Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
"Νεα¨κοπελα στην γερμανικη αλυσδια.

Lorel...

Δεν ειναι αλλαη απο την Εβελινα τηw αυσιοδαw του Mεγαλέξανδρου μέχρι πρόσφατα.
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
"Νεα¨κοπελα στην γερμανικη αλυσδια.

Lorel...

Δεν ειναι αλλαη απο την Εβελινα τηw αυσιοδαw του Mεγαλέξανδρου μέχρι πρόσφατα.
Εγκυροτατατος όπως πάντα ο CHEYENNE Εβελίνα παλιότερα Ιζαμπέλα από φωκαιας17Α,Β πλούσιο το βιογραφικό της τώρα την παρουσιάζουν σαν Lorel μήπως θεωρηθεί καινούργια κοπελα. Ή Κλαούντια βέβαια που δούλευε στην ίδια αλυσίδα Μεγάλου Αλεξανδρου,Βριλησου,Κωνσταντινουπόλεως δεν κατάφερε να στεριώσει στους Γερμανούς που είχε πάει πριν λίγο καιρό.Πάντως στα μαγαζιά τους οι Γερμανοί δεν κάνουν παζαρια 50ακατεβατα το απλό μήπως αποφάσισαν ρίχνοντας το επίπεδο με αυτές τις μεταγραφές να μειώσουν και τιμές ίσως λόγω εκπτωτικης περιόδου που αρχισε απο χτες κάτι μπορεί να γινει.Τι στο καλό έχει αυτή ή Γερμανοαλυσιδα τελικά....
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
ΠΕΛΆΤΕΣ
και τα δίνουν.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εγκυροτατατος όπως πάντα ο CHEYENNE Εβελίνα παλιότερα Ιζαμπέλα από φωκαιας17Α,Β πλούσιο το βιογραφικό της τώρα την παρουσιάζουν σαν Lorel μήπως θεωρηθεί καινούργια κοπελα. Ή Κλαούντια βέβαια που δούλευε στην ίδια αλυσίδα Μεγάλου Αλεξανδρου,Βριλησου,Κωνσταντινουπόλεως δεν κατάφερε να στεριώσει στους Γερμανούς που είχε πάει πριν λίγο καιρό.Πάντως στα μαγαζιά τους οι Γερμανοί δεν κάνουν παζαρια 50ακατεβατα το απλό μήπως αποφάσισαν ρίχνοντας το επίπεδο με αυτές τις μεταγραφές να μειώσουν και τιμές ίσως λόγω εκπτωτικης περιόδου που αρχισε απο χτες κάτι μπορεί να γινει.Τι στο καλό έχει αυτή ή Γερμανοαλυσιδα τελικά....
Ακομα και αυτη την εποχη το προγραμματα των 50-70-100 ειναι ακατεβατα.
Και κατι ακομα που μου κανει εντυπωση :
Κανεις (sxetiko) δεν ζηταει εκπτωση, οπως συμβαινει κατα κορον σε αλλα studio......
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.595
Like
2.030
Πόντοι
506
Τεταρτη στο Βριλησσου 42 - Αρτεμισ + Διανα. Μαριαννα + Διανα. Ρομπερτα  :-* :-* :-*
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Συναγωνιστη Cheyenne μια ερωτηση.Η Νικολ που λεει καινουρια κοπελα στο συγγρου 296 μηπως ειναι η Νικολ απο πειραιως 193,αθηνων 318,θησως 365?Η αληθεια ειναι οτι δεν μου πολυμοιαζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.
 

giorgiodelafuentes

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
8
Like
9
Πόντοι
1
Συναγωνιστη Cheyenne μια ερωτηση.Η Νικολ που λεει καινουρια κοπελα στο συγγρου 296 μηπως ειναι η Νικολ απο πειραιως 193,αθηνων 318,θησως 365?Η αληθεια ειναι οτι δεν μου πολυμοιαζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.
Φίλε compton η Νικόλ απο Πειραιως 193 κλπ δηλώνει Ισπανίδα ενώ αυτή από Συγγρού δηλώνει Ρωσίδα.Δεν την έχω δει οπότε δεν ξέρω αν είναι η ίδια.Την Ισπανίδα την έχω δει.Δυνατό κοντοπούτανο με ωραίο κωλαράκι.
 

giorgiodelafuentes

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
8
Like
9
Πόντοι
1
Σε μία mini τσάρκα χθες 23:30-00:00 είδα:
Βριλησσού 60 κάτω: Σαμπρίνα,δηλώνει Τσέχα,ψηλή με ωραίο κορμί,μιρό στήθος και σχετικά όμορφο πρόσωπο.Έχει πάρει νομίζω και λιγο βάρος στα μπούτια (είχα να την δω περίπου 2 χρόνια).που εμένα μού αρέσει περισσότερο έτσι.Έχει πάρει τις βάρδιες επ'ώμου.
Βριλησσού 60 πάνω:Γαβριέλλα και Βαλεντίνα(γνωστή και ως Εμανουέλλα).
Τουμπανομουνάρες και οι 2 μελαχροινές με ωραίες κωλάρες.Η Βαλεντίνα πιο όμορφη και μεγαλύτερα στήθη(νομίζω) αλλά η Γαβριέλλα σαν Λατίνα ξεκωλοπηδιόλα από video clip στο δυτικό L.A. Μόλις είχαν βγει από παρτούζα και ο "τυχερός" αποχωρούσε με οξυγόνο και αναπηρικό αμαξίδιο.
Βριλησσού 46:Σίντυ :tits:Είχα πάει στοχευμένα για αυτήν.Ξανθιά με ωραίο κορμί και όμορφο πρόσωπο με δυνατό σημείο τις βυζομπάλες της.
Δυνατό γαμήσι με Σίντυ και η τσάρκα έμεινε στην μέση λόγω κοπώσεως.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστη Cheyenne μια ερωτηση.Η Νικολ που λεει καινουρια κοπελα στο συγγρου 296 μηπως ειναι η Νικολ απο πειραιως 193,αθηνων 318,θησως 365?Η αληθεια ειναι οτι δεν μου πολυμοιαζει αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.
Οχι
Ειναι η κοπελα που δουλευε στο Βριλησσου 42 σαν Σασα.

;) ;) ;) ;) ;) ;)

Φίλε compton η Νικόλ απο Πειραιως 193 κλπ δηλώνει Ισπανίδα ενώ αυτή από Συγγρού δηλώνει Ρωσίδα.Δεν την έχω δει οπότε δεν ξέρω αν είναι η ίδια.Την Ισπανίδα την έχω δει.Δυνατό κοντοπούτανο με ωραίο κωλαράκι.
Μην δινεται σημασια στις δηλωσεις..........
 

pfathome

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια
καποιος που γνωριζει...η Andrea απο το studio 12 , δουλευει πλεον καπου αλλου? ή τελος...............
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom