Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Mικρα μικρα...

Το ιστορικο Λελας Καραγιαννη 35 παει απο το κακο στο χειροτερο!
Στις πρωινες βαρδιες δουλευει σταθερα η Αντζελα η μελαχρινη ανθυπομετριοτητα απο το εξωτικο Ελ Μπασαν και τα απογευματα η Λαουρα το μπαζο με τα μεγαλα σαγονια!
Αν δεν φερει νεο αιμα δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα!

Μιας κι ανεφερα την Λαουρα να ενημερωσω οτι οσοι...
...λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα...θελουν να την γαμησουν κι ενα πρωινο βρε αδερφε,θα την βρουν κ σαν Αντζελα στο Βουρβαχη 19(ευτυχως δεν εχει φωτος)!

Βριλησου 46 και
Κλεοπατρα(thank God ουτε αυτη εχει φωτος)!
Εχει 3 μπουτια σε συσκευασια του ενος.... ειναι μελαχρινη κοντα στα 40,  πιθανοτατα Ελληνιδα και ξεκινησε την πουτανοκαριερα της πριν απο λιγους μηνες απο το Πειραιως 193 αν δεν κανω λαθος !
Στις κυριες την διαφημιζουν ως αφεντρα κλπ και το θεωρω λογικο!
Αντε να την γαμησει ανθρωπος αυτη και να του πει θελω να ανεβω απο πανω σου!
Δεν θα βρει ο παπας να θαψει....


Κων/λεως 59!
Παει κι αυτο...εβαλε λουκετο κ τοιχοκοληθηκε ενοικιαστηριο!

Συγγρου 248!
Για πρωτη φορα μετα απο χρονια μου σαλοναρισαν μονο 2 κοριτσια!
Η Τζουλι το γνωστο μαυρομαλλικο μπαζο που ειναι χρονια εκει και αλλη μια ξανθια με συμπαθητικο προσωπο και σχετικα καλο τσουπωτο κορμι!
Απο οτι μου ειπε η κυρα Βουλα αυτες οι 2 δουλευουν σταθερα εδω κ καιρο

Ζαρα απο το κλουβι και απο το Κηφισου 30(δεν εχει φωτος)
Μελαχρινος κοντοπουτανος με αρκετα καλο καμπυλατο κορμι και πουτανιστικη φατσουλα!
Δεν ηταν κακο!

Πειραιως 193 κλπ!
Βαλερια...πολυ ομορφη μουρη και καλο skinny κορμι με μια σταλια κωλαρακι!
Το κορμι της μου θυμισε παρα πολυ αυτο της Τζινας απο το Καρεα 30!
Οσοι γουσταρουν τετοιου ειδους κορμια ας ριξουν μια ματια...ειναι πολυ ομορφο κοριτσι!

Τζοανα απο Πειραιως 121!
Η τσατσα μου απηγγειλε τα προγραμματα...50 το απλο κι ανεβαινε ανεβαινε ανεβαινε!
Μα καλα της λεω αφου παλια το ειχατε 30 γιατι το ανεβασατε?
Γιατι εχουμε πολυ ωραια κοπελα μου λεει...
Μαλιστα λεω απο μεσα μου και βγαινει η Τζοανα που δεν ειναι αλλη απο την Μισελ με τις βυζαρες που δουλεψε παλιοτερα στην Κασσανδρας street και στο Βριλησου 42 κι εδω και παρα πολυ καιρο δουλευει στο Μεταξουργειο για 15ευρω!
Ρε δεν γαμιεστε λεω εγω που θελετε κ 50 ακατεβατα για την γυρολογο της Κολωνου!

Ισαβελα απο Κηφισου 30

Δεν ειναι αλλη απο την Εμιλυ το κοντο τουμπανο με την Κωλαρα απο Καρεα 30,Βριλησου 57,42,Πειραιως 193 κλπ παλιοτερα!

Στο Κων/λεως 130 εκδιδεται συνηθως τα απογευματα μια μαυρουκα με ομορφο προσωπο και πολυ δυνατο/καμπυλατο κορμι!
Καιρο ειχα να δω τοσο ομορφη σκουροχρωμη σε στουντιο...!

Βιβιαν απο Κηφισου 30!
Δεν ειναι αλλη απο την γνωστη Βανεσσα που δουλευε παλιοτερα σαν Μαρια στο Καρεα 30 αλλα κ με το ιδιο ονομα παλιοτερα σε Πειραιως 193 κλπ[!
Εχει βαλει αρκετα κιλα σε σχεση με το πως την θυμομουν!


Μιρελα απο Αθανασιας 3 κ Αριστοτελους 6!
Oμορφο καστανοξανθο μιλφοειδες με πολυ καλο κορμι και φατσα που εμενα τουλαχιστον μου ¨εδειξε¨ οτι θα ειναι καλη στα ενδωτερα!
Μαλλον την ιδια αποψη ειχαν και οι προηγουμενοι απο μενα καθως την  ωρα που πηγα...δεν ηταν ωρα αιχμης... ειχε ολα τα δωματια γεματα κι ενας που περιμενε μαζι μου μπηκε καρφωτος!

Βουλιαγμενης 68!

Zαρινα...κατευθειαν απο το Saint Μπεράτ!
Δεν μιλαει ελληνικα δεν μιλαει αγγλικα κι ειναι ασχημη...πολυ ασχημη!

Αριστοτελους 6 και
Κατια(δεν εχει φωτος)!
Οπου Κατια αλλο ενα αδυνατο σκουροχρωμο τσιγγανοκατι με ωραιο βυζακι και συμπαθητικη μουρη!
Απο αυτες που συνανταει κανεις στο 20αρικο

Κροκεων 6!
Παλομα απο την Βραζιλια συμφωνα με τα λεγομενα της υπηρεσιας αν κι εμενα μου φανηκε  οτι καταγεται απο το Ριο ντε Τεπελενιον!
Μικρη σημασια εχει ομως γιατι ετσι κι αλλιως εμφανισιακα ειναι μια παχουλοκομψη μαυρομαλλα με 3αρι στηθος και μετρια φατσα απο αυτες που συνανταει κανεις στο 20αρικο!

Κων/λεως 92(ανω)!
Γκερυ...η επιστροφη!
Οπου Γκερυ δεν ειναι αλλη απο το juicy καστανο κοντοπουτανο με το πολυ δυνατο σερβις που δουλευε πριν απο 1,5 χρονο περιπου στο Κεφαλληνιας 75!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Τεράστια ενημέρωση!!!
Αυτο το Αριστοτέλους 6, ή του ύψους ή του βάθους ......
Αντριάνα, Σαντυ και απο την άλλη τσιγγανάκια!!!
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Τεράστια ενημέρωση!!!
Αυτο το Αριστοτέλους 6, ή του ύψους ή του βάθους ......
Αντριάνα, Σαντυ και απο την άλλη τσιγγανάκια!!!


εγώ έτσι το θυμάμαι για πολλά χρονια δες το και αλλιώς έχει όλον τον ειδών κορίτσια για να πιάνει όλα τα γούστα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ανταπόκριση από βοτανικό πριν απο λίγο. Κάτι η κρίση κάτι το ψιλόβροχο η κίνηση σε ολα τα σπίτια υποτονική. Ειδικά στη κασάνδρας βαράγαν μύγες. Ετιμήθη η γνωστή και μη εξαιρεταία μαρίνα.Υπηρεσίες 9/10 εμφάνιση επιβεβαιώνω τα θετικά σχόλια των συναγωνιστών. Απλά να προσθέσω δυο στοιχεία.Πρώτον η μσρίνα έχει κάνει σολάριουμ και έχει μαυρίσει πράγμα που σε συνδυασμό με το χτώμα των ματιών της τημ κάνει εξωτική. Δεύτερον στις φωτο το photoshop την αλλάζει σημαντικά χβρίς πιστεύω να χρειάζεται γιατί είναι κσι χωρίς σλλαγές γυναικάρα.
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Ανταπόκριση από βοτανικό πριν απο λίγο. Κάτι η κρίση κάτι το ψιλόβροχο η κίνηση σε ολα τα σπίτια υποτονική. Ειδικά στη κασάνδρας βαράγαν μύγες. Ετιμήθη η γνωστή και μη εξαιρεταία μαρίνα.Υπηρεσίες 9/10 εμφάνιση επιβεβαιώνω τα θετικά σχόλια των συναγωνιστών. Απλά να προσθέσω δυο στοιχεία.Πρώτον η μσρίνα έχει κάνει σολάριουμ και έχει μαυρίσει πράγμα που σε συνδυασμό με το χτώμα των ματιών της τημ κάνει εξωτική. Δεύτερον στις φωτο το photoshop την αλλάζει σημαντικά χβρίς πιστεύω να χρειάζεται γιατί είναι κσι χωρίς σλλαγές γυναικάρα.
βαραγαν μυγες? μετα την εξοδο μας στις αγορες μου κανει τεραστια εντυπωση αυτο που λες  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
βαραγαν μυγες? μετα την εξοδο μας στις αγορες μου κανει τεραστια εντυπωση αυτο που λες  :grin:
Μην ανησυχείς θα εκδοθούν σύντομα μουνομόλογα από το κεντρικό μπουρδέλο του κράτου, τη βουλή.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :)  :)  :)   12/04/ 14  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Τζουλια
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Μελινακι - Μελινακι
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο --------
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζελα - Ελενα/Αντζελα - Ελενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Λαουριτα - Λαουριτα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Κλειστο - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ:Κλειστο - Μαρινα/Βαλια/Μονικα - Μαρινα/Βαλια

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Τανια/Ανισα/Εφη/Σοφια - Ελενα/Τανια/Ανισα/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Mικρα μικρα...



Πειραιως 193 κλπ!
Βαλερια...πολυ ομορφη μουρη και καλο skinny κορμι με μια σταλια κωλαρακι!
Το κορμι της μου θυμισε παρα πολυ αυτο της Τζινας απο το Καρεα 30!
Οσοι γουσταρουν τετοιου ειδους κορμια ας ριξουν μια ματια...ειναι πολυ ομορφο κοριτσι!

ετούτη πολύ με ψήνει...αλλά τη θέλω Ιεροφάντων που έχει και ωραίο ντούμπλεξ καθρέφτη το ''καλό'' δωμάτιο, βλέπω μπροστά τη μούρη και καθρεφτίζεται και η διείσδυση για επαλήθευση.
Κι από όσο λες (και σε εμπιστεύομαι) ότι είναι και μορφούλα, με βλέπω για κατάθεση του πασχαλιάτικου αυγού.
Ούγκατσάκα...!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :)  :)  :)   13/04/ 14  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Αννα Μαρια - Λαουρα - Τζουλια
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Μελινακι - Μελινακι
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο --------
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζελα/Μελινα - Ελενα/Αντζελα - Ελενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Λαουριτα - Λαουριτα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Κλειστο - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ:Αλεξανδρα Σερκοφ/Βαλια - Μαρινα/Βαλια/Μονικα/Αλεξανδρα Σερκοφ - Μαρινα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Τανια/Ανισα/Εφη/Σοφια/Αννα Μαρια - Ελενα/Τανια/Ανισα/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
Καλησπέρα σας
Τώρα και μέχρι 06:00 πρωί
Καυτά μωρά Τζενι και Μπιανκα
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 57

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθεσινή κατάθεση στη Σάσα στο Β42...μια πολύ όμορφη κοπέλα, με αψεγάδιαστο κορμί, την είχα στοχοθετήσει αρκετό καιρό και έτσι χθες βρήκα την ευκαιρία να περάσω στα ενδότερα...Μια τίμια κατάθεση, με άνεση χρόνου, καλές υπηρεσίες, βέβαια σε αυστηρά επαγγελματικά πλαίσια και όλα εντός "προγράμματος", χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα κακό...Λεπτομέρειες στην κριτική!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Στο Βρ.42 κι εγώ !

Λάϊμα
πλακίτσα-σεξάκι-ντουζάκι,... όλα στο πρόγραμμα !

Θα έβγαινα μαζί της για φαΐ
θα πήγαινα και εκδρομή
γιατί είναι απολαυστική
κεφάτη, χαμογελαστή,
κυρίως όμως χαλαρή !

Με χάλασε, το σίλικον βυζί
-κάπως σκληρό στην επαφή-
μα κατά τ΄ άλλα ήταν καλή
κι η  πίπα καταπληκτική !

:grin:



 
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθεσινή συνάντηση γιγάντων αρχικά για καφέ και μετά ξεκίνημα τσάρκας παρέα με τους cheyenne,mpouzoklidos,, px75, don giovanni, womanaholic....

Kων/πόλεως61: Δανάη: Μελαχροινό πιπίνι, με μεγάλο φυσικό στήθος, αρκετές καμπύλες και ωραίο "αέρα"....Μαζί της η Κλαούντια: Ξανθιά, και αυτή με αρκετές καμπύλες, ωραία περιφέρεια και χαμογελαστή...

Λ. Αθηνών 204: Paris: Αδύνατο πιπίνι, με ωραίο κορμί και μικρή καλοσχηματισμένη περιφέρεια, και καθημερινό πρόσωπο...Μαζί της η Natalie: και αυτή μελαχροινή με μακριά μαλλιά και καθημερινό πρόσωπο και κανονικό σώμα...και οι 2 κοπέλες με μαύρες κάλτσες και εσώρουχα και ελάχιστη γνώση Ελληνικών...

Κηφισού30: Ξένια: Ξανθιά, όμορφη κοπέλα, με κορμί μεσογειακό, φυσικό στήθος, καλοσχηματισμένη περιφέρεια και πόδια, ωραίο πρόσωπο γλυκό....Πολύ καλές οι αναμνήσεις μου...Μαζί της η Βίβιαν: Το κορίτσι που συνευρέθηκα πρόσφατα μαζί του, μακριά καστανά μαλλιά, ωραίο γλυκό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος με καλή δουλειά και ωραία περιφέρεια και πόδια...Θα την ξανατιμήσω σύντομα...

The cage: Η μελαχροινή Ελληνίδα η Αφροδίτη, εμφανώς ανανεωμένη και αδυνατισμένη, με σγουρά μαύρα μαλλιά, ενισχυμένο στήθος και σώμα με πιασήματα στα σωστά σημεία....Εμφάνιση με μαύρα εσώρουχα και κάλτσες και αρκετά εγκεφαλικά έκαναν την εμφάνισή τους...

Βριλησσού36Α: Μαρκέλλα: Γυμνή εμφάνιση στο σαλόνι, με το ενισχυμένο στήθος της να κλέβει την παράσταση όπως και το ωραίο κορμί της...Μακριά ξανθά μαλλιά και γλυκό πρόσωπο συμπληρώνουν το σύνολο. Μαζί της η Βικτώρια: όμορφο μεσαίου αναστήματος κορίτσι, ξανθό, με γλυκό πρόσωπο, φυσικό 3άρι στήθος που κλεβει την παράσταση, ωραίο αδύνατο κορμί και πεταχτή περιφέρεια....

Βριλησσού36: Φαίη και Κέλλυ...Γινόταν χαμός, δωμάτια γεμάτα...αποχωρήσαμε...

Βριλησσού42: Μαργκώ: Η Ρωσσίδα καλλονή με καστανά μαλλιά, ενισχυμένο στήθος και όμορφο κορμί και πανέμορφο πρόσωπο. Εύα:Νέα άφιξη, μελαχροινή, με αρκρτά κιλάκια, γλυκό πρόσωπο και άνετο σαλονάρισμα. Σάσα: Καστανόξανθη, με όμορφο πρόσωπο, ωραίο αδύνατο κορμί, με ωραία περιφέρεια και πόδια, ενσιχυμένο στήθος...Τιμήθηκε με θετικές εντυπώσεις...Λεπτομέρειες στην κριτική...

Βριλησσού46: Γκλόρια: Το κορίτσι με τια χίλια ονόματα...δεν είναι άλλη από τη γνωστή Ζιζέλ/Αγγελική με θητεία σχεδόν σε όλα τα στούντιο...Ενισχυμένο στήθος, αδύνατο κορμί, γυμνασμένη αρκετά....o don giovanni βγηκε παραμιλώντας...

Βριλησσού60: Τζοάννα: Καστανοκόκκινα μαλλιά, σγουρά, ενισχυμένο στηθος, ωραίο κορμί και περιφέρεια, πολύ όμορφο πρόσωπο...Μιλήσαμε σε εγκάρδιο κλίμα μιας κια μόλις προχθές είχαμε μια όμορφη "¨συνάντηση"....

Στούντιο 12: Βίκυ: Η ξανθιά Πολωνέζα, φυσικό στήθος, ωραίο κορμί, και περιφέρεια, γλυκό πρόσωπο...Ο ινδιάνος έχει λεπτομέρειες από το δωμάτιο...Μαρίζα: Ωραία γυναίκα, με καστανά μαλλιά, ωραία κορμοστασιά, καλή περιφέρεια "ζουμερή" Ράνια: Με έβαλε σε σκέψεις....Την είχα ξαναδεί στο Κροκεών 6...Ξανθιά, με ωραίο κορμί με καμπύλες, έξυπνη φάτσα και γλυκιά στο σαλόνι...

Κατεχάκη 8: Ίνγκριντ: Από τις μεγάλες μου συμπάθειες στον όμιλο, με ρο ζfishnet χθες, όπου φαινόταν το στήθος το 3.5άρι από μέσα, τα πράσσινα μάτια της με ζαλίσανε....εγκάρδια μιλήσαμε και με ρώτησε "πότε θα ξαναπεράσουμε όμορφα"....Αντρέα: η γνωστή....Σώμα με καμπύλες απίστευτες, τρομερό στήθος ενισχυμένο με εκπληκτική δουλεά, ωραία περιφέρεια, και πρόσωπο εκφραστικό και λίγο...παιδικό...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παραλειπόμενο απο χθεσινη τσαρκα :

Βουρβαχη 19 : Καρλα. Η νεα αφιξη στο ιδρυμα. Γυρω στα 30 ξανθια αφρατη, με πλουσιο φυσικο στηθος, μπαμπατσικη, με καμπυλωτη περιφεεια. Σαρκωδη χείλη, έμπειρη σαν παρουσια.
Και πως να μην ειναι εμπειρη οταν προκειται για την Καρλα την καύλα, που απο την Φωκαιας, φυλης, Μεταξουργειο μεταπήδησε στα studio.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom