Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Η Μελιντα απο Μελαντιας 50 φαινεται πολυ ωραιο μωρο, αλλα οχι και τοσο καλες κριτικες. Εχει κανεις αποψη απο υπηρεσιες τελευταια?  :think:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Η Μελιντα απο Μελαντιας 50 φαινεται πολυ ωραιο μωρο, αλλα οχι και τοσο καλες κριτικες. Εχει κανεις αποψη απο υπηρεσιες τελευταια?  :think:

Τιμήθηκε πριν αρκετό καιρό με καλές εντυπώσεις...Τώρα προσωπική μου άποψη πάντα...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
+1 κι από μένα για την συγκεκριμένη! Έχω καλές εντυπώσεις πρόσφατα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Χθεσινή μίνι βόλτα στα "βόρεια" παρέα με τον mpoiuzoklidos και τον don giovanni...

Studio12: Βίκυ: Η Πολωνέζα....γκόμενα του Μανόλη Κρητικού... :grin: :grin: Πολύ όμορφη, καστανόξανθη, με φυσικό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμί, ωραία περιφέρεια και πολύ ευγενική και χαμογελαστή. Μαζί της η Αννίτα: Ξανθιά και αυτή, με όμορφο κορμί, φάτσα ελαφρώς πιο...σκυλέ, εμφανίστηκε με μαύρες διχτυωτές κάλτσες και ένα εγκεφαλικό το έπαθα....Στον πάνω όροφο ήταν η Ρενάτα: Μελαχροινό πιπίνι, με κανονικό κορμί, αξιοσημείωτη περιφέρεια όμορφη και πολύ χαμογελαστή στο σαλόνι...Ο χαμηλός φωτισμός στο σαλόνι δεν μας βοήθησε να τσεκάτρουμε πιο πολλά....Πάντως και τα 2 μαγαζιά βρίθουν από πολυτέλεια και γούστο...Άνετα θα περνούσα και με τις 3 κοπέλες....

Τατοίου58(κάτω): Λάουρα: η γνωστή πλέον κοπέλα και με θητεία στην αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου, ψηλή, με ξανθά μακριά μαλλιά, πολύ όμορφο πρόσωπο με μεγάλα εκφραστικά μάτια, φυσικό στήθος και ωραίο κορμί με καμπύλες εκεί που πρέπει....

Τατοίου58(πάνω): Μαρία: Μια αδιάφορη για τα γούστα μου κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, καθημερινό πρόσωπο και κανονικό κορμί...όχι πάντως για 50 ευρώ...Μαζί της η Τζοάννα: Όμορφο κορίτσι, με σγουρά, φουντωτά μαλλιά, πολύ όμορφο και εκφραστικό πρόσωπο, ενισχυμένο 3άρι στήθος, ωραίο κορμί  και περιφέρεια πολύ όμορφη όπως και πόδια...Έγινε κατάθεση με άριστες εντυπώσεις και με άνεση χρόνου...Λεπτομέρειες στην κριτική...

Από κει πήραμε τα κουρασμένα μας κορμιά και μεταφερθήκαμε Βριλησσού....

Βριλησσού36Α: Κέλλυ: Καστανόξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο και χαμογελαστή, όμορφο κορμί με καμπύλες , ωραίο φυσικό στήθος και ωραία περιφέρεια...Σόνια: γνωστή στους παλαιότερους και από τη θητεία της στο θρυλικό πια Amnesia....Πολύ αδύνατη κοπέλα, μελαχροινή, με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος και κορμί skinny με ωραίο μικρό κωλαράκι....

Βριλησσού36: Η μελαχροινή κουκλάρα η Μαριάννα μες στο κέφι....

Να σημειώσω ότι ήμουν στο τσακ για δεύτερη κατάθεση με την Κέλλυ(με τρέλλανε με τα κόλπα της), αλλά μου την "έκοψε" ο μπουζό γιατί νύσταζε και έπρεπε να πάει σπίτι...  :s&m_2:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Χθεσινή μίνι βόλτα στα "βόρεια" παρέα με τον mpoiuzoklidos και τον don giovanni...

Studio12: Βίκυ: Η Πολωνέζα....γκόμενα του Μανόλη Κρητικού... :grin: :grin: Πολύ όμορφη, καστανόξανθη, με φυσικό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμί, ωραία περιφέρεια και πολύ ευγενική και χαμογελαστή. Μαζί της η Αννίτα: Ξανθιά και αυτή, με όμορφο κορμί, φάτσα ελαφρώς πιο...σκυλέ, εμφανίστηκε με μαύρες διχτυωτές κάλτσες και ένα εγκεφαλικό το έπαθα....Στον πάνω όροφο ήταν η Ρενάτα: Μελαχροινό πιπίνι, με κανονικό κορμί, αξιοσημείωτη περιφέρεια όμορφη και πολύ χαμογελαστή στο σαλόνι...Ο χαμηλός φωτισμός στο σαλόνι δεν μας βοήθησε να τσεκάτρουμε πιο πολλά....Πάντως και τα 2 μαγαζιά βρίθουν από πολυτέλεια και γούστο...Άνετα θα περνούσα και με τις 3 κοπέλες....

Τατοίου58(κάτω): Λάουρα: η γνωστή πλέον κοπέλα και με θητεία στην αλυσίδα του Μεγαλέξανδρου, ψηλή, με ξανθά μακριά μαλλιά, πολύ όμορφο πρόσωπο με μεγάλα εκφραστικά μάτια, φυσικό στήθος και ωραίο κορμί με καμπύλες εκεί που πρέπει....

Τατοίου58(πάνω): Μαρία: Μια αδιάφορη για τα γούστα μου κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, καθημερινό πρόσωπο και κανονικό κορμί...όχι πάντως για 50 ευρώ...Μαζί της η Τζοάννα: Όμορφο κορίτσι, με σγουρά, φουντωτά μαλλιά, πολύ όμορφο και εκφραστικό πρόσωπο, ενισχυμένο 3άρι στήθος, ωραίο κορμί  και περιφέρεια πολύ όμορφη όπως και πόδια...Έγινε κατάθεση με άριστες εντυπώσεις και με άνεση χρόνου...Λεπτομέρειες στην κριτική...

Από κει πήραμε τα κουρασμένα μας κορμιά και μεταφερθήκαμε Βριλησσού....

Βριλησσού36Α: Κέλλυ: Καστανόξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο και χαμογελαστή, όμορφο κορμί με καμπύλες , ωραίο φυσικό στήθος και ωραία περιφέρεια...Σόνια: γνωστή στους παλαιότερους και από τη θητεία της στο θρυλικό πια Amnesia....Πολύ αδύνατη κοπέλα, μελαχροινή, με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος και κορμί skinny με ωραίο μικρό κωλαράκι....

Βριλησσού36: Η μελαχροινή κουκλάρα η Μαριάννα μες στο κέφι....

Να σημειώσω ότι ήμουν στο τσακ για δεύτερη κατάθεση με την Κέλλυ(με τρέλλανε με τα κόλπα της), αλλά μου την "έκοψε" ο μπουζό γιατί νύσταζε και έπρεπε να πάει σπίτι... :s&m_2:

Άμ δεν νύσταζε μόνο  ό  μπουζό  στίς  2,00 τα ξημερώματα :tired: :tired: :tired: :tired: !
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Χθεσινή μίνι βόλτα στα "βόρεια" παρέα με τον mpoiuzoklidos και τον don giovanni...


Να σημειώσω ότι ήμουν στο τσακ για δεύτερη κατάθεση με την Κέλλυ(με τρέλλανε με τα κόλπα της), αλλά μου την "έκοψε" ο μπουζό γιατί νύσταζε και έπρεπε να πάει σπίτι...  :s&m_2:

άσε ρε τα παραμυθια και πες ποιος έβαλε την Κελλυ να σου κάνει παιχνιδάκια
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η άποψή σας, καθώς πιο έμπειροι - για την Μαρίνα από Κατεχάκη κ’ Μελαντίας, έχοντας διαβάσει τις κριτικές της, είναι βιαστική στο δωμάτιο – γλωσσόφιλα δίνει – δαχτυλάκι αφήνει, είναι ξεπετούλα ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ

Μαλλί, απο άλλη εποχή
μικρό, μα ζουμερό βυζί
κωλάρα διαστημική
και τέλεια συμμετοχή !

Πίπα με όλα τα κομφόρ
γλυψίματα παντού μπιφόρ
και άφτερ δατ, τρελό γαμήσι
μέχρι η πούτσα μου να χύσει!

Ντανιέλα απο Πειραιώς
και άδειασα, ολοσχερώς!

:grin:

ΥΓ : Θενκς , σε όλα τα παιδιά που έχουν γράψει κριτική και με βοήθησαν στην επιλογή! Θενκς, ιδιαιτέρως στον Imdian man,που τα γούστα μας ταιριάζουν (σε πολλές περιπτώσεις) !
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ

Μαλλί, απο άλλη εποχή
μικρό, μα ζουμερό βυζί
κωλάρα διαστημική
και τέλεια συμμετοχή !

Πίπα με όλα τα κομφόρ
γλυψίματα παντού μπιφόρ
και άφτερ δατ, τρελό γαμήσι
μέχρι η πούτσα μου να χύσει!

Ντανιέλα απο Πειραιώς
και άδειασα, ολοσχερώς!

:grin:

ΥΓ : Θενκς , σε όλα τα παιδιά που έχουν γράψει κριτική και με βοήθησαν στην επιλογή! Θενκς, ιδιαιτέρως στον Imdian man,που τα γούστα μας ταιριάζουν (σε πολλές περιπτώσεις) !

γράψε και μία κριτική
που να μην είναι ποιητική

:grin: :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Δεν γράφω κριτικές !

Μόνο, απλές καταγραφές
με όσες είχα επαφές
και μου χαρίσανε στιγμές
ωραίες ή μοναδικές !

:grin:

Σ΄αυτή τη περίπτωση, αν δεν ήταν σε στιχάκια, θα μπορούσε να είναι κάπως έτσι :

Παραπατώντας και ψάχνοντας τα βήματα μου, κατεβαίνω τις σκάλες και βγαίνω στο μουντό ουρανό και τη βουή της πόλης ! Τ΄αρχίδια μου τα νοιώθω ανάλαφρα, ή μάλλον δεν τα νοιώθω καθόλου ! Τι κωλάρα, τί πίπα, τι ,... (καταπίνω το σάλιο μου, που έχει γεμίσει το στόμα μου_) Ξέρει η πουτάνα να σε φτιάχνει, να τυλίγει τα πόδια της γύρω σου και μετά να τα ανοίγει σε ότι θέση μπορείς να φανταστείς ! Να κινείται πάνω σου, πότε αργά και πότε γρήγορα φτάνοντας σε στα όρια σου,....είναι καβλιάρα,...γουστάρει και το δείχνει ! Όταν θα γίνω πλούσιος , θα την πάρω για κανά δυό μέρες (γουίκεντ να πούμε ) !
Και καθώς περπατάω, σκέφτομαι,...Αυτοί θα είναι οι επίγειοι Άγγελοι ,...

 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
Καλησπερα αυτες ειναι αληθινες φωτογραφιες? εχει παει κανεις? 
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    146,8 KB · Εμφανίσεις: 60

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Από υπηρεσίες λέει τίποτα; Ψήνομαι για αποψινό  :knockinb: το ένστικτό μου βέβαια λέει πως θα φάω φόλα..... Ελπίζω να διαψευτώ αν τελικά πάω  :fuck2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
ok παιδια ευχαριστω και παλι!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
http://[URL unfurl="true"]www.katehaki5.com/images/pictures/naomi/14.jpg[/img[/URL]]
Πωωωω τι ζημιά είναι αυτή;;;  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Jonhy-21 έχει και δύο κριτικές εδώ [URL unfurl="true"]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9D%CE%B1%CF%8C%CE%BC%CE%B9/listingid:6767/[/URL]
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
αληθηνοτατες
η κοπελα είναι πολυ μουναρα εμφανισιακα και εχουν ακουστει πολυ καλα σχόλια και για την αποδοση της στο δωματιο
μην μου λες τετοια μεγιστε θα φυγω σουμπιτος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom