Νέα

Ηράκλειο Κρήτης - Στριπτητζάδικα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Για το diamonds αναφερεσαι?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα σε όλους τους καυλιάριδες Κρητικούς
Θέλω να ρωτήσω πρώτον εαν εχει παει κανενας στα 2 εναπομείναντα στριπ του Ηρακλείου τώρα μέσα στις γιορτές και έχει διαπιστώσει διαφορές στις τιμές λόγω εορτών.
Και κατα δεύτερον εαν τώρα που εχει πέσει πεινα,τα κορίτσια δίνουν τηλέφωνα για "καφέ" έξω.Φυσικά δεν εχω την απαίτηση να βγεί κάποιος φορα παρτίδα και να πει η τάδε μου έδωσε τηλέφωνο,θα ηταν κακό και για την κοπέλα άλλωστε.
Παρ'όλα αυτα αν εχει καποιος την διάθεση να μοιραστεί περαιτέρω πληροφορίες για το τι παίζει μεσα στο μαγαζί ή και έξω υπάρχουν και τα π.μ  :grin:

Καλή Χρονιά και καλα μουνιά,εύχομαι σε όλους
 

Tzon Wade

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Γεια χαρά παιδιά επειδή θέλουμε να κάνουμε ένα μπάτσελορ αλλά να πάρουμε την κοπέλα σπίτι για έκπληξη στον φίλο ξέρει κανείς αν παίζει καμιά ανεξάρτητη στριπερ στο Ηράκλειο;;;
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν σκάσω μύτη αύριο σε κανένα diamonds θα είμαι μόνος μου στο μαγαζί;
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε τυποι, αντε ας ξεκουνηθει κανεις να παμε παρεα. Εχω ξεμεινει από ατομα και είναι μαλακια να παω μονος!
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Γάμα τα φίλε... Εγώ ψάχνω ένα μπουρδέλο της προκοπής και δε βρίσκω...... Τι να πάμε σε στριπτίζ... Πράμα δε θα ΄χει και εκεί... Άσε που δε θα μας κάτσει και καμιά! χαχαχαχα!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Καλημέρα στα κριτικάτσια από την όμορφη Θεσσαλονίκη. Βετεράνος του χώρου 44 χρονών Καρολίνα ουκρανέζα σωματάρα 170cm 60kg πολύ γυμνασμένη μέτρια φάτσα κατέρχεται για δουλειά στην πόλη σας. Μου είπε ότι πρόκειται για strip που είναι στην βιομηχανική περιοχή. Η συγκεκριμένη μου έφαγε αρκετά λεφτά σε ποτά και χορούς, φαγητά έξω έως ότου την πηδήξω. Το γαμίσι μαζί της όμως άπαιχτο. Συνολικό κόστος ψησίματος 750 €, γαμισιού 150 € αλλά δυωράκι full GFE ! Πιάνει δουλειά από σήμερα εκεί !
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Στο Diamonds δουλεύει τελικά !
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
σιγά μην της γράψουμε και το σπίτι μας
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Καλημέρα στα κριτικάτσια από την όμορφη Θεσσαλονίκη. Βετεράνος του χώρου 44 χρονών Καρολίνα ουκρανέζα σωματάρα 170cm 60kg πολύ γυμνασμένη μέτρια φάτσα κατέρχεται για δουλειά στην πόλη σας. Μου είπε ότι πρόκειται για strip που είναι στην βιομηχανική περιοχή. Η συγκεκριμένη μου έφαγε αρκετά λεφτά σε ποτά και χορούς, φαγητά έξω έως ότου την πηδήξω. Το γαμίσι μαζί της όμως άπαιχτο. Συνολικό κόστος ψησίματος 750 €, γαμισιού 150 € αλλά δυωράκι full GFE ! Πιάνει δουλειά από σήμερα εκεί !

Εύχομαι τα ποσά που αναφέρεις να είναι σε δραχμές... και 44 χρονών χαχαχαχα
 

Pitbullakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Σε λίγες μέρες παντρεύεται ο αδελφός μου και θέλουμε να  του κάνουμε bachelor party. Ξέρετε κάποια κοπέλα που να κάνει στριπτίζ?
 

Sicifre

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
263
Πόντοι
280
Καλησπέρα, το ΣΚ κατεβαίνουμε με φίλο για διήμερο Ηράκλειο λόγω υποχρεώσεων.
Λέγαμε να περάσουμε κ από κάνα στριπ για την ατμόσφαιρα, υπάρχει τπτ εκεί κάτω;
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Το Λ' Αμουρ είδα στο FB ότι έχει να ανεβάσει από πέρσι, άρα υποθέτω έχει κλείσει, σωστά;

Πέρασα από Diamonds Κυριακή βράδυ και αφού προσπέρασα αγριεμένο πιτσιρικά που βγαίνοντας άρχισε να μου φωνάζει "εδώ μέσα πας; τι πας να κάνεις; μην πας, δεν έχει πουτάνες εδώ!", μπήκα, έκατσα κι άρχισε η ομοβροντία των επισκέψεων απ' τις κοπελούδες. Πέντε κορίτσια το σύνολο, με προϋπηρεσία από 10 χρόνια έως 5 μέρες η κάθε μια που ρώτησα, ειδίκευση στις μελαχρινές νταρντανοκοπέλες το μαγαζί. Μαρία η μία, τροφαντή, 40άρα την έκοψα, Βερόνικα η άλλη, ίδια ηλικία λίγο πιο αδύνατη, μια Ρωσίδα επίσης στα 40 μου φάνηκε, λίγο ξερακιανή και η μόνη ξανθιά, αλλά που δεν συγκράτησα όνομα, και άλλη μία με σουβλερή μύτη, η πιο νεαρή απ' όλες, μπορεί και προς τα 30, αλλά με σώμα πιο ατσούμπαλο απ' όλες.

Κι ανάμεσα σ' αυτά τα αγκάθια, ένα πραγματικό λουλούδι: η Λάουρα. Τι κορίτσαρος είναι αυτός ρε μάγκες; Κορμί θανατηφόρο, γυμνασμένο και σφιχτό, ωραίες καμπύλες, βυζάκι στητό και καλοσχηματισμένο και ρόγα κάγκελο να τη γλύφεις με τις ώρες. Ανεβήκαμε στον καναπέ το χορού με το καλησπέρα σας, αργή, αισθησιακή και με μπόλικες εντάσεις, ελεύθερα πιασίματα και επιδερμίδα από βελούδο - όνειρο!

Πήρα τον απλό χορό, οπότε πέρα από τις ρόγες της που μου έβαζε στο στόμα και τα στήθη της που μου έκανε σάντουιτς το πρόσωπο, δεν έγινε τίποτα το πιο εξτρίμ, αλλά αν ξέρει κανείς συναγωνιστή αν κάνει και τίποτε παραπάνω με το σωστό αντίτιμο το κορίτσι, ας ενημερώσει και η τύχη του θα του το επιστρέψει διπλό!

Ποτό πελάτη 8 ευρώ, ποτό κοπέλας δεν ξέρω
Απλός χορός 25 ευρώ (τσουχτερό γαμώ την επαρχία μου), σπέσιαλ 50 (που δεν ξέρω τι περιλαμβάνει, μου είπαν βγάζουν το κιλωτάκι και έχει μεγαλύτερη διάρκεια, προφανώς).

ΥΓ: Όταν έφυγα από εκεί, πήγαινα πέρα δώθε σαν τον ηλίθιο με το αμάξι να βρω το Μαύρα Μάτια (είναι δυο πόρτες δίπλα απ' την Ελληνική Ραδιοφωνία, που μαζεύονται κάτι χοντρές μαύρες και κάνουν πιάτσα για ατρόμητους, αν τύχει να το ψάξει και κάνας άλλος μετά από εμένα), αλλά και που το βρήκα, τζάμπα τα πέρα δώθε: με το που μπήκα, τρόμαξα και βγήκα μ' αυτά που είδα. Επίσης, την επόμενη μέρα εντόπισα και το μπαρ Στροφή (ελ. βενιζέλου 53, στο Γαζι), αλλά ήταν κλειστό η ώρα 1 τη νύχτα, άρα μάλλον έχει κλείσει τελείως;
 

mayjade

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,
εχουμε καμια προσφατη πληροφορια για στριπτιτζάδικα στο Ηράκλειο; ειναι κανενα ανοιχτο;
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Καλησπερα,
εχουμε καμια προσφατη πληροφορια για στριπτιτζάδικα στο Ηράκλειο; ειναι κανενα ανοιχτο;
Το diamonds στη μποφόρ
Έχει μέσα μια νταλικέρη
Μια Μαυρούλα
Μια bodybuilder
Και μια που αξίζει με τατουάζ στα χέρια ..
Κατά τα άλλα παρακμή
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
που καταντήσαμε... αντε να καλοκαιριάσει να ανοιξουν σε Χερσόνησο και Μάλια
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Αυτές στην χερσόνησο προσφέρουν και τίποτα άλλο εκτός υπηρεσίας έχετε ρωτήσει;
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Κάποιες ναι .. θα προσφέρουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom