Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
οκ, είπες αυτά που είπες, είπα αυτά που είπα, γνώμη μου και γνώμη σου, για να τελειώσει εδώ το θέμα γιατί είμαστε και  :offtopic: ας αφήσουμε ο καιρός να δείξει αν εγώ είμαι προμότοτορας και εμπαθής ή αν εσύ λες παπαριές και αν οι γυναίκες σας είναι έπιπλα.
Τράβα αγορίνα μου και μανίκωσε την Ρομινάρα !! Ουτε παλτο και πολύ ομορφη με σούπερ υπηρεσίες  :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Ανιτα απο STUDIO 12 ΤΕΛΟΣ!! ΦΟΒΕΡΟ κοματι κ ντουετο με Αφροδιτη που ειναι κολητες κολαση παρτουζα!!!να παει στο καλο ελπιζω αν ξεκινησει καπου αλλου να ενημεροσει καποιος :tits:

πλήγμα  >:( :-
 

manoC

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια!συγνωμη για την ενοχληση! θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε σε αυτους τους δυσκολους καιρους να βρουμε καποιο studio με 30 ευρω ή το πολυ 40 ευρω!γιατι οι εποχες που διναμε 50 ευρω ευκολα περασανε και δεν προλαβα να τις εκμεταλευτω...:( τεσπα ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.624
Like
2.065
Πόντοι
506
Τεταρτη στο Βριλησσου 42  Παολα + Εμυ. Αλισα.  :-* :-* :-*
      στο Βουλιαγμενησ 68  Νατασσα. Βιολετα.   :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια!συγνωμη για την ενοχληση! θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε σε αυτους τους δυσκολους καιρους να βρουμε καποιο studio με 30 ευρω ή το πολυ 40 ευρω!γιατι οι εποχες που διναμε 50 ευρω ευκολα περασανε και δεν προλαβα να τις εκμεταλευτω...:( τεσπα ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!


τυπε θα παρακαλας για εκπτωσεις ? τραβα σε κανα μπουρδελο, απαξίωσε τα 50++ ευρω  :2funny: :2funny: :2funny: για τα προ-μιλφ των στουντιο... ναι ξερω πολλοι θα αρχισουν παλι κουβεντες για τη "ποιοτητα" αλλα σε πληροφορω οσες φορες εκανα στουντιοτσαρκα στο 70% για να μη πω το 80% των στουντιο πετυχα κοριτσια επιπεδου Φυλης για να μη πω Μεταξουργειου!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Τράβα αγορίνα μου και μανίκωσε την Ρομινάρα !! Ουτε παλτο και πολύ ομορφη με σούπερ υπηρεσίες  :grin: :grin: :grin:
όντως αυτή και δυο τρεις άλλες είναι που αξίζουν για μένα στη συγκεκριμένη αλυσίδα. Την έχω τιμήσει στο παρελθόν όταν δούλευε Β83 το αείμνηστο που έχει κλείσει εδώ και καιρό.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Τώρα είναι απορίας άξιο πως ΚΑΤΑΦΕΎΓΕΙΣ σε αφορισμούς του τύπου- αν παει στους γερμανούς θα με χάσει για παντα απο πελάτη- ενώ δεν εχεις επισκεφτεί ποτέ τα στούνιο μας και πως οι κοπέλλες που σε άλλα μαγαζιά όταν εργάζονται τις εκθειάζεις και τις λες τρομέρες και φοβερές και όταν συνεργάζονται μαζί μας τι παθαίνουν παύουν να είναι καλές και επαγγελματίες ας σοβαρευτείς λιγάκι γιατί και ο πιο αδαής μπορεί να καταλάβει οτι μονο πελάτης δεν είσαι ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΣΤισ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ επειχειρηματολογία μας για να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους, καλό σου απόγευμα.
και για να σου απαντήσω πάλι, την Ίνα την έχω τιμήσει αρκετές φορές και για πάρτυ της τραβιόμουνα ως την Τατοϊου, αρκετά μακριά για μένα, αλλά καθόμουνα στο δωμάτιο 20λεπτά+, φυσικά θα μου ήταν εύκολο αν την πέρνατε στην αλυσίδα σας να την τιμήσω καθότι θα ήταν πιο κοντά, αλλά στα 10 λεπτά που δίνετε εσείς χρόνο, εγώ δεν προλαβαίνω να βγάλω ούτε το σώβρακο. Γιαυτό το είπα.
Μπορείς να μου εγγυηθείς ότι θα είναι τόσος ο χρόνος και με τις δικές σας τις κοπέλες?
Και σου ξαναλέω και πάλι, άσε ο καιρός να δείξει ποιός λέει αλήθεια και ποιός όχι, εδώ είσαι και εδώ είμαι
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
και για να σου απαντήσω πάλι, την Ίνα την έχω τιμήσει αρκετές φορές και για πάρτυ της τραβιόμουνα ως την Τατοϊου, αρκετά μακριά για μένα, αλλά καθόμουνα στο δωμάτιο 20λεπτά+, φυσικά θα μου ήταν εύκολο αν την πέρνατε στην αλυσίδα σας να την τιμήσω καθότι θα ήταν πιο κοντά, αλλά στα 10 λεπτά που δίνετε εσείς χρόνο, εγώ δεν προλαβαίνω να βγάλω ούτε το σώβρακο. Γιαυτό το είπα.
Μπορείς να μου εγγυηθείς ότι θα είναι τόσος ο χρόνος και με τις δικές σας τις κοπέλες?
Και σου ξαναλέω και πάλι, άσε ο καιρός να δείξει ποιός λέει αλήθεια και ποιός όχι, εδώ είσαι και εδώ είμαι
Τελικά σου αρέσει να δημιουργείς εντυπωσεις ,10λέπτα στα στούντιο μας έχουν να παίξουν προ κρίσης όταν και ολοι οι υπόλοιποι ακολουθόύσαν την ίδια τάκτικη και με γυναίκες πολύ χαμηλού επιπέδου άλλες εποχές το 50αριο πιο εύκολο εδώ και καιρο ο χρόνος παραμονής έχει αλλάξει κατά πολυ στο έγραψα και πριν αλλά εσυ επιμένεις -ο καιρός θα δείξει και ποιος λέει αλήθεια και ποιος όχι= γιατί δεν απάντησες σε τόσα ερωτήματα που θέσαμε αλλά υιοθετείς την άποψη του 10λέπτου την οποία δεν την έχεις εσυ τεκμηριώσει απο δική σου προσωπική εμπειρία αλλα κάπου την διάβασες?
εν τω μεταξύ σας καλέσαμε όλους σε διάλογο για να καθορίσουμε μαζί τα ορια χρόνου και τιμής και να δούμε και τις απαιτήσεις των πελατών αλλά απάντηση καμμία ούτε απο εσένα που ανοιξες το θέμα, μην αρκείσαι λοιπόν στο να κολλάς ταμπελάκια προσπάθησε να χρησιμοποιήσουμε το forum για να αναβαθμίσουμε την ποιότητα των υπηρεσιων που σας προσφέρονται γιατί αυτός είναι ο στόχος ολης αυτής της κατάστασης εδω μέσα και αν το κάνουμε εμείς και οι κοπέλλες απο την κασσάνδρας που και αυτές κατηγορήθηκαν απο κάποιον για το ίδιο -αν και νομίζουμε άδικα- να ξέρεις οτι αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι γιατί καλώς η κακώς αυτές οι δυο αλυσίδες όπως λέτε εχουν τα πιο πολλά μαγαζιά και τις πιο πολλές συνεργαζόμενες κοπέλλες οπότε ναγκαστικά ποσοστιαία  υπάρχουν και οι πιο όμορφες γυναίκες.
Σας προσκαλούμε λοιπόν όλους να μας γράψετε πόσο πρεπει να είναι ο χρόνος παραμονης στα 50 στα 70 και στα 100 ευρώ κατά την γνώμη σας?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Τελικά σου αρέσει να δημιουργείς εντυπωσεις ,10λέπτα στα στούντιο μας έχουν να παίξουν προ κρίσης όταν και ολοι οι υπόλοιποι ακολουθόύσαν την ίδια τάκτικη και με γυναίκες πολύ χαμηλού επιπέδου άλλες εποχές το 50αριο πιο εύκολο εδώ και καιρο ο χρόνος παραμονής έχει αλλάξει κατά πολυ στο έγραψα και πριν αλλά εσυ επιμένεις -ο καιρός θα δείξει και ποιος λέει αλήθεια και ποιος όχι= γιατί δεν απάντησες σε τόσα ερωτήματα που θέσαμε αλλά υιοθετείς την άποψη του 10λέπτου την οποία δεν την έχεις εσυ τεκμηριώσει απο δική σου προσωπική εμπειρία αλλα κάπου την διάβασες?
εν τω μεταξύ σας καλέσαμε όλους σε διάλογο για να καθορίσουμε μαζί τα ορια χρόνου και τιμής και να δούμε και τις απαιτήσεις των πελατών αλλά απάντηση καμμία ούτε απο εσένα που ανοιξες το θέμα, μην αρκείσαι λοιπόν στο να κολλάς ταμπελάκια προσπάθησε να χρησιμοποιήσουμε το forum για να αναβαθμίσουμε την ποιότητα των υπηρεσιων που σας προσφέρονται γιατί αυτός είναι ο στόχος ολης αυτής της κατάστασης εδω μέσα και αν το κάνουμε εμείς και οι κοπέλλες απο την κασσάνδρας που και αυτές κατηγορήθηκαν απο κάποιον για το ίδιο -αν και νομίζουμε άδικα- να ξέρεις οτι αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι γιατί καλώς η κακώς αυτές οι δυο αλυσίδες όπως λέτε εχουν τα πιο πολλά μαγαζιά και τις πιο πολλές συνεργαζόμενες κοπέλλες οπότε ναγκαστικά ποσοστιαία  υπάρχουν και οι πιο όμορφες γυναίκες.
Σας προσκαλούμε λοιπόν όλους να μας γράψετε πόσο πρεπει να είναι ο χρόνος παραμονης στα 50 στα 70 και στα 100 ευρώ κατά την γνώμη σας?
οκ λοιπόν, 50€ τουλάχιστον 20λεπτο, στα υπόλοιπα δεν μπορώ να σου πω καθότι δεν παίρνω τόσο ακριβά προγράμματα.
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
Τελικά σου αρέσει να δημιουργείς εντυπωσεις ,10λέπτα στα στούντιο μας έχουν να παίξουν προ κρίσης όταν και ολοι οι υπόλοιποι ακολουθόύσαν την ίδια τάκτικη και με γυναίκες πολύ χαμηλού επιπέδου άλλες εποχές το 50αριο πιο εύκολο εδώ και καιρο ο χρόνος παραμονής έχει αλλάξει κατά πολυ στο έγραψα και πριν αλλά εσυ επιμένεις -ο καιρός θα δείξει και ποιος λέει αλήθεια και ποιος όχι= γιατί δεν απάντησες σε τόσα ερωτήματα που θέσαμε αλλά υιοθετείς την άποψη του 10λέπτου την οποία δεν την έχεις εσυ τεκμηριώσει απο δική σου προσωπική εμπειρία αλλα κάπου την διάβασες?
εν τω μεταξύ σας καλέσαμε όλους σε διάλογο για να καθορίσουμε μαζί τα ορια χρόνου και τιμής και να δούμε και τις απαιτήσεις των πελατών αλλά απάντηση καμμία ούτε απο εσένα που ανοιξες το θέμα, μην αρκείσαι λοιπόν στο να κολλάς ταμπελάκια προσπάθησε να χρησιμοποιήσουμε το forum για να αναβαθμίσουμε την ποιότητα των υπηρεσιων που σας προσφέρονται γιατί αυτός είναι ο στόχος ολης αυτής της κατάστασης εδω μέσα και αν το κάνουμε εμείς και οι κοπέλλες απο την κασσάνδρας που και αυτές κατηγορήθηκαν απο κάποιον για το ίδιο -αν και νομίζουμε άδικα- να ξέρεις οτι αναγκαστικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι γιατί καλώς η κακώς αυτές οι δυο αλυσίδες όπως λέτε εχουν τα πιο πολλά μαγαζιά και τις πιο πολλές συνεργαζόμενες κοπέλλες οπότε ναγκαστικά ποσοστιαία  υπάρχουν και οι πιο όμορφες γυναίκες.
Σας προσκαλούμε λοιπόν όλους να μας γράψετε πόσο πρεπει να είναι ο χρόνος παραμονης στα 50 στα 70 και στα 100 ευρώ κατά την γνώμη σας?
. Δηλαδή εσείς τη χρόνους έχετε ρε αδερφε που με τόσα χρονια εμπειρία δεν ξέρεις ποιοι είναι οι χρόνοι;;;;;βρητε συνεργάτες που να σέβονται το λεφτά που περνούν οπως( candy/romina)άντε σιγά τα δύσκολα πράγματα ρε πουστη μου..... Οοοοοοο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
καλησπερα παιδια!συγνωμη για την ενοχληση! θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε σε αυτους τους δυσκολους καιρους να βρουμε καποιο studio με 30 ευρω ή το πολυ 40 ευρω!γιατι οι εποχες που διναμε 50 ευρω ευκολα περασανε και δεν προλαβα να τις εκμεταλευτω...:( τεσπα ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
Studio με οικονομικες τιμες ειναι :

Ιωαννινων 3-3Α  (20-30 ευρω αναλογα)
Ευνειδων 5 (20 ευρω)
Λελας Καραγιαννη 35 (35 ευρω)
Δροσοπουλου 95 (25 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 92 (30 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 94 (30 ευρω)
Κεφαληνιας 35 (40 ευρω)
Αριστορελους 5 (40 ευρω)
θαρυπου 10 (40 ευρω)
Κωνσατντινουπολεως 128 (20-30 ευρω)
Σολωμου 32 (40 νομιζω)

Ισως και να ξεχασα καποια

Επισης σε αρκετα μαγαζια των 50 ευρω, εαν κανεις παζαρι, ριχνουν τις τιμες στα 40, σε συναρτηση παντα και με την κοπελα που δουλευει.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
και για να επανέλθω στα του φόρουμ...
χτεσινή μεσημεριανή καταδρομική καβάλα στο τυφώνα, για την Σόνια από Στούντιο 12 Λυκόβρυση. Ήλθον είδον και απήλθον. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες 45+ χρονών, οκ σούπερ στο δωμάτιο από ότι λένε οι συναγωνιστές αλλά δεν μου έκανε το κλικ για να περάσω. Μαζί της η Μαρίζα, επίσης πολύ φώτοσοπ στις φώτο της. Τσάμπα τα χιλιόμετρα στο κοντέρ του τυφώνα. Ακολούθησε καταδρομική στο Μελαντίας για την Λάουρα. Όμορφη μελαχρινή Ρουμάνα πιπινάκι 22 χρονών χαμογελαστή με σούπερ βυζί, ότι βλέπετε στις φώτος αυτό και είναι. Τιμήθηκε με εντυπώσεις ούτε κρύο ούτε ζέστη. Πρέπει να γράψει χλμ το κοντέρ καθότι ναι μεν πρόθυμη αλλά θέλει εμπειρίες για να δώσει το κάτι παραπάνω. Ακολουθεί κριτική
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Studio με οικονομικες τιμες ειναι :

Ιωαννινων 3-3Α  (20-30 ευρω αναλογα)
Ευνειδων 5 (20 ευρω)
Λελας Καραγιαννη 35 (35 ευρω)
Δροσοπουλου 95 (25 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 92 (30 ευρω)
Κωνσταντινουπολεως 94 (30 ευρω)
Κεφαληνιας 35 (40 ευρω)
Αριστορελους 5 (40 ευρω)
θαρυπου 10 (40 ευρω)
Κωνσατντινουπολεως 128 (20-30 ευρω)
Σολωμου 32 (40 νομιζω)

Ισως και να ξεχασα καποια

Επισης σε αρκετα μαγαζια των 50 ευρω, εαν κανεις παζαρι, ριχνουν τις τιμες στα 40, σε συναρτηση παντα και με την κοπελα που δουλευει.
Αθανασίας 3 40€ αν δεν το έχουν ανεβάσει  :think:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Σας προσκαλούμε λοιπόν όλους να μας γράψετε πόσο πρεπει να είναι ο χρόνος παραμονης στα 50 στα 70 και στα 100 ευρώ κατά την γνώμη σας?

Σε έχω ρωτήσει 5 σελίδες πριν την δική σου άποψη και δεν έχεις απαντήσει δεν ξέρω γιατί. Η δική μου γνώμη, για την συγκεκριμένη εποχή και εκει που βρίσκεται η αξία του χρήματος είναι ότι το απλό πρέπει να είναι 20 λεπτά και με έναν αέρα πεντάλεπτου στα 25 αν χρειαστεί, αυτά από το κατάστημα ενώ αν κρίνει η κοπέλα ότι υπάρχει λόγος (καλός πελάτης κ.λπ.) να μπορεί με δική της πρωτοβουλία να φτάσει στην μισή ώρα. Η δική μου γνώμη είναι ότι η διαχείριση του χρόνου πρέπει να είναι στην κοπέλα και όχι στο κατάστημα. Δόξα το Θεό  οι κοπέλες ξύπνιες είναι ξέρουν τι πρέπει να κάνουν. Παρεμπιπτόντως επισκέφτηκα εχτές κατάστημα σας και έμεινα ικανοποιημένος θα ανεβάσω κριτική.

Για την διαμάχη σου με τον κέρβερα καταρχήν να πω ότι είναι σεβαστό μέλος και σε καμία περίπτωση προμότορας. Δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά επειδή επισκέπτομαι συνέχεια όλα τα μαγαζιά, μπορώ έχοντας διαβάσει την κριτική κάποιου να καταλάβω κατά πόσο είναι αλήθεια αυτά που λέει ή προμοτάρει. Μην τον κατηγορείς άδικα. Σε ότι αφορά εσάς νομίζω ότι παλιά όντως είχατε πίεση χρόνου που ανακοινώνονταν ακόμη και στο σαλόνι. Το είχαν πει δεκάδες μέλη δεν μπορεί να λένε όλοι ψέματα. Απλά φαίνεται ότι αποφασίσατε να αλλάξετε πολιτική και αυτό είναι καλό απλά δώστε λίγο χρόνο στο κοινό να το δεχτεί, οι φήμες δύσκολα αλλάζουν.

Ενημερώνουμε τους αγαπητούς μας πελάτες, ότι λόγω ανακαίνισης το στούντιο Ηλία Ηλίου 82 για μερικές ημέρες θα μείνει κλειστό. Θέλουμε να φτιάξουμε για σας ένα στούντιο όμορφο και περιποιημένο, Εννοείται, πως κάνουμε σχετική ανάρτηση, όταν θα είμαστε έτοιμοι να σας υποδεχτούμε ξανά.

Γράφτο βρε αδερφέ λίγο νωρίτερα, 15:00 βάραγα την πόρτα για να δω την Ερατώ αλλά τίποτα.

Η κατάθεση έγινε Τριγγέτα με την Νικόλ, θα ανέβει κριτική.
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Παίδες ξέρουμε τίποτα για αυτό το καυλάκι?
Έλεγξα για κριτικές συναγωνιστών και δεν βρήκα κάτι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom