Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Αριστερα ειναι κατι σε τετραγωνο με φωτογραφιες..τα banners των στουντιο,εχει βαρδιες των κοριτσιων και σε μερικες εχει photo..

Αυτο το ξερω αλλα εδω ειμαστε για insight infos και οχι για υποδειξεις διαφημησεων...
ετσι ξερω και γω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Στο 248 Χριστίνα εκ Καρπαθίων. Απειρο άγουρο άπαιχτο. "Μουδιασμένη" λόγω απειρίας αλλά το πιό σφιχτό κορμάκι που έχω δοκιμάσει ever (και το ever είναι μακρύ!). Υψος 1,65-1,70, αδύνατη αλλά όχι κοκκαλιάρα, μικρό στήθος, καλούτσικο πρόσωπο, ωραία άκρα.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μικρή studioτσαρκα χθες 07/08/2008 κατά τις 19:00 το απόγευμα.Έχουμε και λέμε.
1.Λ.Συγγρού 144 μια μελαχρινή Μέλανι πέρασε τρέχοντας από μπροστά μου
2.Τριγγέτα 3 η Αφροδίτη κατά δήλωση της τσατσάς της Συγγρού
3.Ιπποκράτους 144 Νικόλ μελαχρινή αδιάφορη και αυτή βγήκε τρέχοντας από το δωμάτιο
4.Δροσοπούλου 97 κλειστό !
5.Δροσοπουλου 95 κλειστό !
6.Λ.Καραγιάννη ένα συμπαθητικο ξανθούλικο που δεν συγγράτησα όνομα και η τσατσά με παρακάλεγε αλλά είχα ψηθεί για Λάουρα Δροσοπούλου 95 και είχα σπαστεί που ήταν κλειστό .
Συναγωνιστές ξέρει κανείς αν παίζει σήμερα και τι ώρες η Ζανέτ και η Ελλη από τον όμιλο επιχειρήσεων Τριγγέτα-Συγγρού-Ιπποκρατους-Ισμήνης ?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.811
Πόντοι
34.267
Φίλτατε ανάτρεξε στη κατηγορία studio όπου αναφέρονται τα τηλέφωνα ώστε να μαθαίνεις απο την πηγή ποιά κορίτσια δουλεύουν, αποφεύγοντας ταυτόχρονα άσκοπη χρήση βενζίνης και πολύτιμου χρόνου.
Εάν ψήνεσαι για κάτι hot κατηφόρισε τη Συγγρού στο C....T όπου παίζει επιθετική τριπλέτα, ή αλλιώς ψάξε για Zanet ή Dorin στη γνωστή αλυσίδα των Τριγγέτα-144. :thumbsup:
Και καλό βόλι....
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Έχει και η studioτσαρκα τη χάρη της,αν θες βέβαια να σκοτώσεις και χρόνο.Σε παρακαλώ μου στέλνεις σε pm τι εννοείς c....t και τι παίζει ?
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων συναγωνιστή mysterious
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Κάλησπέρα παιδιά...  :) για όποιον ενδιαφέρεται θα ήθελα να ενημερώσω πως η Σαμάνθα θα βρίσκεται σήμερα Παρασκευή και αύριο Σάββατο στη Βριλησσού 57 πρωινή βάρδια 10.00 - 17.00..φιλιά σε όλους. :-* :-*
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
το τηλέφωνο στο studio Kama Sutra (Φραντζή 47)δεν λειτουργεί προσωρινά για τεχνικούς λόγους. το μαγαζί όμως κανονικά... :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εχετε και internet να κατεβασουμε τιποτα ?  :dancing:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Θα γίνει άμεσα κι αυτό... :rockon: :rockon:

Σκεψου σκηνικο, βαζεις να κατεβαινει μια τσοντα οσο περιμενεις στο σαλονι, μπαινεις να ριξεις ενα, και φευγεις και με υλικο για το σπιτι  :rockon:

Bourdela.com Connecting people ναουμε!!  :2funny: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Σκεψου σκηνικο, βαζεις να κατεβαινει μια τσοντα οσο περιμενεις στο σαλονι, μπαινεις να ριξεις ενα, και φευγεις και με υλικο για το σπιτι  :rockon:

Bourdela.com Connecting people ναουμε!!  :2funny: :rockon: :rockon:
υποκλείνομαι... :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ξερει κανεις αν υπάρχει studio  με ΚΙΝΕΖΑ;
για να μπούμε στο πνευμα των ολυμπιακών αγώνων...
 

elliot

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν υπάρχει studio  με ΚΙΝΕΖΑ;
για να μπούμε στο πνευμα των ολυμπιακών αγώνων...
δύσκολο να βρεθεί κινέζα!συνήθως σκάνε μύτη κοπέλλες απο καζακστάν,που έχουν χαρακτηριστικά λές και είναι κινέζες!μάλιστα κάνουν και καλό γαμήσι!
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παιδια μια ερωτηση μια μικαελα απο λελας καραγιαννη με μεγαλες βυζαρες τσεχα ξερει κανεις που δουλευει? εκ των προτερων ευχαριστω
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Mικαέλλα όντως γυρνάει τέλη Αυγούστου. Μαζί με την Παόλα και την Άννα από Πιπίνου είναι οι καλύτερες αυτη τη στιγμη.
Μόλις γυρνάω από κατάθεση στην Λάνα στη Βούρβαχη. Ήμουνα ο πρώτος της βάρδιας. παιδια η γυναικα ειναι σουπερ. Μου εξαφανισε τον πουτσο περισσοτερα στις κριτικες. Μην τη χασετε!
Την Αννα αππο Πιπίνου έχω χάσει. Μου είχαν πει Αυγουστο θα ήταν πίσω , αλλα τωρα που παίρνω τηλ. λένε οτι δεν δουλευει εκει πια. Βοηθηστε να τη βρουμε. Τετοιο σκυλισιο γαμησι δεν εχω ξανακανει  :bottom:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
δύσκολο να βρεθεί κινέζα!συνήθως σκάνε μύτη κοπέλλες απο καζακστάν,που έχουν χαρακτηριστικά λές και είναι κινέζες!μάλιστα κάνουν και καλό γαμήσι!
Ειχα πετυχει σχιστοματα στο στουντιο Σολωμου 32, ισογειο. ΑΠογευμα την πετυχα , αλλα μου ειπε οτι δουλευει πρωινα. Πριν κανα διμηνο αυτα. Μαρια τη λεγανε , και καλα τωρα  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom