Νέα

ΗΡΩ TRANS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tonino75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
303
Like
630
Πόντοι
81
Με την Ηρώ δεν ξέρω ρε γαμωτο, άλλες φορές θέλω να πάω άλλες όχι γιατί σκέφτομαι αυτό με την αντρίλα που λένε και κολλάω.

Να πας μέσα στην καβλα και να σου ανοίξει την πόρτα νταλικερης εκεί θα ξενερώσω σίγουρα. Δυστυχώς όμως μόνο με δοκιμή από κοντά θα φύγει η απορία.
Σωστος
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
303
Like
630
Πόντοι
81
Με την Ηρώ δεν ξέρω ρε γαμωτο, άλλες φορές θέλω να πάω άλλες όχι γιατί σκέφτομαι αυτό με την αντρίλα που λένε και κολλάω.

Να πας μέσα στην καβλα και να σου ανοίξει την πόρτα νταλικερης εκεί θα ξενερώσω σίγουρα. Δυστυχώς όμως μόνο με δοκιμή από κοντά θα φύγει η απορία.
Ενεργητικη το ξερω πως ειναι. Το θεμα στη φατσα πως ειναι
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
το ηρω βγαινει απο το ηρακλης αραγε; :think:
15d5d0ec0c8353704c89f9f7522c4edf.jpg
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
226
Πόντοι
280
Ηρω με 1.000. Η Τζενη, αν και ψωλαρου, τα τελευταια χρονια εχει μετατραπει σε σουπερ ξεπετα, δυστυχως...
Η τζενη ξεπετα? συγγνωμη αλλα εγω την εχω επισκευτει απειρες φορες και ποτε μα ποτε δεν ηταν ετσι. Ισα ισα το αντιθετο θερμη, καυλιαρα και με το καδρονι σημαια!!!
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
226
Πόντοι
280
Οι φωτογραφίες παραπλανούν πολλές φορές. Στο kanesex.gr που είδα την αγγελία της σε κάποιες φαίνεται πιο θηλυκή αλλά σε μερικές βγάζει αντρίλα.

Από μέλη που διάβασα σχόλια λένε κάποιοι ότι είναι κυρίως ενεργητική αλλά για μένα πηγαίνεις και βλέπεις μόνος σου, είναι το καλύτερο πιστεύω.

Εν τω μεταξύ νόμιζα είχα πάει μαζί της αλλά την είχα μπερδέψει με τη Μαρκέλλα ( μη ρωτήσετε γιατί :truce:)
Το θεμα ειναι να μην πας μεσα στην καβλα και σου ανοιξει την πορτα αντρουα και δεν βρεθεις καυλωμενος και ξενερωμενος.
 

CobraPR

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Στο kanesex βλέπω δυο διαφορετικά τηλ. ποιο ισχύει ;
 

mauroskapnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να μην πας μεσα στην καβλα και σου ανοιξει την πορτα αντρουα και δεν βρεθεις καυλωμενος και ξενερωμενος.
Η ΗΡΩ γουστάρει να γαμαει αυτό μου έβγαλε σε μένα τουλάχιστον
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
Η τζενη ξεπετα? συγγνωμη αλλα εγω την εχω επισκευτει απειρες φορες και ποτε μα ποτε δεν ηταν ετσι. Ισα ισα το αντιθετο θερμη, καυλιαρα και με το καδρονι σημαια!!!
Κι όμως ναι! Η Τζένη Τσέκαρέ την ξανά. Κι εγώ την είχα επισκεφθεί πολλές φορές και ήμουν ένθερμος υποστηρικτής της... Οι 3 τελευταίες ήταν χάλια. Σου μιλούσε λες κι έκανε αγγαρεία και με αρκετά άσχημο υφάκι. Δεν ανέφερα ποτέ πως το κοντάρι της δεν είναι σημαία σε έπαρση. Δυστυχώς, είναι ό,τι της έχει απομείνει, καθώς ο χαρακτήρας της και η συμμετοχή της έχουν αλλάξει άρδην...
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
226
Πόντοι
280
Κι όμως ναι! Η Τζένη Τσέκαρέ την ξανά. Κι εγώ την είχα επισκεφθεί πολλές φορές και ήμουν ένθερμος υποστηρικτής της... Οι 3 τελευταίες ήταν χάλια. Σου μιλούσε λες κι έκανε αγγαρεία και με αρκετά άσχημο υφάκι. Δεν ανέφερα ποτέ πως το κοντάρι της δεν είναι σημαία σε έπαρση. Δυστυχώς, είναι ό,τι της έχει απομείνει, καθώς ο χαρακτήρας της και η συμμετοχή της έχουν αλλάξει άρδην...
Δυστηχως η ευτυχως δεν ειμαστε ρομποτ. Ακομα και ο επαγγελματιας εχει τις κακιες του ημερες. Δεν δικαιολογω αλλα τοση πιεση που εχουμε φαει με τον covid μια ολα ανοικτα μια ολα κλειστα λογικο το διαβαζω αυτον τον εκνευρισμο. Εσυ δεν θα επρεπε να την επισκεπτεις 3 φορες για να το πιστοποιησεις, με την μια και στοπ.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.379
Πόντοι
201
Μα...
Από τη μια γράφεις πως όλοι έχουν τις κακές τους ημέρες και από την άλλη λες στοπ με την πρώτη που δεν πήγε καλά...

Ορθώς το παιδί ξαναπήγε (και πήγε και τρίτη φορά, εφόσον είχε καλές εμπειρίες στο παρελθόν και ήθελε να δώσει μια επιπλέον ευκαιρία).
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
226
Πόντοι
280
Μα...
Από τη μια γράφεις πως όλοι έχουν τις κακές τους ημέρες και από την άλλη λες στοπ με την πρώτη που δεν πήγε καλά...

Ορθώς το παιδί ξαναπήγε (και πήγε και τρίτη φορά, εφόσον είχε καλές εμπειρίες στο παρελθόν και ήθελε να δώσει μια επιπλέον ευκαιρία).
Αναφερομαι στην συγκεκριμενη περιπτωση, οπου η γνωριμια προϋπήρχε και υπηρχε ανεση επικοινωνιας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom