Νέα

Ηράκλειο Κρήτης - Στριπτητζάδικα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
ρε παιδια τι γινεται στο ηρακλειο?εχει κανενα μαγαζι με βιζιτες?το ηρακλειο παντα ηταν πολυ μπροστα.ειμαι απο χανια και οσες φορες εχω ερθει δεν εχω βρει κατι.ξερει κανεις?
 

talws1985

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες στο Ηράκλειο τα έχω γυρίσει όλα τα ύποπτα μαγαζιά και μακράν σας προτείνω το Diamonds...αν γουστάρετε έναν ωραίο χώρο με άνετο κλίμα χώρις να αισθάνεστε μήπως σας την πέσει κανένας νταβάς-πέτσακας με κανένα όπλο πηγαίντε εκεί.....!
κάθε βράδυ έχει γύρω στις 10 γκόμενες, απο αυτές οι 6-7 καλές και οι 3-4 βγάζουνε μάτια!Τώρα τι να σας πώ, εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν θα πάρω για χορό μια πατσαβούρα για να μου τον παίξει αμέσως, θέλω ένα καλό κομμάτι για να με φτιάξει και εχω ακούσει οτι αν έχεις άκρες εκει μέσα ρίχνεις και κανέναν...είναι μαγαζι και όχι κωλομάγαζο.


Δεν θα ξεχάσω 5 απανοτά prive που είχα πάρει μια Σουηδέζα εκει μέσα, την Linda!!!Η γκόμενα απλά δεν υπάρχει!!!!Το Πάσχα εκεί ήταν,δεν ξέρω αν είναι ακόμα...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Παίδες στο Ηράκλειο τα έχω γυρίσει όλα τα ύποπτα μαγαζιά και μακράν σας προτείνω το Diamonds...αν γουστάρετε έναν ωραίο χώρο με άνετο κλίμα χώρις να αισθάνεστε μήπως σας την πέσει κανένας νταβάς-πέτσακας με κανένα όπλο πηγαίντε εκεί.....!
κάθε βράδυ έχει γύρω στις 10 γκόμενες, απο αυτές οι 6-7 καλές και οι 3-4 βγάζουνε μάτια!Τώρα τι να σας πώ, εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν θα πάρω για χορό μια πατσαβούρα για να μου τον παίξει αμέσως, θέλω ένα καλό κομμάτι για να με φτιάξει και εχω ακούσει οτι αν έχεις άκρες εκει μέσα ρίχνεις και κανέναν...είναι μαγαζι και όχι κωλομάγαζο.Δεν θα ξεχάσω 5 απανοτά prive που είχα πάρει μια Σουηδέζα εκει μέσα, την Linda!!!Η γκόμενα απλά δεν υπάρχει!!!!Το Πάσχα εκεί ήταν,δεν ξέρω αν είναι ακόμα...

Sιγα ρε φιλε,αμα ειναι να εχεις την κουκλαρα και να σου λεει μην με ακουμπας,τι να το κανεις??
Το νταιαμοντ ειναι κυριλε μαγαζι με ωραιες γκομενες,αλλα μεχρι εκει.μονο για χαβαλε αξιζει,να πας με παρεα.....Άλλα πραγματα δεν ξερω να προσφερει.


 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές.Πρόσφατα πήγα στο Lamour, έχει περίπου 12 γκόμενες απ τις οποίες οι 8 ειναι μουνάρες αλλά οι τιμές βαράνε στ αυτιά  (15 το κερασμα κ 30 ο χωρός) και τι καταλαβαίνεις σε καβλώνουν και τίποτα αλλο, εκεί είναι να πηγαίνεις με παρέα για χαβαλέ η για να πιείς ενα ποτο κ να απολαύσεις το χωρο.Εγώ πιστεύω ότι αν εχεις κονέ κ γνωρίζεις το αφεντικό σίγουρα κάτι θα σου κανονίσει.Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Γειά σας συναγωνιστές.Πρόσφατα πήγα στο Lamour, έχει περίπου 12 γκόμενες απ τις οποίες οι 8 ειναι μουνάρες αλλά οι τιμές βαράνε στ αυτιά  (15 το κερασμα κ 30 ο χωρός) και τι καταλαβαίνεις σε καβλώνουν και τίποτα αλλο, εκεί είναι να πηγαίνεις με παρέα για χαβαλέ η για να πιείς ενα ποτο κ να απολαύσεις το χωρο.Εγώ πιστεύω ότι αν εχεις κονέ κ γνωρίζεις το αφεντικό σίγουρα κάτι θα σου κανονίσει.Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
Άμα ειναι να πληρωσεις 1000 ευρω,για να ριξεις ενα γαμησι...τότε να πανε να γαμηθουνε!!!!Καλυτερα στο βενους(ρεθυμνο),που ειναι ξηγημενη η κατασταση.....
Αυτα τα κυριλε(και καλά)στριπτιτζαδικα,μονο για χαβαλε αξιζει να πας κ να πιεις 2-3 ποτακια....
 

pao1113

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες το diamond που ειναι
 

TSEXMAN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο site είμαι καινούριος και γράφω για πρώτη φορά. Ταξιδεύω λόγω δουλειάς αρκετά εντός κι εκτός Ελλάδος και έχω σαν έθιμο όπου πηγαίνω να επισκέπτομαι αρκετά στριπτιζάδικα και όχι μόνο. Επειδή έχω βοηθηθεί αρκετά από το site μας πλέον, γράφτηκα κι εγώ ώστε όλοι μαζί ενωμένοι να νικήσουμε
Λοιπόν θα γράψω για τις τελευταίες εμπειρίες μου στο Ηράκλειο.
Στο Ηράκλειο ήμουν την Δευτέρα 6/10 και όπως κάθε φορά από το πρώτο βράδυ άρχισα το ψάξιμο συμβουλευόμενος και το site μας. Μετά από συγκέντρωση στοιχείων επέλεξα να πάω στο Diamonds and Pearls μιας και βρήκα και ρώτησα στην περιοχή και μου είπαν πολύ καλά λόγια και ήταν και κοντά στο ξενοδοχείο που έμενα. Δουκός Μποφόρ 10 η διεύθυνση, παραλιακά.
Μπήκα στο μαγαζί κατά τις 23:30. Και τώρα στο γλυκό σύντομα…
Άψογο σέρβις, από ποτά δεν ξέρω γιατί πίνω μπύρες. Καλό μαγαζί, καθαρό και 7 ωραίες κοπέλες από τις οποίες οι 4 μοντέλα.
Τιμοκατάλογος. Ποτό 10€, κοπέλας 15€, privet 25€ τα 10 λεπτά.
Strip show κάθε 5 λεπτά και μόνο τόπλες. Μιλούν όλες καλά Ελληνικά.
Οι κοπέλες στο privet τα βγάζουν αμέσως εκτός από το string αλλά το κάνουν στην άκρη και μόνες τους αλλά και με βοήθεια οι ποιο δύσκολες μετά τον πρώτο χορό.
Αναλυτικότερα.
Το μαγαζί καλό, περιποιημένο και καθαρό. Ο υπεύθυνος ευγενικός και εξυπηρετικός.
Η μέρα Δευτέρα και δούλευαν 7 κοπέλες γιατί την Δευτέρα παίρνουν οι περισσότερες ρεπό. Όλες πρώην ανατολικού μπλοκ. Από τις 7 οι 4 ήταν μοντέλα. Όμορφες με πολύ ωραία κορμιά. Ήρθε πρώτα μια μαύρη από Καμερούν μεριά μιλήσαμε λίγο από δική μου ευγένεια, γιατί δεν ελκύουν οι πολύ μαύρες και την έστειλα ευγενικά.
Η επόμενη η Όλγα από Ρωσία 30 χρονών. Πολύ όμορφη λεπρό γυμνασμένο σώμα, στητό προς το μεγάλο βυζί και πολύ εύθυμη και ευγενική. Μιλήσαμε αρκετή ώρα και πήγαμε για prive.
Σκάλες και πάνω. Κουκέτες με καναπέδες. Καθαρό μέρος αρκετά καλά φωτισμένο. Δεν έχει κουρτίνες αλλά δεν νομίζω να ενοχλεί κανέναν. Κάθομαι στον καναπέ μια γωνιακής κουκέτας καλά φωτισμένη και αρχίζει το show. Πολύ sexy η Όλγα και ο χορός της. Καταπληκτικό σώμα μεσαία στητά βυζιά, κοιλιά πλάκα, κωλαράκι σφιχτό, πόδια τέλεια. Μου έβγαλε ζώνη μπλούζα  και ξεκούμπωσε το παντελόνι. Χαρούμενη και ευγενική. Πολύ καυλωτικός ο χορός της με αγκάλιαζε και με χάιδευε παντού. Στον Δεύτερο χορό έβαζε και το χέρι στον πέοντα μου μέσα από το εσώρουχο έκανε και στην άκρη το δικό της χαϊδευόταν στο μουνάκι της και την τρυπούλα του κώλου της και με άφηνε και μένα να βοηθώ. Πολύ ευχάριστο 25λεπτο κάθισε μαζί μου 5 λεπτά παραπάνω.
Κάθισα για μια δεύτερη μπίρα και το μάτι μου έπεσε σε μια μικροκαμωμένη ξανθοκαστανούλα. Της γνέφω και έρχεται μια γυναίκα από αυτές που βλέπω στα όνειρα μου. Το πρότυπο του γούστου μου.
Τζένιφερ, Τσέχα από Πράγα 22 χρονών. 1,60,  45 κιλά τέλειο σώμα, μικρό στητό βυζί με τέλεια όρθια ρογίτσα, κοιλιά πλάκα κωλαράκι μικρό και σφιχτό, τέλεια πόδια και πανέμορφη. Χαμογελαστή συνεχώς με χιούμορ και πολύ ευγενική. Έπαθα σοκ. Έχω ταΐσει τα κωλόμπαρα σε όλη την Ευρώπη αλλά τέτοια γυναίκα σπάνια συναντάς σε τέτοια μέρη. Μιλήσαμε μέχρι να κάνω ένα τσιγάρο και να ρουφήξω την μπύρα μου και πήγαμε βουρ πάνω. Απλά πανέμορφη με τέλειο για τα γούστα μου σώμα. Από χορό όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν να μου χορεύει η κοπελιά μου ήταν  αλλά ναζιάρα, τρυφερή και με καλή αίσθηση χιούμορ. Στην αρχή αντιδρούσε όταν της τράβαγα το βρακάκι αλλά μετά με άφηνε, αφού μου είπε πρώτα και το σεβάστηκα απόλυτα, ότι φοβάται για μολύνσεις από τα βρώμικα χέρια του καθενός. Πανέμορφο μουνάκι και κωλοτρυπιδούλα. 3 χορούς την κράτησα και έκατσε περίπου 40 λεπτά.
Πέρασα ωραία στο μαγαζί αυτό. Φεύγοντας πλήρωσα και μίλησα λίγο με τον υπεύθυνο. Καλός επαγγελματίας και τύπος.
Α, έπαιξα  για λίγο και με την Σοφία  Ρωσίδα 26 ψηλή και όμορφη και αυτή, αλλά είπαμε μου αρέσουν οι μινιόν.
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Τελικα τι προτεινετε lamour ή diamonds συντεκνοι... για ριξτε κανενα προσφατο rewiews , υπερ και κατα , σε ποια να επενδυσουμε και διαφορα τετοια... για ανοιξτε μας τα ματια... μη παθουμε καμμια νιλα  :think: :think:
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Μαλλον δεν καταλαβατε στην Κρητη οτι οτι επαναλειτουργει το site... :2funny: :2funny: θελω να ρωτησω υπαρχει περιπτωση να κουβαλησω καμμια stripper σε ξενοδοχειο που ειναι ευκολοτερο στο diamonds η στο lamour , δοθηκε σε καποιον συναγωνιστη αυτη η ευκαιρια ;; Για δωστε τα φωτα σας ρε συντεκνοι σε εναν αοματο...
 

Redknap

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Diamonds Ξ Ε Χ Ν Α Τ Ο .Πρέπει η κοπέλα να σε γουστάρει εμφανισιακά μόνο για να σκεφτεί αν και πως. Στο l'amour το πάνε το γράμμα,πιο πιτσιρίκες,λιγότερο ψωνισμένες και πιο φτωχές.Αν εισαι εμφανίσημος το πας σωστά μετά τα δυο prive παιζει εκτόνωση
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Υπαρχει κανενα μυστικο ρε συντεκνοι στο lamour ...;;;; Πηγα με παρεα πριν δυο τρεις μερες και εχει αρκετα καλα μωρα....επιασα κανα δυο υποπτα βλεματα.. τι γινεται θα μας πειτε τιποτα καλο... μπορει να κανονισει καμμια κατασταση το αφεντκο ή οτι κανεις μονος σου ;;;
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Στο site είμαι καινούριος και γράφω για πρώτη φορά. Ταξιδεύω λόγω δουλειάς αρκετά εντός κι εκτός Ελλάδος και έχω σαν έθιμο όπου πηγαίνω να επισκέπτομαι αρκετά στριπτιζάδικα και όχι μόνο. Επειδή έχω βοηθηθεί αρκετά από το site μας πλέον, γράφτηκα κι εγώ ώστε όλοι μαζί ενωμένοι να νικήσουμε
Λοιπόν θα γράψω για τις τελευταίες εμπειρίες μου στο Ηράκλειο.
Στο Ηράκλειο ήμουν την Δευτέρα 6/10 και όπως κάθε φορά από το πρώτο βράδυ άρχισα το ψάξιμο συμβουλευόμενος και το site μας. Μετά από συγκέντρωση στοιχείων επέλεξα να πάω στο Diamonds and Pearls μιας και βρήκα και ρώτησα στην περιοχή και μου είπαν πολύ καλά λόγια και ήταν και κοντά στο ξενοδοχείο που έμενα. Δουκός Μποφόρ 10 η διεύθυνση, παραλιακά.
Μπήκα στο μαγαζί κατά τις 23:30. Και τώρα στο γλυκό σύντομα…
Άψογο σέρβις, από ποτά δεν ξέρω γιατί πίνω μπύρες. Καλό μαγαζί, καθαρό και 7 ωραίες κοπέλες από τις οποίες οι 4 μοντέλα.
Τιμοκατάλογος. Ποτό 10€, κοπέλας 15€, privet 25€ τα 10 λεπτά.
Strip show κάθε 5 λεπτά και μόνο τόπλες. Μιλούν όλες καλά Ελληνικά.
Οι κοπέλες στο privet τα βγάζουν αμέσως εκτός από το string αλλά το κάνουν στην άκρη και μόνες τους αλλά και με βοήθεια οι ποιο δύσκολες μετά τον πρώτο χορό.
Αναλυτικότερα.
Το μαγαζί καλό, περιποιημένο και καθαρό. Ο υπεύθυνος ευγενικός και εξυπηρετικός.
Η μέρα Δευτέρα και δούλευαν 7 κοπέλες γιατί την Δευτέρα παίρνουν οι περισσότερες ρεπό. Όλες πρώην ανατολικού μπλοκ. Από τις 7 οι 4 ήταν μοντέλα. Όμορφες με πολύ ωραία κορμιά. Ήρθε πρώτα μια μαύρη από Καμερούν μεριά μιλήσαμε λίγο από δική μου ευγένεια, γιατί δεν ελκύουν οι πολύ μαύρες και την έστειλα ευγενικά.
Η επόμενη η Όλγα από Ρωσία 30 χρονών. Πολύ όμορφη λεπρό γυμνασμένο σώμα, στητό προς το μεγάλο βυζί και πολύ εύθυμη και ευγενική. Μιλήσαμε αρκετή ώρα και πήγαμε για prive.
Σκάλες και πάνω. Κουκέτες με καναπέδες. Καθαρό μέρος αρκετά καλά φωτισμένο. Δεν έχει κουρτίνες αλλά δεν νομίζω να ενοχλεί κανέναν. Κάθομαι στον καναπέ μια γωνιακής κουκέτας καλά φωτισμένη και αρχίζει το show. Πολύ sexy η Όλγα και ο χορός της. Καταπληκτικό σώμα μεσαία στητά βυζιά, κοιλιά πλάκα, κωλαράκι σφιχτό, πόδια τέλεια. Μου έβγαλε ζώνη μπλούζα  και ξεκούμπωσε το παντελόνι. Χαρούμενη και ευγενική. Πολύ καυλωτικός ο χορός της με αγκάλιαζε και με χάιδευε παντού. Στον Δεύτερο χορό έβαζε και το χέρι στον πέοντα μου μέσα από το εσώρουχο έκανε και στην άκρη το δικό της χαϊδευόταν στο μουνάκι της και την τρυπούλα του κώλου της και με άφηνε και μένα να βοηθώ. Πολύ ευχάριστο 25λεπτο κάθισε μαζί μου 5 λεπτά παραπάνω.
Κάθισα για μια δεύτερη μπίρα και το μάτι μου έπεσε σε μια μικροκαμωμένη ξανθοκαστανούλα. Της γνέφω και έρχεται μια γυναίκα από αυτές που βλέπω στα όνειρα μου. Το πρότυπο του γούστου μου.
Τζένιφερ, Τσέχα από Πράγα 22 χρονών. 1,60,  45 κιλά τέλειο σώμα, μικρό στητό βυζί με τέλεια όρθια ρογίτσα, κοιλιά πλάκα κωλαράκι μικρό και σφιχτό, τέλεια πόδια και πανέμορφη. Χαμογελαστή συνεχώς με χιούμορ και πολύ ευγενική. Έπαθα σοκ. Έχω ταΐσει τα κωλόμπαρα σε όλη την Ευρώπη αλλά τέτοια γυναίκα σπάνια συναντάς σε τέτοια μέρη. Μιλήσαμε μέχρι να κάνω ένα τσιγάρο και να ρουφήξω την μπύρα μου και πήγαμε βουρ πάνω. Απλά πανέμορφη με τέλειο για τα γούστα μου σώμα. Από χορό όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν να μου χορεύει η κοπελιά μου ήταν  αλλά ναζιάρα, τρυφερή και με καλή αίσθηση χιούμορ. Στην αρχή αντιδρούσε όταν της τράβαγα το βρακάκι αλλά μετά με άφηνε, αφού μου είπε πρώτα και το σεβάστηκα απόλυτα, ότι φοβάται για μολύνσεις από τα βρώμικα χέρια του καθενός. Πανέμορφο μουνάκι και κωλοτρυπιδούλα. 3 χορούς την κράτησα και έκατσε περίπου 40 λεπτά.
Πέρασα ωραία στο μαγαζί αυτό. Φεύγοντας πλήρωσα και μίλησα λίγο με τον υπεύθυνο. Καλός επαγγελματίας και τύπος.
Α, έπαιξα  για λίγο και με την Σοφία  Ρωσίδα 26 ψηλή και όμορφη και αυτή, αλλά είπαμε μου αρέσουν οι μινιόν.
η ολγα ειναι πιπιναρος,εχω και το τηλ της,κοριτσαρος σου λεω.
με ποιν υπευθηνο μιλησες,τον mike???<<μιχαλη..?ειχε ξυρισμενο κεφαλι?αν ναι ειναι και γαμω τα παιδια,φιλος.

στο lamour το πανε και το φερνουν το γραμμα ανετα.για 2 ωρες και 300 ευρω λιγοτερα στην τσεπη,ψαχνω να δω για καλυτερη τιμη αν θα μου κανουν γιατι τα 300 οχι οτι δεν τα χω,αλλα ρε γαμωτο,οταν μπορω να ψωνισω γκομενακι τζαμπα στο κλαμπ γιατι να πληρωσω τοτε για ενα πηδημα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
η ολγα ειναι πιπιναρος,εχω και το τηλ της,κοριτσαρος σου λεω.
με ποιν υπευθηνο μιλησες,τον mike???<<μιχαλη..?ειχε ξυρισμενο κεφαλι?αν ναι ειναι και γαμω τα παιδια,φιλος.

στο lamour το πανε και το φερνουν το γραμμα ανετα.για 2 ωρες και 300 ευρω λιγοτερα στην τσεπη,ψαχνω να δω για καλυτερη τιμη αν θα μου κανουν γιατι τα 300 οχι οτι δεν τα χω,αλλα ρε γαμωτο,οταν μπορω να ψωνισω γκομενακι τζαμπα στο κλαμπ γιατι να πληρωσω τοτε για ενα πηδημα.
Έχει καλα μωρα ρε φίλε στο λαμουρ ομως!!Αν μπορεις να ψωνισεις απο εκει οπως λες με 300 για 2 ωρες,νομιζω ότι ειναι λογικη τιμη απο μερους τους.Όχι πως ειναι λίγα φυσικά.
''Παίρνονται'' πολλές απο αυτες,που εχει εκει??Και υπαρχει εκει κοντα κανα φτηνο καλό χοτέλι??
 

grothos_23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια! λαμουρ ειναι λιγο καλυτερα απο νταιμοντς εχω παει 2-3 φορες λαμουρ εχει ωραια κοριτσια...
αυτο με τα 300 ευρο για 2 ωριτσες ισχυει τελικα? καλη φαση αλλα πως το κανονιζεις μιλας με τον σερβιτορο? εχει παει κανεις? αντε δωστε πληροφοριες γιατι εχω βρει αυτην που θελω  :grin:
 

grothos_23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε τελικα παιδια μαθαμε τιποτα για λαμουρ?
 

Redknap

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Στο ενα prive παντως δε σου κανουν τπτ ...για τα 200 δε ξερω πρωτη φορα το ακουω
 

marsant7

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Heraklion Crete Sprip Clubs 2010-2011 kamia nea anafora?
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
οκ παιδες ακουστε περι του Diamonds.

πηγα 2-3 φορες εκει. την τελευταια φορα επαθα πλακα. μπηκαν μεσα 2 τυποι με τις γκομενες τους (εμφανως μεθησμενες και ντοπιες) ηλικιας 20-26(μαξιμουμ) οι οποιες 2 κοπελες ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΑΖΙ!!! Τπτ ιδιαιτερο απλα εβγαλαν τν ζακετα και κουνιοντουσαν μαζι για ενα τραγουδι και μετα εφυγαν. αλλα ηταν και γαμω τις φασεις.


απο τιμες 25 ο χορος (προτινω, παρα να αγορασετε στις κοπελες ποτο)
εχει και μια ωραιο σωμα φαινετε μεγαλουτσικη π κανει ακροβατικα οταν κανει στριπ, τελιος χορος και με τον δευτερο χορο στον παιζει μεχρι να χυσεις, αλλα μονο αυτη. οι αλλες κοπελες εμφανιση 10 χορος μετριος.

ο καραφλος κυριος υπεθηνος του μαγαζιου πολυ ευγενικος ακομα και με μικροτερες ηλικιες οπως εμενα που ειμαι φοιτητης. αρα προβλημα κανενα.

αλλες τιμες δεν θυμαμε αλλα νομιζω σχετικα καλες (5-7 νομιζω η μπυρα).

αξιζει τουλαχιστον να πατε 1 φορα να δοκιμασετε.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τα Στριπτητζάδικα στο Ηράκλειο κλείνουν το ένα μετά το άλλο. Θυμάται κανένας το Cohiba στην Αντιστάσεως... Αλήθεια το άλλο στην Αμμουδάρα πώς το έλεγαν? Από 4 μείναμε με 2. Καλά θα ήταν να άνοιγε πάλι καμιά under κατάσταση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom