Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

agapinor

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
Νυχτερινό περίπολο:

Βριλησσού 36 Πέννυ και Νταίζη
Κων/πόλεως 92Α η Άντα, πήγα με προσοδοκίες από τις φωτό αλλά απογοητεύτηκα
Κωνπόλεως 130 δύο λατίνες φωτιά. Μια μικρή καλλίγραμμη πάρα πολύ όμορφη δεν συγκράτησα όνομα και μια Κάτια χυμώδης με βύζους και πολύ ωραίο πρόσωπο.

Η μικρή πρέπει να είναι η Τζοάννα. Νέο αίμα στο μαγαζί και πάρα πολύ γλυκιά κοπέλα. Την έχω σταμπάρει αλλά δεν έτυχε να τη τσεκάρω στην "πράξη".
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.874
Πόντοι
5.195
και 3 η τελευταία κατάκτηση του ινδιάνου αρχηγού
η Σοφία     αρκετά εντυπωσιακή κοπέλα θα συμφωνήσω στο αρχοντική που πολύ σωστά περιέγραψε ο CHE
μπήκε στα υπόψιν

και 2 ο σκοπός της σημερινής μου τσάρκας όπου και τιμήθηκε η Μάγια     με μια μικρή αλλαγή από την τελευταία φορα που την είχα δεί στο μαλλί όπου τώρα είναι πιο ξανθό
στον αγώνα ήταν πάλι πολύ καλή αυτό το πουτανάκι μου βγάζει μια πρόστυχη αθωότητα σε gfe στιλ
για την Σοφία, στο λέω μήνες τώρα να πάμε, στα υπόψιν για άμεση γνωριμία.
Η Μάγια φόραγε τα γυαλάκια της?
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!    :smitten: :smitten: :smitten:             
PROGRAMMA GIA KIRIAKI 09.06.2013.

*KATEXAKI 8
11:00-20:00 VICTORIA          20:00-06:00 REBECCA

*THISEOS 35
10:00-20:00 CANDY              20:00-06:00 LAURA
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    211,4 KB · Εμφανίσεις: 46

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πριν απο λιγο ξανα καυλομενος πηγα στο στουντιο γκεισα αθανσιας 3!!κακος!!δεν αξιζι καν να γραψω κριτικη!!!ονομα αλεξια τελειος επιπλο η κοπελα!!!κακος που πηγα διοτι χαλασα την καλη αυρα απο προηγουμενη συνεβρεση!! :headbang:Καλυτερα να πηγαινα μετα της 6 που ειναι η τζινα το στανταρακι μου πφφφ!!! :headbang:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
δν πειραζει παιχτη μου! Αν δν μπαζωσεις, οικοδομη δν χτιζεις...
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Σήμερα ανέβηκα στο βουνό ( για τη Φρίντα ) . Στο δρόμο πέτυχα έναν γνωστό μου (όχι κοντά στο στούντιο, αλλά η ευρύτερη περιοχή δεν είναι και το πιο πολυσύχναστο μέρος για μη στουντιάκηδες...). Πέταξα μια δικαιολογία για το τί κάνω εκεί πάνω , αλλά σιγά μην με πίστεψε :S
Για πείτε καμιά πιστευτή δικαιολογία να έχω να λέω αν ξαναπετύχω κάποιον :think:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  10/06    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Σιλβανα - Σιλβανα/Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Μικη/Σαμπρινα - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Μικη/Βαλια
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Ιζαμπελα/Νικολετα/Βαλια - Τζουλια/Ιζαμπελα/Μαρια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σήμερα ανέβηκα στο βουνό ( για τη Φρίντα ) . Στο δρόμο πέτυχα έναν γνωστό μου (όχι κοντά στο στούντιο, αλλά η ευρύτερη περιοχή δεν είναι και το πιο πολυσύχναστο μέρος για μη στουντιάκηδες...). Πέταξα μια δικαιολογία για το τί κάνω εκεί πάνω , αλλά σιγά μην με πίστεψε :S
Για πείτε καμιά πιστευτή δικαιολογία να έχω να λέω αν ξαναπετύχω κάποιον :think:

πές οτι πάς στουντιότσαρκα να γαμήσεις. Δεν θα σε πιστέψει κανείς.
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Ρε μαγκες μια Βικυ ψυλη ξανθια που δουλευε πριν κανα-δυο χρονια στο Κασσανδρας 3 κατω γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου?? Οσο για την Αμαντα που δουλευε και αυτη Κασσανδρας εχω αρκετους μηνες να την δω..
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.874
Πόντοι
5.195
Ρε μαγκες μια Βικυ ψυλη ξανθια που δουλευε πριν κανα-δυο χρονια στο Κασσανδρας 3 κατω γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου?? Οσο για την Αμαντα που δουλευε και αυτη Κασσανδρας εχω αρκετους μηνες να την δω..
η Αμάντα έχει αποσυρθεί εδώ και κάτι μήνες.
Η Βίκυ τρανς, δούλεψε κάποια εποχή Συγγρού, τώρα αγνοείτε η τύχη της. Προφανως ή έχει πιάσει την καλή, ή δουλεύει με κλειστό κύκλωμα
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Πρωινό απρογραμμάτιστο λόγω δουλειάς πέρασμα από Αριστοτέλους 6.

Δύο θετικές επισημάνσεις και μία έκπληξη που δεν έχω ξαναδεί σε studio.
1. αν και πρωί 3 κοπέλες αλέξια, λάουρα, και άλλη μία που δεν θυμάμαι όνομα που προσφέρουν ποικιλία επιλογών.
2. το απλό ξεκινά από 40 χωρίς παζάρια. Την προηγούμενη φορά ήταν 50.
Για πρώτη φορά είδα κοπέλα σε στούντιο να κάνει σε μηχάνημα  διάδρομο στο βάθος του σαλονιού.

Ετιμήθη η Αλέξια (γνωστή και από το στούντιο στο γκάζι - Ευνειδών. Φοβερό πιπινάκι και μαυρισμένο από την ηλιοθεραπεία.

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μεγαλη απωλεια αν σταματησει οριστικα

σιγα την απωλεια,
μια ασχημη αλβανιδα γεματη ραγαδες απο μεγαλη απωλεια βαρους, με χαλαρο πεσμενο βυζι και πλαδαρο κωλο.

στο δωματιο μεσα δεν ξεπερνουσε την μετριοτητα ... κατι που προσπαθουσε να καλυψει  με μερικους pse θεατρινισμους.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
σιγα την απωλεια,
μια ασχημη αλβανιδα γεματη ραγαδες απο μεγαλη απωλεια βαρους, με χαλαρο πεσμενο βυζι και πλαδαρο κωλο.

στο δωματιο μεσα δεν ξεπερνουσε την μετριοτητα ... κατι που προσπαθουσε να καλυψει  με μερικους pse θεατρινισμους.
Κόψε κάτι ρε κουμπάρε...
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
η Αμάντα έχει αποσυρθεί εδώ και κάτι μήνες.
Η Βίκυ τρανς, δούλεψε κάποια εποχή Συγγρού, τώρα αγνοείτε η τύχη της. Προφανως ή έχει πιάσει την καλή, ή δουλεύει με κλειστό κύκλωμα

Δεν ηταν τρανς φιλε ηταν γυναικαρα και δουλευε συνηθως με την Λαουρα. Κριμα που την χασαμε.



σιγα την απωλεια,
μια ασχημη αλβανιδα γεματη ραγαδες απο μεγαλη απωλεια βαρους, με χαλαρο πεσμενο βυζι και πλαδαρο κωλο.

στο δωματιο μεσα δεν ξεπερνουσε την μετριοτητα ... κατι που προσπαθουσε να καλυψει  με μερικους pse θεατρινισμους.

Η Αμαντα τον τελευταιο καιρο ηταν οπως την περιγραφεις.. Παλιοτερα πριν αδυνατησει ηταν ωραιο τουμπανακι!!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom