Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλημερα αγαπητο Studio Paradise
Η Βαλεντινα και η Ζλατα ειναι γνωστες,δυνατες παρουσιες και δεν χρειαζονται συστασεις...

Η Μαργαριτα ειναι μια ξανθια, σγουρομαλλα με ωραιο στηθος γυρω στα 30?
Εργαζεται και Ιππονακτος 14?

ή ειναι η Ρωσσιδα Μαργαριτα, με πλουσιο επισης φυσικο στηθος, καστανη με κοντα μαλλιά , που εργαζεται και Σολωμου 32 ?
Υποθετω μαλλον η πρωτη...ηταν παλια και στο Ερως!!!!!!!
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα αγαπητο Studio Paradise
Η Βαλεντινα και η Ζλατα ειναι γνωστες,δυνατες παρουσιες και δεν χρειαζονται συστασεις...

Η Μαργαριτα ειναι μια ξανθια, σγουρομαλλα με ωραιο στηθος γυρω στα 30?
Εργαζεται και Ιππονακτος 14?

ή ειναι η Ρωσσιδα Μαργαριτα, με πλουσιο επισης φυσικο στηθος, καστανη με κοντα μαλλιά , που εργαζεται και Σολωμου 32 ?
δεν ξέρω που αλλου εργάζεται τώρα, αλλα παλιά ήταν στο Έρως ;) μάλλον η πρώτη είναι :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν ξέρω που αλλου εργάζεται τώρα, αλλα παλιά ήταν στο Έρως ;) μάλλον η πρώτη είναι :-*
Το επαληθευω ειμαι πελατης της..προηγουμενως μιλαγα στο τηλεφωνο μαζι της....ειναι σταθερη αξια κοπελα στις υπηρεσιες της και στην εμφανιση καλη, με πλουσια ελεη...τις ειπα οτι σημερα εχω προγραμματισει κατι αλλο, εκτος στουντιο..αλλα τις επομενες μερες θα την τιμησω σιγουρα...στο Ερως την ειχα τιμησει ενα βραδυ δυο συνεχομενες φορες!!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
δεν ξέρω που αλλου εργάζεται τώρα, αλλα παλιά ήταν στο Έρως ;) μάλλον η πρώτη είναι :-*
Καταλαβα, την εχω δει.
Οντως αξιολογη παρουσια.

Tαιριαζει απολυτα στο Paradise

Ευχαριστω τοσο το  Studio Paradise οσο και τον Παιχτουρα για τις διευκρινησεις.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καταλαβα, την εχω δει.
Οντως αξιολογη παρουσια.

Tαιριαζει απολυτα στο Paradise

Ευχαριστω τοσο το  Studio Paradise οσο και τον Παιχτουρα για τις διευκρινησεις.
  Το ελαχιστο που μπορουσα να κανω για σενα...που μας ενημερωνεις με τις τσαρκες σου...χαρη, δικης σου παλιας ενημερωσης, ειχα την ευκαιρια και επισκεφτηκα την Νικη την Ουγγαρεζα...!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Διαβαστε την κριτικη.."Μαρινα υπερτιμημενο Επιπλο" του συναγωνιστη Depth meter....και την κριτικη του συναγωνιστη chepeto......"Τι Κατρινα τι Μαρινα" και οι δυο κριτικες, αναφερονται στην ΜΑΡΙΝΑ, του στουντιο Φ104.Οι επισκεψεις των δυο συναγωνιστων απεχουν χρονολογικα μια μερα...οι κριτικες τους ομως, ακρως αντιθετες...τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!......Υ.Γ..Απο τρεις επισκεψεις που εχω κανει στο παρελθον στην Μαρινα, εχω οδηγηθει στο συμπερασμα οτι ειναι απο τα καλυτερα χαρτια, που υπαρχουν την στιγμη αυτη, στα Αθηναικα στουντιο!!!!!.... Παραθετω τις κριτικες των δυο συναγωνιστων..ειτε αλλαξε η συμπεριφορα της κοπελλας(οποτε να το λαβω υποψη μου και να μην την ξαναεπισκεφτω στο μελλον)..ειτε ο αλλος γραφει... ανακριβειες, με αποτελεσμα να μας παραπληροφορει!!!!!!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα,θέλω να μου προτείνει κάποιος έμπειρος.....πιπίνι το πολύ μέχρι 23 χρ. σε στούντιο για κατάθεση.ευχαριστώ...
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν εχω την διαθεση να παραπληροφορησω κανενα γιατι δεν εξυπηρετω και κανεναν. Γραφω απλως την γνωμη μου με βαση οσα συνεβησαν μεταξυ εμενα και αυτης. Δεν αποκλειω το γεγονος σε αλλους πελατες να αποδιδει καλυτερα αν και μια τοσο μεγαλη αποκλιση θα με εξεπλητε. Αλλοστε οποιος δει τις συνολικες κριτικες θα δει και αλλον συναγωνιστη με την ιδια γνωμη με αυτα που γραφω.Στην τελικη, ο καθενας μπορει να κανει ελευθερα την επιλογη του.


Διαβαστε την κριτικη.."Μαρινα υπερτιμημενο Επιπλο" του συναγωνιστη Depth meter....και την κριτικη του συναγωνιστη chepeto......"Τι Κατρινα τι Μαρινα" και οι δυο κριτικες, αναφερονται στην ΜΑΡΙΝΑ, του στουντιο Φ104.Οι επισκεψεις των δυο συναγωνιστων απεχουν χρονολογικα μια μερα...οι κριτικες τους ομως, ακρως αντιθετες...τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!......Υ.Γ..Απο τρεις επισκεψεις που εχω κανει στο παρελθον στην Μαρινα, εχω οδηγηθει στο συμπερασμα οτι ειναι απο τα καλυτερα χαρτια, που υπαρχουν την στιγμη αυτη, στα Αθηναικα στουντιο!!!!!.... Παραθετω τις κριτικες των δυο συναγωνιστων..ειτε αλλαξε η συμπεριφορα της κοπελλας(οποτε να το λαβω υποψη μου και να μην την ξαναεπισκεφτω στο μελλον)..ειτε ο αλλος γραφει... ανακριβειες, με αποτελεσμα να μας παραπληροφορει!!!!!!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Απο τις 5 μεχρι και τις 11 στο στουντιο μας θα βρισκεται η Τζενη ! :)  :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγω δεν εχω την διαθεση να παραπληποφορησω κανενα γιατι δεν εξυπηρετω και κανεναν. λεω απλως την γνωμη μου με βαση οσα συνεβησαν μεταξυ εμενα και αυτης. Δεν αποκλειω το γεγονος σε αλλους πελατεσ να αποδιδει καλυτερα αν και μια τοσο μεγαλη αποκλιση θα με εξεπλητε. Αλλοστε οποιος δει τις συνολικες κριτικες θα δει και αλλον συναγωνιστη με την ιδια γνωμη με αυτα που γραφω.Στην τελικη, ο καθενας μπορει να κανει ελευθερα την επιλογη του.
Ουτε εγω συναγωνιστη, εξυπηρετω κανεναν....την παραπληροφορηση λεω στο κειμενο που εγραψα, την δινει ο δευτερος συναγωνιστης, εφοσον η δικη σου εμπειρια, ειναι οπως την περιγραφεις στην κριτικη σου!!!!!!!.....Ειναι ομως ετσι???....... γιατι εισαι καταδικαστικος απολυτα στην κριτικη σου!!!!!!...Τοσο πολυ αλλαξε η Μαρινα, σε τρεις μηνες που εχω να την επισκεφτω????
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Στην δικη μου περιπτωση ηταν απαραδεκτη. Για προηγουμενες φορες δεν μπορω να εκφέρω γνώμη επειδη ηταν και η πρωτη φορα που πηγα μαζι της βασιζωμενος στις καλες κριτικες που διαβαζα...

Ουτε εγω συναγωνιστη, εξυπηρετω κανεναν....την παραπληροφορηση λεω στο κειμενο που εγραψα, την δινει ο δευτερος συναγωνιστης, εφοσον η δικη σου εμπειρια, ειναι οπως την περιγραφεις στην κριτικη σου!!!!!!!.....Ειναι ομως ετσι???....... γιατι εισαι καταδικαστικος απολυτα στην κριτικη σου!!!!!!...Τοσο πολυ αλλαξε η Μαρινα, σε τρεις μηνες που εχω να την επισκεφτω????
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στην δικη μου περιπτωση ηταν απαραδεκτη. Για προηγουμενες φορες δεν μπορω να εκφέρω γνώμη επειδη ηταν και η πρωτη φορα που πηγα μαζι της βασιζωμενος στις καλες κριτικες που διαβαζα...
Καλο σου απογευμα...χαρηκα που τα ειπαμε....παντα στον καθε ανθρωπο και σε μας(τους πελατες) και στις εργαζομενες υπαρχει το στοιχειο της υποκειμενικοτητας!!!!!!!....απλα την διαβασα την κριτικη σου και μου προκαλεσε εντυπωση...γιατι στην ουσια αδειαζεις την συγκεκριμενη εργαζομενη...οταν μαλιστα εχουμε παει σχεδον ολοι μας στην κοπελλα αυτη.... και μαλιστα ο αλλος συναγωνιστης την ιδια μερα(απο τις συνεχομενες κριτικες σας, το βγαζω αυτο το συμπερασμα)...οποτε ισως..λεω ισως....... επρεπε πριν γραψεις κατι, να αποτανθεις στην ιδιοκτητρια του μαγαζιου.. την Αντζελα, που ειναι και μελος στο site, να τις εκανες το παραπονο σου..απο το να εγραφες κριτικη καταδικαστικη!!!!!...τουλαχιστον εγω ετσι θα εκανα....για να μην εδινα την εντυπωση οτι εγραψα μια κριτικη... καθοτι δεν περασα καλα, για να παρω μια μικρη εκδικηση...Μετα τιμης, ενας αγνος αναζητητης.... αγριας ηδονης στον προσωρινο αυτο κοσμο επονομαζομενος Παιχτουρας στην ηδονη που του προσφερουν τα διαφορα Πουτανιδια και εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π.
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μα νομιζω οτι ο λογος που γραφονται κριτικες ειναι για να ενημερωνονται τα αλλα μελη του σάιτ και να ενεργουν αναλογα. Δεν πιστευω οτι η αποστολη παραπονων αποκλειστικα στην ιδιοκτηκτρια θα αλλαζε το γεγονος που ηδη συνεβη αλλοστε η υοθετηση αυτης της λογικης θα οδηγουσε σε πρωτερη συνενοηση με ολους τους ιδιοκτητες στουντιο πριν την αναγραφη των κριτικων κατι που προφανως ειναι ανεφικτο. Εξαλου ο οποιος ιδιοκτητης/διαχειριστης στουντιο επιθυμει να βελτιωσει τις επιδοσεις των κοριτσιων του μπορει να διαβαζει τις κριτικες ΚΑΙ απο εδω.Αντιλαμβανομαι οτι ειμαι γνωμη της μειοψηφιας και σεβομαι την γνωμη της πλειοψηφιας αλλα θελω να εξασκω το δικαιωμα να γραφω ελευθερα την γνωμη μου εστω και αν αυτο υποκειμενικα μπορει να φανει σε ορισμενους ως πραξη εκδικησης.
Σου ευχομαι καλη συνεχεια.
Καλο σου απογευμα...χαρηκα που τα ειπαμε....παντα στον καθε ανθρωπο και σε μας(τους πελατες) και στις εργαζομενες υπαρχει το στοιχειο της υποκειμενικοτητας!!!!!!!....απλα την διαβασα την κριτικη σου και μου προκαλεσε εντυπωση...γιατι στην ουσια αδειαζεις την συγκεκριμενη εργαζομενη...οταν μαλιστα εχουμε παει σχεδον ολοι μας στην κοπελλα αυτη.... και μαλιστα ο αλλος συναγωνιστης την ιδια μερα(απο τις συνεχομενες κριτικες σας, το βγαζω αυτο το συμπερασμα)...οποτε ισως..λεω ισως....... επρεπε πριν γραψεις κατι, να αποτανθεις στην ιδιοκτητρια του μαγαζιου.. την Αντζελα, που ειναι και μελος στο site, να τις εκανες το παραπονο σου..απο το να εγραφες κριτικη καταδικαστικη!!!!!...τουλαχιστον εγω ετσι θα εκανα....για να μην εδινα την εντυπωση οτι εγραψα μια κριτικη... καθοτι δεν περασα καλα, για να παρω μια μικρη εκδικηση...Μετα τιμης, ενας αγνος αναζητητης.... αγριας ηδονης στον προσωρινο αυτο κοσμο επονομαζομενος Παιχτουρας στην ηδονη που του προσφερουν τα διαφορα Πουτανιδια και εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μα νομιζω οτι ο λογος που γραφονται κριτικες ειναι για να ενημερωνονται τα αλλα μελη του σάιτ και να ενεργουν αναλογα. Δεν πιστευω οτι η αποστολη παραπονων αποκλειστικα στην ιδιοκτηκτρια θα αλλαζε το γεγονος που ηδη συνεβη αλλοστε η υοθετηση αυτης της λογικης θα οδηγουσε σε πρωτερη συνενοηση με ολους τους ιδιοκτητες στουντιο πριν την αναγραφη των κριτικων κατι που προφανως ειναι ανεφικτο. Εξαλου ο οποιος ιδιοκτητης/διαχειριστης στουντιο επιθυμει να βελτιωσει τις επιδοσεις των κοριτσιων του μπορει να διαβαζει τις κριτικες ΚΑΙ απο εδω.Αντιλαμβανομαι οτι ειμαι γνωμη της μειοψηφιας και σεβομαι την γνωμη της πλειοψηφιας αλλα θελω να εξασκω το δικαιωμα να γραφω ελευθερα την γνωμη μου εστω και αν αυτο υποκειμενικα μπορει να φανει σε ορισμενους ως πραξη εκδικησης.
Σου ευχομαι καλη συνεχεια.
Σεβαστη η αποψη σου... τις κριτικες, τις γραφουμε για να διαβαζονται..συμφωνω απολυτα......καλο ομως ειναι να ειναι πιο κατατοπιστικες.... ωστε εμεις τα υπολοιπα μελη, να σχηματιζουμε μια εικονα...Π.χ δεν αναφερεις ποση ωρα :think: καθησες στο δωματιο με την εργαζομενη..... για να καταλαβει και καποιος που σε διαβαζει...αν ειναι προβλημα ξεπετας...ειτε κατι αλλο???
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
φίλε Παιχτουρα, μπορεί παντα ο συνάδελφος Depth meter, να είχε βρεί την Μαρίνα σε άσχημη μέρα και ώρα ή απλά να μήν του άρεσε. Δεν υπάρχει πάντα η απαραίτητη χημεία, και ο καθένας εκλαμβάνει την συμμετοχή της κοπέλας διαφορετικά, για κάποιούς σημαίνει οτι η κοπέλα γουστάρει και κάποιοι άλλοι το βρίσκουν ψευτικο. Δεν θέλω να αμφισβητήσω τον Depth meter, αλλα και εγώ περασα τέλεια με την Μαρίνα και δεν είναι άδικα απο τα δυνατα χαρτια του Φ104. Πιστευω οτι αν δεν αξιζε θα είχε παρει πόδι εδώ και καιρό.
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Περιπου 10-15 λεπτα.

Σεβαστη η αποψη σου... τις κριτικες, τις γραφουμε για να διαβαζονται..συμφωνω απολυτα......καλο ομως ειναι να ειναι πιο κατατοπιστικες.... ωστε εμεις τα υπολοιπα μελη, να σχηματιζουμε μια εικονα...Π.χ δεν αναφερεις ποση ωρα :think: καθησες στο δωματιο με την εργαζομενη..... για να καταλαβει και καποιος που σε διαβαζει...αν ειναι προβλημα ξεπετας...ειτε κατι αλλο???
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φίλε Παιχτουρα, μπορεί παντα ο συνάδελφος Depth meter, να είχε βρεί την Μαρίνα σε άσχημη μέρα και ώρα ή απλά να μήν του άρεσε. Δεν υπάρχει πάντα η απαραίτητη χημεία, και ο καθένας εκλαμβάνει την συμμετοχή της κοπέλας διαφορετικά, για κάποιούς σημαίνει οτι η κοπέλα γουστάρει και κάποιοι άλλοι το βρίσκουν ψευτικο. Δεν θέλω να αμφισβητήσω τον Depth meter, αλλα και εγώ περασα τέλεια με την Μαρίνα και δεν είναι άδικα απο τα δυνατα χαρτια του Φ104. Πιστευω οτι αν δεν αξιζε θα είχε παρει πόδι εδώ και καιρό.
Συμφωνω απολυτα, ουτε εγω τον αμφισβητω τον ανθρωπο....απλα πρεπει ολοι μας..μα ολοι μας...που γραφουμε κριτικες,  να ειμαστε πιο αναλυτικοι και κατατοπιστικοι στις κριτικες μας...αυτο τονιζω,... τιποτα παραπανω...τιποτα παρακατω...κατα τα υπολοιπα σεβαστη η αποψη του καθενος!!!!!!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ρε παιδια. καλα αυτα που λετε αλλα γιατι εδω;
υπαρχει αναλογο topic για σχολιασμο κριτικων...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Περιπου 10-15 λεπτα.
Δεκτο, συναγωνιστη...ο χρονος στο απλο ειναι περιπου στο 15-20λεπτο...ισως την πετυχες σε ασχημη φαση...ειτε σε θεμα χημειας να μην κολλαγε...σε καθε περιπτωση  καλα εκανες και εγραψες κριτικη!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom