Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
ρε τραβα στα sprider που εχουν και εκπτωσεις να πας να παρεις κανα καινουργιο ρουχο να βαλεις πανω σου που εισαι λες και σχολασες απο την οικοδομη, σε βλεπει ο κοσμος στο δρομο και ειναι ετοιμος να ανοιξει το πορτοφολι του και να σου δωσει κανα ευρω γιατι νομιζει οτι εισαι ζητιανος
δεν εχουμε καταλαβει ακομα ποιο ειναι το προβλημα σου.επειδη καποιος ειπε οτι δεν εχεις πολυ ωραιες κοπελες στο μαγαζι σου και του ανοιξε την πορτα ενας security?? :think: :think: :think:
εξηγησε μας τελικα ποιο ειναι το προβλημα σου και επιτιθεσαι?
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλο Σαββατο-Κυριακο σε ολους σας συναγωνιστες που φροντιζεται για την αψογη ενημερωση ολων μας...
Σορρυ αν ειμαι off-topic αλλα γνωριζεται αν υπαρχει  καποιο η καποια studio στη περιοχη του Χαλανδριου γιατι ακουσα για καποιο καλο ρωσσο-milf εκει,αλλα δε γνωριζω αλλες λεπτομερειες..
Ευχαριστω....καλη συνεχεια στους δυσκολους καιρους μας!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
ξαναμανα τα ιδια με τα "αγαπημενα" μας στουντιος :grouphug:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Καλησπερα και καλο Σαββατο-Κυριακο σε ολους σας συναγωνιστες που φροντιζεται για την αψογη ενημερωση ολων μας...
Σορρυ αν ειμαι off-topic αλλα γνωριζεται αν υπαρχει  καποιο η καποια studio στη περιοχη του Χαλανδριου γιατι ακουσα για καποιο καλο ρωσσο-milf εκει,αλλα δε γνωριζω αλλες λεπτομερειες..
Ευχαριστω....καλη συνεχεια στους δυσκολους καιρους μας!

Μάλλον για μασαζερί θα πρόκειται. Προς τα εκεί έχει στουντιο?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Λογω εξόδου απο το στρατόπεδο κ οι καυλες τεράστιες ξέρει κανείς χυστης αν παίζει κανένα στούντιο Μεσολόγγι η Αγρίνιο? Εδω που παρουσιαστηκα τι να κανω ο κακομοίρης? :headbang:

Στην άκρη του αστικού/πολεοδομικού ιστού του Αγρινιου το δειχνει ο χάρτης. Μπορείς να δεις και προγράμματα στο ιντερνετ. Καλού-κακού παρτους τλφ.

Ωραίος ο Cheyenne κατέβασε όλα τα απαραίτητα στοιχεία.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Καλησπερα και καλο Σαββατο-Κυριακο σε ολους σας συναγωνιστες που φροντιζεται για την αψογη ενημερωση ολων μας...
Σορρυ αν ειμαι off-topic αλλα γνωριζεται αν υπαρχει  καποιο η καποια studio στη περιοχη του Χαλανδριου γιατι ακουσα για καποιο καλο ρωσσο-milf εκει,αλλα δε γνωριζω αλλες λεπτομερειες..
Ευχαριστω....καλη συνεχεια στους δυσκολους καιρους μας!
Το πιο "κοντινο" studio στο Χαλανδρι θεωρειται αυτο που εινια στην εξοδο της Λυκοβρυσης.
το studio 12.

Αλλοιως η Βριλησσου.
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
μου ανεφεραν για στουντιο περιοχη Χαλανδριου,αν μαθω νεωτερα θα ενημερωσω... ευχαριστω για τις απαντησεις να ειστε καλα!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)    25/11      :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λάουρα - Λάουρα - Αλεξάνδρα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστό - Σαμπρίνα - Ντέζυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστό - Άννα/Μαριάνα - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουίζα - Αμάντα - Αμάντα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Εύα - Αλεξάνδρα - Βάλια
Κασσανδρας 6: Μελίνα - Βάλια/Ιρένα - Ιρένα/Κορίνα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Ντέζυ/Τζούλια//Κλαούντια/Καταλίνα - Τζούλια/Κλαούντια/Λουίζα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Μόνικα - Ελίζα

Θησεως 40(κατω): Πάολα/Έφη/Ζωη - Ελενα/Εφη/Ν.Άφιξη - Ελενα/Εφη


Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
απογευματινη τσαρκα με συναγωνιστη
κασσανδρας 8γ καταλινα κορινα
κασσανδρας 8βκλαουντια
κασσανδρας 8 τζουλια ντεζυ
κασσανδρας 6 βαλια ιρενα
κασσανδρας 4γ αλεξανδρα μονικα η αλεξανδρα πιο ανωμαλη απο ποτε με καυλωσε αρκετα με πολλες προστυχες ματιες
κασσανδρας 4β τι να λεμε τωρα η γυναικα λαστιχο με σεξ σου κ χορευτικα πανω στο στυλο ρουφαγε τον αντιχειρα της με ναζι με κοιταγε πολυ ανωμαλα
κ μου δειχνε το μουνακι της αρρωστησα παλι ειναι καποιες γυναικες δε μπορεις να τις ξεπερασεις με τιποτα
αμαντα
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Καλησπερα τυποι!
Τι ειδα επεστρεψε το Αμαντάκι στο χωρο των στουντιο?? Την ειδα διπλα στο Κασσανδρασ το bannerακι!! Πειτε μου πως ειναι αληθεια!! :)
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Περνώντας απ' έξω, δεν κρατήθηκα και πέρασα και μέσα.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 96: η Σελίνα. Πολύ όμορφη σαν πουρνογέννητη θεά!!! Χρυσαφένια μακριά μαλλιά, εντυπωσιακό μοντελέ σώμα, σα να κατέβηκε μόλις από την πασαρέλα! Αληθινός άγγελος της Victoria's Secret!!! Πριν ν' ανέβει στη βόρεια πλευρά της πόλης, εργαζόταν στην Γερμανική αλυσίδα με το όνομα Τάνια.
Στην ίδια βάρδια και η Σάντυ. Νέα εργαζόμενη σε αυτό το ίδρυμα, αλλά όχι στα στούντιο. Το αμέσως προηγούμενο διάστημα, την έλεγαν Πάμελα (αν δεν κάνω λάθος). Ξανθά μαλλιά, μέτριο πρόσωπο, ωραίο "πίσω σύστημα" και τατουάζ στη μέση της... Συμπεριλαμβάνει και πρωκτικό στο πρόγραμμα της, στα 100Ε.

ΤΑΤΟΪΟΥ 58: η Μόνικα. Ξανθιά δροσερή κοπέλα, χαριτωμένο προσωπάκι, ωραίο χαμόγελο, αλλά με λίγα παραπάνω κιλάκια στην περιφέρεια της.
Μαζί της η Χριστίνα. Ψηλή, με καστανές μακριές μπούκλες, όμορφο σώμα, ωραίο στήθος και τσαχπίνικο πισινούλη! Ακριβώς σαν το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Πολύ ναζιάρα στο σαλόνι!

ΤΑΤΟΪΟΥ 71: η Ίνα. Αυτός που είπε την ιστορική φράση "όσο αξίζει ένας κώλος, δεν αξίζει ο κόσμος όλος", το πιθανότερο είναι πως εκείνη την στιγμή θα έβλεπε μπροστά του τον οσκαρικό κώλο της Ίνας!!! Αν τον έδινε κιόλας, νομίζω πως η ουρά των ανδρών που θα σχηματιζόταν έξω απ' το ίδρυμα αυτό, θα έφτανε ως την...Λαμία!!! Αλλά ο νοτιάς τα λόγια μου ας τ' ανεμοσκορπίσει, γιατί κατά πως φαίνεται αργεί αυτή η ώρα...
Και η Σάρα. Αδύνατη κοπέλα, κανονικό ύψος, μεσαίο status.
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Λοιπόν εγώ γενικά σε στούντιος δεν πηγαίνω.
Στο συγκεκριμένο (Φ104) έχω πάει παλιά μια φορά μόνο και είχα συναντήσει την Άντζελα η οποία (σε πρόγραμμα των 100 πάντως) ήταν όντως πάρα πολύ καλή.

Τώρα μπράβο στην Άντζελα που είναι έξυπνη και καλή επιχειρηματίας και το σάιτ της ξεχωρίζει και το μαγαζί είναι της προκοπής (τουλάχιστον συγκρινόμενο με τα πέριξ καταγώγια, αν και πλέον υπάρχουν και πολύ πολυτελέστερα) και διοργανώνει και events για να δημιουργεί φιλική ατμόσφαιρα,

ΑΛΛΑ
Ακόμα και από τις φωτογραφίες φαίνεται πως το μέσο εμφανισιακό επίπεδο των κοριτσιών του μαγαζιού είναι ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ του μετρίου.
Κοινώς τα κορίτσια είναι από μέτριες έως χάλια στις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!! Σκέψου στην πραγματικότητα.
Ίσως βέβαια να εξυπηρετούν "ειδικά γούστα" και στις υπηρεσίες τους αυτές να είναι καλές.


Συμπερασματικά δεν νομίζω πως ο φίλος "Θανάσης Κλάρας" ήταν υπερβολικός.
Θα συμφωνήσω.

Και απο τις κοπέλες μόνο η Αιγύπτια άξιζει!!
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!!!  :smitten: :smitten: :smitten:          
SIMERINO PROGRAMMA 25.11.2012.

*KATEXAKI 8:
11-20 SANTRA     20-06 PAOLA

*THISEOS 35:
10-20 EVA      20-06 TZIOVANA
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε χθεσινοβραδυνή late night  τσάρκα συντροφιά με τον px75:

Βριλησσού 36 : Πέννυ. Ντυμένη με μαύρο  στριγκάκι, και αρκετό χιούμορ και διάθεση. Με νέο χτένισμα που κατά την άποψη μου της πηγαίνει αρκετά.

Βριλησσού 36Α : Εμιλυ. Ψηλή, αδύνατη, μελαμψή με συμπαθητικό πρόσωπο, σαρκώδη χείλη μακριά καστανά μαλλιά. Με φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 104 : Δέσποινα. Η γνωστή πλέον νεαρή μικροκαμωμένη κοπελίτσα με τα σκούρα  ίσια μακριά μαλλιά, το πονηρό μουτράκι  και τις ωραίες καμπύλες. Αφροδίτη. Είχα πολύ καιρό να την δω και έχει αλλάξει αρκετά. Με νέο χτένισμα, ντυμένη με μαύρο δερμάτινο κορμάκι, και αέρα έμπειρης γυναίκας. Υβετ. Μια ακόμα νέα άφιξη στο studio. Νεαρή με ίσια σπαστά μακριά μαλλιά μικροκαμωμένη σχετικά με τατουάζ  στην πίσω αριστερή πλευρά.

Κωνσταντινουπόλεως  132 : Χριστίνα. Μελαχρινή, με μακριά σπαστά μαλλιά, νταρντάνα με κάποια επιπλέον κιλά, ντυμένη σε μαύρο μίνι νυχτικό.
 
Κωνσταντινουπόλεως  130 : Ρακέλ από την Κούβα. Ίσως η πιο κοντή κοπέλα που έχω δει. Μελαμψή με ίσια καστανά μαλλιά, με φουλ πρόγραμμα στα 50 ευρώ εκτός πρωκτικού.

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως  92 : Άννα, ή αλλιώς Αννούλα όπως την προσφώνησε η υπηρεσία. Μελαχρινή με κοντά σγουρά μαλλιά, δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Μεσαίο status όπως λέει και ο φίλος μου ο σμήναρχος.

Κωνσταντινουπόλεως  92Α: Ρομπέρτα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα. Γλυκό πρόσωπο, καστανά ίσια μαλλιά πιασμένα «αλογοουρά», φυσικό στήθος, ωραίο σώμα, άψογη περιφέρεια. Γνωστή μας από το Amnezia  και από τα στανταρακια  του px75, μιλήσαμε αρκετά στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Κλαούντια. Ακόμα ένα από τα «εξόριστα» κορίτσια του μεγάρου. Ψηλή αδύνατη μελαχρινή, ντυμένη σε ασπρόμαυρο τιγρε συνολάκι, ήταν αρκετά εντυπωσιακή. Εκμεταλλευτήκαμε την ησυχία που είχε και μας εξιστόρησε αρκετά ευτράπελα από την σημερινή της ημέρα……

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Ντεζυ.  Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, λίγο κάτω από τους ώμους. Έκφυλο πρόσωπο, ωραίο θηλυκό σώμα, με αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κωνσταντινουπόλεως  61: Κατερίνα. Ξανθή promilf χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό να αναφέρω.

Ιερά Οδός 66: Αλινα. Νεαρό γλυκύτατο πιπίνι, με ίσια ξανθά μαλλιά. Ωραίο σώμα, γλυκό χαμόγελο, ντυμένη σε μαύρο fish net. Αμαρυλλίς. Ο ωραιότερος κώλος των studio και παλι κοντά μας.  :grin:

Σπύρου Πάτση 40 : Δέσποινα. Νέα άφιξη κατά δήλωση της υπηρεσίας. Και πράγματι φαινόταν αρκετά άπειρη στα σαλόνι. Νεαρή,  χυμώδης με ωραίες καμπύλες, έχοντας  αρκετά κοντά τα ξανθά μαλλιά της. Ντυμένη σε ροζ fish net.
 
Σπύρου Πάτση  27 : Γιάννα. Νεαρή καστανή με ίσια μαλλιά, αρμονικές αναλογίες.  Ζάρα. Αδύνατη μετρίου αναστήματος, με κοντό κούρεμα ala garcon στα καστανοκόκκινα μαλλιά της.

Κασσάνδρας  8Α : Καταλίνα. Ψηλή εντυπωσιακή μελαχρινή, Έχει χάσει κάποια κιλά σε σύγκριση με το πρόσφατο παρελθόν και έχει βελτιωθεί αρκετά. Γνωστή μας και από το πέρασμα της στο Amnezia, μας θυμήθηκε και μιλήσαμε λίγο.

Κασσάνδρας  8Β: Κορίνα. Ψηλη μελαχρινή έχοντας πιασμένα σε κότσο τα μαλλιά της. Αδύνατη σχετικά με αρμονικές αναλογίες.

Κασσάνδρας  8Γ : Τζούλια. Η μελαχρινή Πολωνέζα με τα ανοιχτόχρωμα μάτια. Αδύνατη σχετικά, από τα δυνατά ονόματα πλέον του ομίλου. Με προκλητικό βλέμμα με ρώτησε : "πότε θα περάσεις εσύ μαζί μου» ? . Σύντομα της απάντησα…..

Κασσάνδρας  3(κάτω) : Αλεξάνδρα. Νεαρή προκλητική παρουσία με μακριά σκουρόχρωμα σγουρά μαλλιά ala Φουρειρα. Έκφυλο πρόσωπο, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, αδύνατο σχετικά σώμα και αρκετά καλές επιδόσεις στο δωμάτιο σύμφωνα τόσο με πρόσφατες μαρτυρίες φίλων συναγωνιστών, όσο και με παλιότερη δική μου εμπειρία.Αρκετά ευδιάθετη και φιλική μιλήσαμε για λίγο.

Κασσάνδρας  3 (πάνω) : Ντέζυ. Νεαρή μελαχρινή Ρουμάνα με ίσια μαλλιά και μαύρα εκφραστικά μάτια. Αρκετά τατουάζ στα χέρια και στο σώμα, όμορφο φυσικό στήθος. Ντυμένη με ροζ εσώρουχα και μαύρες γκέτες, ένα σύνολο που την κολάκευε αρκετά. Ευδιάθετη και φιλική μιλήσαμε αρκετά μιας και γνωριζόμαστε πολύ καλά από την θητεία της στο Amnezia, σαν Μελίσσα…..

Κασσάνδρας  6 : Η εκρηκτική Μαντόνα. Σε topless εμφάνιση και νέο look στα μαλλιά της, κάτι σε στυλ «Κλεοπάτρας», που για το προσωπικό μου γούστο τουλάχιστον δεν της πηγαίνει. Βλέποντας όμως όλο το υπόλοιπο σύνολο, ποιος ασχολείται με τρίχες…….. :grin:

Κασσάνδρας  4Γ : . Ιρένα η μελαχρινή Τσέχα με το γλυκό πρόσωπο, το πλούσιο φυσικό στήθος και μόνιμα ζωγραφισμένο το χαμόγελο στο πρόσωπο της. Βάλια. Νεαρή νταρντάνα εκ Ρουμανίας με  πολύ όμορφο πρόσωπο και ίσια μαύρα μακριά μαλλιά. Με πέρασμα στο Μέγαρο και στην Φυλής πολύ παλιότερα σαν Ρωξάνη. Και οι δυο κοπέλες με φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας  4Β : Λουΐζα. Νεαρή ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, καλό σωματάκι, πεταχτή καμπυλωτή’ περιφέρεια.

Κασσάνδρας  4 : : Άννα. Η μελαχρινή καλλονή του ομίλου

Κροκεών 6 : Ελίζαμπεθ. Ψηλή μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και κάποια έντονα τατουάζ στο σώμα της. Τάσα. Εντυπωσιακή ψηλή ξανθιά με πλούσιο στήθος και ωραίο σώμα και πρόσωπο. Γνωστή και από τη θητεία της σε πολλά αλλά studio με αλλά ονόματα στο παρελθόν, όπως «Νάνση» και «Ζήνα»….

Κηφισού 30 : Μιρελα. Ξανθιά με κοντά σχετικά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος. Ωραία περιφέρεια, μου κέντρισε το ενδιαφερον. Ζωή, νεαρή αδύνατη μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά.

Λ. Αθηνών 318 : Κατερίνα. Καστανή με ίσια μαλλιά, αδιάφορη για τα γούστα μου, Στέλλα ψηλή αδύνατη  pro milf με πλούσιο (ενισχυμένο μάλλον) στήθος, κοντά μαλλιά και Κορινα μελαχρινή με καρέ χτένισμα, μετριο πρόσωπο αλλά πολύ ξινό σαλόνι θα τολμούσα να πω.

Λ. Αθηνών 318 : Σαμπρίνα η γνωστή σε πολλούς από το Βριλησσου 55. Όσο πάει και ομορφαίνει. Ντυμένη με μαύρα εσώρουχα, και δικτυωτές κάλτσες με αέρα έμπειρης  γυναίκας, ήταν μια από τις ομορφότερες παρουσίες της βραδιάς. Σίγουρα στα υπόψη. Μελιντα. Ακόμα μια εντυπωσιακή παρουσία. Ψηλή ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο. Είχα καιρό να περάσω από το studio και μου έκανε εντύπωση η νέα του χωροταξία. Τεράστιο πολυτελές σαλόνι στο ισόγειο (πλέον) του κτιρίου και προφανώς τα δωμάτια στον πρώτο εάν έκρινα σωστά από τον συνεχή ήχο των τακουνιών στα σκαλοπάτια…..

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Σε χθεσινοβραδυνή late night  τσάρκα συντροφιά με τον px75:

Βριλησσού 36 : Πέννυ. Ντυμένη με μαύρο  στριγκάκι, και αρκετό χιούμορ και διάθεση. Με νέο χτένισμα που κατά την άποψη μου της πηγαίνει αρκετά.

Βριλησσού 36Α : Εμιλυ. Ψηλή, αδύνατη, μελαμψή με συμπαθητικό πρόσωπο, σαρκώδη χείλη μακριά καστανά μαλλιά. Με φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 104 : Δέσποινα. Η γνωστή πλέον νεαρή μικροκαμωμένη κοπελίτσα με τα σκούρα  ίσια μακριά μαλλιά, το πονηρό μουτράκι  και τις ωραίες καμπύλες. Αφροδίτη. Είχα πολύ καιρό να την δω και έχει αλλάξει αρκετά. Με νέο χτένισμα, ντυμένη με μαύρο δερμάτινο κορμάκι, και αέρα έμπειρης γυναίκας. Υβετ. Μια ακόμα νέα άφιξη στο studio. Νεαρή με ίσια σπαστά μακριά μαλλιά μικροκαμωμένη σχετικά με τατουάζ  στην πίσω αριστερή πλευρά.

Κωνσταντινουπόλεως  132 : Χριστίνα. Μελαχρινή, με μακριά σπαστά μαλλιά, νταρντάνα με κάποια επιπλέον κιλά, ντυμένη σε μαύρο μίνι νυχτικό.
 
Κωνσταντινουπόλεως  130 : Ρακέλ από την Κούβα. Ίσως η πιο κοντή κοπέλα που έχω δει. Μελαμψή με ίσια καστανά μαλλιά, με φουλ πρόγραμμα στα 50 ευρώ εκτός πρωκτικού.

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως  92 : Άννα, ή αλλιώς Αννούλα όπως την προσφώνησε η υπηρεσία. Μελαχρινή με κοντά σγουρά μαλλιά, δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Μεσαίο status όπως λέει και ο φίλος μου ο σμήναρχος.

Κωνσταντινουπόλεως  92Α: Ρομπέρτα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα. Γλυκό πρόσωπο, καστανά ίσια μαλλιά πιασμένα «αλογοουρά», φυσικό στήθος, ωραίο σώμα, άψογη περιφέρεια. Γνωστή μας από το Amnezia  και από τα στανταρακια  του px75, μιλήσαμε αρκετά στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Κλαούντια. Ακόμα ένα από τα «εξόριστα» κορίτσια του μεγάρου. Ψηλή αδύνατη μελαχρινή, ντυμένη σε ασπρόμαυρο τιγρε συνολάκι, ήταν αρκετά εντυπωσιακή. Εκμεταλλευτήκαμε την ησυχία που είχε και μας εξιστόρησε αρκετά ευτράπελα από την σημερινή της ημέρα……

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Ντεζυ.  Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, λίγο κάτω από τους ώμους. Έκφυλο πρόσωπο, ωραίο θηλυκό σώμα, με αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κωνσταντινουπόλεως  61: Κατερίνα. Ξανθή promilf χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό να αναφέρω.

Ιερά Οδός 66: Αλινα. Νεαρό γλυκύτατο πιπίνι, με ίσια ξανθά μαλλιά. Ωραίο σώμα, γλυκό χαμόγελο, ντυμένη σε μαύρο fish net. Αμαρυλλίς. Ο ωραιότερος κώλος των studio και παλι κοντά μας.  :grin:

Σπύρου Πάτση 40 : Δέσποινα. Νέα άφιξη κατά δήλωση της υπηρεσίας. Και πράγματι φαινόταν αρκετά άπειρη στα σαλόνι. Νεαρή,  χυμώδης με ωραίες καμπύλες, έχοντας  αρκετά κοντά τα ξανθά μαλλιά της. Ντυμένη σε ροζ fish net.
   
Σπύρου Πάτση  27 : Γιάννα. Νεαρή καστανή με ίσια μαλλιά, αρμονικές αναλογίες.  Ζάρα. Αδύνατη μετρίου αναστήματος, με κοντό κούρεμα ala garcon στα καστανοκόκκινα μαλλιά της.

Κασσάνδρας  8Α : Καταλίνα. Ψηλή εντυπωσιακή μελαχρινή, Έχει χάσει κάποια κιλά σε σύγκριση με το πρόσφατο παρελθόν και έχει βελτιωθεί αρκετά. Γνωστή μας και από το πέρασμα της στο Amnezia, μας θυμήθηκε και μιλήσαμε λίγο.

Κασσάνδρας  8Β: Κορίνα. Ψηλη μελαχρινή έχοντας πιασμένα σε κότσο τα μαλλιά της. Αδύνατη σχετικά με αρμονικές αναλογίες.

Κασσάνδρας  8Γ : Τζούλια. Η μελαχρινή Πολωνέζα με τα ανοιχτόχρωμα μάτια. Αδύνατη σχετικά, από τα δυνατά ονόματα πλέον του ομίλου. Με προκλητικό βλέμμα με ρώτησε : "πότε θα περάσεις εσύ μαζί μου» ? . Σύντομα της απάντησα…..

Κασσάνδρας  3(κάτω) : Αλεξάνδρα. Νεαρή προκλητική παρουσία με μακριά σκουρόχρωμα σγουρά μαλλιά ala Φουρειρα. Έκφυλο πρόσωπο, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, αδύνατο σχετικά σώμα και αρκετά καλές επιδόσεις στο δωμάτιο σύμφωνα τόσο με πρόσφατες μαρτυρίες φίλων συναγωνιστών, όσο και με παλιότερη δική μου εμπειρία.Αρκετά ευδιάθετη και φιλική μιλήσαμε για λίγο.

Κασσάνδρας  3 (πάνω) : Ντέζυ. Νεαρή μελαχρινή Ρουμάνα με ίσια μαλλιά και μαύρα εκφραστικά μάτια. Αρκετά τατουάζ στα χέρια και στο σώμα, όμορφο φυσικό στήθος. Ντυμένη με ροζ εσώρουχα και μαύρες γκέτες, ένα σύνολο που την κολάκευε αρκετά. Ευδιάθετη και φιλική μιλήσαμε αρκετά μιας και γνωριζόμαστε πολύ καλά από την θητεία της στο Amnezia, σαν Μελίσσα…..

Κασσάνδρας  6 : Η εκρηκτική Μαντόνα. Σε topless εμφάνιση και νέο look στα μαλλιά της, κάτι σε στυλ «Κλεοπάτρας», που για το προσωπικό μου γούστο τουλάχιστον δεν της πηγαίνει. Βλέποντας όμως όλο το υπόλοιπο σύνολο, ποιος ασχολείται με τρίχες…….. :grin:

Κασσάνδρας  4Γ : . Ιρένα η μελαχρινή Τσέχα με το γλυκό πρόσωπο, το πλούσιο φυσικό στήθος και μόνιμα ζωγραφισμένο το χαμόγελο στο πρόσωπο της. Βάλια. Νεαρή νταρντάνα εκ Ρουμανίας με  πολύ όμορφο πρόσωπο και ίσια μαύρα μακριά μαλλιά. Με πέρασμα στο Μέγαρο και στην Φυλής πολύ παλιότερα σαν Ρωξάνη. Και οι δυο κοπέλες με φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας  4Β : Λουΐζα. Νεαρή ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, καλό σωματάκι, πεταχτή καμπυλωτή’ περιφέρεια.

Κασσάνδρας  4 : : Άννα. Η μελαχρινή καλλονή του ομίλου

Κροκεών 6 : Ελίζαμπεθ. Ψηλή μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και κάποια έντονα τατουάζ στο σώμα της. Τάσα. Εντυπωσιακή ψηλή ξανθιά με πλούσιο στήθος και ωραίο σώμα και πρόσωπο. Γνωστή και από τη θητεία της σε πολλά αλλά studio με αλλά ονόματα στο παρελθόν, όπως «Νάνση» και «Ζήνα»….

Κηφισού 30 : Μιρελα. Ξανθιά με κοντά σχετικά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος. Ωραία περιφέρεια, μου κέντρισε το ενδιαφερον. Ζωή, νεαρή αδύνατη μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά.

Λ. Αθηνών 318 : Κατερίνα. Καστανή με ίσια μαλλιά, αδιάφορη για τα γούστα μου, Στέλλα ψηλή αδύνατη  pro milf με πλούσιο (ενισχυμένο μάλλον) στήθος, κοντά μαλλιά και Κορινα μελαχρινή με καρέ χτένισμα, μετριο πρόσωπο αλλά πολύ ξινό σαλόνι θα τολμούσα να πω.

Λ. Αθηνών 318 : Σαμπρίνα η γνωστή σε πολλούς από το Βριλησσου 55. Όσο πάει και ομορφαίνει. Ντυμένη με μαύρα εσώρουχα, και δικτυωτές κάλτσες με αέρα έμπειρης  γυναίκας, ήταν μια από τις ομορφότερες παρουσίες της βραδιάς. Σίγουρα στα υπόψη. Μελιντα. Ακόμα μια εντυπωσιακή παρουσία. Ψηλή ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο. Είχα καιρό να περάσω από το studio και μου έκανε εντύπωση η νέα του χωροταξία. Τεράστιο πολυτελές σαλόνι στο ισόγειο (πλέον) του κτιρίου και προφανώς τα δωμάτια στον πρώτο εάν έκρινα σωστά από τον συνεχή ήχο των τακουνιών στα σκαλοπάτια…..
Καλημερα Ινδιανε !!!  ;) ;) ;)
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Σε χθεσινοβραδυνή late night  τσάρκα συντροφιά με τον px


Κωνσταντινουπόλεως  92Α: Ρομπέρτα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα. Γλυκό πρόσωπο, καστανά ίσια μαλλιά πιασμένα «αλογοουρά», φυσικό στήθος, ωραίο σώμα, άψογη περιφέρεια. Γνωστή μας από το Amnezia  και από τα στανταρακια  του px75, μιλήσαμε αρκετά στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Κλαούντια. Ακόμα ένα από τα «εξόριστα» κορίτσια του μεγάρου. Ψηλή αδύνατη μελαχρινή, ντυμένη σε ασπρόμαυρο τιγρε συνολάκι, ήταν αρκετά εντυπωσιακή. Εκμεταλλευτήκαμε την ησυχία που είχε και μας εξιστόρησε αρκετά ευτράπελα από την σημερινή της ημέρα…


 



Κασσάνδρας  3 (πάνω) : Ντέζυ. Νεαρή μελαχρινή Ρουμάνα με ίσια μαλλιά και μαύρα εκφραστικά μάτια. Αρκετά τατουάζ στα χέρια και στο σώμα, όμορφο φυσικό στήθος. Ντυμένη με ροζ εσώρουχα και μαύρες γκέτες, ένα σύνολο που την κολάκευε αρκετά. Ευδιάθετη και φιλική μιλήσαμε αρκετά μιας και γνωριζόμαστε πολύ καλά από την θητεία της στο Amnezia, σαν Μελίσσα…..
203592_184374061626909_900957_n.jpg
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ξεχασες την Καταλινα στο Κασανδρας 8Α.  :grin:
Δεν ειναι αλλη απο την Τζουλια

Οπως επισης και την Βαλια στο Κασσανδρας 4Γ.
Ειναι η Ρωξανη

Και να υπενθυμισουμε οτι εργαζεται και η Μιχαελα στην αλυσιδα της Κλαουτια κια Ρομπερτα.  ;)

Καλημερα Ινδιανε !!!  ;) ;) ;)

Καλημερα LEON
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Ξεχασες την Καταλινα στο Κασανδρας 8Α.  :grin:
Δεν ειναι αλλη απο την Τζουλια

Οπως επισης και την Βαλια στο Κασσανδρας 4Γ.
Ειναι η Ρωξανη

Και να υπενθυμισουμε οτι εργαζεται και η Μιχαελα στην αλυσιδα της Κλαουτια κια Ρομπερτα.  ;)

Καλημερα LEON
URL]]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom