Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
νομιζω στο στριγκ

σαβκα 7 ο απλος 40 πριβε

καθημερινες 5 ο απλος 30 πριβε
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Ναι, νομίζω αυτό πρέπει να ισχύει.

Όχι ΣΚ αλλά Παρασκευή Σάββατο τα 7 40 70 αλλά και στις αργίες όπως εχθές για Αθενς και δορυφόρος. Είχε κόσμο κανονικά στο Άθενς. Αντί για κανά κασκαντεριλίκι σε 70ρι πριβέ κουβούκλιο έριξα τσαπού σε στούντιο της Λεωφ. Αθηνών πολυτελώς και ησύχως με 50 μετά την αποχώρηση :rockon:
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Πέρασμα από καισα χτες βράδυ ρόστερ πολύ καλό καινούργιες κοπέλες από Ουκρανία.Γυρω στης 12 πολύ όμορφες οι περισσότερες τιμές 10 ποτό 10 χορός 50 απλό πριβέ 100 σπέσιαλ.Ποτα καθαρά σέρβις άψογο θα ξαναπεράσω σίγουρα άλλωστε βολεύει και το μέρος που είναι κοντά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Μετα απο εξοδο για ποτακι..περναγα απο Μιχαλακοπουλου.
Αμεσως σκεφτηκα το FBI αλλα πηρε το ματι μου το Libido.
Σκεφτηκα οτι δεν εχω ξαναπαει οποτε ας κανω μια καταδρομικη.

Παρκαρα δυσκολα ανι και αδεια η Αθηνα .
Φτανω στο μαγαζι , δεν ειχε εισοδο.
Κατεβαινω κατω ...και ηταν αδειο.
23:45 και ειχε 2 παππουδες μονο μεσα.
Καθομαι στο μπαρ...κοιταω αριστερα - δεξια..γυναικες δεν εβλεπα.
Για να τα πολυλογω , 4 ηταν ολες και ολες !!! χορο στη πιστα δεν εκαναν καν.
Οι 2 ηταν ανω των 45  και απ τις αλλες 2 η μια ηταν μαυρουλα.
Ηπια τον ποτακι μου  , πηρα ενα χορο για το χαβαλε και εφυγα.

Απογοητευση !

 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Πέρασμα από καισα χτες βράδυ ρόστερ πολύ καλό καινούργιες κοπέλες από Ουκρανία.Γυρω στης 12 πολύ όμορφες οι περισσότερες τιμές 10 ποτό 10 χορός 50 απλό πριβέ 100 σπέσιαλ.Ποτα καθαρά σέρβις άψογο θα ξαναπεράσω σίγουρα άλλωστε βολεύει και το μέρος που είναι κοντά.
μηπως πηρε το ματι σου την μιλενα τη ρουμανα με το τατου στο.μπρατσο?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Όχι ΣΚ αλλά Παρασκευή Σάββατο τα 7 40 70 αλλά και στις αργίες όπως εχθές για Αθενς και δορυφόρος. Είχε κόσμο κανονικά στο Άθενς. Αντί για κανά κασκαντεριλίκι σε 70ρι πριβέ κουβούκλιο έριξα τσαπού σε στούντιο της Λεωφ. Αθηνών πολυτελώς και ησύχως με 50 μετά την αποχώρηση :rockon:
σε ποιο.και με ποια αν επιτρεπεται?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
πες κ αλλα,πες κ αλλα....

Τί άλλα να πω ρε παιδιά, η Μόνικα είναι πασίγνωστη... Προσωπάρα, βυζάρα, κωλάρα, όλα σε άρα. Ύψος, περπάτημα, μαλλούρα, χαμόγελο κινηματογραφικής σταρ, διχτυωτό, γόβες, κομπλέ. Είναι πιο μπαμπάτσικη από παλιότερα φέτος. Ήταν ερημιά λόγω τον πούλο πήραν πάρα πολλοί από Αθήνα ήταν και η βάρδια των μικρών ωρών... Απέδωσε σωστά με καλή διάθεση. Είναι ανάλογα τα κέφια της αυτή ως γνωστόν. Όταν είναι στα καλά της είναι δυνατό σύνολο με κλίση προς PSE.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
22
Like
2.089
Πόντοι
1.796
Η Μιλένα και η Bianca μάλλον δεν ξαναγυρίζουν Ελλάδα γιατί έκαναν χοντρή μαλακία.. Μην με ρωτάτε τι,δεν πρόκειται να μιλήσω.. Η Bianca επίσης παντρεύεται ένα Ρουμάνο ζωγραφισμένο(κλασσικά).. Η Μιλένα άγνωστο το τι θα κάνει.. Έτσι και αλλιώς πάντα στα μυαλά ήταν psycho.. H Monica Serbian βρίσκεται αυτή την εβδομάδα Μύκονο με παλιές συνεργάτιδες... Αυτά..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Η Μιλένα και η Bianca μάλλον δεν ξαναγυρίζουν Ελλάδα γιατί έκαναν χοντρή μαλακία.. Μην με ρωτάτε τι,δεν πρόκειται να μιλήσω.. Η Bianca επίσης παντρεύεται ένα Ρουμάνο ζωγραφισμένο(κλασσικά).. Η Μιλένα άγνωστο το τι θα κάνει.. Έτσι και αλλιώς πάντα στα μυαλά ήταν psycho.. H Monica Serbian βρίσκεται αυτή την εβδομάδα Μύκονο με παλιές συνεργάτιδες... Αυτά..
πολύ σε γουστάρω  τώρα να ξες
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
22
Like
2.089
Πόντοι
1.796
πολύ σε γουστάρω  τώρα να ξες

Μωρέ αν μπορούσα να μιλήσω για αυτά τα 6 χρόνια αυτά που έχω κάνει,οι μισοί εδώ μέσα δεν θα πίστευαν στα μάτια τους.. Μόνο ο Yorkie ξέρει που είναι άλλο επίπεδο και ανθρώπου και μπάλας που παίζει..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Μωρέ αν μπορούσα να μιλήσω για αυτά τα 6 χρόνια αυτά που έχω κάνει,οι μισοί εδώ μέσα δεν θα πίστευαν στα μάτια τους.. Μόνο ο Yorkie ξέρει που είναι άλλο επίπεδο και ανθρώπου και μπάλας που παίζει..
ευχαριστω τα μαλα για τις πλεροφοριες...για μενα το.κορυφαικ.μουνι εκει μεσα ειναι η καμελια η ρουμανα..δεν υπαρχει αυτο το μουνι! Αραγε να βιζιτωνεται?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Τί άλλα να πω ρε παιδιά, η Μόνικα είναι πασίγνωστη... Προσωπάρα, βυζάρα, κωλάρα, όλα σε άρα. Ύψος, περπάτημα, μαλλούρα, χαμόγελο κινηματογραφικής σταρ, διχτυωτό, γόβες, κομπλέ. Είναι πιο μπαμπάτσικη από παλιότερα φέτος. Ήταν ερημιά λόγω τον πούλο πήραν πάρα πολλοί από Αθήνα ήταν και η βάρδια των μικρών ωρών... Απέδωσε σωστά με καλή διάθεση. Είναι ανάλογα τα κέφια της αυτή ως γνωστόν. Όταν είναι στα καλά της είναι δυνατό σύνολο με κλίση προς PSE.
μονικα ε? Ποια ειναι αυτη ρε συ?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Μωρέ αν μπορούσα να μιλήσω για αυτά τα 6 χρόνια αυτά που έχω κάνει,οι μισοί εδώ μέσα δεν θα πίστευαν στα μάτια τους.. Μόνο ο Yorkie ξέρει που είναι άλλο επίπεδο και ανθρώπου και μπάλας που παίζει..
είπες το σωστο όνομα! Εγω πάντως έβγαλα λαυράκι μετα τα χτεσινά...  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom