Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.923
Κριτικές
14
Like
3.705
Πόντοι
2.777
την έκανα πάντως πολύ κέφι σήμερα και μετά την επίσκεψή μου δηλώνω ότι τα παραπάνω κιλάκια που έχει αναρτήσει προσφέρουν αντοχή.
αύριο θα είναι βράδυ, μεθαύριο απόγευμα, πρωινά καθόλου.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Επίσκεψη και κατάθεση χθες το βράδυ στην Αντριάνα απο Κροκεων 6. Καινούργια κοπέλα στο μαγαζί. Ξανθιά με καλό σώμα ,τρομερές βυζάρες - κωλάρα και υπέροχα τσιμπουκόχειλα. Μιλάμε για τρελό πορνίδιο που είναι σαν να βγήκε μόλις από αμερικάνικη τσόντα. Στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή η εμπειρία μου μαζί της. Δήλωσε Σέρβα. Σε ερώτηση μου για το αν δούλευε κάπου αλλού πριν μου είπε πως ήταν αρκετό καιρό στα Κασσάνδρας. Δεν την είχα δει ποτέ εκεί αλλά από τις φώτο στα banner υποπτεύομαι πως ίσως είναι η Κάτια η Σέρβα την οποία δεν είχα πετύχει ποτέ στις τσάρκες για να ξέρω πως είναι.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επίσκεψη και κατάθεση χθες το βράδυ στην Αντριάνα απο Κροκεων 6. Καινούργια κοπέλα στο μαγαζί. Ξανθιά με καλό σώμα ,τρομερές βυζάρες - κωλάρα και υπέροχα τσιμπουκόχειλα. Μιλάμε για τρελό πορνίδιο που είναι σαν να βγήκε μόλις από αμερικάνικη τσόντα. Στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή η εμπειρία μου μαζί της. Δήλωσε Σέρβα. Σε ερώτηση μου για το αν δούλευε κάπου αλλού πριν μου είπε πως ήταν αρκετό καιρό στα Κασσάνδρας. Δεν την είχα δει ποτέ εκεί αλλά από τις φώτο στα banner υποπτεύομαι πως ίσως είναι η Κάτια η Σέρβα την οποία δεν είχα πετύχει ποτέ στις τσάρκες για να ξέρω πως είναι.
Εγω παλι πιστευω οτι ειναι η μαρια η σερβα!  ;)
99.9%
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Κλαουντια - Τανια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Λορενα/Σαμπρινα - Σαρα/www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Μιχαελα/Σαρα - Αλεξια (ρωσιδα)/Καρλα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Φλωρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Σουεντη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Μπεατρις[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αλινα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα/Σοφια/Ζωη[/url] - www.thiseos40.com/zoi]Ζωη/Αντριανα[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Σημερινό πρόγραμμα

Σπύρου Πάτση 40
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) www.studio40-gr.com/xenia]Ξένια[/url]
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) www.studio40-gr.com/linda]Λίντα[/url]
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) Αμάντα

Σπύρου Πάτση 50
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) Τζένη
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) www.peiraios121.com/mariza]Μαρίζα[/url]
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) Τζένη + www.peiraios121.com/xristina]Χριστίνα[/url]

Πειραιώς 121
Πρωινή βάρδια (10:00-17:00) Αλίς
Απογευματινή βάρδια (17:00-23:00) Μπιάνκα + www.peiraios121.com/xristina]Χριστίνα[/url]
Βραδινή βάρδια (23:00-8:00) www.peiraios121.com/mariza]Μαρίζα[/url]

:-* :-* :-*

 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Κλαουντια - Τανια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Λορενα/Σαμπρινα - Σαρα/www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Μιχαελα/Σαρα - Αλεξια (ρωσιδα)/Καρλα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Φλωρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Σουεντη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Μπεατρις[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αλινα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα/Σοφια/Ζωη[/url] - www.thiseos40.com/zoi]Ζωη/Αντριανα[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Αλλαγη:

Βριλησου 60(πανω): Ελενα - Βικυ - Ζετα
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
Καλημέρα :smitten::smitten:

Ιεροφαντών 9

10-5 Βανέσα
5-11 Σαμάνθα
11-5 Εύα

Κηφισού 60

10-5 Αντίνα
5-11 Βίκυ
11-5 Μαρία

:smitten::smitten::smitten::smitten:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.485
Κριτικές
90
Like
32.742
Πόντοι
24.700
Κριτική για την Σοφία, από Ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 40.

Επίσκεψη στο εν λόγω studio, χθες αργά το βράδυ. Το πάρκινκ  σχετικά εύκολο (εκείνη την συγκεκριμένη ώρα). Ο χώρος αναμονής ευχάριστος. Η εξυπηρετική κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε τις  Ζωή, Αντριάννα, Σοφία και Έφη, (υπήρχε και η Έλενα, αλλά ήτο κατειλημμένη). Σπρωγμένος τόσο από την εμφάνιση, όσο και από το ύφος, επέλεξα την Σοφία. (Εδώ θα πρέπει να σημειώσω ότι κατά την προσωπική μου εκτίμηση, μερικές από τις αναρτημένες φωτογραφίες της, την αδικούν, όπως επίσης και η περούκα).  Απέδωσα λοιπόν στην επί της υποδοχής κυρία το αντίτιμο που αντιστοιχεί στο πρόγραμμα με μασάζ και πέρασα στα ενδότερα.

Το δωμάτιο αξιοπρεπές (αν και κατά την ταπεινή μου άποψη χρειάζεται κάποιες εικαστικές παρεμβάσεις) και καθαρό.

Κατά την προσφιλή μου τακτική δεν θα περιγράψω, όσο και διανθίσω, την συνεύρεση με "γαργαλιστικές" λεπτομέρειες γιατί το θεωρώ ανούσιο. Το μασάζ της αποδείχθει αρκετά χαλαρωτικό, πλην όμως βραχύ σε διάρκεια. Καλλίτερο του σημείο, το body to body. Τα προκαταρκτικά της ιδιαίτερα επιμελημένα με αρκετές θωπείες, ασπασμούς, λειχίες ώτων,  στήθους  και αρκετή περιποίηση των πέριξ του πέους ευρισκομένων εξαρτημάτων. Αριστοτεχνικό βρήκα δε, το δια στόματος  πέρασμα της προφυλάξεως. Κατόπιν δικής μου εντολής δεν προέβημεν είς μακράς διαρκείας στοματικό, δεδομένου ότι η είς στόματος κατάληξης θα ήτο βεβαία. Έλαβε την θέση της Αμαζόνας (το έχει) και σε ελάχιστα λεπτά το μοιραίο επήλθε με ένταση. Μετά το πέρας των περιπτύξεων, έμεινε για πολύ ώρα επί της κλίνης, θεωρώντας, όπως μου εξομολογήθηκε, υποχρέωσή της να το πράξει,  εφόσον αισθανόταν υπεύθυνη για το “σύντομο” του “έργου”. Κάποια στιγμή, άδραξα την ευκαιρία και της έκανα νύξη  για το σύντομο του μαζάζ. Το σκέφτηκε λίγο και απάντησε ότι θα μεριμνήσει. 

Συμπερασματικά θα τολμούσα να πω ότι η κοπέλα είναι, νεαρή, πολύ καθαρή, δεν βιάζεται και διαθέτει τα απαραίτητα (και απολύτως φυσικά) σωματικά εφόδια για μια επιτυχή συνεύρεση. Οι παρεχόμενες από αυτήν υπηρεσίες (εξαιρουμένου του μασάζ και αυτό λόγω μικρής διάρκειας), κρίνονται λίαν ικανοποιητικές. Άν της φερθείτε με ευγένεια, τυγχάνει δεκτική σε ασπασμούς και θωπείες. (Για δακτυλοσκοπήσεις και μετά γλώττας ασπασμούς δεν δύναμαι να γνωρίζω, διότι μου είναι αδιάφορα και συνεπώς δεν τα αποζητώ).  Σίγουρα θα επανεκτιμηθεί. 
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πιτσιρίκο, αυτή η Ντάϊαμοντ στο Βρ.46 είναι η παλιά Κάρμεν από Αρ.6 και Κ4?
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Κριτική για την Σοφία, από Ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 40.

Επίσκεψη στο εν λόγω studio, χθες αργά το βράδυ. Το πάρκινκ  σχετικά εύκολο (εκείνη την συγκεκριμένη ώρα). Ο χώρος αναμονής ευχάριστος. Η εξυπηρετική κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε τις  Ζωή, Αντριάννα, Σοφία και Έφη, (υπήρχε και η Έλενα, αλλά ήτο κατειλημμένη). Σπρωγμένος τόσο από την εμφάνιση, όσο και από το ύφος, επέλεξα την Σοφία. (Εδώ θα πρέπει να σημειώσω ότι κατά την προσωπική μου εκτίμηση, μερικές από τις αναρτημένες φωτογραφίες της, την αδικούν, όπως επίσης και η περούκα).   Απέδωσα λοιπόν στην επί της υποδοχής κυρία το αντίτιμο που αντιστοιχεί στο πρόγραμμα με μασάζ και πέρασα στα ενδότερα.

Το δωμάτιο αξιοπρεπές (αν και κατά την ταπεινή μου άποψη χρειάζεται κάποιες εικαστικές παρεμβάσεις) και καθαρό.

Κατά την προσφιλή μου τακτική δεν θα περιγράψω, όσο και διανθίσω, την συνεύρεση με "γαργαλιστικές" λεπτομέρειες γιατί το θεωρώ ανούσιο. Το μασάζ της αποδείχθει αρκετά χαλαρωτικό, πλην όμως βραχύ σε διάρκεια. Καλλίτερο του σημείο, το body to body. Τα προκαταρκτικά της ιδιαίτερα επιμελημένα με αρκετές θωπείες, ασπασμούς, λειχίες ώτων,  στήθους  και αρκετή περιποίηση των πέριξ του πέους ευρισκομένων εξαρτημάτων. Αριστοτεχνικό βρήκα δε, το δια στόματος  πέρασμα της προφυλάξεως. Κατόπιν δικής μου εντολής δεν προέβημεν είς μακράς διαρκείας στοματικό, δεδομένου ότι η είς στόματος κατάληξης θα ήτο βεβαία. Έλαβε την θέση της Αμαζόνας (το έχει) και σε ελάχιστα λεπτά το μοιραίο επήλθε με ένταση. Μετά το πέρας των περιπτύξεων, έμεινε για πολύ ώρα επί της κλίνης, θεωρώντας, όπως μου εξομολογήθηκε, υποχρέωσή της να το πράξει,  εφόσον αισθανόταν υπεύθυνη για το “σύντομο” του “έργου”. Κάποια στιγμή, άδραξα την ευκαιρία και της έκανα νύξη  για το σύντομο του μαζάζ. Το σκέφτηκε λίγο και απάντησε ότι θα μεριμνήσει. 

Συμπερασματικά θα τολμούσα να πω ότι η κοπέλα είναι, νεαρή, πολύ καθαρή, δεν βιάζεται και διαθέτει τα απαραίτητα (και απολύτως φυσικά) σωματικά εφόδια για μια επιτυχή συνεύρεση. Οι παρεχόμενες από αυτήν υπηρεσίες (εξαιρουμένου του μασάζ και αυτό λόγω μικρής διάρκειας), κρίνονται λίαν ικανοποιητικές. Άν της φερθείτε με ευγένεια, τυγχάνει δεκτική σε ασπασμούς και θωπείες. (Για δακτυλοσκοπήσεις και μετά γλώττας ασπασμούς δεν δύναμαι να γνωρίζω, διότι μου είναι αδιάφορα και συνεπώς δεν τα αποζητώ).  Σίγουρα θα επανεκτιμηθεί. 

5 κοπέλες στην βάρδια?  :o
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πιτσιρίκο, αυτή η Ντάϊαμοντ στο Βρ.46 είναι η παλιά Κάρμεν από Αρ.6 και Κ4?
Αυτη ειναι αγαπητε.
Και Κροκεων 6 για λιγο διαστημα να προσθεσω.
Την εχω τιμησει δυακις.
Η πρωτη super, η δευτερη απλα καλή.
Υπαρχει στο προγραμμα πλανο και για τριτη φορα.
Ελληνικα δεν ξερει καθολου σχεδον, μιλάει Αγγλικα και Ιταλικα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αυτη ειναι αγαπητε.
Και Κροκεων 6 για λιγο διαστημα να προσθεσω.
Την εχω τιμησει δυακις.
Η πρωτη super, η δευτερη απλα καλή.
Υπαρχει στο προγραμμα πλανο και για τριτη φορα.
Ελληνικα δεν ξερει καθολου σχεδον, μιλάει Αγγλικα και Ιταλικα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Tην ξέρω πολύ καλά Ινδιάνε...
4 φορές και κάθε φορά και χειρότερα!!!!
Η 1η φορά με την 4η ήταν η νύχτα με την μέρα!!!
Αλλά τώρα έλεγα που άλλαξε μαγαζί μπας και σταμάτησε τις ξεπέτες γιατί πραγματικά η γκόμενα σαν εμφάνιση είναι 100% θηλυκή και άκρως αισθησιακή!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Tην ξέρω πολύ καλά Ινδιάνε...
4 φορές και κάθε φορά και χειρότερα!!!!
Η 1η φορά με την 4η ήταν η νύχτα με την μέρα!!!
Αλλά τώρα έλεγα που άλλαξε μαγαζί μπας και σταμάτησε τις ξεπέτες γιατί πραγματικά η γκόμενα σαν εμφάνιση είναι 100% θηλυκή και άκρως αισθησιακή!!!!!
:thumbsup:

Αυτη την εντυπωση εχω και εγω.
Πτωτικη ταση.

Για τους ειδιους λογους σκεπτομαι να επιχειρισω μια ακομα φορα.

Κριμα γιατι απο εμφανιση πραγματικα ειναι απο τις λιγες που αξιζουν το "10" στην εμφανιση.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom