Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
:2funny: :2funny:

και εγώ μπερδεύτηκα πάντως γιατί παραθέτει δικό μήνυμα που του λέω αν πάει (στην αντζελίνα) να ενημερώσει αλλά λέω να κάνει το ίδιο και για την βανέσσα...

ας περιμένουμε να μας απαντήσει ο ίδιος.  ;)
Δεν υπάρχει κανα μπέρδεμα ρε μάγκες, μόνοι σας μπερδεύστε! Ο ίδιος τύπος που ζήταγε πληροφορίες για την Αντζελίνα, απαντώντας στον Ξυδή μας ενημέρωσε πως πήγε τελικά με την κοπέλα και μας έκανε μια σύντομη περιγραφή.
Αυτό είναι όλο :S
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
Μάγκες έχω βάλει στο μάτι μια ελλις από το στούντιο 12. Έχει δοκιμάσει κανείς; Επίσης έχω δει κ την gizel, στο Κηφισού 60. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει, ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Μάγκες έχω βάλει στο μάτι μια ελλις από το στούντιο 12. Έχει δοκιμάσει κανείς; Επίσης έχω δει κ την gizel, στο Κηφισού 60. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει, ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Γυρω στα 23-24(σχεδον πιπινι) ξεψαρωμενη, με πολυ ωραιο κορμι και 2αρι φυσικο στηθος με ρωγα καγκελο. Πολυ συμπαθητικη φατσουλα. Κουβαλαει παρα πολλη "τρελα και σκερτσο", την οποια μεταφερει απο το σαλονι στο κρεββατι. Το κατεχει το αθλημα και ανταποκρινεται σε ολες τις πρωτοβουλιες χωρις μα και μου. Επικοινωνια με βασικα Αγγλικα. Σε σχεση με τις υπολοιπες του μαγαζιου ειναι 2 κλασεις πανω σε εμφανιση.....
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Απο αναγνωριστηκες των τελευταιων ημερων:
Απο Γερμανους: Μιχαελα - Καλλιγραμμη, ομορφο μουτρακι, υποσχομενο βλεμμα, Τζεσικα - Γυμνασμενο σωμα, προσωπο οχι αντιστοιχο, Αντζελινα - Μικροκαμωμενη, χαριτωμενη, το βυζι οπως φαινεται αλλα πολυ μαλακο (ναι, το επιασα). Η Αμαντα μας την εκανε 2 φορες που προσπαθησα να την δω, δεν ηταν εκει που ελεγε το προγραμμα.
Στουντιο 12: Ελλις, πολυ καλο, αν εκανε αυταρχικο θα εγραφα και μια κριτικη αφου θα ειχα περασει, αλλα δεν κανει. :think:
Dreamplace Studio: Τζουλια - πιτσιρικα με βυζαρες, λεπτη με κοιλιτσα (!) και ποδια καλαμακια, δεν θα περναγα με τα λεφτα που ζηταει.
Λιοσιων 73 - Κλειστο ακομα και μετα τις 19:00.
Εγινε συναντηση με Παμελα απο Μεγαλου Αλεξανδρου, δεν θα ξαναγραψω, η κοπελα ειναι φωτια, μουναρα με υπηρεσιες.
Προ ημερων βρεθηκα και με Μπαρακ, εγραψα κριτικη αλλα δεν την ειδα να ανεβαινει. Τελοσπαντων, δεν ειναι για αυτο το θεμα, αλλα η κυρια τα τιμαει τα λεφτα της!
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Επειδή κάποιοι την έψαχναν (τα σέβη μου στρατηγέ) να ενημερώσω ότι η μιλφάρα η Ναταλί επέστρεψε στο πόστο της στο Θεσαλλονίκης 81, βραδυνή βάρδια σήμερα και αύριο.
Καλό βόλι.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
pervsexmate χούφτωσες κοπέλα στο σαλόνι στους Γερμανούς :new_shocked:
Πάντως το βυζί της αναμενόμενο ήταν να είναι μαλακό, αφού φαίνεται πως είναι φυσικό.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
H Ελλις από Σ12, μόνο πιπίνι δεν είναι. Σίγουρα 35+, υπερβολικά επιθετική, σώμα αρκετα χαλαρό. Δεν τα κλαίς, αλλά nothing special. Μπορεί να έρχονται σε αντίθεση με όσα γράφονται αλλά αυτή είναι η γνώμη μου. Εκτός αν μου στείλαν άλλη και δε το κατάλαβα.
 

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
Η Σάρα από Γερμανοαλυσίδα δεν έχει καμμία σχέση με τις φωτό. Μερικές φορές βάζουν παλιές φωτογραφίες (λες αντε δε βαριέσαι), σπανιότατα fake pictures αλλά ας μην τους γίνει συνήθεια... :jerking:  
 

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει κανα μπέρδεμα ρε μάγκες, μόνοι σας μπερδεύστε! Ο ίδιος τύπος που ζήταγε πληροφορίες για την Αντζελίνα, απαντώντας στον Ξυδή μας ενημέρωσε πως πήγε τελικά με την κοπέλα και μας έκανε μια σύντομη περιγραφή.
Αυτό είναι όλο :S

Ακριβως αυτο... Για την Αντζελινα γραφω.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
H Ελλις από Σ12, μόνο πιπίνι δεν είναι. Σίγουρα 35+, υπερβολικά επιθετική, σώμα αρκετα χαλαρό. Δεν τα κλαίς, αλλά nothing special. Μπορεί να έρχονται σε αντίθεση με όσα γράφονται αλλά αυτή είναι η γνώμη μου. Εκτός αν μου στείλαν άλλη και δε το κατάλαβα.
Στο σαλόνι δεν την είδες;
 

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
Στο σαλόνι δεν την είδες;

Η φευγαλέα ματιά δεν δινει τις ίδιες πληροφορίες με το δωμάτιο. Δεν είπα ότι είναι άσχημη αλλά ότι δεν είναι πιπίνι. Και από εκεί και πέρα ο καθένας με τα γούστα του.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Σχετικά πρόσφατη επίσκεψη στη Τζούλια Τριγγετοαλυσίδας. Το κορίτσι είναι η αποθέωση του GFE, κούκλα κτλ προσοχή όμως αγαπούληδες και πρωτάρηδες θα την πατήσουν πολύ άσχημα γι΄αυτό προσοχή, θέλει έμπειρους "παίκτες", φυσικά είναι το νέο μου στανταράκι  
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
502
Πόντοι
26
Σχετικά πρόσφατη επίσκεψη στη Τζούλια Τριγγετοαλυσίδας. Το κορίτσι είναι η αποθέωση του GFE, κούκλα κτλ προσοχή όμως αγαπούληδες και πρωτάρηδες θα την πατήσουν πολύ άσχημα γι΄αυτό προσοχή, θέλει έμπειρους "παίκτες", φυσικά είναι το νέο μου στανταράκι  

ό,τι καλύτερο στην πορνεία της αθηνας.
 

leopold-stoch

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Η ρομπέρτα του thiseos 35 γνωρίζει κανείς που δουλεύει τώρα;
Ίσως να χει απαντηθεί παλαιότερα αλλά δεν μπορώ να βρω το σχετικό ποστ...
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Η ρομπέρτα του thiseos 35 γνωρίζει κανείς που δουλεύει τώρα;
Ίσως να χει απαντηθεί παλαιότερα αλλά δεν μπορώ να βρω το σχετικό ποστ...

Εξακολουθεί να δουλεύει στο Θησέως 35. Απόψε μάλιστα είναι εκεί...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
για ολους που μου τα κανανε καρπουζια στο πμ για τη λεγαμενη,λες κ τη ξερω προσωπικα! βουαλα! τρεξτε μη χασετε! το μαλλι το εχει κοψει να ξερετε 
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα καλησπέρα!  :hi: :hi:

Νικόλ από Cleopatra Studio  :kissass: :kissass2: :fuck2:
18bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom