Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

8tr13

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
Για Λιλυ απο Dreamplace γνωρίζει κανένας τίποτα?
 

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
265
Πόντοι
280
Συναγωνιστές, κανένα review για Angela από Ηλιού και Βούρβαχη δεν έχω δει.....ας γράψει κάποιος 5-6 λογάκια ...
 

Don_Panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Κριτικές
12
Like
392
Πόντοι
290
Καλησπέρα παιδιά,

Νέο μέλος στο forum.

Γνωρίζει κανείς κάτι για Ζενια από Κατεχακη 5;

Φιλικά
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.393
Πόντοι
376
Ξέρουμε για Κηφισού 30-60; Εκεί έχει μια Λίλυ.
Επίσης το deparis λειτουργεί καθόλου με ραντεβού, έχω δει ανοιχτό το πάρκινγκ;
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για Ρεμπέκα από Τριγγετοαλυσίδα ρε παλικάρια?
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
166
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
281
Ξέρουμε για Κηφισού 30-60; Εκεί έχει μια Λίλυ.
Επίσης το deparis λειτουργεί καθόλου με ραντεβού, έχω δει ανοιχτό το πάρκινγκ;
Η Λίλη εκεί είναι. Παίζει απογεύματα κυρίως
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
To studio στην νέα Φιλαδέλφεια στην Αντιοχείας είναι ανοικτό;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Αυτη η εποχή εχει και ένα καλο για καποια μαγαζιά που δουλεύουν με κλειστό κύκλο και ραντεβου: οι κοπέλες δεν επείγονται, δεν τρέχουν απο δωματιο σε δωματιο....ολα είναι πιο ελεγχόμενα απο χρόνο και συνήθως πιο χαλαρά...πιο καλές υπηρεσιες!
Όταν τα studio λειτουργούν κανονικά και είναι και λίγα....παύει να ισχύει!
 

pasakas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
77
Κριτικές
15
Like
497
Πόντοι
290
Καλησπέρα σύντροφοι. Για τη Σιλβύ, που έκανε καριερίτσα και ως Πηνελόπη σε ταινίες του Σειρηνάκη, έχετε ακούσει να δουλεύει ξανα;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Για κάποιον που είχε ρωτήσει το Βριλησσου 60 επανω το ειδα δυο φορές ανοικτό...δεν πηγα και δεν έχω αποψη ρόστερ αλλα η πορτα ηταν ανοικτή!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
εχω επισκυτει το βριλλησου παμπολες φορες αυτο το διαστημα.Ανοιχτο ειναι αλλα χωρις τηλεφωνικο ραντεβου δε θα μπεις ποτε σου.
Ειχα ρωτησει αν καποιος γνωριζει κατι για τη μπελα καινιυργιο κοματι στα στουντιο.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Ηθελα να ρωτήσω πόσο επικίνδυνο ειναι σε στουντιο να γινει μπούκα αστυνομίας και να πληρώσουμε κερατιάτικο κανένα 300αρι. Ποσο οσοι πάτε τακτικά ξέρετε ιστορίες που έγινε αυτό ή ποσο έχετε δει να παίρνουν τα μέτρα τους. Για Λ. Αθηνών 373 σκέφτομαι μιας και έχω δουλειά εκεί κοντά και στην περιοχή που μένω (ανατολική αττική) όλα τα στουντιο ειναι μακριά αρα δεν ειναι ευκολο να γινει επίσκεψη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
προσωπικα πηγαινω πολυ ποιο συχνα μπουρδελα παρα στουντιο.Ομως τουτη την περιοδο πηγαινω μονο στουντιο και μπορω μα εκθεσω τις αποψεις μου η και συμβουλες μονο για την περιοδο που διανυουμε.
Οπως ειπα σε παλαιοτερο μυνημα εχω επισκευτει αποιρες φορες τα στουντιο χωρις κανενα προβλημα, χωρις να φαω φολα και ολα μια χαρα.
Παντα μα παντα να πηγαινουμε με ραντεβου και αμα σε ξερει καποια κοπελα της βαρδιας ακομα καλυτερα.
Εχει τυχει να παω στο Λ.Αθηνων και να μη μου ανοιγουν ακομα και με ραντεβου.Ευτυχως τελειωσε γρηργορα η Ατζελινα τον πελατη με ειδε απο το ματακι και μου ανοιξε.Δε ρισκαρουν τιποτα πλεον.
Θα σου πω και μια ιστοριουλα που μου ετυχε προ 12 ημερων στο στουντιο συγγρου 232.
Ειχα ραντεβου ολα καλα περναω δωματιο τελειωνω απο δωματιο παω να φυγω και με σταματα η τσατσα μαζι με την κοπελα.Τι εγινε ρωταω μου απαντανε δε μπορω να φυγω τωρα γιατι εχουν περικυκλωσει το μαγαζι μπατσογουρουνα.(Εγω τους ονομαζω ετσι)
Υπαρχουν τσιλιαδοροι που δεν τους βλεπεις που ειναι και επιβλεπουν την ολη κατασταση.Τελοσπαντων εγω και ενας ακομη συναγωνιστης περιμεναμε 10-15 λεπτα μας κερασαν και καφε αν και εγω ηθελα και λιγο μπουτακι χαχχααχαχαχα.Φυγαμε και ολα καλα.
Η ουσια λοιπον ειναι οτι δεν προκειτε να σε αφησουν να φας προστιμο μεσα στο στουντιο γιατι οχι δεν εισαι εσυ ο ωραιος απλα ειναι ασχημα αρνητικο για το μαγαζι.Μετα δε θα ξαναπαταγε κανεις εκει περα.Οσοι θελετε στουντιο πηγαινετε κανονικα δεν υπαρχει κανενα θεμα.
Προσεξτε μονο το στουντιο Μπουζιανη εκει ειναι λιγο ρουλετα.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Ωραίος φιλε μου, μια ακόμα ερώτηση
Υπάρχει η πιθανότητα να μην μου δώσουν ραντεβού? Από την συγκεκριμένη αλυσίδα εγώ επισκεπτόμουν την Κατεχάκη κυρίως και δεν βλεπω εν ενεργεία καμία από αυτές που ήξερα και με ήξεραν καλά (Χρύσα, Κρίστυ, Κατερίνα, Μαρίνα). Πρέπει να πω κάτι, πως θα διασφαλίσουν αυτοί ότι είμαι πελάτης και δεν παω να τους την φέρω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Το στουντιο κατεχακης παραμενει κλειστο δεν ξερω το ποτε θα ανοιξει.Και εγω σε αυτο πηγαινα με βολευε ειναι κοντα.
Απο τη στιγμη που θα μιλησεις μαζι τους τοτε κλεινεις ραντεβου απλα να εισαι στην ωρα σου εκει ακριβως.Σου ανοιγουν και παιζεις μπαλιτσα.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
προσωπικα πηγαινω πολυ ποιο συχνα μπουρδελα παρα στουντιο.Ομως τουτη την περιοδο πηγαινω μονο στουντιο και μπορω μα εκθεσω τις αποψεις μου η και συμβουλες μονο για την περιοδο που διανυουμε.
Οπως ειπα σε παλαιοτερο μυνημα εχω επισκευτει αποιρες φορες τα στουντιο χωρις κανενα προβλημα, χωρις να φαω φολα και ολα μια χαρα.
Παντα μα παντα να πηγαινουμε με ραντεβου και αμα σε ξερει καποια κοπελα της βαρδιας ακομα καλυτερα.
Εχει τυχει να παω στο Λ.Αθηνων και να μη μου ανοιγουν ακομα και με ραντεβου.Ευτυχως τελειωσε γρηργορα η Ατζελινα τον πελατη με ειδε απο το ματακι και μου ανοιξε.Δε ρισκαρουν τιποτα πλεον.
Θα σου πω και μια ιστοριουλα που μου ετυχε προ 12 ημερων στο στουντιο συγγρου 232.
Ειχα ραντεβου ολα καλα περναω δωματιο τελειωνω απο δωματιο παω να φυγω και με σταματα η τσατσα μαζι με την κοπελα.Τι εγινε ρωταω μου απαντανε δε μπορω να φυγω τωρα γιατι εχουν περικυκλωσει το μαγαζι μπατσογουρουνα.(Εγω τους ονομαζω ετσι)
Υπαρχουν τσιλιαδοροι που δεν τους βλεπεις που ειναι και επιβλεπουν την ολη κατασταση.Τελοσπαντων εγω και ενας ακομη συναγωνιστης περιμεναμε 10-15 λεπτα μας κερασαν και καφε αν και εγω ηθελα και λιγο μπουτακι χαχχααχαχαχα.Φυγαμε και ολα καλα.
Η ουσια λοιπον ειναι οτι δεν προκειτε να σε αφησουν να φας προστιμο μεσα στο στουντιο γιατι οχι δεν εισαι εσυ ο ωραιος απλα ειναι ασχημα αρνητικο για το μαγαζι.Μετα δε θα ξαναπαταγε κανεις εκει περα.Οσοι θελετε στουντιο πηγαινετε κανονικα δεν υπαρχει κανενα θεμα.
Προσεξτε μονο το στουντιο Μπουζιανη εκει ειναι λιγο ρουλετα.
Φιλε μου αν διαβάσεις πιο πάνω σε άλλο μαγαζί αυτής της αλυσίδας στο 373 έχει γίνει πεσιμο και τη φαγανε και οι πελάτες κανονικότατα.. Η αλήθεια πως από γνωστούς συναγωνιστές δεν έχω ακούσει κάτι άλλο εκτός από 232 και 373 που έχει γίνει τέτοιο σκηνικό.. Το ότι έχουν τσιλιαδορους να ξέρεις οι αστυνομία δεν είναι βλακες πάντως, σε πεσιμο προφανώς θα πάρουν κ αυτούς και εχουν και λόγο αν δουν έναν εκεί τυχαία να του ρίξουν πρόστιμο εφόσον δεν έχει δικαιολογία η κάποιο έγγραφο.. Γενικά θέλει λίγο προσοχή, προσωπικά αυτό το ρίσκο το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, σε παράνομα μαγαζια πηγαίνουμε, μη τρελαθούμε..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Φιλε μου αν διαβάσεις πιο πάνω σε άλλο μαγαζί αυτής της αλυσίδας στο 373 έχει γίνει πεσιμο και τη φαγανε και οι πελάτες κανονικότατα.. Η αλήθεια πως από γνωστούς συναγωνιστές δεν έχω ακούσει κάτι άλλο εκτός από 232 και 373 που έχει γίνει τέτοιο σκηνικό.. Το ότι έχουν τσιλιαδορους να ξέρεις οι αστυνομία δεν είναι βλακες πάντως, σε πεσιμο προφανώς θα πάρουν κ αυτούς και εχουν και λόγο αν δουν έναν εκεί τυχαία να του ρίξουν πρόστιμο εφόσον δεν έχει δικαιολογία η κάποιο έγγραφο.. Γενικά θέλει λίγο προσοχή, προσωπικά αυτό το ρίσκο το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, σε παράνομα μαγαζια πηγαίνουμε, μη τρελαθούμε..
Ειπα ενα παραδειγμα που εχει συμβει με την αστυνομια στα ποδια μας ενω ειμασταν μεσα στο στουντιο.Να σου πω την αληθεια μου δεν φοβηθηκα καθολου.Ο αλλος συναγωνιστης ειχε χεστει πανω του.Αφου βλεπω τσατσα και τανα να μην ανοιγουν ενω οι μπατσοι χτυπαγανε κουδουνια πορτες τοτε τι να φοβηθω?Στο κατω κατω της γραφης το πολυ να καθομουνα αλλες δυο ωρες και να πινουμε καφεδακι με τανες αντε μπορει και να μας κερναγανε κανα εξτρα γυρω.
Το πιστευω οτι τα χοιρινα ολα τα γωριζουν ειμαι δηλαδη σιγουρος.Αν δεν τα θελανε ανοιχτα τοτε τα στουντιο δε θα μας μοστραρανε τις κορασιδες φορα πατριδα.Αρα ναι παρανομα αλλα και νομιμα.Ποτέ γενικα ολων των τυπων δελα στην Ελλαδα δεν ητανε νομιμα ποτέ μα ποτέ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom