούτε κ αυτή με έψαξε....Ήμουν 26 και αυτή κάπου 35 οπότε μπορεί να είχε κανά δεσμό ή να ήταν παντρεμένη.


Γενικά δε γουστάρω καθόλου λεωφορεία και τρένα.

Μόνο αμάξι και αεροπλάνο!! :rockon:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Από τις παραλίες ξεθάψαμε το νήμα με τα λεωφορεία, τραίνα κτλ.
Εμένα η πιο καλή φάση μου έτυχε πριν χρόνια σε υπερατλαντική πτήση μέσα σε 747 στις πίσω τελευταίες θέσεις.
Εκεί λόγω στενέματος της ατράκτου οι θέσεις γίνονται 2, 4, 2, και καθόμουν σε μια από αυτές τις διπλές με ένα ωραίο πιπίνι από την Πάτρα. Την ιστορία θα την γράψω άλλη φορά όμως.
:tn04:

 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Πραγματικό περιστατικό που μου συνέβη πριν πολλααά χρόνια όταν σπούδαζα στο Ηράκλειο Κρήτης.
Έχω πάρει το λεωφορείο για τη σχολή - περίπου Μάιο - Ιούνιο - και γίνεται το αδιαχώρητο κυρίως απο τουρίστες που πάνε στην Κνωσσό να δούνε τα αρχαία. Έχω στριμωχτεί σε μια γωνιά και ίσα ίσα κρατιέμαι απο μια οριζόντια μπάρα του λεωφορείου.
Κάποια στιγμή αισθάνομαι κάτι μαλακό να τρίβεται πάνω στην εξωτερική πλευρά του χεριού μου. Βλέπω μια αρκετά κοντή κοπέλα,
1.60 -, που κρατούσε κάποια βιβλία (άρα φοιτήτρια) να έχει στριμωχτεί να έχει ακουμπήσει το βυζί της στο χέρι μου. Δεν δίνω σημασία.
Αυτή να συνεχίζει το ίδιο. Λέω απο μέσα μου, ρε μαλάκα το κορίτσι θα αισθάνεται άσχημα και ντρέπεται να σου πει να κάνεις πιο κει, οπότε προσπαθώ να πιάσω την μπάρα λίγο πιο κει για να μην ενοχλώ.  :jerking: Βάζω το χέρι μου λίγο παραπέρα και απομακρύνομαι απο το  :tits: Σχεδόν αμέσως κάνει μια κίνηση και αυτή και έρχεται και ξαναβάζει το βυζί της στην εξωτερική πλευρά του χεριού μου !!! Α, λέω τα θέλει ο κώλος της. Προσπαθώ όσο μπορώ να πιαστώ απο κάπου με το άλλο χέρι, ανοίγω την χούφτα μου και να το βυζάκι της ολόκληρο στο χέρι μου!  ;) Αφού είδα ότι γούσταρε λέω θα κάνω μια κίνηση να την χουφτώσω καλά καλά, το πολύ πολύ να φάω καμιά σφαλιάρα. Αρχίζω να την ζουλάω, να την πιάνω να της τρίβω τη ρόγα απο το βυζί,να την χαϊδεύω  αυτή ατάραχη σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Είχε αρχίσει να μου σηκώνεται, ευτυχώς δεν το παρατήρησε κάποιος.
Κάποια στιγμή φτάνουμε στη σχολή την βλέπω βιαστική να κατεβαίνει το λεωφορείο. Μέχρι να κατέβω είχε απομακρυνθεί αρκετά. Ε κοπελιά της φωνάζω. Επιταχύνει και κάπου την χάνω. Κρίμα σκέφτηκα, όπως ήμουν ένα γαμήσι σε κάποια τουαλέτα της το έριχνα, αλλά αφού δεν ήθελε κάτι άλλο δεν πειράζει...
Εναν ιάκωβο,να σε επαναφερει,τον χρειάζεσαι επειγοντως τυπε.Προς Κνωσσο δεν εχει πανεπιστημιο
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Μυστη μου εγω σιχαινομουν να καθησω με το παντελονι και εβλεπα τα μουνακια να ακουμπανε τον κωλο τους με τα σορτσακια
Αυτη η εικονα με στοιχειωνε οταν δαγκωνα κωλομερια
Σωστα Μυστη. Εκει καταλαβαινουμε οτι ειναι χυμα, και τα εχουν γραψει ολα στη νουναρα τους  :S
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.601
Πόντοι
4.546
Εμενα παντως μου ετυχε σήμερα κατι που με αναστατωσε.
Γενικα οταν ειμαι σε συνωστισμενο ΜΜΜ κοιταζω να μην κανω την γυναικα που ειναι διπλα μου να νιωσει ασχημα.
Στην ιδεα οτι μπορει να την ακουμπαω καπως "πονηρα" νιωθω άσχημα. Πειτε το κομπλεξ, μαλακία ή οτι άλλο, αλλά δεν μπορω. Γι αυτο κοιταζω αν ειμαστε στριμωγμενοι να την εχω πίσω μου ή στο πλαι μου κι οχι μπροστα μου.
Σήμερα λοιπον ηταν στο λεωφορείο 2 κοπέλες γυρω στα 20.
Δυο στασεις παρακατω μπηκε μια αλλη που ηταν γνωστη τους.
Τις 2 κοπελες τις ειχα διπλα μου απο δεξιά. Η τριτη που ανεβηκε ηρθε κι αυτη διπλα μου από την αλλη μερια.
Καθως μιλουσαν εγω λοιπον ημουν ανάμεσα. Σε μια σταση του λεωφορείου λεω στη μια.
"δεν ερχεσαι απο 'δω να εισαι με τις φιλες σου";
"εισαι ωραίος, εισαι ο καλύτερος" μου αμολαει το πιτσιρικι. (εγω εχω τα διπλα της χρονια)
Καθως το λεωφορείο γεμιζε διαρκως σε καθε σταση, ολο και στριμωχνομασταν.
Σε καποια φάση, κι επειδη εγω ημουν στο πλαι - κοιτουσα δηλαδη προς το παραθυρο- ενω η πλειοψηφία στεκοταν ορθια κοιτωντας προς τα εμπρος ή προς τα πισω, μου λεει μια θιτσα.
"δεν γυρνας μπροστα να χωρεσει και κανας άλλος";
"που να παω"; της απαντάω. "σε λίγο θα την πάρω αγκαλιά την κοπελίτσα"
Καποιοι χαμογελασαν. Οι τρεις κοπελες γέλασαν και κατι ειπαν χαμηλοφωνα που δεν το ακουσα.
Αυτη η μονη της όμως, γυρναει και μου λεει..."ε καλα δεν ειναι αναγκη να με παρετε και αγκαλιά. Μπορειτε ομως να γυρισετε να ειστε κι εσεις πιο ανετα".
Χαμογελασα και της λεω " ασ'το κοπελα μου, μιλα εσυ με τις φιλες σου κι ασ'την τη θιτσα να λεει..."
"δεν πειράζει καλε, γυριστε που σας λεω...να ησυχασετε κι απο την γκρινια της".
Και γυρισα εχοντας μπροστα μου την κοπελια.
Σημειωτεον εκεινη κοντουλα, 1.60 περιπου, και φοραγε ενα φορεματακι κοντο, καλοκαιρινο απ΄αυτα που ειναι κολλητα μεχρι την μεση και πιο αεράτα προς τα κατω.
Η επαφη με το κωλαρακι της ηταν πλεον κατι που δεν μπορουσα να ελεγξω. Θελοντας και μη, ολο εκει ειχα επαφη.
Εγω γενικά είμαι απο εκεινους που τους σηκωνεται πανευκολα.
Δεν αργησε να γινει το "κακο". Η πουτσα μου μετα απο τοσο "χαϊδεμα" είχε "ατσαλώσει".
Προσπαθουα ματαια να γερνω προς τα πισω, αλλά καθε φορα που το λεωφορείο ξεκιναγε ή φράναρε επεφτα πάνω της. Η μικρή δεν εδινε σημασια. Δεν φάνηκε ουτε στιγμή να ενοχλείτε.
Κάποια στιγμή σε ενα δυνατο φρενάρισμα έπεσα λίγο άτσαλα πάνω της.
"Συγγνώμη", της λέω. "Θα έχουμε και κανενα ατύχημα έτσι κολλημένοι που είμαστε".
Και γυρναει με ενα πονηρό χαμογελο και τι μου λεει....;
"ατυχημα θα ήταν... αυτό που με ακουμπάει....να ήταν μαλακό..."
και μένω μαλάκας....
Το υπόλοιπο της διαδρομής ήταν ένα όνειρο.  Ήρθε και κόλλησε μπροστά μου, έβαλε το καυλί μου ανάμεσα στη χαράδρα της και κάθε τόσο έσφιγγε τα κωλομάγουλα.
Μετά έκανε κάτι άλλο....και καλά γελώντας, εγερνε λίγο μπροστα και χαχανιζε με τις φιλες της ανεβοκατεβαίνοντας ελαφρα με τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομαγουλα της.
Χαλάρωσα λοιπον, αφεθηκα κι αφου εκεινη το γουσταρε γιατι εγω να αρνηθω;
Η διαδρομή δεν ηθελα να τελειώσει...
Όταν έφτασα στην σταση που κατεβαίνω, ζήτησα ευγενικά συγγνώμη για να περάσω....
Καθώς περνούσα διπλα της έκανε την τελικη κίνηση που με τρέλλανε...
Άφησε και καλα το χέρι της στο πλάι να κρεμιέται παράλληλα με το γοφό της.Ήταν αδυνατον να μην ακουμπησει το καυλί μου πάνω του καθως θα περνούσα.Έτσι κι εγινε.Το καυλί μου σύρθηκε πάνω στο χέρι της. Με κοιταζει με μισάνοιχτο στόμα και πρόσωπο με θαυμασμό και κάπως εκπληκτα και λεει αθόρυβα..."wow".
Χαμογέλασα, είπα καλημέρα και καλή συνεχεια και κατέβηκα.
Περιμενα ολη μερα καυλωμενος να γυρίσει η γυναικα μου σπίτι...
Μόλις μπήκε την χουφτωσα και χωρίς δεύτερη κουβεντα την έσπρωξα στο σαλόνι, της κατέβασα το παντελόνι μέχρι τα μπουτια, σάλιωσα το μουνί της και της τον έχωσα από πίσω κοπανώντας της με λύσσα....εχυσα σε 1'...ισως να ηταν δευτερόλεπτα.
Το πουτανακι το πρωινο με ειχε τρελλάνει....ξέσπασα ομως στο κωλαρακι της γυναικας μου εχοντας την εικονα του "εικοσάρικου" με την πουτανια στο βλεμμα.
Ευτυχως που η γυναικα μου σπάνια λεει οχι....αλλιώς θα έψαχνα για μπου και δεν περισσεύουν ρε γαμώτο.

Από μένα +1 ρεεέεεεεεε τύπε!!!!!  :respect:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
:offtopic:
 

Συνημμένα

  • kournto.jpg
    kournto.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 197

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Στο ΚΤΕΛ για επαρχιακή πόλη καθόταν απέναντί μου ένα απίστευτο μουνι , κινεζούλα. Μιλάμε φάση lucy lee , asa akira
επειδή ήταν πολύ δυνατό μουνί όταν κατεβήκαμε πήγα και της έκανα πέσιμο φουλ επίθεση ,
και της είπα να μου δώσει τηλ και να βγούμε.    Μου είπε οτι δε γίνεται γιατί ήταν παντρεμένη
Το περασμενο καλοκαιρι ειχα δει μια κινεζα ψηλη, πανεμομορφη, που εβγαζε φωτος στην λιμνη Μπλεντ, και ειχα χασει
το φως μου. Πολυ ομορφη η νεα γενια των θηλυκων σχιστοματικων.
Τυπε επρεπε να της πεις: εε.. παντρεμενη εισαι, δεν εχεις καμμια αρρωστια  :2funny:
Aυτη την απαντηση μου την ειχε δωσει παλια ενα καλοκαιρι μια σουηδεζα τουριστρια, που με ειχε ρωτησει αν ηθελα να κανω φαση με την αδελφη της. Και της απαντησα: μα η αδελφη σου δεν ειναι παντρεμενη; Τοτε χαμογελωντας πονηρα μου ειπε:
ε, ναι παντρεμενη ειναι..δεν εχει καμμια αρρωστια..  :sunglasses:
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Το περασμενο καλοκαιρι ειχα δει μια κινεζα ψηλη, πανεμομορφη, που εβγαζε φωτος στην λιμνη Μπλεντ, και ειχα χασει
το φως μου. Πολυ ομορφη η νεα γενια των θηλυκων σχιστοματικων.
Τυπε επρεπε να της πεις: εε.. παντρεμενη εισαι, δεν εχεις καμμια αρρωστια   :2funny:
Aυτη την απαντηση μου την ειχε δωσει παλια ενα καλοκαιρι μια σουηδεζα τουριστρια, που με ειχε ρωτησει αν ηθελα να κανω φαση με την αδελφη της. Και της απαντησα: μα η αδελφη σου δεν ειναι παντρεμενη; Τοτε χαμογελωντας πονηρα μου ειπε:
ε, ναι παντρεμενη ειναι..δεν εχει καμμια αρρωστια..  :sunglasses:

ωραια ατακα  :rockon:. ε τοτε ημουνα πιο μικρος και πολυ λιγοτερο ετοιμολογος
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..
εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
Παλιοτερα μου ειχαν τυχει παρομοιες τετοιες φασεις 3-4 φορες, σε κατασταση αρκετου συνοστισμου.Το εκανα περισσοτερο
σαν κοινωνικο πειραμα σχετικα με τις γυναικες, αν και δεν με εξιταρει και τοσο.
Πιστευω οτι γουσταρουν και αυτες, δεν λενε τιποτα, αρκει να μην καρφωνεσαι πανω τους, την ωρα του χαιδεματος ή να
κοιτας εντονα, εμμεσα μεσα απο τζαμι. Φυσικα το αγγιγμα πρεπει να ειναι τζεντλ και απαλο, και οχι μπρουταλικο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στα πλαίσια κάποιου σπορ συνταξιδεύαμε συχνά αγόρια-κορίτσια από 12 έως 18 ετών.
Στα 12-13 λοιπόν έχει τύχει να κοιμάμαι σε ίδιο δωμάτιο με αθλήτριες μέχρι δεκαοχτώ,στο ίδιο διπλό κρεβάτι,
μιας και όσο προχωρούσαν τα τουρνουά που συμμετείχαμε και αποκλείονταν οι συναθλητές/ες μας,
ενώ αρχικά αγόρια/κορίτσια μέναμε σε ξεχωριστά δίκλινα/τρίκλινα, μετά απλά μας έβαζαν mix για να μην χρεωνεται η ομάδα
πολλά δωμάτια.
Αλλά αυτό είναι για άλλο thread..

Ταξιδεύαμε με αεροπλάνα,τρένα,λεωφορεία,ανάλογα το που ήταν να πάμε, Ελλάδα και εξωτερικό.
Ενώ ήμουν 12-13 οι περισσότερες 16+ είχαν ήδη γαμηθει με μεγαλύτερους τους και έτρωγα τρελό τρολάρισμα με τύπισσες να αλλάζουν μπροστά μου και να με τρολάρουν γενικά..
Ανάμεσά τους ήταν μια που πήγαινε Λύκειο,εγώ παίζει να πήγαινα ακόμη 6η Δημοτικού..
Πολύ ωραίο σώμα,απίστευτες βυζάρες,φάτσα μέτρια..
Ένα βράδυ λοιπόν που κοιμόμασταν στο ίδιο διπλό κρεβάτι κατακαλόκαιρο και την είχα πάρει ο ύπνος,
άρχισα να την ακουμπάω δειλά σαν να ακουμπάνε δήθεν οι πλάτες μας..Μετά σαν να ακουμπάνε τα πόδια μας
και όταν είδα ότι κοιμάται βαθιά και δε νιώθει,έβαζα χέρι αβέρτα,ακόμη και κάτω από το φανελάκι της..
Έβαζα χέρι παντού,εκτός από μουνί..

Δε θα ξεχάσω λοιπόν μια φορά που γυρνούσαμε πολύ αργά τέρμα κουρασμένοι με τουριστικό λεωφορειο και αυτή καθόταν δίπλα μου.
Κοντό σορτσακι,λευκό μπλουζάκι..
Με το ένα χέρι μου σήκωνα το μπλουζάκι και με το άλλο έβαζα το χέρι μου και χάιδευα τις βυζάρες της βάζοντας το χέρι μου και μέσα στι σουτιέν της.
Μετά χάιδευα τα μπούτια της και ξανά τις βυζάρες της..
Και αυτό κρατησε για ώρες..
Αυτή καμιά φορά σαν να ξεβολευόταν και άλλαζε στάση ύπνου,αλλά εγώ συνέχιζα..
Ήμουν συνεχώς καυλωμένος που τη χούφτωνα και αδρεναλίνη φουλ μη με ανακαλύψει,αυτή ή κάνας άλλος παραδίπλα.

Τα θυμάμαι και μου γίνεται κάγκελο ακόμη και σήμερα.. :bigdick:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια τι γινεται κ ολες οι ελληνιδες γουσταρουν πακιστανους?

ειναι αντρες! πιο αντρες απο σενα! ειναι μονο οσοι ειχαν τα αρχιδια να κανουν αυτο το ταξιδι (η ελιτ τους ας πουμε απο αποψη ορχεων) ενω "εσυ" εισαι απλα ο μεσος ορος.

ηρθαν και σου ειπαν.. ακου φιλε ελληνα.. τα δικα μου δικα μου αλλα τα δικα σου δικα μας...

και εσυ το δεχτηκες. και τους επετρεψες να μοιραστειτε τις γυναικες η ακομα και τις θεσεις του λεωφορειου που ειχαν προβλεφθει για εσενα


αυτο το αναγνωριζει και η τελευταια γκομενα οτι αυτος ειναι αντρας που ηρθε και ΠΗΡΕ απο εσενα

(προσθετοντας αλλον εναν "αγοραστη" για το "προιον" που ειναι το μουνι της - αν το δουμε απο θεμα μαρκετινγκ)


βαλε τωρα οτι στο πληθος αυτων των "πιο αντρα απο εσενα" αναποφευκτα καποιοι βλεπονται κιολας....


βαλε οτι το πληθος ειναι "απειρο" οποτε και αυτοι που βλεπονται ειναι πρακτικα και αυτοι "απειροι"


θες να γραψω κιαλα για να καταλαβεις οτι και ποσο την εχεις γαμησει??????


(δεν αναφερομαι προσωπικα με το 2ο ενικο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom