Νέα

ΗΡΩ TRANS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tonino75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=217156.0;attach=664766;image[/img[/URL]]

τι ψωλοκέφαλο είναι αυτό ρε φίλε ;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε, εγώ πάντως όταν πήγα φόραγε ζαρτιέρες, δικτυωτές κάλτσες και με υποδέκτηκε στην πόρτα με το  μπουρί έξω από το στρινγκάκι. Με το καλησπέρα πέσανε γλωσσόφιλα, ώσπου με έπιασε από το λούτσο και με οδήγησε στο δωμάτιο με το λαπ τοπ που βλέπει στο γηπεδάκι 5 Χ 5. 
 



Πολύ καλό να φόραγε και καμοια ζαρτιερα ακόμα καλύτερα
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
φίλε, εγώ πάντως όταν πήγα φόραγε ζαρτιέρες, δικτυωτές κάλτσες και με υποδέκτηκε στην πόρτα με το  μπουρί έξω από το στρινγκάκι. Με το καλησπέρα πέσανε γλωσσόφιλα, ώσπου με έπιασε από το λούτσο και με οδήγησε στο δωμάτιο με το λαπ τοπ που βλέπει στο γηπεδάκι 5 Χ 5. 
 

Συνταγή Ντέζης απλή δοκιμασμένη και μέσα στην καύλα!!!
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
καποιος που εχει εμπειρια με την κοπελα ας μου στειλει προσοπικο μηνημα πολυ δυνατο εργλειο.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πήγαινε φίλος, μη ζητάς εγγύηση 29 κατασκευαστών πλυντηρίου
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
καποιος που εχει εμπειρια με την κοπελα ας μου στειλει προσοπικο μηνημα πολυ δυνατο εργλειο.
δεν χρειαζεσαι μηνυμα.. θα περασεις καλα, απ ολες τις αποψεις.. το σιγουρο ειναι οτι δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
τ χ τ γαμησι τ θεμα εδω μεσα μονο για πουτσες μηλαταε ελεος ,
εισαι σε θεμα με τραβελια και μιλανε για πουτσες που το περιεργο??αν σε ενοχλει πηγαινε διαβασε για μουνια αλλα βλεπω τα θελει ο κολος σου εφοσον 10 χρονια τωρα διαβαζεις για πουτσες.διαβαζω πολυ καιρο την σελιδα και εισαι ο μονος που εχει λιωσει να διαβαζει για ψολες και μετα ενοχλειται.εκδηλωσου αγορινα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
εισαι σε θεμα με τραβελια και μιλανε για πουτσες που το περιεργο??αν σε ενοχλει πηγαινε διαβασε για μουνια αλλα βλεπω τα θελει ο κολος σου εφοσον 10 χρονια τωρα διαβαζεις για πουτσες.διαβαζω πολυ καιρο την σελιδα και εισαι ο μονος που εχει λιωσει να διαβαζει για ψολες και μετα ενοχλειται.εκδηλωσου αγορινα.

εισαι μεγαλος λακαμας ρε βλαχο ενεργητικος ειμαι ....δεν παω για να γαμηθω
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
εισαι μεγαλος λακαμας ρε βλαχο ενεργητικος ειμαι ....δεν παω για να γαμηθω
μιλα καλυτερα δεν σε προσεβαλα..ενεργητικε την επομενη φορα που θα πας με τραβεστι μην ξεχασεις να φορεσεις τσιγκινο σοβρακακι. :gay: :gay:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
μιλα καλυτερα δεν σε προσεβαλα..ενεργητικε την επομενη φορα που θα πας με τραβεστι μην ξεχασεις να φορεσεις τσιγκινο σοβρακακι. :gay: :gay:
σε αλλο θρεντ αποκαλεις και αυτον αλλα και ολους τους υπολοιπους βληματα και σε πειραξε εσενα που σε αποκαλεσε λακαμα ο βατραχος και του κανεις και υποδειξεις να μιλαει καλυτερα ??????
καλα το πας  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
μιλα καλυτερα δεν σε προσεβαλα..ενεργητικε την επομενη φορα που θα πας με τραβεστι μην ξεχασεις να φορεσεις τσιγκινο σοβρακακι. :gay: :gay:

καλως ρε μουτρο σορρυ δεν τ ξανακανω .....αν και αλλο ειναι τ θεμα
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
καλως ρε μουτρο σορρυ δεν τ ξανακανω .....αν και αλλο ειναι τ θεμα
το θεμα ειναι να προσεχεις πως μιλας επειδη εισαι πισω απο την οθονη δεν εχεις δικαιωμα να βριζεις.προσεχε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom