Νέα

Ηράκλειο Κρήτης - Στριπτητζάδικα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Κάποιες ναι .. θα προσφέρουν
Παιδιά Καλησπέρα,θέλω να κατέβω Hράκλειο για δουλειά κ μετά για 2-3 μέρες Μάλια,μαθαίνω ότι άνοιξε μαγαζί τύπου strip που τη φορτώνεις τη κοπέλα κανονικά για όλη νύχτα ,είναι αλήθεια κ πόσο?
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
779
Κριτικές
9
Like
19.882
Πόντοι
2.256
Δεν έχω κάποια ενημέρωση για κάτι τέτοιο στα Μάλια
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Χερσονησο ανοιξε παντως!!
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Παιδιά Καλησπέρα,θέλω να κατέβω Hράκλειο για δουλειά κ μετά για 2-3 μέρες Μάλια,μαθαίνω ότι άνοιξε μαγαζί τύπου strip που τη φορτώνεις τη κοπέλα κανονικά για όλη νύχτα ,είναι αλήθεια κ πόσο?
Υπάρχει και στα μαλια και στην χερσόνησο αλλά αυτά που λες για όλη την νύχτα πρέπει να έχεις δυνατή τσέπη ελπίζω να το καταλαβενης αυτό
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Υπάρχει και στα μαλια και στην χερσόνησο αλλά αυτά που λες για όλη την νύχτα πρέπει να έχεις δυνατή τσέπη ελπίζω να το καταλαβενης αυτό
Στα Μάλια ποιο μαγαζί έχει?ξέρω ένα στη χερσόνησο
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνηδονιστές, αυτά τα μαγαζιά χερσόνησο Μάλλια δουλεύουν μόνο σεζόν? Μέσα Οκτώβρη θα έχουν κλείσει, γνωρίζει κανείς? Ψάχνω να δω τι παίζει γενικότερα για μπάτσελορ
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
44
Like
17
Πόντοι
0
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
Επιστροφή στην πόλη μετά από καιρό κ είδα ότι άνοιξε ξανά το. diamonds οπότε είπα να δω τι παίζει κ να πιω ένα ποτάκι.

Ο χωρος μικρός καμία σχέση με το πώς ήταν παλιά. Εγινε η σχετική παρέλαση από τα κορίτσια.

Ήταν μέσα 4 κοριτσια.
- Σγουρό μαλλί, πολύ μέτριο πρόσωπο, καλό σώμα -σιλικονατα βυζιά καλός κωλος , πιτσιρίκα κάπου στα 23-25
- Μελαχρινή, καθόλου καλό πρόσωπο, κάτω του μετρίου, σώμα γύρω στα 30 την έκοψα
-Κόκκινο μαλλί , όμορφη στο πρόσωπο το σώμα ήταν καλό κανονικής κοπέλας του το ιδιαίτερο όπως κ το πρόσωπο
-Μελαχρινή, ωραίο πρόσωπο, το σώμα πολύ καλό φυσικο, πάνω από 35 χρόνων σίγουρα η μόνη που φαινόταν ότι έχει γράψει χιλιόμετρα.

Ήπια μόνο ένα δικό μου ποτό καθώς μπήκα από περιέργεια. Θα πάω μάλλον τις επόμενες ημέρες για να δω και τα υπόλοιπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom