Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
To studio και το προσωπικό του έχοντας μια πολυετή γνώση και εμπειρία σε παροχή σεξουαλικών και χαλαρωτικών υπηρεσιών προς το "κυρίαρχο" φύλο...

καινοτομεί και παρουσιάζει για πρώτη φορά σε πανευρωπαικό επίπεδό

μόνο για άντρες άνω των σαράντα ετών., το 40plus.

To 40plus έχει σχεδιαστεί για τους άντρες που τους ενδιαφέρει περισσότερο το ταξίδι παρά ο προορισμός ,

για τους άντρες που από οδηγοί αγώνων έγιναν καπετάνιοι της ζωής και ξέρουν να απολαμβάνουν κάθε στιγμή με έναν τρόπο μοναδικό.

περισσότερο χρόνο παραμονής της κοπέλας μαζί σας,

στην κοινωνική επαφή/γνωριμία (social time),

σε χαλαρωτικές και antistress υπηρεσίες massage

η σεξουαλική του πλευρά παρέχει όλες σχεδόν τις γνωστές υπηρεσίες μας.



αν υπήρχε στον κλάδο σου βραβείο Νόμπελ θα έπρεπε να το πάρεις.

ξεπέρασες ΚΑΙ την Ευρώπη.

το πρόγραμμα αυτό είναι ιδανικό για τον πολυάσχολο manager για χαλάρωση μετά το γραφείο.

Γι' αυτό κατά την γνώμη μου θα πρέπει να το βάζεις καθημερινές μεσημέρι/απόγευμα, μπαίνεις σε πολύ premium κομμάτι της αγοράς πλέον.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
αν υπήρχε στον κλάδο σου βραβείο Νόμπελ θα έπρεπε να το πάρεις.

ξεπέρασες ΚΑΙ την Ευρώπη.

το πρόγραμμα αυτό είναι ιδανικό για τον πολυάσχολο manager για χαλάρωση μετά το γραφείο.

Γι' αυτό κατά την γνώμη μου θα πρέπει να το βάζεις καθημερινές μεσημέρι/απόγευμα, μπαίνεις σε πολύ premium κομμάτι της αγοράς πλέον.
υπάρχουν ακόμα τέτοιοι??? :uglystupid:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αν υπήρχε στον κλάδο σου βραβείο Νόμπελ θα έπρεπε να το πάρεις.

ξεπέρασες ΚΑΙ την Ευρώπη.

το πρόγραμμα αυτό είναι ιδανικό για τον πολυάσχολο manager για χαλάρωση μετά το γραφείο.

Γι' αυτό κατά την γνώμη μου θα πρέπει να το βάζεις καθημερινές μεσημέρι/απόγευμα, μπαίνεις σε πολύ premium κομμάτι της αγοράς πλέον.

νασαι καλα thanks  :cheesy: :-*
σε ολες τις βαρδιες μπορει να το ζητησει καποιος
μπορει πριν παει στο γραφειο
μπορει οταν τελιωσει απ το γραφειο
μπορει και το σαββατοκυριακο αν ξελασκαρει και στηλει τη γυναικα με τα πιτσιρικια σε κανα παρτυ γενεθλιων ή σε τιποτα γυμναστικες επιδειξεις  ;) :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
μπορει πριν παει στο γραφειο
μπορει οταν τελιωσει απ το γραφειο

πριν πας στο γραφείο με τίποτα. γενικά πρωί προς την δουλειά πιεζόμαστε χρονικά και η πίεση δεν ταιριάζει με το πρόγραμμα όπως το παρουσιάζεις, με προκαταρκτικό αντιστρεσ μασάζ, κουβεντούλα με το κορίτσι παρέα με ένα μοχίτο κλπ κλπ.

μόνο απόγευμα για χαλάρωση μετά από μία δύσκολη μέρα με συναντήσεις, σκληρές διαπραγματεύσεις για εξαγορά εταιρείας στόχου, ξέρεις εσύ, και ΣΚ για κάποιον δεσμευμένο που θέλει να αποδράσει.

πρωί θα είναι μόνο για συνταξιούχους 65+.

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πριν πας στο γραφείο με τίποτα. γενικά πρωί προς την δουλειά πιεζόμαστε χρονικά και η πίεση δεν ταιριάζει με το πρόγραμμα όπως το παρουσιάζεις, με προκαταρκτικό αντιστρεσ μασάζ, κουβεντούλα με το κορίτσι παρέα με ένα μοχίτο κλπ κλπ.

μόνο απόγευμα για χαλάρωση μετά από μία δύσκολη μέρα με συναντήσεις, σκληρές διαπραγματεύσεις για εξαγορά εταιρείας στόχου, ξέρεις εσύ, και ΣΚ για κάποιον δεσμευμένο που θέλει να αποδράσει.

πρωί θα είναι μόνο για συνταξιούχους 65+.

οχι μωρε
σε αυτα τα 24ωρα γυμναστηρια στις 6 στις 7 και στις 8 το πρωι ξερεις ποσος κοσμος αθλειται πριν τη δουλεια του?
ειναι οπως εχει στησει τη ζωη του ο καθενας  ;)
στο λεω γιατι εχουμε κοσμο που 9 νταν ερχεται στο studio και μετα παει για δουλεια  ;)
και καλυτερα να ειναι καποιος cool και χαλαρος οταν παει στη δουλεια γιατι εχει καλυτερη διαυγεια, παιρνει καλυτερες αποφασεις κτλ και ολα αυτα μεταφραζονται σε καλυτερες αποδοσεις και αποτελεσματα  ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
οχι μωρε
σε αυτα τα 24ωρα γυμναστηρια στις 6 στις 7 και στις 8 το πρωι ξερεις ποσος κοσμος αθλειται πριν τη δουλεια του?
ειναι οπως εχει στησει τη ζωη του ο καθενας  ;)
στο λεω γιατι εχουμε κοσμο που 9 νταν ερχεται στο studio και μετα παει για δουλεια  ;)
και καλυτερα να ειναι καποιος cool και χαλαρος οταν παει στη δουλεια γιατι εχει καλυτερη διαυγεια, παιρνει καλυτερες αποφασεις κτλ και ολα αυτα μεταφραζονται σε καλυτερες αποδοσεις και αποτελεσματα  ;)

ΣΑΦΩΣ και όλα είναι θέμα γούστου και προσωπικής επιλογής.

εγώ προσωπικά μία ερωτική συνάντηση με μία γυναίκα την βλέπω στο τέλος της μέρας μου.
μία ανταμοιβή μου για όσα τράβηξα ωε τότε, μια ευκαιρία να με κακομάθω. ξέρεις, οι Γερμανοί το λένε verwoehnen ;)

πρωί σεξ για μένα είναι μεγάλη ξενέρα (εκτός αν έχεις ξυπνήσει μαζί με την κοπέλλα  :grin:_)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ΣΑΦΩΣ και όλα είναι θέμα γούστου και προσωπικής επιλογής.

εγώ προσωπικά μία ερωτική συνάντηση με μία γυναίκα την βλέπω στο τέλος της μέρας μου.
μία ανταμοιβή μου για όσα τράβηξα ωε τότε, μια ευκαιρία να με κακομάθω. ξέρεις, οι Γερμανοί το λένε verwoehnen ;)

πρωί σεξ για μένα είναι μεγάλη ξενέρα (εκτός αν έχεις ξυπνήσει μαζί με την κοπέλλα  :grin:_)

Σαφως και εχεις διαφορετικα γουστα απο τους περισσοτερους εδω μεσα. Με διασκεδαζεις αφανταστα!  :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
εχεις διαφορετικα γουστα απο τους περισσοτερους εδω μεσα

ευχαριστώ για το κοπλιμέντο (αν είναι).

κατά τα άλλα δεν θέλεις να ξέρεις τι άποψη έχω για τους "περισσότερους εδώ μέσα".
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
νασαι καλα thanks  :cheesy: :-*
σε ολες τις βαρδιες μπορει να το ζητησει καποιος
μπορει πριν παει στο γραφειο
μπορει οταν τελιωσει απ το γραφειο
μπορει και το σαββατοκυριακο αν ξελασκαρει και στηλει τη γυναικα με τα πιτσιρικια σε κανα παρτυ γενεθλιων ή σε τιποτα γυμναστικες επιδειξεις  ;) :grin:

Καλή γνώστης των συνηθειών παντρεμένων αντρών!!
Τι σου κάνει η πολυετής εμπειρία :2funny: :2funny: :2funny:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.691
Like
2.224
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42  :-*  απογευμα - Σαμανθα + Μονικα  :-* βραδυ - Μαργκω + Σασα  :-* :-* :-*
Δευτερα - Φριντα + Παολα. Σαμανθα + Αλεξια. Μαργκω + Σασα  :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλή γνώστης των συνηθειών παντρεμένων αντρών!!
Τι σου κάνει η πολυετής εμπειρία :2funny: :2funny: :2funny:

ε παντρεμενοι, χωρισμενοι, ελευθεροι απο τυχη ή απο αποψη, φοιτητες, στρατιωτες κτλ ολα ταχουμε μαθει  :2funny:


Απο αυριο Δευτερα στις βαρδιες μας και η Γερμανιδα Άνι  :smitten: :smitten: :smitten:


www.imagebam.com/image/df73e8317736715] [/URL] www.imagebam.com/image/daf32b317736724] [/URL] www.imagebam.com/image/e08b57317736731] [/URL]
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.691
Like
2.224
Πόντοι
506
Σημερα βραδυ στο Βριλησσου 42 - Σασα και Ευα  :-* :-* :-*
Τριτη - Σαμανθα + Φριντα. Παολα + Αλεξια. Μαργκω + Σασα + Ευα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Ευα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P9060027.JPG
    P9060027.JPG
    56,1 KB · Εμφανίσεις: 55

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Πήγα χθες στο deluxe για Valentina Velasquez !Ζουμπας ,καραμαυρισμενη και στο Ζεφυρι βρίσκω καλύτερες !Μπαζο,χαμηλωκολα!Εφυγα κ το δέλεαρ του κώλου έφυγε αμέσως με το οπτικό αποτελεσμα :grin:
Σάββατο Regina moon!τιγκα στα τατοο με μανίκια στα χέρια και αρκετά διάσπαρτα στο κορμί!Ψηλη ,καλό κορμί κωλι  βυζι ,οτι είδα στο ημίφως  !Σκυλε φάτσα με αρκετά μακριά κάστανοξανθα μαλλιά,μάλλον εξτενσιονς!
Φυσικά έκατσα!καλη πίπα ,βαθιά  κ ακόμα καλύτερο tea bag!μετρια στησιματα κ στο σφυροκοπημα κ βαθιές διεισδύσεις ειχε μέτρια απόδοση!χυσιμο στα βυζια!Αν θα ξαναπηγαινα θα ήταν λόγω εμφάνισης!Μου την έσπασε και το ζελ που ειχε ως αποτέλεσμα να χάνω την αίσθηση!Ψιλοαγχωτικη συνεύρεση λόγω οτι δε γνωρίζω τι κανόνες χρονικοί παίζουν τα στούντιο! :grin:
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μόλις γύρισα απο το Ισμήνης μην διανοηθεί κανεις να παει με την Μισέλ θα κλαιει τα 60ευρω........η κοπελα είναι απλα απαραδεκτη.σιχαινοταν και που υπήρχε στον χωρο........είναι ντροπή για την αλυσίδα να φέρνει την κάθε βαρεμενη και να την διαφημίζει κιόλας ανεβάζοντας και την τιμή.......για την συνεδρια δεν έχει νόημα να αναφερθω έφυγα χωρίς καν να τελειώσω πρωτη φορά σε στουντιο.....
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζουμε κάτι για την ΑΝΙΣΑ στο θησέως 40....???

υπάρχουν Φωτογραφίες για να την δούμε.... την κορασίδα???
 

gpap_322

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μόλις γύρισα απο το Ισμήνης μην διανοηθεί κανεις να παει με την Μισέλ θα κλαιει τα 60ευρω........η κοπελα είναι απλα απαραδεκτη.σιχαινοταν και που υπήρχε στον χωρο........είναι ντροπή για την αλυσίδα να φέρνει την κάθε βαρεμενη και να την διαφημίζει κιόλας ανεβάζοντας και την τιμή.......για την συνεδρια δεν έχει νόημα να αναφερθω έφυγα χωρίς καν να τελειώσω πρωτη φορά σε στουντιο.....
Στην συγκεκριμενη αλυσιδα απο οτι διαβαζω εδω μεσα φιλε μου την εχουν πατησει πολλα παλικαρια και κλαινε τα λεφτακια τους......!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom