Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 583K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (12 μέλη και 45 επισκέπτες)

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
301
Like
178
Πόντοι
1
Παιδια ο χρηστης που εδινε υποτιθεται πληροφοριες,ειναι ψευταρας.Μην περιμενετε αδικα
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
αμφιβαλω αν πηρε καποιος pm ... απο αυτον παντος συμβουλη σε οποιον ξεκιναει εδω επειδη ειμαστε μια παρεα ολοι μην μπαινει στον κοπο να θετει τον εαυτο του εκτος απο την αρχη..
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
αμφιβαλω αν πηρε καποιος pm ... απο αυτον παντος συμβουλη σε οποιον ξεκιναει εδω επειδη ειμαστε μια παρεα ολοι μην μπαινει στον κοπο να θετει τον εαυτο του εκτος απο την αρχη..
μ αρεσει που αμφιβαλεις κι ολας, εγω αμφιβαλω αν εχει επισκευτει μπουρδελο καν
 

Acropolis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
0ΤΕΤΑΡΤΗ 14/11 ΚΑΙ ΩΡΑ 20.30-22.00

ΠΡΩΤΗ ΣΤΑΣΗ Χ. ΞΥΛΟΥΡΗ - ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΜΙΛΦ ΣΤΗΤΟ 2.5
2Η  ΣΤΑΣΗ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΟΣ - ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟ ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΛΑΡΑ
3Η ΣΤΑΣΗ 62 ΜΑΡΤΥΡΩΝ - ΕΛΕΝΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΨΗΛΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΑΔΥΝΑΤΗ ΙΧΝΟΣ ΒΥΖΙ - ΩΡΑΙΟ ΚΟΛΟ Κ ΣΩΜΑ - ΚΙΑ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΞΑΝΘΙΑ ΑΝΕΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ (ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ)
4Η ΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ Α. ΜΗΝΑ - ΣΤΟ ΕΝΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Κ ΧΙΛΙΟΦΟΡΕΜΕΝΟ
ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΙΑ ΡΩΣΣΙΔΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΞΑΝΘΟ ΜΑΛΛΙ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΜΕ ΚΟΛΑΡΑ

ΑΥΤΑ....
 

alanaros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω μενω ηρακλειοο και οντος ειναι πολυ καλο αυτο πισω απο το τζαμποο.... :)
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Όπως έρχεσαι απο γάζι στην γιόφυρο,κανεις στο πρώτο δεξιά όπως πάει για την εισοδο των jumbo,ξανά δεξιά στο στενάκι που ειναι η είσοδος και βγαίνεις στην Χριστομιχάλη Ξυλούρη.Φάτσα απέναντι δίπλα στο συνεργείο είναι η είσοδος,φαίνεται κι απο το φωτάκι.Αλλα ρε παιδιά όποτε εχω πάει ή θα εχει τρελά μπάζα ή θα ειναι τελείως ξεπέτες άσε που σε βλέπουν τα μισά καμίνια και τα δειλινά.Προτιμώ χανιόπορτα κι ας δίνω ενα τάλιρο παραπάνω
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Όπως έρχεσαι απο γάζι στην γιόφυρο,κανεις στο πρώτο δεξιά όπως πάει για την εισοδο των jumbo,ξανά δεξιά στο στενάκι που ειναι η είσοδος και βγαίνεις στην Χριστομιχάλη Ξυλούρη.Φάτσα απέναντι δίπλα στο συνεργείο είναι η είσοδος,φαίνεται κι απο το φωτάκι.Αλλα ρε παιδιά όποτε εχω πάει ή θα εχει τρελά μπάζα ή θα ειναι τελείως ξεπέτες άσε που σε βλέπουν τα μισά καμίνια και τα δειλινά.Προτιμώ χανιόπορτα κι ας δίνω ενα τάλιρο παραπάνω
Οχι για το που ειναι αλλα για το τι παιζει απο κοπελες και αν εχεις δοκιμασει καποια απο αυτες
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Οχι για το που ειναι αλλα για το τι παιζει απο κοπελες και αν εχεις δοκιμασει καποια απο αυτες
Μάλλον ειμαι ατυχος,όποτε εχω πάει,κάτι μπαζοαλβανίδια πιτσιρίκια βρήκα,δοκίμασα μονο μια φορά,μάπα το καρπούζι,το καλοκαιρι,μια ξανθούλα αδύνατη κοντούλα που είχε φάει σαβουρα με το μηχανάκι,και είχε "καεί" στην άσφαλτο σε διάφορα σημεία.
Στο σαλονάρισμα περίτεχνα το ειχε κρύψει.Φάνηκε στο δωμάτιο,και αυτο καθ' αυτο,δεν είχε και μεγάλη σημασία αισθητικά για μένα καθ' ότι εχω "μετρήσει" άπειρα χλμ στην ασφαλτο ξάπλα και εγώ,αλλά όταν ξεκινήσαμε το πρόγραμμα,πρακτικά δεν μπορούσαμε να κανουμε και πολλά πράγματα γιατί πονούσε.Το πάλεψε κάπως αλλά....
Τις υπολοιπες φορές αισθάνθηκα οτι θα ήμουν πολύ  :bigdick: αν πλήρωνα για τις γυναίκες που ειχε.Τώρα ασχολούμαι σε μια σχολή που είναι αρκετά κοντά οπότε ούτε απ' έξω.Η πόλη ειναι πολύ μικρή,μη μας παρει κ κανα ματι...
 

Acropolis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΣ 21/11/12
ΒΡΑΔΥΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΜΙΧΑΛΗ ΞΥΛΟΥΡΗ - ΑΛΒΑΝΑΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΦΑΦΟΥΤΑ. ΣΗΜΕΙΩΣΗ - Η ΤΣΑΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ 8Α ΕΧΕΙ ΝΕΟ ΜΩΡΟ
ΣΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΤΟΥ Α. ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΕΙΧΕ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ΕΞ ΑΝΑΤΟΛΑΣ ΜΙΛΦΑΚΙ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ
ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΟ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΓΥΝΑΙΚΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΞΑΝΘΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΟΣ ΡΩΣΣΙΔΑΚΙ ΨΗΛΗ ΑΒΥΖΗ ΜΕΤΡΙΟ ΣΩΜΑ.

ΑΥΤΑ...
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ελεος, ακομα αυτη η φαφουτα ειναι στην χριστομιχαλη ξυλουρη ? Ήθελα να ξερα ποιος της τα ακουμπαει και καθεται τοσο καιρο εκει.

Και τελοσπαντων, καμμιά καλή ποτε θα φέρουν επιτελους στο Ηράκλειο?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Καλα ελεος, ακομα αυτη η φαφουτα ειναι στην χριστομιχαλη ξυλουρη ? Ήθελα να ξερα ποιος της τα ακουμπαει και καθεται τοσο καιρο εκει.

Και τελοσπαντων, καμμιά καλή ποτε θα φέρουν επιτελους στο Ηράκλειο?
Άλλαξε η φαφούτα,εφεραν ρουμανογύφτισσα με τριάρι βυζί που μόλις βγάλει το πανω μερος του μαγιό,πέφτει στο πάτωμα.30 ευρώ πεταμένα,η τσατσά:πουλί όμουρφο κουρίτσι,κάνει υπομουνί στου ντομάτιου.
Όποιος τρώει ξανατρώει λεμεεεεε!!!!!
Γαμώ το εορταστικό ωράριο να μην μπορείς να τσαρκάρεις στο κέντρο....
 

civ

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
geia sas synagwnistes.gyrisa sto hrakleio meta apo kairo kai lew mia apo aytes tis meres  an mporesw na paw na dw ti ginete sthn polh ayth(tha deite kai sxetikh krhtikh meta thn volta).epeidh omws leipw arketo kairo kserei kaneis an yparxei tipota kainourio p aksizei na episkeftw i sta klassika merh ksana ??
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
γυρισε ρε παιδια η εμμανουελα???ετσι μου πανε
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλημέρα και καλή χρονιά. Βλέπω μεγάλη ησυχία να επικραεί στο φόρουμ και είπα να επέμβω. Μπουρδέλα δεν πάω, οπότε δεν μπορώ να σας ενημερώσω αλλά κατεβαίνω συχνά στου Πίπη και σε άλλα μαγαζιά για κανένα ποτό και ο,τιδήποτε άλλο. Τελευταία φορά είχα πάει στου Πίπη λίγο πριν τα Χριστούγεννα, είχε 5 κοπέλες εκ των οποίων οι 3 ήταν πολύ καλές (εμφανισιακά τουλάχιστον), ο κολλητός μου πήγε κι όλας με μια Ελένη (μάλλον Ρουμάνα) και μου είπε τα καλύτερα. Οι τιμές έχουν πέσει δραματικά, 60 ευρώπουλα πλέον η φορά. Το μόνο κακό στου Πίπη είναι ότι πλέον σερβίρει μόνο μπύρα και αναψυκτικά!!  Στα άλλα μαγαζιά, τίποτε άξιο λόγου, νέκρα και μπάζα σε όλα (Άσπρο Άλογο, Paradise, ακόμη και στη ΣΤΡΟΦΗ στο Γάζι που μέχρι και το καλοκαίρι είχε κανα-δυο αξιοπρεπή κοριτσάκια απ'ότι μάθαινα).

Αν κανένας συναγωνιστής ξέρει κάτι παραπάνω, ας ρίξει κανένα μήνυμα
 

Acropolis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
makria apo th diana sth Xristomixalh...mapa to karpouzi de se afhnei na aggikseis tpt.....pesmena byzia.....petamena lefta...ti mpaza einai auta pou exoume edw re paidia....ntropi k 8eloun 30 europoula giauta ta mpaza!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μάγκες καλημέρα και καλή χρονιά. Βλέπω μεγάλη ησυχία να επικραεί στο φόρουμ και είπα να επέμβω. Μπουρδέλα δεν πάω, οπότε δεν μπορώ να σας ενημερώσω αλλά κατεβαίνω συχνά στου Πίπη και σε άλλα μαγαζιά για κανένα ποτό και ο,τιδήποτε άλλο. Τελευταία φορά είχα πάει στου Πίπη λίγο πριν τα Χριστούγεννα, είχε 5 κοπέλες εκ των οποίων οι 3 ήταν πολύ καλές (εμφανισιακά τουλάχιστον), ο κολλητός μου πήγε κι όλας με μια Ελένη (μάλλον Ρουμάνα) και μου είπε τα καλύτερα. Οι τιμές έχουν πέσει δραματικά, 60 ευρώπουλα πλέον η φορά. Το μόνο κακό στου Πίπη είναι ότι πλέον σερβίρει μόνο μπύρα και αναψυκτικά!!  Στα άλλα μαγαζιά, τίποτε άξιο λόγου, νέκρα και μπάζα σε όλα (Άσπρο Άλογο, Paradise, ακόμη και στη ΣΤΡΟΦΗ στο Γάζι που μέχρι και το καλοκαίρι είχε κανα-δυο αξιοπρεπή κοριτσάκια απ'ότι μάθαινα).

Αν κανένας συναγωνιστής ξέρει κάτι παραπάνω, ας ρίξει κανένα μήνυμα

είδες τον Πίπη ή ακόμα κάνει κουμάντο μία 55αρα ρωσίδα;
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
στου Πίπη απο τι ερω μπορει να παει καποιος?
και γενικα πως γινεται το νταλαβερι? δεν εχω παει ποτε
αν μπορει καποιος ας μου πει και με π.μ.
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες σόρρυ για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά δεν έχω πάντα τη δυνατότητα να παρακολουθώ το φόρουμ λόγω δουλειάς.

Για wolfakis7: Κουμάντο κάνει όποια βρεθεί εύκαιρη εκείνη την ώρα αν λείπει το αφεντικό. Η 55αρα υπάρχει (Γεωργιανή, όχι Ρωσσίδα, με το κοντό το μαλλί λες), την έχω δει με τις νέες αφίξεις και στο σουπερμάρκετ παραδίπλα για ψώνια!!  Τότε που είχα πάει εγώ ήτνα μια 35αρα Αβανίδα που ήταν η κυρία επί των τιμών.

Για elamesa:  Αδερφέ, τις καλές εποχές ο Πίπης ήτανε ανοιχτός από τις 11 το πρωί. Μπορούσες να πάρεις και τηλέφωνο (αν δεν ήθελες να σε δούνε) και πήγαινες από την πίσω πόρτα στο πίσω στενό.  Τώρα δεν ξέρω, φαντάζομαι όμως ότι αν πας πρωινή ώρα, δεν θα σε αφήσουν κι έτσι... Απ'ότι ξέρω, το βράδυ μπορείς να πας ό,τι ώρα γουστάρεις μέχρι τις  7 το πρωί. 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μάγκες σόρρυ για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά δεν έχω πάντα τη δυνατότητα να παρακολουθώ το φόρουμ λόγω δουλειάς.

Για wolfakis7: Κουμάντο κάνει όποια βρεθεί εύκαιρη εκείνη την ώρα αν λείπει το αφεντικό. Η 55αρα υπάρχει (Γεωργιανή, όχι Ρωσσίδα, με το κοντό το μαλλί λες), την έχω δει με τις νέες αφίξεις και στο σουπερμάρκετ παραδίπλα για ψώνια!!  Τότε που είχα πάει εγώ ήτνα μια 35αρα Αβανίδα που ήταν η κυρία επί των τιμών.

Για elamesa:  Αδερφέ, τις καλές εποχές ο Πίπης ήτανε ανοιχτός από τις 11 το πρωί. Μπορούσες να πάρεις και τηλέφωνο (αν δεν ήθελες να σε δούνε) και πήγαινες από την πίσω πόρτα στο πίσω στενό.  Τώρα δεν ξέρω, φαντάζομαι όμως ότι αν πας πρωινή ώρα, δεν θα σε αφήσουν κι έτσι... Απ'ότι ξέρω, το βράδυ μπορείς να πας ό,τι ώρα γουστάρεις μέχρι τις  7 το πρωί. 

ή ακόμα δεν πήρε άδεια ή παντρεύτηκε η κόρη του με τον δημοσιογράφο και κρατάει low profile :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom