Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μεταμεσονύχτια Σαββατιάτικη mega τσάρκα συντροφιά με τους φίλους συναγωνιστές lagonisian, px75, mpouzoklido, erriko 77 και guest  star τον πρόεδρο sotirof :

Κωνσταντινουπόλεως 61: Δανάη. Νεαρή μελαχρινή, με πλούσιο φυσικό στήθος και πολύ μακριά μαλλιά. Λώρη. Ξανθιά νταρντάνα promilf με σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Κάπου την έχω ξαναδεί αλλά δεν θυμάμαι που....

Κασσάνδρας 3 κάτω : Αλίσια, Νέα κοπέλα. Ψηλή πληθωρική καστανή με μακριά μαλλιά και πλούσιες καμπύλες σε απλό πρόγραμμα, αντίθετα με την Τζουλια την μελαχρινή Πολωνή με φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας 3 πάνω: Μελινάκι. Η κοπέλα που μονοπωλεί πλέον τις βάρδιες στο ίδρυμα. Για τους παλιότερους η κοπέλα με που εργάστηκε με το όνομα Νινα /Σουέντη.

Κασσάνδρας 8Γ: Μαρίνα. Τα λόγια είναι περιττά.

Κασσάνδρας 8Β: Κλειστό

Κασσάνδρας 8Α: Κλειστό

Κασσάνδρας 6: Ιρένα. Η μελαχρινή Τσεχα με το πλούσιο φυσικό στήθος.

Κασσάνδρας 4Γ: Νάνσυ νέα άφιξη,, ευτραφής μελαμψή αρκετά αδιάφορη κατά κοινή ομολογία. Λαουρίτα. Αδύνατη νεαρή μελαχρινή αρκετά φιλική και ευδιάθετης το σαλόνι.

Κασσάνδρας 4Β: Μαριλενα. Αδύνατη νεαρή μετριότητα με ίσια μαλλιά με αφέλειες.

Κασσάνδρας 4: Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Μισέλ, αδύνατη μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, δίχως κάτι άξιο αναφοράς. Βίκυ. Νεαρή γλυκύτατη κοπέλα καστανά σγουρά μαλλιά με topless εμφάνιση.

Κωνσταντινουπόλεως 92: Κλειστό –παρότι το φως ήταν αναμμένο

Κωνσταντινουπόλεως 92Α: Πέννυ. Μια από τις σταθερές άξιες των studio αυτόν τον καιρό.

Κωνσταντινουπόλεως 80: Βικτώρια. Νεαρή ξανθιά με γλυκό πρόσωπο και  πλούσιο φυσικό στήθος.

Αποχώρηση των px75, errikos 77 & sotirof για να συνεχίσουμε οι τρεις μας

Ευνειδών 5 :  Ελένη. Νεαρή skinny μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά. 20 το απλό, 40 το ελεύθερο, 60 το πρωκτικό.

Ιεροφαντών 9 : Αλις. Νεαρή μελαχρινή με πλούσιο φυσικό στήθος. Νικόλ. Εδώ ο λαγός κατασυγκινήθηκε. Μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο, σωστές αναλογίες, ντυμένη με ροζ/φουξία εσώρουχα και ζαρτιέρες. Την έβαλε στους επόμενους στόχους του.

Μ. Αλεξάνδρου 133 : Ραφαέλλα. Επιστροφή της ξανθιάς νεαρής μικροκαμωμένης με το γλυκό πρόσωπο και τα μεγάλα μάτια.

Ι. Οδός 66 : Κλειστό

Σ. Πάτση 40 : Στέλλα. Μια από τις ασχημότερες κοπέλες που έχω δει ever. γνωστή και σαν Δανάη από την αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου. Αδύνατη, ατσούμπαλη, με άσχημα χαρακτηριστικά προσώπου και γαμψή μύτη….

Σ. Πάτση 27 : Κλειστό

Λ. Αθηνών 204 : Μαρκέλα, ή αλλιώς η γνωστή σε όλους Νανσυ από τον ιδιο όμιλο και το Φ104, αλλά και σαν Τάσα από το Κροκεων 6. Ανανεωμένη, γλυκύτατη, όμορφη με πλούσιο ενισχυμένο στήθος και κορμί χωρίς περιττά κιλά, χάρισε στον λαγό μια ανεπανάληπτη συνέδρια. Λεπτομέρειες στη κριτική του. Μαζί της η Κρίστυ. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τη μέση περίπου, πλούσιο ενισχυμένο (?) στήθος, αρκετά γελαστή και κοινωνική μαζί μας, όσο περιμέναμε τον μέγα πόρνο λαγό να βγει από το δωμάτιο.

Λ. Αθηνών 318 : Μαριάννα η συμπαθέστατη ξανθιά pro milf με καλό σώμα και πολύ καλές αναμνήσεις τόσο από τον λαγό όσο και από τον γράφοντα. Αλίνα. Νεαρή με καστανοκόκκινα  ίσια μαλλιά ντυμένη με ροζ fish net.

Λ. Αθηνών 373 : Μαρίνα. Ψηλή μελαχρινή με σγουρά μαλλιά λίγο κάτω από τις ωμοπλάτες. Ωραίο πρόσωπο, καλό σώμα, εντυπωσιακή παρουσία σε γενικές γραμμές. Μαζί της και η Αλέξια που δεν είχαμε την υπομονή να περιμένουμε μιας και ήταν σε μεγάλο πρόγραμμα.

Κηφισού 30 : Αφροδίτη. Η γνωστή και μη εξαίρεται μελαχρινή σγουρομάλλα.

Κηφισού 30 / The Cage:  Ιζαμπέλλα. Νεαρή καστανόξανθη με σγουρά μαλλιά αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, γνωστή στους περισσότερης και σαν Εμιλυι.

Αντιοχείας 64 : Σαμπρίνα. Ψηλή καστανόξανθη με μακριά σπαστά μαλλιά, πολύ ωραίο σώμα, μικρό σχετικά στήθος. Με μεγάλη προϋπηρεσία στο Βριλησσου 55 και στο Μελαντιας 50 κλπ μετέπειτα.

Τατοίου 58 κάτω : Λάουρα, η ξανθιά καλλονή με τα μεγάλα όμορφα μάτια, γνωστή ως επί το πλείστον από την μεγάλη της θητεία στην αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου. Σαμάνθα. Μελαμψή, ευτραφής σκουρόχρωμη αρκετά «μετρημένη» και συνεσταλμένη στο σαλόνι, δεν έκανε κάποια εντύπωση και δεν έπεισε.

Τατοίου 58 πάνω: Εμμανουέλλα. Όμορφη μελαχρινή με ίσια μαλλιά. Εμιλυ. Αδύνατη σκουρόχρωμη μικροκαμωμένη με μαύρα μακριά μαλλιά.

Τατοίου 71 : Κλειστό

Βριλησσού 60: Κλειστό

Βριλησσού  46: Κλειστό

Βριλησσού 42: Σασα η καστανή ρωσίδα με φουλ πρόγραμμα, Αλέξια η μελαχρινή καλλονή βετεράνος στα studio παρά το νεαρό –σχετικά -της ηλικίας της, Ρενάτα η κοπέλα που περιέγραψε ο λαγός στην χθεσινή τσάρκα του.

Βριλησσού 36: Φαίη και Κέλλυ. Δυο γλυκύτατες κοπέλες με άψογες υπηρεσίες, άποψη από  όλους τους γνωστούς που τις έχουν τιμήσει.

Βριλησσού 36Α: Μαρκέλα, ακόμα μια πασίγνωστη παρουσία της στουντιακής Αθήνας και Ελένη μια κοπέλα που έχω αναφερθεί συχνά στις τελευταίες ενημερώσεις μου. Αδύνατη μελαχρινή με άγρια χαρακτηριστικά προσώπου

Βριλησσού 55 : Εμιλυ. Η ψηλή αδύνατη ξανθιά με φυσικό στήθος σε κοινή θέα και φουλ πρόγραμμα

Η τσάρκα τελείωσε εδώ μιας και δεν είχαμε μαζί μας  γυαλιά ηλίου. Είχε πλέον ξημερώσει για τα καλά…..
ωραία περάσαμε να πω κ γω με τη σειρά μου....1)Εκνευρίστηκα τόσο πολύ με τη συμπεριφορά της Μαρίας μαζί σου στο Χμπαρ που ήθελα να πάω να την πλακώσω....Δεν μπορώ να καταλάβω τι επιδιώκουν εκεί πέρα με την τόση πίεση στα κορίτσια και το άγχος....και ΜΩΡΗ ΗΛΙΘΙΑ βλέπεις, είναι φίλος μου, είμαστε στην ίδια παρέα, με μένα έκανες τα πάντα για να περάσω καλά.....κάνε τα ίδια στον φίλο μου...  :s&m_2:

2)Η Νικόλ από το Ιεροφαντών κλπ με άφησε πραγματικά με ανοιχτό το στόμα...Μελαχροινάκι τρομερή φάτσα, κορμάρα με μαύρες ζαρτιέρες, χαμογελαστή και ευγενέστατη στο τσακ ήμουν να μπω....ανανεώσαμε για σύντομα...

3)Η Μαρκέλλα(Νάνσυ 104) στο 204 μου προσέφερε μια πολύ καλή και gfe εμπειρία, τρομερά αλλαγμένη σε σχέση με το παρελθόν σε ύφος, ήθος, στυλ και υπηρεσίες...προς το καλύτερο φυσικά.....λεπτομέρειες στην κριτική.....

4)Η Βίκυ του Κ94 δεν θα μου τη γλυτώσει.....τι γλυκό κορίτσι, τι ωραίο κορμί...τι στενό μαρκάρισμα....Μπουζό ακούς?? ετοίμασε την κινεζική αποβολή!!!
 

TONOROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
καλησπέρα. Τι γνωρίζετε για την αλεξανδρα απο κασσανδρας 8?? ξερετε αν δουλευει σημερα? 
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καλησπέρα. Τι γνωρίζετε για την αλεξανδρα απο κασσανδρας 8?? ξερετε αν δουλευει σημερα?  
είναι πολύ καλή, με καλές υπηρεσίες, υπομονή, όμορφη κοπέλα, με πλούσιο φυσικό στήθος...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
καλησπέρα. Τι γνωρίζετε για την αλεξανδρα απο κασσανδρας 8?? ξερετε αν δουλευει σημερα?  
Σημερα Κυριακη, όχι δεν δουλευει.
Απο την επομενη εβδομάδα.
Κατα τα αλλα συμφωνω με τα γραφομενα του φιλου λαγού

;) ;) ;) ;) ;)
 

TONOROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
ασε την πατησα σημερα!! το προγραμμα ελεγε μελινα που ηταν ο στοχος κ μελινα πουθενα..
 

TONOROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
συνηθισμένα πράγματα.... :grin: :grin: :grin:
τελικα πηγα στο κασσανδ 3 που το προγραμμα ελεγε λαουρα αλλα ηταν η αννα μαρια.. καλη εμπειρια αλλα στο τελος μου αφησε ενα κενο κ την επιθυμια να ξαναπ..
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.615
Like
2.048
Πόντοι
506
Σημερα απογευμα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Αλεξια. βραδυ - Σασα + Αλεξια.  :-* :-* :-*

Δευτερα - Φριντα + Λαιμα. Σαμανθα + Ρεγγινα. Σασα + Αλεξια  :-* :-* :-*
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
τελικα πηγα στο κασσανδ 3 που το προγραμμα ελεγε λαουρα αλλα ηταν η αννα μαρια.. καλη εμπειρια αλλα στο τελος μου αφησε ενα κενο κ την επιθυμια να ξαναπ..
δεν σε ήθελε σήμερα μάλλον....
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
ρε μαγκες που πηγη η μαντονα στο κασσανδρας 4 πανω?εχω παει κανα δυο φορες απογευματινη βαρδια και εχω φαει ακυρο..ποτε δουλευει?μερες,βαρδιες
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Για κοίτα και κατά το βουνό και πρίν απ΄ όλα, πάρε και κανα τηλ (για σιγουριά)  ;)
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
βριλησσου?παιζει να κανει βραδινα εκει?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
παίζει ! Παρε τηλ πρώτα !
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
δε νομιζω να δουλευει σημερα...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :)  :)  :)   05/05/ 14  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Τζουλια
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Μελινακι - Μελινακι
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο --------
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζελα/Νανση/Μελινα - Αντζελα/Νανση - N.Αφιξη/Ν.Αφιξη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Λαουριτα - Λαουριτα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ:Κλειστο - Μαρινα - Μαρινα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Ελενα - Ελενα/Τανια/Ανισα - Τανια/Ανισα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρά καθορισμένες έχει . τι ακανόνιστες ?
απλά , όποτε έχει αναδουλειές ,, κάνει κανένα εξτραδακι στο studio.
Κάθε σοβαρός επαγγελματίας  που σέβεται την δουλειά του είναι συνεπείς με  τους "καλούς"  πελάτες του .
ο νοών νοείτω
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
γρήγορη βόλτα από δύο στούντιο... Αθηνών 318 και Αθηνών 373
όπως μπήκα .. βγήκα
κάτω του μετρίου οι κορασίδες...
 

barbadinos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Τελικά για Άντζυ σε Αθηνών-Πειραιώς-Ιεροφάντων έχουμε καμιά ενημέρωση??

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
γρήγορη βόλτα από δύο στούντιο... Αθηνών 318 και Αθηνών 373
όπως μπήκα .. βγήκα
κάτω του μετρίου οι κορασίδες...
έχουν= και καλά "κομμάτια" πάντως τα συγκεκριμένα μαγαζιά....μάλλον έπεσες στην περίπτωση... :uglystupid:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom