Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ας πω και εγω την σαχλαμαρα μου :

Τι να το κανω η κοπελα να ειναι 20 λεπτα μεσα στο δωματιο και να με κοιταζει ?
Τι να κανει η κοπελα "μαζι μου" στο δωματιο 20 λεπτα οταν εγω απο την πολυ μου καβλα εχω τελειωσει στο 5λεπτο ?
Το θεμα δεν ειναι ο χρονος αποκλειστικα.

Το θεμα ειναι η κοπελα στον οποιο χρονο χρειαστει αν ειναι μεσα στο δωματιο, να τιμησει τα χρηματα που πηρε, να ιδρωσει την φανελα, να ποροσπαθησει για να "φυγεις" ικανοποιημενος.

καθομαστε και μιλαμε για χρονι και οχι για ποιοτηατ υπηρεσιων.
Οι κοπελες και οι ιδιοξκτητες των studio θα ορεοει να καταλαβουν τιο αυτονοητο:
οσο πιο καλη και αποδπτιλη ειναι μια κοπελα στο δωματιο, τοσο γρηγοροτερα θα τελειωσει ο επισκεπτης και θα φυγει ικανοποιημενος.
Εξαιρω τις περιπτωσεις μεθυσμενων και "δυσκολω" πελατων, που τοττε οντως να πλαφον χρονου θα πρεπει να υπαρχει.

Όντως η ποσοτικοποίηση δεν είναι πανάκεια, δεν είναι ικανή συνθήκη για επιτυχία. Απαιτείται και τέχνη. Δηλ. δεν μαζεύεις 10 κουπόνια από την εφημερίδα για να κερδίσεις δωρεάν ...mp3.

Οι ποσοτικοποιήσεις πάντοτε είναι δείκτες, υπάρχει όμως πάντα το αλλά

 

the pilieas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Studio με οικονομικες τιμες ειναι :

Ιωαννινων 3-3Α  (20-30 ευρω αναλογα)
Ευνειδων 5 (20 ευρω)
Λελας Καραγιαννη 35 (35 ευρω)
Δροσοπουλου 95 (25 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 92 (30 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 94 (30 ευρω)
Κεφαληνιας 35 (40 ευρω)
Αριστορελους 5 (40 ευρω)
θαρυπου 10 (40 ευρω)
Κωνσατντινουπολεως 128 (20-30 ευρω)
Σολωμου 32 (40 νομιζω)

Ισως και να ξεχασα καποια

Επισης σε αρκετα μαγαζια των 50 ευρω, εαν κανεις παζαρι, ριχνουν τις τιμες στα 40, σε συναρτηση παντα και με την κοπελα που δουλευει.
θα το κανω εκτιπωση να το τοιχοκολησω, Λελας που πηγενα μεχρι Νοεμβρη ηταν 30! περασα την προηγουμενη ευδομαδα κ ηταν κλειστο ενεα το βραδι μηπος μας χερετησε?Δεν πηγενε κ πολυ καλα!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Για Συγγρού 144

Εάν πάντως θέλουμε να μιλήσουμε με νούμερα:
50 ευρώ (που θα πρέπει να έχουν την τάση να πέσουν στα 40) για τουλάχιστον 20 λεπτά.
70 ευρώ 40-45 λεπτά
100 ευρώ 60 λεπτά με extra ball.

Αυτά συνδυασμένα με καλές υπηρεσίες.

Εάν δεν ήταν η κρίση θα έλεγα ότι νομίζω υπό αυτές τις συνθήκες θα είναι ένα παιγνίδι win-win. (το διευκρινίζω γιατί λέγοντας όλα αυτά μπορεί να ακούγομαι και γραφικός -για να μην το πω βαρύτερα δηλαδη- από καποιους, που ίσως και ναχουν δίκιο)

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Απογευματινή βόλτα στο Γκάζι,όπου δοκιμάστηκε η Τζούλια από Κασσάνδρας 8Β,με άριστες εντυπώσεις μιλάμε για Πολωνέζικο ΑΤΙ,το οποίο με εξουθένωσε :rockon: :rockon:

ενημέρωση από το μέτωπο των μαγαζιών και κριτική για την Τζούλια από αύριο,μιας και σήμερα είμαι αρκετά κουρασμένος :sunglasses: :sunglasses:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μακη περιμενω με αγωνια την κριτικη σου  :rockon:
συγγρου 144 τα 25 λεπτα ειναι μια χαρα για το απλο προγραμμα και καμια κουβεντα στα κοριτσια να ιδρωνουν την φανελα δεν βλαπτει
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
όντως αυτή και δυο τρεις άλλες είναι που αξίζουν για μένα στη συγκεκριμένη αλυσίδα. Την έχω τιμήσει στο παρελθόν όταν δούλευε Β83 το αείμνηστο που έχει κλείσει εδώ και καιρό.
:thumbsup:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Πάμε λίγο για τις τιμες.

Α)15΄-20΄ οταν πας μέσα με γυναίκες οδοστρωτήρες  :grin: (Ρομίνα,Μαντόνα,Daniela,Λίντα η γνωστή,Ελβίρα). Δεν κρατιέσαι και παραπάνω  ;)

40-50Ε


Β) 30΄-35΄για 70Ε πρόγραμμα με προκαταρτκικα ευλόγου χρόνου .

Γ) 100 Ε για 45΄ με μασαζ ,πολλά προκαταρκτικα κλπ

Δ) 150 φουλ για 1 ωρα + extra ball 

Υ.Γ. Αν τελειώσεις στο 10 λεπτο τί θα κάνεις 15΄ με την κοπέλα στο δωμάτιο που λέτε??? Κουβέντα?

 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καλησπέρα. Γνώμη μου για στούντιο που σέβεται τον εαυτό του και θέλει σοβαρή πελατεία αυτό το καιρό.

40 ευρώ απλό πρόγραμμα 15 λεπτά περίπου
50 ευρώ απλό πρόγραμμα με μεγαλύτερη άνεση χρόνου (20 λεπτά)
60-70 ευρώ ευρώ 69 και μασάζ (20-25 λεπτά χρόνου)
70-80 30 ωρο
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Οπου Μαρινα απο Φ104 :

Ψηλη μελαχρινη με ισια μακρυα μαλλια.
Ωραιο προσωπο, καμπυλωρη περιφερεια.Φουλ προγραμμα

Την εχω ξαναδει σαν Дαβριελλα στο Πεοραιως 193, Λ.Α 373
Και αυτή μοντελάκι είναι?  :cool2: :grin:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
καλησπέρα. Γνώμη μου για στούντιο που σέβεται τον εαυτό του και θέλει σοβαρή πελατεία αυτό το καιρό.

40 ευρώ απλό πρόγραμμα 15 λεπτά περίπου
50 ευρώ απλό πρόγραμμα με μεγαλύτερη άνεση χρόνου (20 λεπτά)
60-70 ευρώ ευρώ 69 και μασάζ (20-25 λεπτά χρόνου)
70-80 30 ωρο

60ευρω τα 40 λεπτα...αυτο είναι το value for money των ημερων. Βλέπε Λάουρα από Sensuality ;)

Επίσης το θέμα δεν είναι μόνο ο χρόνος αλλά κ η ποιότητα...Μαντονα Β60, Λαουρα Sensuality, Παολα από Φρατζη, Θησεως, Βριλησσου, Σαμανθα απο Βριλησσου, Σόνια από S12 κ πάει λέγοντας.

Δηλαδή ανεση κ στο χρόνο και ποιότητα υπηρεσιών...

Όλες οι παραπάνω πχ κάνουν τσιμπουκάρες με αρχηγο τη Λάουρα (κατεμε) οπότε και στα 20 ή στα 30 να τελειώσεις ΑΝ Ξεκαυλώσεις είσαι αρχηγός. Eπίσης όλες οι παραπάνω κάνουν ωραία προκαταρκτικά. Στη τελική δε πάμε μονο για να χύσουμε αλλα για πάρουμε ολο αυτό το πακέτο της "πλασματικής" ηδονής. Το ζητουμενο δεν είναι μόνο να χύνουμε αλλά να ερχόμαστε σε οργασμό κύριοι. Αλλιώς την βρίσκουμε και μόνοι μας.

Τα πενηνταρικα δεν είναι πλεον για πέταμα (βλεπε Τζοσεφίν - πρωην Καρολάιν). Πλέον για κάποιους είναι 2 και 3 μεροκαματα. Σημασία έχει είτε πληρωσεις 20 ή 40 ή 60 να πιάσουν τοπο τα λεφτα. Οι πουτανες είναι οι μονες ελευθερες επαγγελματίες που "συγχωρουνται"... Ενα μαστορα που τον εχεις πληρωσει 50 ευρω για 30 λεπτα μερεμετι αν δε στο κανει καλα τον φωναζεις κ στο ξαναφτιάχνει κ δε ζητάει φράγκο και ουτε παιρνει αμα ζητήσει γιατί εξαρχής δεν έκανε τη δουλειά του σωστά. Οι τάνες έχουν πάντα την "2η ευκαιρια"  :headbang: ΜΑΛΑΚΙΕΣ...



 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Ας προσπαθησουμε να  απομονωσουμε τον παραγοντα χρονο
και να το δουμε και από την σκοπια των παρεμφερων ανταγωνιστικων επιλογων

Ας υποθεσουμε ότι η ιδια κοπελλα δουλευει σε
α) μασσαζ:  80€ 1 ωρα, full προγραμμα, 2 εκτονωσεις (αυτό ισχυει τωρα)
β) φυλης:  20€ 15’
τα 50€ σε στουντιο ποση ωρα?

Ο χρονος δεν μπορει να απομονωθει και είναι αυστηρα προκαθορισμενος,
Ο κάθε πελατης είναι διαφορετικος, η  κάθε συνεδριαση είναι προσωπικη
Η κοπελλα πρεπει να αποφασιζει ποσο χρονο θα διαθεσει, αυτό εξαρταται από το ποτε ολοκληρωνει ο κάθε πελατης, αν είναι τακτικος της πελατης κλπ
Το μαγαζι μπορει να εχει μια γενικη πολιτικη, αλλα η κοπελλα πρεπει να κρινει κατά περιπτωση. Το βασικο κριτηριο επιλογης μας είναι η κοπελλα όχι το μαγαζι.
Αν ο ιδιοκτητης  θεωρει ότι η κοπελλα δεν δουλευει σωστα μπορει να σταματησει τη συνεργασια.
Συνηθως όμως οι κοπελλες αποχωρουν.
Πολλα στουντιο τωρα υπολειτουργουν
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
ΟΜως απο όλα αυτά που γράφτηκαν θεωρούμε ότι δεν μας βρίσκει κάτι εκ διαμέτρου αντίθετους και χαιρόμαστε που για πρώτη φορά τα στούντιο μας μπήκαν στην διαδικασία ανοικτής συζήτητσης με τους πελάτες και ότι αυτή η σκληρή αντιπαράθεση με τον kervera αποτέλεσε το έναυσμα για να ξεκινήσει κάτι ουσιαστικό, για το μόνο το οποίο λυπούμαστε ήταν οι βαριοί χαρακτηρισμοί που εκτοξεύτηκαν και απο τις δυο πλευρές και καλό θα ήταν να τους είχαμε αποφύγει και να είχαμε πιάσει την ουσία του θέματος απο την αρχή.
Καλό απόγευμα.

θα συμφωνήσω μαζί σου έστω και για πρώτη φορά, και θα σου πω πως τελικά όντως έπρεπε να είχαμε αποφύγει βαριούς χαρακτηρισμούς, εύχομαι να βγει κάτι πολύ καλό από όλο αυτό και εγώ δεν έχω πρόβλημα αν όλα διορθωθούν να βγω και να το πω, γιατί δεν είμαι ούτε προμότορας ούτε νταβάς ούτε τπτ. άλλωστε στο είπαν και αρκετοί συνάδελφοι που με ξέρουν προσωπικά. Απλά είμαι χρόνια στα στούντιο και τυχαίνει να καταλαβαίνω ορισμένα πράγματα. Σκοπός μου από την πρώτη μέρα που μπήκα εδώ μέσα και το έχω γράψει εκατοντάδες φορές είναι η σωστή ενημέρωση. Και όταν λέω "σωστή" εννοώ και τα καλά σας και τα κακά σας (αφορούν όλους και όλες) και αυτό θα συνεχίσω να κάνω.
 

thanasakos35

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ολα τα στουντιο 30 ευρω.το καλυτερο ειναι φυλις 104
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μετά από μερικές σελίδες τσακωμών και εντάσεων,ας επιστρέψουμε στην βασική θεματολογία του θρέντ που είναι η ενημέρωση....Δουλείες εχθές το απόγευμα με έφεραν για ακόμη φορά στο λατρεμένο Γκαζοχώρι,όπου είχα την ανάγκη να δοκιμάσω την τύχη μου σε κάποιο στουντιο-κόριτσο.Τελειώνωντας τον καφέ μου,μαζί με εξωκοινοβουλευτικό συναγωνιστή,ξεκινήσαμε το περπάτημα στην περιοχή του Κεραμεικού για να δούμε τι κάνουν τα κορίτσια :grin: Πάμε λοιπόν να δούμε τι γινόταν στην χθεσινή 2η βάρδυα στα γνωστά μαγαζιά.......

Κασσανδρας 3 όροφος: κλειστό

Κασσανδρας 3 ισόγειο: δεν μας άνοιξαν,αλλά μάλλον δούλευε η Λάουρα :sunglasses:

Κασσανδρας 4Α: η γνωστή και εξαιρεταία Άννα,μελαγχρινό μωρό με ωραίο σώμα και πρόσωπο,εμφανίστηκε χαμογελαστή και ευδιάθετη στο σαλόνι.Στο μαυλό μου,επικρατούσε η σκέψη να την δοκιμάσω αλλά κάτι με σταματούσε από το να το πράξω....τελικά δικαιώθηκα ;)

Κασσανδρας 4Β: η Μαρίνα με θητεία στο 104,η οποία εμφανίστηκε στο σαλόνι γυμνή,3αρι στήθος τούμπανο,ωραίο χαμόγελο,μακρυά μαύρα μαλλιά,έπαιξε μαζί μου και με τον στύλο αλλά παραμένει νταρντάνα όπως την θυμάμαι.Μαζί της ήταν η Μίκυ,ξανθό πιπίνι,αδύνατο,εμφανίστηκε με σομόν μαγιό και για μόλις 20 δεύτερα.Αμφότερες οι κοπέλες,προσφέρουν φούλ πρόγραμμα όπως μου είπε ο ευγενής τσάτσος!!

Κασσανδρας 4Γ: η γνωστή σε όλους μίλφ Νάταλυ,ξανθό μωρό με σομόν φόρεμα,πιασίματα(αξιοπρόσεχτη περιφέρεια και μπούτια),με καυλάντισε στο σαλόνι ενώ μου υποσχεθηκε ότι θα περάσουμε καλά αν την επιλέξω!!

Κασσανδρας 6: Δύο κοπέλες μου είπε η τσατσά,με πρώτη να εμφανίζεται η Ιρένα από την Τσεχία κατά δήλωση της τσα2,ψηλή μελαγχρινή κοπέλα,φορούσε μαύρο μαγιό,ενώ μου έκανε ένα γύρο στον στύλο....Στην παρέα της η γνωστή και λατρεμένη κατ'έμε Ζέτα,ψηλό,ξανθό κορίτσι,με όμορφο πρόσωπο,φορούσε κόκκινο μαγιό,με δυνατό της σημείο τον όμορφο κώλο και τα ψηλά της πόδια :lheel: Κάνω κίνηση να φύγω,φτάνω στην πόρτα και με φωνάζει η Ζέτα να γυρίσω πίσω,κάτσαμε 2 λεπτά τα είπαμε και αποχώρησα για να βρώ κάτι καλό για να σπρώξω :grin:

Κασσανδρας 8Β: Δύο κοπέλες μου είπε η τσατσά,με πρώτη να εμφανίζεται η Τζούλια το επονομαζόμενο Πολωνέζικο ΑΤΙ :rockon: :rockon: μελαγχρινό πιπίνι,γύρω στο 1,70 ύψος,καλλίγραμο σώμα και καυλόφατσα,ενώ φορούσε μόνο το σουτιέν της και τίποτα άλλο.Η συνολική της εικόνα με καύλωσε άσχημα και σκέφτηκα να την τιμήσω....(τελικά την τίμησα με άριστες εντυπώσεις).Η έταιρη κοπέλα της βραδυάς,ήταν η Βραζιλιάνα Σαμπρίνα,η οποία εμφανίστηκε τόπλες στο σαλόνι,με το παρουσιαστικό της να είναι νταρντανέ μίλφ με ξανθόκοντό μαλλί,μικρό σχετικά στήθος και μέτρια φατσούλα :grin: Έκτακτη η εμφάνισης της Τζούλιας εχθές,παρόλα που το πρόγραμμα δεν την ανέφερε :cheesy:

Κασσανδρας 8Γ: Ιζαμπέλα,ψηλό αδύνατο πιπίνι,με μόνιμο χαμόγελο στα χείλη εμφανίστηκε στο σαλόνι,φορόντας ένα σομόν μαγιό,όπου μας προέτρεψε ότι θα περάσουμε καλά μαζί της αν την επιλέξουμε.

Μεγ.Αλεξάνδρου 133: η γνωστή στους περισσότερους Μαρία η Ψηλή,σχετικά ψηλή μου φάνηκε,αδύνατη με μικρό στήθος,κοντό καστανό μαλλί,μας έπαιξε λίγο στο σαλόνι,με τον τσάτσο να δίνει ρεσιτάλ παρουσίασης για την κοπέλα.

Κων/Λεως 80: Νάντια,τι να πω γι'αυτό το κορίτσι :dunno: άχαρο σαλονάρισμα,εμφανώς της λείπει ο αέρας της έμπειρης κοπέλας,στα της εμφάνισης τώρα,κοντό μελαγχρινό πιπίνι με 1,5 βυζί,χορταστικά μπουτάκια και ωραίο σχετικά κώλο τον οποίο μου έδειξε μπας και με καυλώσει αλλά φευ.......

Κων/Λεως 92Α: Δύο κοπέλες δούλευαν,όπου πρώτη εμφανίστηκε η μία και μοναδική Πένυ :rockon: :rockon: με μαύρο μάγιο και γεμάτη διάθεση να μας καυλαντήσει....με χαιρέτησε,μιλήσαμε για λίγο,ενώ ασχολήθηκε με τον φίλο μου όπου του έδειχνε τα κάλη της στον στύλο :grin: Η έταιρη κοπέλα που εμφανίστηκε ήταν η Μαριάννα,όπου για μεγάλη έκπληξη φορούσε τα καθημερινά ρούχα της.....γιατί μόλις είχε έρθει στην δουλειά!!Ομολογουμένως με καύλωσε η εμφανισή της,ενώ ήταν κάπως μαγγωμένη απεναντί :dunno: μου αλλά τελικά μίλησε και έδειξε ευδιάθετη.

Κων/Λεως 92: Λίζα,μελαγχρινό πιπίνι με άχαρο σαλόνι,εμφανώς άπειρη με την τσατσά να την μαλώνει που εμφανίστηκε έτσι κομπλαρισμένη....στα της εμφάνισης μετρίου αναστήματος,φορούσε κόκκινο φόρεμα και γόβες,ωραία σχετικά φατσούλα αλλά άπειρη!!

Κων/Λεως 94: Δεν μας άνοιξαν.

Ευνειδών 5: Σόνια,μελαγχρινό μωρό μετρίου αναστήματος,εμφανίστηκε τόπλες στο σαλόνι,με καλή φατσούλα,2αρι βυζί κάπως πεσμένο.Ο χώρος πολυτελής,όπως κατάφερα να δω από το ένα δωμάτιο,το οποίο διέθετε κρυφούς φωτισμούς,μεγάλο κρεββάτι,τοίχους βαμμένους σε αποχρώσεις του πράσινου,ενώ στο πάτωμα ήταν στρωμμένη η κουρελού της γιαγιάς μου από το χωριό :P

Υ.Γ Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους Zidane68 και PIATSAS,οι οποίοι ήταν οι πρώτοι που την ανακάλυψαν,ενώ με τις κριτικές τους με βοήθησαν να επιλέξω το Πολωνέζικο ΑΤΙ και να περάσω ένα καταπληκτικό απόγευμα μαζί της :thumbsup: :thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
καλησπέρα. Γνώμη μου για στούντιο που σέβεται τον εαυτό του και θέλει σοβαρή πελατεία αυτό το καιρό.

40 ευρώ απλό πρόγραμμα 15 λεπτά περίπου
50 ευρώ απλό πρόγραμμα με μεγαλύτερη άνεση χρόνου (20 λεπτά)
60-70 ευρώ ευρώ 69 και μασάζ (20-25 λεπτά χρόνου)
70-80 30 ωρο
Κατά τη γνώμη μου οι τιμές δεν πρέπει να ρυθμίζονται με βάση το χρόνο,αλλά με βάση τις υπηρεσίες...

Αν πάμε με βάση το χρόνο,όλα θα γίνονται με χρονόμετρο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
Μετά από μερικές σελίδες τσακωμών και εντάσεων,ας επιστρέψουμε στην βασική θεματολογία του θρέντ που είναι η ενημέρωση....Δουλείες εχθές το απόγευμα με έφεραν για ακόμη φορά στο λατρεμένο Γκαζοχώρι,όπου είχα την ανάγκη να δοκιμάσω την τύχη μου σε κάποιο στουντιο-κόριτσο.Τελειώνωντας τον καφέ μου,μαζί με εξωκοινοβουλευτικό συναγωνιστή,ξεκινήσαμε το περπάτημα στην περιοχή του Κεραμεικού για να δούμε τι κάνουν τα κορίτσια :grin: Πάμε λοιπόν να δούμε τι γινόταν στην χθεσινή 2η βάρδυα στα γνωστά μαγαζιά.......

Μπάρβο Μάκης σούπερ και πλήρης ενημέρωση στα χνάρια του Τσεγιεν και εσύ.
Σου πάει τελικα΄το γκαζοχώρι....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μπάρβο Μάκης σούπερ και πλήρης ενημέρωση στα χνάρια του Τσεγιεν και εσύ.
Σου πάει τελικα΄το γκαζοχώρι....

Σε ευχαριστώ ZeroTolerance!!!

Έχω πολλά καρβέλια να φάω ακόμα για να γίνω σαν τον Τσεγιέν :sunglasses:
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Εφόσον ανήκουμε στην Ευρώπη και θέλουμε στούντιο αλά ευρώπη τότε: Τα 20-30 λεπτά χρόνος με ένα γκαβλί  πρέπει να είναι στάνταρ. Αν εγώ τελειώσω στο 5άλεπτο και δεν έχω όρεξη να μιλήσω με το κορίτσι το δοιώχνω. Αλλοιώς λίγη κουβέντα και λίγο χαμούρεμα μετά για όποιον το έχει ανάγκη δεν είναι κακό. Τουλάχιστον πρέπει να ρωτάει η κοπέλα αν θέλει ο πελάτης να κάτσει λίγο μαζί του ή να φύγει αν δεν την χρειάζεται άλλο. Φυσικά εφόσον πλέον το επιτρέπει ο νόμος κάθε στούντιο θα έπρεπε να έχει 2-3 γκόμενες στην βάρδια. Αφού ειπώθηκαν κάποιες κοπέλες να πω και εγώ την καλή κουβέντα για την Ντάρια που είχε φοβερές after-cum υπηρεσίες, σχεδόν πάντα εγώ την προέτρεπα να φύγει να συνεχίσει δουλειά! Μολίς με πήρε μια καριόλα για ένα δάνειο. Την αφήνω στο κινητό να περιμένει να χρεώνονται οι πούστηδες. Τελικά χαίρομαι που σε τόσο δύσκολες οικονομικά στιγμές λέμε και πέντε μαλακίες για πουτάνες και αποφορτιζόμαστε! Αυτά μου χάλασε λίγο η όρεξη αλλά προχωράμε!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
Μετά από μερικές σελίδες τσακωμών και εντάσεων,ας επιστρέψουμε στην βασική θεματολογία του θρέντ που είναι η ενημέρωση....Δουλείες εχθές το απόγευμα με έφεραν για ακόμη φορά στο λατρεμένο Γκαζοχώρι,όπου είχα την ανάγκη να δοκιμάσω την τύχη μου σε κάποιο στουντιο-κόριτσο.Τελειώνωντας τον καφέ μου,μαζί με εξωκοινοβουλευτικό συναγωνιστή,ξεκινήσαμε το περπάτημα στην περιοχή του Κεραμεικού για να δούμε τι κάνουν τα κορίτσια :grin: Πάμε λοιπόν να δούμε τι γινόταν στην χθεσινή 2η βάρδυα στα γνωστά μαγαζιά.......
Εύγε στον πορνορεπόρτερ Μάκη, και μπράβο που πέρασες καλά με την Τζούλια. Την είχα τιμήσει και οι εντυπώσεις μου ήταν πολύ καλές  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom