Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κριμα γιατι απο εμφανιση πραγματικα ειναι απο τις λιγες που αξιζουν το "10" στην εμφανιση.
Όπα με τρομάζεις!!!!
Υπάρχει γκόμενα που παίρνει 10?
Απαπαπαπαπαπα....ιεροσυλία, τι να πει και η Αντριάννα Λίμα!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Η συγκεκριμένη Τσέχα που είναι 30+ μιλφέι, είναι 7άρι γεμάτο σε εμφάνιση διότι το κορμί της είναι εντελώς αγύμναστο και ευτυχώς γαμιέται και διατηρείτε στα κιλά που το κάνουν θηλυκό με ωραία περιφέρεια, αλλιώς.....
Προσωπική άποψη πάντα!!!!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπέρα!

Αλλαγή στην απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) στο Σπύρου Πάτση 50

Την βάρδια δουλεύει η Βίκυ!

:-* :-* :-*

 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη και κατάθεση χθες το βράδυ στην Αντριάνα απο Κροκεων 6. Καινούργια κοπέλα στο μαγαζί. Ξανθιά με καλό σώμα ,τρομερές βυζάρες - κωλάρα και υπέροχα τσιμπουκόχειλα. Μιλάμε για τρελό πορνίδιο που είναι σαν να βγήκε μόλις από αμερικάνικη τσόντα. Στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή η εμπειρία μου μαζί της. Δήλωσε Σέρβα. Σε ερώτηση μου για το αν δούλευε κάπου αλλού πριν μου είπε πως ήταν αρκετό καιρό στα Κασσάνδρας. Δεν την είχα δει ποτέ εκεί αλλά από τις φώτο στα banner υποπτεύομαι πως ίσως είναι η Κάτια η Σέρβα την οποία δεν είχα πετύχει ποτέ στις τσάρκες για να ξέρω πως είναι.
ειναι η μαρια η Σερβα
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Απογευματινή καταδρομική ξεκίνημα από
Σπ πατση 50 κοπελα αμαντα ευδιάθετη, ακομπλεξαριστη ξανθιά πρόκληση .Της χάλασα το σερί όπως είπε (ο μοναδικός που δεν μπήκα)μια εσωτερική δύναμη με απωθεί από το να μπω.
Κροκεων 6 μαντυ η γνωστή γερμανίδα που μου φάνηκε αρκετά ανανεωμένη με κορμί λαμπάδα και Ανδριάνα (=Μαρία Σερβα) Ξανθός διάβολος μεταμορφωμένος , απίστευτα σεξουαλική γυναίκα. Να θυμίσω πως καβαλάει κ βαρύ φορτίο γιατί είχε αντικαταστήσει εν μέρει την Άννα την Σερβα ( ήρθε λίγο μετά την αποχώρηση της) δεν συγκρίνεται αλλά είναι μια τίμια λύση.
Λ.Αθηνων 318 νικη η Ουγγαρέζα με τις βυζαρες , η εμφάνιση της δεν μου άρεσε μάλλον δεν την κολάκευε το φόρεμα.
Σε πρόταση μάλιστα δικια μου για μειωμένο εισιτήριο κατά 20% αρνήθηκε. Τεσπα καλή καρδία.
Πιπινου 118 Νταρια η ρωσίδα γνωστή στο σαιτ για τις καλές υπηρεσίες κ την αγενή συμπεριφορά.
αριστομενους 72 ελλη από Τσεχία αφρατουλα καστανό ξανθή τίποτα το ιδιαίτερο.
Κεφαλληνιας 2 κοπέλες Αγνή φοβερό πρόσωπο ηλιοκαμένο κορμί αλλά δεν μου φάνηκε ευδιάθετη κ κορινα σαφώς πιο ευδιάθετη αλλά παρά τις προσπάθειες του φορέματος κ τις γυμναστικής ανεβαίνοντας τις σκάλες η χαρα του φουρναρη ηταν ευδιακριτη.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πιτσιρίκο, αυτή η Ντάϊαμοντ στο Βρ.46 είναι η παλιά Κάρμεν από Αρ.6 και Κ4?
Αν και με πρόλαβαν... ναι... η Diamond είναι η "παλιά" Κάρμεν από Κασσάνδρας 4 (όπου έκανε το ντεπούτο της) και Αριστοτέλους 6... εκ Τσεχίας ορμώμενη...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Απογευματινή καταδρομική ξεκίνημα από
Σπ πατση 50 κοπελα αμαντα ευδιάθετη, ακομπλεξαριστη ξανθιά πρόκληση .Της χάλασα το σερί όπως είπε (ο μοναδικός που δεν μπήκα)μια εσωτερική δύναμη με απωθεί από το να μπω.
Κροκεων 6 μαντυ η γνωστή γερμανίδα που μου φάνηκε αρκετά ανανεωμένη με κορμί λαμπάδα και Ανδριάνα (=Μαρία Σερβα) Ξανθός διάβολος μεταμορφωμένος , απίστευτα σεξουαλική γυναίκα. Να θυμίσω πως καβαλάει κ βαρύ φορτίο γιατί είχε αντικαταστήσει εν μέρει την Άννα την Σερβα ( ήρθε λίγο μετά την αποχώρηση της) δεν συγκρίνεται αλλά είναι μια τίμια λύση.
Λ.Αθηνων 318 νικη η Ουγγαρέζα με τις βυζαρες , η εμφάνιση της δεν μου άρεσε μάλλον δεν την κολάκευε το φόρεμα.
Σε πρόταση μάλιστα δικια μου για μειωμένο εισιτήριο κατά 20% αρνήθηκε. Τεσπα καλή καρδία.
Πιπινου 118 Νταρια η ρωσίδα γνωστή στο σαιτ για τις καλές υπηρεσίες κ την αγενή συμπεριφορά.
αριστομενους 72 ελλη από Τσεχία αφρατουλα καστανό ξανθή τίποτα το ιδιαίτερο.
Κεφαλληνιας 2 κοπέλες Αγνή φοβερό πρόσωπο ηλιοκαμένο κορμί αλλά δεν μου φάνηκε ευδιάθετη κ κορινα σαφώς πιο ευδιάθετη αλλά παρά τις προσπάθειες του φορέματος κ τις γυμναστικής ανεβαίνοντας τις σκάλες η χαρα του φουρναρη ηταν ευδιακριτη.
Προφανως αναφερεσαι στην χθεσινη ημερα (Τριτη 5/7) μιας και οι κοπελες που αναφερες σημερα εργαζονται σε αλλες βαρδιες και σε αλλα ιδρυματα.

;) ;) ;) ;) ;)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Στουντιότσαρκα στην απογευματινή βάρδια σε Βριλησσού και Γκάζι.


Βριλησσού:

24: Ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο. Εντυπωσιακότατη για τα δεδομένα του μαγαζιού.
55: 2 κοπέλες, η μία μελαχρινή αδύνατη Τζούλια και μία που δεν θυμάμαι πως είναι.
57: 2 κοπέλες, η μία καστανή με μοντελέ σώμα και ωραίο πρόσωπο και η άλλη μελαχρινή αδιάφορη.
36Α: Η τσατσά είπε ότι δεν έχει κοπέλα και μου είπε να ανέβω στο επάνω που μόλις ήρθε.
36: Μαριάννα, μόλις ήρθε στο μαγαζί και ήταν με τα ρούχα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο.
42: Ο τσατσοτάκης παρουσίασε 2 κοπέλες. Μάργκο, ξανθιά πανέμορφη και Λουίζα επίσης ξανθιά εντυπωσιακή.
46: Ξανθιά με ξινό ύφος.
60 πάνω: Βίκη, ξανθό τρανς, πολύ ψηλή, φανταστικό σώμα και στήθος.
60 κάτω: Κλαούντια, μελαχρινό κοντοπούτανο αδύνατο.


Σερβίων 26: Στεφανία είπε η τσατσά, αλλά δεν περίμενα γιατί ήταν σε πρόγραμμα μισής ώρας.


Σπύρου Πάτση:

27: Ζλάτα, ξανθιά milf.
40: Λίντα είπε η τσατσά που δεν μου άνοιξε λέγοντας την ίδια δικαιολογία όπως την προηγούμενη φορά ότι ήταν σε πρόγραμμα μισής ώρας. Αλλά δεν ήταν καθόλου πειστική. Το είπε λες και ήθελε να με διώξει.
50: Βίκη, μελαχρινή αδύνατη μέτριας εμφάνισης.


Κασσάνδρας:

3 πάνω: 2 κοπέλες, η μία μελαχρινή αδύνατη με αδιάφορο πρόσωπο και η άλλη μελαχρινή χοντρή με πρωκτικό. Απαράδεκτης εμφάνισης και οι 2.
3 κάτω: Λάουρα, μελαχρινή με τεράστιες φυσικές βυζάρες.
6: 2 κοπέλες. Ιρένα, μελαχρινή με μεγάλο φυσικό στήθος, ωραίο σώμα και πάντα με ένα χαμόγελο. Η άλλη ήταν ξανθιά μέτριας εμφάνισης.
4 αριστερά: Μιχαέλλα, καστανή αδύνατη με σιλικονάτο σ΄τηθος. Ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο.
4 μεσσαίο: Σαμπρίνα, ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, σώμα και στήθος. Από Ρεμούνδου 21 πάνω κάτω.


Κωνσταντινουπόλεως:

92: Αλίσα, κοκκινομάλλα από Ιεροφαντών 9.
94: Λόλα, ξανθιά αδύντατη αδιάφορη. 30ε


Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Ναταλί, ξανθιά πανέμορφη κοπέλα που πρέπει να έχει τα χρονάκια της. Μεγάλο στήθος, ωραίο σώμα και πανέμορφο πρόσωπο.

Ευνειδών 5: Άννα, μελαχρινό κοντοπούτανο. 20ε

Ιεροφαντών 9: Καστανή ψηλή με μεγάλο στήθος και πολύ κυτταρίτιδα.

Ιερά οδός 66: Μελαχρινή πολύ όμορφη, ωραίο μαυρισμένο σώμα και πρόσωπο. Νομίζω ότι καπου την έχω ξαναδεί, ίσως στην Φυλής, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Η τσατσά μου έδειξε με περιφάνια τα δωμάτιο του στούντιο.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Προφανως αναφερεσαι στην χθεσινη ημερα (Τριτη 5/7) μιας και οι κοπελες που αναφερες σημερα εργαζονται σε αλλες βαρδιες και σε αλλα ιδρυματα.

;) ;) ;) ;) ;)

Όντως. Στο Σπύρου Πάτση 50 που πήγα δεν ήταν η Αμάντα, αλλά η Βίκη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447
πριν απο λιγο Κατεχάκη 8 ειχε 2 κοπέλες.
Ελενη και Ρανια αν θυμαμαι καλα τα ονοματα
η μια μελαχρινη (Ρανια) με γυαλια γραμματεως (εχει πολυ πέραση το λουκ γραμματεως τωρα τελευταια..) και τεραστιο τατου στην μεση
Ψιλή , με εντυπωσιακο στηθος και χαμογελαστη, φαινεται καλη περιπτωση
και μια κοντοπουτανη ξανθια πλατινε (Ρανια)...
Καμια δεν μου εκανε κλικ
απεναντι στο κατεχακη 5 αγωνιζοτανε η Μαιρη με τα 4αρια βυζια,... :tits:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
πριν απο λιγο Κατεχάκη 8 ειχε 2 κοπέλες.
Ελενη και Ρανια αν θυμαμαι καλα τα ονοματα
η μια μελαχρινη (Ρανια) με γυαλια γραμματεως (εχει πολυ πέραση το λουκ γραμματεως τωρα τελευταια..) και τεραστιο τατου στην μεση
Ψιλή , με εντυπωσιακο στηθος και χαμογελαστη, φαινεται καλη περιπτωση
και μια κοντοπουτανη ξανθια πλατινε (Ρανια)...
Καμια δεν μου εκανε κλικ
απεναντι στο κατεχακη 5 αγωνιζοτανε η Μαιρη με τα 4αρια βυζια,... :tits:

Και τις 2 Ράνια της βάπτισες...  :2funny: :2funny:
 

pesesta4

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
45
Like
3
Πόντοι
10
Ιερά οδός 66: Μελαχρινή πολύ όμορφη, ωραίο μαυρισμένο σώμα και πρόσωπο. Νομίζω ότι καπου την έχω ξαναδεί, ίσως στην Φυλής, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Η τσατσά μου έδειξε με περιφάνια τα δωμάτιο του στούντιο.

απο τιμες τι παιζει εκει το κλασσικο 50αρι?
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Αν και με πρόλαβαν... ναι... η Diamond είναι η "παλιά" Κάρμεν από Κασσάνδρας 4 (όπου έκανε το ντεπούτο της) και Αριστοτέλους 6... εκ Τσεχίας ορμώμενη...

Εχει κάπου φωτογραφίες της γιατί στο ladies δεν βγάζει?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 07/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Φλωρα - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη - Λιντα/Μπεατρις - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σαρα/Σαμπρινα - Σαρα/www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Μιχαελα - Λολιτα/Καρλα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Αλεξια (ρωσιδα)
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Λορενα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Τανια
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - Κλαουντια - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα/Ζωη/Αλινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Αντριανα/Σοφια/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημέρα!

Σημερινό πρόγραμμα
Σπύρου Πάτση 40
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) Μπιάνκα
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) Βίκυ + www.studio40-gr.com/jessica]Jessica[/url]
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) www.studio40-gr.com/amanda]Αμάντα[/url]

Σπύρου Πάτση 50
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) www.studio40-gr.com/jessica]Jessica[/url]
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) Μπιάνκα + Αλίς
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) Κλεοπάτρα + Ρουσλάνα

Πειραιώς 121
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) www.peiraios121.com/sandra]Σάντρα[/url]
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) Τζένη + www.peiraios121.com/xristina]Χριστίνα[/url]
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) www.studio40-gr.com/aliki]Αλίκη[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom