Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες , αν το απλό των 50 πάει εγγυημένα τουλάχιστον στο 20 λέπτο πιστέυω θα αυξηθεί η κίνηση στα στούντιο, γιατί πολλοί διστάζουν να βγάλουν το καφετί λόγω του άγχους της πίεσης του χρόνου, όσο και ωραία να είναι η κοπέλα. Ανάλογα αν των 70 πάει στα 30 λεπτά και των 100 σστα 40, θα αρχίσουν πιστεύω τα στούντιο να τρώνε πίτα και από τα φτηνά calls που πολλοί τα επιλέγουν και για την άνεση χρόνου που παρέχουν αυτά.  

Επίσης μια απορία που έχω, ξέρει κανείς να μου πεί τι ποσοστο παίρνει η κοπέλα, η υπηρεσία, και το μαγαζί από το παράβολό μας στο απλό και τι στα ακριβότερα προγραμματα ;
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες , αν το απλό των 50 πάει εγγυημένα τουλάχιστον στο 20 λέπτο πιστέυω θα αυξηθεί η κίνηση στα στούντιο, γιατί πολλοί διστάζουν να βγάλουν το καφετί λόγω του άγχους της πίεσης του χρόνου, όσο και ωραία να είναι η κοπέλα. Ανάλογα αν των 70 πάει στα 30 λεπτά και των 100 σστα 40, θα αρχίσουν πιστεύω τα στούντιο να τρώνε πίτα και από τα φτηνά calls που πολλοί τα επιλέγουν και για την άνεση χρόνου που παρέχουν αυτά.  

Επίσης μια απορία που έχω, ξέρει κανείς να μου πεί τι ποσοστο παίρνει η κοπέλα, η υπηρεσία, και το μαγαζί από το παράβολό μας στο απλό και τι στα ακριβότερα προγραμματα ;
Mα και το απλό τώρα τόσο έχει σχεδόν σε όλα τα στούντιος!  :think: Και ένα 20 λεπτο, όταν πηγαινα σε studios (τώρα μόνο απλούς οίκους ανοχής) άνετα νομίζω κάθεσαι. Εδώ μου 'χει τύχει και σε κανονικά σπίτια 20λεπτο, αλλά το 15λεπτάκι στάνταρ. Το θέμα είναι όταν έχει πέσει κρίση, όταν έχουν αυξηθεί ανεργίες, μείωση μισθών κλπ, τα γνωρίζετε, δεν είναι λογικό να μην ιδρώνει το αυτί τους. Και δεν σου λέω για 40 Ευρώ ότι πρέπει να πάει, τιμή που βρίσκεις κάπου κάπου. Αλλά πιστεύω 30 Ευρώ. Δεν είναι σωστό να πληρώσω εγώ τον καθαρό και ευπρεπή χώρο στον οποίο οι ίδιες οι κοπέλες και οι ιδιοκτήτες εργάζονται τόσες ώρες την ημέρα. Η πλάκα είναι ότι όσες φορές πήγα πρόσφατα σε στούντιος έτσι να δω τις κοπέλες, πέρα απ'το ότι οι κοπέλες ήταν μετριότατης εμφάνισης δεν υπήρχε ψυχή εκεί μέσα...
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
[quote author=KD]
Mα και το απλό τώρα τόσο έχει σχεδόν σε όλα τα στούντιος!   :think: Και ένα 20 λεπτο, όταν πηγαινα σε studios (τώρα μόνο απλούς οίκους ανοχής) άνετα νομίζω κάθεσαι. Εδώ μου 'χει τύχει και σε κανονικά σπίτια 20λεπτο, αλλά το 15λεπτάκι στάνταρ. Το θέμα είναι όταν έχει πέσει κρίση, όταν έχουν αυξηθεί ανεργίες, μείωση μισθών κλπ, τα γνωρίζετε, δεν είναι λογικό να μην ιδρώνει το αυτί τους. Και δεν σου λέω για 40 Ευρώ ότι πρέπει να πάει, τιμή που βρίσκεις κάπου κάπου. Αλλά πιστεύω 30 Ευρώ. Δεν είναι σωστό να πληρώσω εγώ τον καθαρό και ευπρεπή χώρο στον οποίο οι ίδιες οι κοπέλες και οι ιδιοκτήτες εργάζονται τόσες ώρες την ημέρα. Η πλάκα είναι ότι όσες φορές πήγα πρόσφατα σε στούντιος έτσι να δω τις κοπέλες, πέρα απ'το ότι οι κοπέλες ήταν μετριότατης εμφάνισης δεν υπήρχε ψυχή εκεί μέσα...
[/quote]

Θετικό αν ισχύει γιατί κι εγώ έχω καιρό να περάσω σε στούντιο, θυμάμαι πριν λίγους μήνες σε ερωτήσεις μου σε κάποια πχ. στο Τριγγέτα να μου απαντάει για τέταρτο η υπηρεσία. Έτσι είναι και πιστεύω στο 30-40  θα οδηγηθούνε όλα αργά ή γρήγορα αν συνεχίσουμε έτσι, άμα ήταν βέβαια έξυπνοι θα το είχαν κάνει ήδη.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα με τα λεφτα ειναι πλεον οτι εχουν αρχισει και δυσκολευουν πολυ οι καταστασεις για τον καθενα μας και το 50αρικο αρχιζουμε και το βλεπουμε για αρχη 200ευρω οποτε γινομαστε και πιο απαιτητηκη ωπος και πιο ευκολα τα κλαιμε αν κατι μας χαλαει,παλιοτερα που ητανε καλυτερα λεγαμε δεν παει να γαμηθει τωρα ομως ουτε και αυτο λεμε
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η κατάθεση έγινε Τριγγέτα με την Νικόλ, θα ανέβει κριτική.

Το εγραψα σαν σχολιο στην κριτικη σου (εξεραιτικη και κατατοπιστικη οπως παντα) το γαρφω και εδω :

Η κριτικη αναφερεται στην κοπελα που απεικονιζεται εδω : θεωρω την παρεμβαση απαραιτητη, μιας και υπαρχει και αλλη κοπελα με το ονομα Νικολ στην αλυσιδα. (η Ρωσιδα-κατα δηλωση- που εργαζοταν στον ομιλο Κασσανδρας.)

Για την ιστορια να ανεφερω οτι η συγκεκριμενη εκανε περασμα απο το Bριλησσου 24(RIP) και Βριλησσου 46.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Το εγραψα σαν σχολιο στην κριτικη σου (εξεραιτικη και κατατοπιστικη οπως παντα) το γαρφω και εδω :

Η κριτικη αναφερεται στην κοπελα που απεικονιζεται εδω : θεωρω την παρεμβαση απαραιτητη, μιας και υπαρχει και αλλη κοπελα με το ονομα Νικολ στην αλυσιδα. (η Ρωσιδα-κατα δηλωση- που εργαζοταν στον ομιλο Κασσανδρας.)

Για την ιστορια να ανεφερω οτι η συγκεκριμενη εκανε περασμα απο το Bριλησσου 24(RIP) και Βριλησσου 46.

Σε ευχαριστώ για τα θετικά σχόλια, επιβεβαιώνω και εδώ πως πρόκειται για υατήν την κοπέλα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ας πω και εγω την σαχλαμαρα μου :

Τι να το κανω η κοπελα να ειναι 20 λεπτα μεσα στο δωματιο και να με κοιταζει ?
Τι να κανει η κοπελα "μαζι μου" στο δωματιο 20 λεπτα οταν εγω απο την πολυ μου καβλα εχω τελειωσει στο 5λεπτο ?
Το θεμα δεν ειναι ο χρονος αποκλειστικα.

Το θεμα ειναι η κοπελα στον οποιο χρονο χρειαστει αν ειναι μεσα στο δωματιο, να τιμησει τα χρηματα που πηρε, να ιδρωσει την φανελα, να ποροσπαθησει για να "φυγεις" ικανοποιημενος.

καθομαστε και μιλαμε για χρονι και οχι για ποιοτηατ υπηρεσιων.
Οι κοπελες και οι ιδιοξκτητες των studio θα ορεοει να καταλαβουν τιο αυτονοητο:
οσο πιο καλη και αποδπτιλη ειναι μια κοπελα στο δωματιο, τοσο γρηγοροτερα θα τελειωσει ο επισκεπτης και θα φυγει ικανοποιημενος.
Εξαιρω τις περιπτωσεις μεθυσμενων και "δυσκολω" πελατων, που τοττε οντως να πλαφον χρονου θα πρεπει να υπαρχει.
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Πράγματι στο συγγρού 144 είχα φάει ξεπέτα 1 φορά, έφαγα δεύτερη, έφαγα και την 3η (από μια μουνάραβυζαρού  πολωνέζα που δε με άφηνε ούτε το βυζί να της χαϊδέψω είχε κάτσει στην άκρη του κρεβατιού) έ δεν ξαναπάτησα. Τα ίδια και στο Ισμήνης. Τα ίδια και στο Τριγγέτα. Δε συζητώ για το 104, όταν έγραψα και  παράπονά μου κόντεψαν να με γαμήσουν.  Βριλησσού και κασσάνδρας είχα και καλές και κακές εμπειρίες. Βουλ 68 και Βουρβ. 19 και Λελ. καρ. 35 σχεδόν πάντα άψωγη περιποίηση. Τώρα που τα λεφτά λιγόστεψαν στηρίζω αυτά τα τρία και φυσικά το πακέτο του μασάζ που με 80 ευρώ κάθεσαι μια ωρίτσα ρίχνεις 2 γκαβλιά και ένα ψευτομασάζ και έχεις υπηρεσίες callgirl (1-3 φορές το μήνα όλες μαζί οι επισκέψεις μου πλέον). δε συμφωνώ με τον τιμημένο cheyenne για τον χρόνο, θα πρέπει να υπάρχουν οι ελάχιστες προδιαγραφές στο 50άρικο που είναι ντουζιέρα-2 πετσέτες-20-30 λεπτά χρόνος-πλυμμένη γκόμενα πλυμμένος πελάτης-χαμούρεμα γκόμενας. Δε λέω να βάλουν iso9000, αλλά αυτά είναι τα ελάχιστα που διαφοροποιούν το στούντιο από το μπουρδέλο και αυτά είναι τα στάνταρ που πρέπει να έχουν για να λέγονται στούντιο. Έχω ρίξει μαύρο σε στούντιο λόγω έλλειψης ντουζιέρας παρότι είχαν απόλυτα αξιόλογη συμπεριφορά (το 47 και στο παγκράτι).
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ας πω κ γω με τη σειρά μου τη χαζομάρα μου(cheyenne sorry)! καταλαβαίνω ότι οι εποχές είναι δύσκολες, ότι τα λεφτά λιγόστεψαν και βγαίνουν και πολύ δύσκολα...Σε έναν ιδανικό κόσμο όπου δε θα εξαρτιόνταν όλα από το χρήμα, πράγματι τότε οι κοπέλες θα μπορούσαν με 50 ευρώ να κάτσουν, να ευχαριστήσουν με χρονική επάρκεια τον πελάτη, να κάνουν διάφορα "τσαλίμια" κλπ....αλλά επειδή πρώτον η δουλειά που κάνουν δεν είναι και η πιο εύκολη του κόσμου, δεύτερον έχει να κάνει με ένα χώρο όπου μπαίνουν και άλλοι πάραγοντες στη μέση(γούστο, διάθεση κλπ) δεν είναι δυνατόν να ζητάμε με το ελάχιστο αντίτιτμο(έστω και ακτιβό) να ζητάμε το μέγιστο...επειδή συνήθως παίρνω ακριβότερα προγράμματα, έχω περάσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΑ, με κοπέλες που άλλοι πέρασαν χάλια στο απλό...αυτό τι δείχνει?? ότι και η κοπέλα θέλει να πάρει το ανάλογο των υπηρεσιών της κ να νιώσει ότι θέλεις να περάσεις μαζί της κ να την απολαύσεις...ξέρω ότι σε πολλούς ίσως κακκοφανούν οι αποψεις μου και να πέσουν να με φάνε, αλλά είναι η άποψή μου, και δεν κατακρίνω όσους περνάνε με το απλό...απλά έχω καταλα΄βει την ψυχοσύνθεσση και το σκεπτικό τους....και όπως είπε το συγρότημα των 80'ς....Μoney money money must be funny in a rich man's world!! :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Οπου Μαρινα απο Φ104 :

Ψηλη μελαχρινη με ισια μακρυα μαλλια.
Ωραιο προσωπο, καμπυλωρη περιφερεια.Φουλ προγραμμα

Την εχω ξαναδει σαν Дαβριελλα στο Πεοραιως 193, Λ.Α 373
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Οπου Μαρινα απο Φ104 :

Ψηλη μελαχρινη με ισια μακρυα μαλλια.
Ωραιο προσωπο, καμπυλωρη περιφερεια.Φουλ προγραμμα

Την εχω ξαναδει σαν Φαβριελλα στο Πεοραιως 193, Λ.Α 373
καλά που στο διάολο βρίσκουν τέτοια ονόματα??? :headbang: :headbang: :headbang: είναι αξιόλογη κοπέλα δηλαδή προς κατάθεση??
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
. Δηλαδή εσείς τη χρόνους έχετε ρε αδερφε που με τόσα χρονια εμπειρία δεν ξέρεις ποιοι είναι οι χρόνοι;;;;;βρητε συνεργάτες που να σέβονται το λεφτά που περνούν οπως( candy/romina)άντε σιγά τα δύσκολα πράγματα ρε πουστη μου..... Οοοοοοο

[/quote Καλησπέρα σε όλους κατάρχην φίλε bart παρέξηγησες εμείς ξέρουμε ποιοι είναι οι χρόνοι πολύ καλά αλλά μιας και βλέπουμε οτι για αυτό εχουμε κατηγορηθεί συχνά-πυκνά προσκαλέσαμε όλους στο forum να μας πουν την άποψη τους απο εδώ οφείλουμε να τους ευχαριστήσουμε όλους για την συμβολή τους και συμφωνούμε επίσης ότι ενα επιτυχημένο πακέτο υπηρεσιών δεν είναι μόνο ο χρόνος αλλά και η απόδοση της κοπέλλας, η καθαριότητα του χώρου ακόμα και η συμπεριφορά της υπηρεσίας όπως πολύ σωστα αναφέρει πιο κάτω o cheyenne ενδιαφέρουσα επίσης η άποψη του άλλου φίλου που αναφέρει επίσης ότι πιο παλιά δεν έδινε σημάσια στο 50αρικο και δεν παραπονιόταν για χάλια υπηρεσίες όμως τώρα αυτές οι εποχές έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
Απο ότι βλέπουμε ξεκίνησε ένας πραγματικά επικοδομητικός διάλογος παρακολουθούμε με μεγάλη προσοχή τις απόψεις σας και θα διαμορφώσουμε και την δική μας την οποία βεβαίως θα εκθέσουμε δημόσια όταν με το καλό γράψει η πλειονότητα των αναγνωστών την άποψη της.
ΟΜως απο όλα αυτά που γράφτηκαν θεωρούμε ότι δεν μας βρίσκει κάτι εκ διαμέτρου αντίθετους και χαιρόμαστε που για πρώτη φορά τα στούντιο μας μπήκαν στην διαδικασία ανοικτής συζήτητσης με τους πελάτες και ότι αυτή η σκληρή αντιπαράθεση με τον kervera αποτέλεσε το έναυσμα για να ξεκινήσει κάτι ουσιαστικό, για το μόνο το οποίο λυπούμαστε ήταν οι βαριοί χαρακτηρισμοί που εκτοξεύτηκαν και απο τις δυο πλευρές και καλό θα ήταν να τους είχαμε αποφύγει και να είχαμε πιάσει την ουσία του θέματος απο την αρχή.
Καλό απόγευμα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
:2on1:
καλά που στο διάολο βρίσκουν τέτοια ονόματα??? :headbang: :headbang: :headbang: είναι αξιόλογη κοπέλα δηλαδή προς κατάθεση??
Γαβριελλα ηθελα να γραψω.

Εμφανησικα ειναι πολυ αξιολογη.
Απο υπηρεσιες δεν εχω αποψη.
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  28/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Ναταλυ - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο-------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Μαρινα -  Μικη
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα - Ναταλυ
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα/Βαλια - Βαλια/Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Τζουλια/Ιζαμπελα - Τζουλια/Τζουλια

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Μελισα - Ελιζα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Αντζελα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
ας πω κ γω με τη σειρά μου τη χαζομάρα μου(cheyenne sorry)! καταλαβαίνω ότι οι εποχές είναι δύσκολες, ότι τα λεφτά λιγόστεψαν και βγαίνουν και πολύ δύσκολα...Σε έναν ιδανικό κόσμο όπου δε θα εξαρτιόνταν όλα από το χρήμα, πράγματι τότε οι κοπέλες θα μπορούσαν με 50 ευρώ να κάτσουν, να ευχαριστήσουν με χρονική επάρκεια τον πελάτη, να κάνουν διάφορα "τσαλίμια" κλπ....αλλά επειδή πρώτον η δουλειά που κάνουν δεν είναι και η πιο εύκολη του κόσμου, δεύτερον έχει να κάνει με ένα χώρο όπου μπαίνουν και άλλοι πάραγοντες στη μέση(γούστο, διάθεση κλπ) δεν είναι δυνατόν να ζητάμε με το ελάχιστο αντίτιτμο(έστω και ακτιβό) να ζητάμε το μέγιστο...επειδή συνήθως παίρνω ακριβότερα προγράμματα, έχω περάσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΑ, με κοπέλες που άλλοι πέρασαν χάλια στο απλό...αυτό τι δείχνει?? ότι και η κοπέλα θέλει να πάρει το ανάλογο των υπηρεσιών της κ να νιώσει ότι θέλεις να περάσεις μαζί της κ να την απολαύσεις...ξέρω ότι σε πολλούς ίσως κακκοφανούν οι αποψεις μου και να πέσουν να με φάνε, αλλά είναι η άποψή μου, και δεν κατακρίνω όσους περνάνε με το απλό...απλά έχω καταλα΄βει την ψυχοσύνθεσση και το σκεπτικό τους....και όπως είπε το συγρότημα των 80'ς....Μoney money money must be funny in a rich man's world!! :grin:

Φίλε μου αυτή είναι λιγάκι η άλλη πλευρά του νομίσματος. ΟΚ, αν είμαστε ρεαλιστές πρέπει να σκεφτούμε ότι υπάρχει και αυτή η πλευρά. Αλλά εμείς ως πελάτες δικαιούμαστε να επιδιώκουμε την δική μας πλευρά (πρέπει ναναι ρεαλιστριες και οι προσφέρουσες την υπηρεσία)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Πράγματι στο συγγρού 144 είχα φάει ξεπέτα 1 φορά, έφαγα δεύτερη, έφαγα και την 3η (από μια μουνάραβυζαρού  πολωνέζα που δε με άφηνε ούτε το βυζί να της χαϊδέψω είχε κάτσει στην άκρη του κρεβατιού) έ δεν ξαναπάτησα. Τα ίδια και στο Ισμήνης. Τα ίδια και στο Τριγγέτα. Δε συζητώ για το 104, όταν έγραψα και  παράπονά μου κόντεψαν να με γαμήσουν.  Βριλησσού και κασσάνδρας είχα και καλές και κακές εμπειρίες. Βουλ 68 και Βουρβ. 19 και Λελ. καρ. 35 σχεδόν πάντα άψωγη περιποίηση. Τώρα που τα λεφτά λιγόστεψαν στηρίζω αυτά τα τρία και φυσικά το πακέτο του μασάζ που με 80 ευρώ κάθεσαι μια ωρίτσα ρίχνεις 2 γκαβλιά και ένα ψευτομασάζ και έχεις υπηρεσίες callgirl (1-3 φορές το μήνα όλες μαζί οι επισκέψεις μου πλέον). δε συμφωνώ με τον τιμημένο cheyenne για τον χρόνο, θα πρέπει να υπάρχουν οι ελάχιστες προδιαγραφές στο 50άρικο που είναι ντουζιέρα-2 πετσέτες-20-30 λεπτά χρόνος-πλυμμένη γκόμενα πλυμμένος πελάτης-χαμούρεμα γκόμενας. Δε λέω να βάλουν iso9000, αλλά αυτά είναι τα ελάχιστα που διαφοροποιούν το στούντιο από το μπουρδέλο και αυτά είναι τα στάνταρ που πρέπει να έχουν για να λέγονται στούντιο. Έχω ρίξει μαύρο σε στούντιο λόγω έλλειψης ντουζιέρας παρότι είχαν απόλυτα αξιόλογη συμπεριφορά (το 47 και στο παγκράτι).

Ενδιαφέρουσες απόψεις μιάς κοινής λογικής. Πραγματικά, από τη μιά πλευρά θα μπορούσε κανείς να συμφωνήσει. Αλλά σε συνθήκες κρίσης πόσο ρεαλιστικές είναι ειλικρινά δεν το ξέρω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom