Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 588K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (3 μέλη και 46 επισκέπτες)

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
αυτό το διάστημα δεν υπάρχει πάλι κάτι το αξιόλογο
πριν καμιά εβδομάδα ειχα πάει στη χριστομιχάλη ξυλούρη και πέρασα καλά αλλά μάλλον ηταν εκτακτη η συγκεκριμενη γιατι δεν την ξαναπέτυχα εκει.
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
παιδια παιζει κανα τηλεφωνο σε π.μ. μου ειχε στειλει καποιος φιλος απο εδω μια φορα αλλα εσβησα τα πμ καταλαθος

στα σπιτακια δεν εχει κατι καλο........
 

doctormanher

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
10
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστες η α...ια μας εχει χτυπησει το κεφαλι! Μετα απο 1-2 καλα CT τιποτα!! Στα σπιτακια....χαλι!!!! Και δεν παω και Αθηνα συντομα (ΦΥΛΗΣ 104 ...το ΤΟΠ!!!). Κανενα τηλεφωνο, κανενα...κατι!!! Οτιδηποτε καλο....... Καλο ομως!!! Οχι μπαζο!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!!! Περιμενω αγωνιστες!!!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! Δεν μπορει καποιος απο εμας τοσο καιρο να μην εχει παει στα διαφορα σπιτακια.... δεν βλεπω κριτικες. Εγω οποτε παω ολο και κατι γραφω! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!!
Για να κλαψουμε παρεα :
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Sto intermax poies exei auti tin periodo ?

Thimamai eixa paei stin Xristomixali Ksilouri prin ena mina, kai eixa petyxei mia para poly omorfi kopela, alla exw na paw kairo kai den kserw an einai akoma ekei
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
590
Κριτικές
77
Like
1.496
Πόντοι
1.660
                        ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ    ΓΙΑ  ΖΙΖΕΛ

Λοπιον  πριν  20-25 είχα πάει στο Bar Σταθμος στο Ρέθυμνο () και είχα δει απο κοντα μια κοπέλα που μου αυστήθηκε
σαν Ζιζελ απο τη Γαλλία! Μιγάδα ήτανε γύρω στα 23-25. Κάνει καλο σεξ ( πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό ) ενώ μου έδωσε και το κινητό της (με αναπάντητη )  αν θέλω να την επισκεφτώ ώρες που το μαγαζί είναι κλειστό. 
Πήγα χθες στο σταθμό αλλά έλειπε ενώ 1-2  απο τις  κοπελες που ήταν εκεί μου είπανε  δεν την ξέρουνε.
Δοκίμασα να την καλέσω στο κινητό αλλά μου έβγαλε μήνυμα οτι ο αριθμός είναι  λαναθασμένος.

    Επειδή μου είχε πει ότι τα  καλοκαίρια δουλεύει  στα Μαλλια μήπως ξέρει κανείς τίποτα?
 

mpourdeliaris_21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Sto intermax poies exei auti tin periodo ?

Thimamai eixa paei stin Xristomixali Ksilouri prin ena mina, kai eixa petyxei mia para poly omorfi kopela, alla exw na paw kairo kai den kserw an einai akoma ekei

Φίλε στο ιντερμαξ πήγα προχθες (21/8/12) και ήταν η Μιράντα. Τσέκαρε και την κριτική που εχω γράψει.Μου ειπε οτι ειναι εκεί καθε δυό μερες. Τώρα για τις υπόλοιπες δεν ξέρω αλλά ειμαι σίγουρος οτι και αυτες θα είναι διαμάντια
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ρε παιδιά τι χάλι είναι αυτό με το ηράκλειο πάλι?
δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο αυτή την περίοδο ειλικρινά!
εκανα μία τσάρκα χθές αποφασισμένος να καταθέσω τον οβολό αλλά τίποτα καλύτερα να παίζω το πουλί δωρεάν πιο αξιοσημείωτο θα είναι απο τα μπάζα που κυκλοφοράνε στα κοκκινοσπιτα και θέλουν 30 και 40 ευρώ !
ελεος μα την παναγία περάσαμε καλές εποχές στο ηράκλειο με αξιόλογες κοπέλες!
όπου πήγα τα έλεγα χύμα στην τσατσά να φέρουν κάτι αξιόλογο γιατι με την κρίση που υπάρχει τα 30 ευρώ ειναι πάρα πολλά σημερα για να πηδηξεις ενα μπάζο 10 λεπτά!
για να βάλουν νερόσ το κρασί τους όλοι!
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
xalia mavra! tha eprepe na mas plironoun gia na tis gamame, kai oxi to antitheto..
 

doctormanher

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
10
Πόντοι
0

Διεύθυνση Αϊνικολιώτη 9
Πόλη Ηράκλειο
Περιοχή/Προάστιο Χανιόπορτα


Η Σαντρα είναι (λεει) τουρκαλα! Είναι μια πολυ γλυκιά κοπέλα, με ωραίο πρόσωπο και ΠΟΛΛΑ πιασίματα! ΠΟΛΥ σεξυ! πολύ φιλική! εχει ενα στήθος 4αρι .. γουστάρει προκαταρτικα. καλη συμμετοχη! απιστευτη κολαρα να την βλεπεις..... Για οποιον του αρεσουν οι κοκαλιαρες....οχι! Για μας.... ΝΑΙ!!! και παλι ναι!!!!!!
:tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :boobies: :fuck2:
 

xaris29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε τπτ καλο σε μπουρδελο ,φιτοιτριες,ι call girl?
 

zx6r

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ενα πμ κ απο δω? ευχαριστω
 

SOKOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε Εμμανουήλ καλήμέρα. Θα με ενδιέφερε και μένα η πληροφόρηση. Ευχαριστώ.
 

xaris29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
μαγγες δεν εχει παει κανεις τσαρκα να μας πει τι παιζει?
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
steilte kai se mena ena pm an den einai kopos
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
336
Like
401
Πόντοι
21
θα μπορούσα να έχω κι εγώ καμία πληροφορία; Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom