Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ξερεις κανεις τι γινεται με την μελινα απο κασσανδρας?
λειπει αρκετες ημερες απο το προγραμμα
σιγουρα δεν ειναι λογω δυσκολων ημερων για τις γυναικες
η κυρια λιτσα ισως?
καλημέρα ταρζάν...η Μελίνα θα απουσιάσει από ότι ξέρω για αρκετές μέρες μιας και κάνει διακοπές να ηρεμήσει το κορίτσι λίγο και να πάρει ανάσες...θα επανέλθει δριμύτερη πάντως... ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.858
Πόντοι
5.195
ξερεις κανεις τι γινεται με την μελινα απο κασσανδρας?
λειπει αρκετες ημερες απο το προγραμμα
σιγουρα δεν ειναι λογω δυσκολων ημερων για τις γυναικες
η κυρια λιτσα ισως?

καλημέρα ταρζάν...η Μελίνα θα απουσιάσει από ότι ξέρω για αρκετές μέρες μιας και κάνει διακοπές να ηρεμήσει το κορίτσι λίγο και να πάρει ανάσες...θα επανέλθει δριμύτερη πάντως... ;)

η Μελίνα έχει εγκαταλήψει το σπορ τουλάχιστον για αυτή τη στιγμή. Βέβαια και πριν καιρό πάλι το είχε εγκαταλήψει αλλά επέστρεψε δρυμήτερη. Θα περιμένουμε να δούμε
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
η Μελίνα έχει εγκαταλήψει το σπορ τουλάχιστον για αυτή τη στιγμή. Βέβαια και πριν καιρό πάλι το είχε εγκαταλήψει αλλά επέστρεψε δρυμήτερη. Θα περιμένουμε να δούμε
άρα με επιβεβαιώνεις με τον τρόπο σου....πάντως ο δολοφόνος γυρνάει στον τόπο του εγκλήματος....(που το άκουσα αυτό πρόσφατα??? :uglystupid: :uglystupid:)
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Ρε τονίνε, αφού πελάτης μας δεν είσαι με την καμία  :grin:, κάτσε να φας το γαλακτομπουρεκάκι σου  :2funny: και άσε εμάς να πειραματιζόμαστε με τις τούρτες :grin: γιατί αν σου κάτσει η τούρτα θα τρως με βουλιμία ωσάν τον Καλιγούλα  :2funny: Τώρα σοβαρά εμείς θέλουμε να έρχονται οι κοπέλες και να απογοητεύουν τον κόσμο και να φεύγουν και άπραγες η έχουμε σκοπό να αρπάζουμε καμμιά 20-30αριά πενηντάρικα και μετά τέλος.
Απλά το συγκεκριμένο αντικείμενο αυτούς τους κανόνες έχει, βλέπεις εμφάνιση, επιλέγεις και ρισκάρεις αν θα σου βγει καλή στο service.
Τι να κάνουμε το επιχειρείν σημαίνει ρίσκο είτε μας αρέσει είτε όχι.
Σε ευχαριστώ πολύ για την τοποθέτηση σου για την βίκυ, για την μόνικα διαφωνώ γιατί οι απόψεις διίστανται και μάλιστα η πλάστιγγα γέρνει προς το θετικό υπέρ της, τέλος πάντων σέβομαι την γνώμη σου και την λαμβάνω και υπόψιν μου γιατί όπως και αν το κάνουμε ότι και διαφωνίες να έχουμε αποτελείς ένα πολύ δραστήριο μέλος της κοινότητας, οπότε οι κεραίες μου πρέπει να είναι ιδιαίτερα ευαίσθητες, όταν διατυπώνεις την άποψη σου.
Νομίζω όμως ότι ο λαγός για μια ακόμη φορά έθεσε το θέμα στη σωστή του βάση εκτός αυτού να σας ευχαριστήσω που για μια ακόμη φορά είχαμε έναν κόσμιο και πολιτισμένο διάλογο καλή εβδομάδα σε όλους σας.
Πελατης σας προσπαθω να μην ειμαι, αλλα ΕΙΜΑΙ. Αν δεν το πιστευεις, δεξου οτι ειμαι τουλαχιστον "εν δυναμει"
Εχω περασει απ' ολα τα μαγαζια σας πλην 144, με ιδιαιτερη προτιμηση σε Π37 & Κ8(παρεπιπτοντως θελει λιγο φτιαξιμο αυτο).
Εχω περασει με σχεδον ολες τις "σταθερες" σας, συνεπως επιτρεψε μου να εχω αποψη. Εχω γραψει και αρκετα "χιλιομετρα" στη πιατσα.....
Το forum αυτο εδω, εχει σκοπο ακριβως να ελαχιστοποιησει το ρισκο το δικο μας, η επιλογη να μην ειναι ΛΟΤΤΟ. Και δεν θα επρεπε να ειναι ΛΟΤΤΟ. Θα επρεπε να εχετε διασφαλισει ενα minimum service, να μην υπαρχουν φολες σαν αυτη που περιεγραψε ο Α-Ω .
Δεν γνωριζομαστε, οπως δεν γνωριζω και ΚΑΝΕΝΑΝ/ΚΑΜΜΙΑ αλλο "συναδελφο/ισα σου, επιχ/τια του χωρου. Οτι γραφω δεν εχει σκοπο να σε "πικαρει ή να σε βλαψει, μονο να ελαχιστοποιησει το "δικο μας" ρισκο.
Παρατηρω οτι τον τελευταιο καιρο το υφος γραφης του νικ siggrou144, εχει αλλαξει προς το πιο πολιτισμενο, γι' αυτο και σου απανταω. Κρατησε το ετσι, δεν εχεις να χασεις......
Καλη εβδομαδα
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗ!!! δεν βάζεις μέσα Νικόλ(Ρουμάνα) και Κατερίνα??? :headbang: :headbang: είσαι άδικος....και το Μαρινάκι είναι μια χαρά και οι υπόλοιπες που ανέφερα...μα μου λες...Πάμελα...έλα ρε Τόνυ...
Εγω που κολλαω; Σε αλλον απαντας, με του οποιου τη λιστα δεν συμφωνω κιολας.... :grin: :grin: :grin:
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
η Μελίνα έχει εγκαταλήψει το σπορ τουλάχιστον για αυτή τη στιγμή. Βέβαια και πριν καιρό πάλι το είχε εγκαταλήψει αλλά επέστρεψε δρυμήτερη. Θα περιμένουμε να δούμε

Ευχαριστω Κερβερα
Δυστυχως αυτο φοβομουν οτι σταματησε.
Τελος παντων αν ειναι ετσι αποφασισε
Παντως πολλες κοπελλες Μαριανα, Λιζα δεν ειναι στα προγραμματα
Δεν εχουν εμφανισθει ακομα ανταξιες τους
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.858
Πόντοι
5.195
Ευχαριστω Κερβερα
Δυστυχως αυτο φοβομουν οτι σταματησε.
Τελος παντων αν ειναι ετσι αποφασισε
Παντως πολλες κοπελλες Μαριανα, Λιζα δεν ειναι στα προγραμματα
Δεν εχουν εμφανισθει ακομα ανταξιες τους
πάντως κράτα μικρό καλάθι για την Μελίνα, τα κάνει αυτά που και που, και μετά από λίγο καιρό πάλι επιστρέφει

η Λίζα είναι στο εξωτερικό, για την Μαριάννα δεν γνωρίζω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ευχαριστω Κερβερα
Δυστυχως αυτο φοβομουν οτι σταματησε.
Τελος παντων αν ειναι ετσι αποφασισε
Παντως πολλες κοπελλες Μαριανα, Λιζα δεν ειναι στα προγραμματα
Δεν εχουν εμφανισθει ακομα ανταξιες τους
Η Λιζα θα επιστεψει σε ενα μηνα περιπου.

;) ;) ;) ;) ;)
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Πελατης σας προσπαθω να μην ειμαι, αλλα ΕΙΜΑΙ. Αν δεν το πιστευεις, δεξου οτι ειμαι τουλαχιστον "εν δυναμει"
Εχω περασει απ' ολα τα μαγαζια σας πλην 144, με ιδιαιτερη προτιμηση σε Π37 & Κ8(παρεπιπτοντως θελει λιγο φτιαξιμο αυτο).
Εχω περασει με σχεδον ολες τις "σταθερες" σας, συνεπως επιτρεψε μου να εχω αποψη. Εχω γραψει και αρκετα "χιλιομετρα" στη πιατσα.....
Το forum αυτο εδω, εχει σκοπο ακριβως να ελαχιστοποιησει το ρισκο το δικο μας, η επιλογη να μην ειναι ΛΟΤΤΟ. Και δεν θα επρεπε να ειναι ΛΟΤΤΟ. Θα επρεπε να εχετε διασφαλισει ενα minimum service, να μην υπαρχουν φολες σαν αυτη που περιεγραψε ο Α-Ω .
Δεν γνωριζομαστε, οπως δεν γνωριζω και ΚΑΝΕΝΑΝ/ΚΑΜΜΙΑ αλλο "συναδελφο/ισα σου, επιχ/τια του χωρου. Οτι γραφω δεν εχει σκοπο να σε "πικαρει ή να σε βλαψει, μονο να ελαχιστοποιησει το "δικο μας" ρισκο.
Παρατηρω οτι τον τελευταιο καιρο το υφος γραφης του νικ siggrou144, εχει αλλαξει προς το πιο πολιτισμενο, γι' αυτο και σου απανταω. Κρατησε το ετσι, δεν εχεις να χασεις......
Καλη εβδομαδα
Σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου, θα τα λάβω όλα σοβαρά υπόψιν, το ρίσκο πάντα υπάρχει και η κριτική σου είναι σεβαστή όσο για το Κ8 έχει βγει κονδύλι για ριζική ανακαίνιση ,αυτό το διάστημα θα ξεκινήσει, το ύφος έχει αλλάξει και από τις δυο πλευρές και για αυτό περνάμε όλοι μας καλά :rockon:
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
409
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
η μαρινα που ειναι σημερα στο alien girls μεχρι τις 8 αξιζει??
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου, θα τα λάβω όλα σοβαρά υπόψιν, το ρίσκο πάντα υπάρχει και η κριτική σου είναι σεβαστή όσο για το[size=18pt] Κ8[/size] έχει βγει κονδύλι για ριζική ανακαίνιση ,αυτό το διάστημα θα ξεκινήσει, το ύφος έχει αλλάξει και από τις δυο πλευρές και για αυτό περνάμε όλοι μας καλά :rockon:
ειδικά τα κρεβάτια θέλουν εντελώς αλλαγή...ένιωσα ότι ήμουν σε κάμπινγκ όταν είδα από κάτω το λεπτό στρωματάκι...καλό νέο αυτό!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε παιδιά αυτή η Κασσάνδρα στο Κηφισού60 είναι αληθινή??από τις φωτό φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...από την Ιρλανδία με αγάπη...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.858
Πόντοι
5.195
ρε παιδιά αυτή η Κασσάνδρα στο Κηφισού60 είναι αληθινή??από τις φωτό φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...από την Ιρλανδία με αγάπη...
έχω την εντύπωση πως αν βγάλει το σουτιέν θα φτάσει το βυζί στο γόνατο

δεν πας να δεις?  :badair:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
έχω την εντύπωση πως αν βγάλει το σουτιέν θα φτάσει το βυζί στο γόνατο
Εμ τα θελουμε και φυσικα και 4αρια, δε γινεται να κοιτανε τον ουρανο......εχει και νομο βαρυτητας η φυση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom