Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
255
Πόντοι
280
Το έχω στοχοποιήσει … Βίκυ από Κ128 … γενικά λάτρης της καμπύλης αλλά που και που θέλω να το χώσω και σε κανένα skinny σαν και αυτό έτσι για την αποτοξίνωση…. Αξίζει το κόπο ? Το έχει δοκιμάσει κανεις σας ???
 

Συνημμένα

  • IMG_1031.png
    IMG_1031.png
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 17

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.452
Like
4.368
Πόντοι
456
Το έχω στοχοποιήσει … Βίκυ από Κ128 … γενικά λάτρης της καμπύλης αλλά που και που θέλω να το χώσω και σε κανένα skinny σαν και αυτό έτσι για την αποτοξίνωση…. Αξίζει το κόπο ? Το έχει δοκιμάσει κανεις σας ???
wwooww, φαινεται τελειο
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.735
Κριτικές
18
Like
15.353
Πόντοι
4.546
Κοιτούσα δίπλα τα στούντιο. Κηφισσου 30-60, που δεν πήγα ποτέ, νομίζω ότι έλεγε δώρο μια υπηρεσία για το απλό. Τώρα το δώρο ειναι συγκεκριμένα μασάζ ή ποδολαγνεια, άλλαξε;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.418
Πόντοι
731
Μία Λατίνα από Φυλής 71Α μου είπε ότι ξεκίνησε σε στούντιο. Από Κολομβία είτε βενεζουέλα και συστηνόταν ως Μαριάννα. Μελαχρινή με ίσιο μαλλί. Κωλάρα με κάποια tattoo στα πόδια. Μικρά σε βάθος βυζιά. Έκανε ελέυθερο στοματικό εκεί. Στα τελευταία ειχε αρχίσει να βαριέται. Αλλά μόλις έφτιαχνε, έφυγε για στούντιο αλλά δεν ξέρουν να μου πούνε ποιο. Τι έχει συναντήσει κάποιος είτε απλώς έφυγε για την χώρα της;
Μαριάνα, ναι πολύ καιρό ήταν στην Φυλής, άλλαζε βάρδια στα 2-3 συγγενικά Λατινόσπιτα, με τατού στα καλάμια ημερομηνίες 19xx/19xx , με κάυλωνε πολύ ο τύπος της αλλά είχε ρίξει απόδοση από το 8-9 στο 2-3 , μάλλον κουράστηκε/αηδίασε και λογικά την έκανε λόγω visa.

Τώρα ρε μύστες, έχω άχτι την Εμινέ , την έχει πάρει κανείς πρόσφατα στο 232 να ξέρω αν θα κλαίω το 50άρι?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Κοιτούσα δίπλα τα στούντιο. Κηφισσου 30-60, που δεν πήγα ποτέ, νομίζω ότι έλεγε δώρο μια υπηρεσία για το απλό. Τώρα το δώρο ειναι συγκεκριμένα μασάζ ή ποδολαγνεια, άλλαξε;
νομίζω ότι το τηρούν κάπως στο περίπου. Μόνο επιτόπου μπορείς να το διαπιστώσεις.
 

oreosouttoupoutsi

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ζητώ συγγνώμη που το ξανα δημοσιεύω αυτό στο φόρουμ αλλά βλέπω ότι σε αυτό το τοπικ υπάρχει περισσότερη δραστηριότητα και θέλω να μου πείτε εάν σας έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο και τι γνώμη έχετε για αυτό.

Είχα κλείσει ραντεβού με την Άννα εχτές 27/4/24 στις 20:30. Είναι μια ξανθιά ψηλή απο Βουλγαρία που εχει κωλάρα και βυζάρες. Μπήκα μέσα μου λέει η τσατσά να περιμένω γιατί δεν είχε έρθει. Περνάνε 10 λεπτά και μου λέει να βγώ έξω να κάνω και να πάρω τηλέφωνο πιό μετά για να δώ αν έχει έρθει. Της είπα να την πάρει τηλέφωνο, μου λέει δεν το έχει το τηλ της. Παω κανω μια βολτα, Πέρνω τηλέφωνο στις 9:10, μου λένε δέν θα έρθει καν. Τι να πω.........Μένω Παλλήνη και έκανα όλο αυτόν τον δρόμο για το τίποτα (Και είχα κλείσει και ραντεβού!!!!)... Απαράδεκτη συμπεριφορά και απο την τσατσά που δεν είπε ούτε μια συγγνώμη και δεν με ειδοποίησε πιο πριν οτι δεν θα ερχόταν και απο την Άννα που με έστησε.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
334
Κριτικές
43
Like
1.677
Πόντοι
1.011
νομίζω ότι το τηρούν κάπως στο περίπου. Μόνο επιτόπου μπορείς να το διαπιστώσεις.
Ισχυει εκει παντα πως σου κανουν εξτρα ισπανικο η 69 στο απλο προγραμμα..αλλα μη το πολυδενεις...γενικα αν δε τα σκασεις στα στουντιο..κανα φουλ δηλαδη..μη περιμενεις και πολλα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.735
Κριτικές
18
Like
15.353
Πόντοι
4.546
Ισχυει εκει παντα πως σου κανουν εξτρα ισπανικο η 69 στο απλο προγραμμα..αλλα μη το πολυδενεις...γενικα αν δε τα σκασεις στα στουντιο..κανα φουλ δηλαδη..μη περιμενεις και πολλα...
Δηλαδή, ανάλογα με τα φεγγάρια τους; Ή με τον τακτικό πελάτη; Δεν έχω πάει, αλλά αν δεν είναι σοβαροί ή κάνουν διακρίσεις, τι να πω.
Για αυτό ρώτησα, απλά από περιέργεια, τι ισχύει τελικά. Άλλα έγραφαν στην ιστοσελίδα παλαιότερα, άλλα γράφουν τώρα (έξτρα λέει μόνο μασάζ ή ποδολαγνεία, να τα βράσω και τα δύο)
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
334
Κριτικές
43
Like
1.677
Πόντοι
1.011
Δηλαδή, ανάλογα με τα φεγγάρια τους; Ή με τον τακτικό πελάτη; Δεν έχω πάει, αλλά αν δεν είναι σοβαροί ή κάνουν διακρίσεις, τι να πω.
Για αυτό ρώτησα, απλά από περιέργεια, τι ισχύει τελικά. Άλλα έγραφαν στην ιστοσελίδα παλαιότερα, άλλα γράφουν τώρα (έξτρα λέει μόνο μασάζ ή ποδολαγνεία, να τα βράσω και τα δύο)
E κατι τετοια εννουν..σιγα μη σου κανουν και χαρη...σε τετοια μαγαζθα το δωρο το περιμενουν μονο απ τους πελατες!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.735
Κριτικές
18
Like
15.353
Πόντοι
4.546
E κατι τετοια εννουν..σιγα μη σου κανουν και χαρη...σε τετοια μαγαζθα το δωρο το περιμενουν μονο απ τους πελατες!!
Ε τότε Χ από εμένα, δεν πρόκειται να πάω, το σκεφτόμουνα κιόλας για το δώρο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Δηλαδή, ανάλογα με τα φεγγάρια τους; Ή με τον τακτικό πελάτη; Δεν έχω πάει, αλλά αν δεν είναι σοβαροί ή κάνουν διακρίσεις, τι να πω.
Για αυτό ρώτησα, απλά από περιέργεια, τι ισχύει τελικά. Άλλα έγραφαν στην ιστοσελίδα παλαιότερα, άλλα γράφουν τώρα (έξτρα λέει μόνο μασάζ ή ποδολαγνεία, να τα βράσω και τα δύο)
Κοίτα, είναι και θέμα κοπέλας. Διάβασε π.χ. την παρακάτω μου κριτική μου για την πολυθρύλητη Κιάρα. Είναι αληθινή μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια.

 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
Ζητώ συγγνώμη που το ξανα δημοσιεύω αυτό στο φόρουμ αλλά βλέπω ότι σε αυτό το τοπικ υπάρχει περισσότερη δραστηριότητα και θέλω να μου πείτε εάν σας έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο και τι γνώμη έχετε για αυτό.

Είχα κλείσει ραντεβού με την Άννα εχτές 27/4/24 στις 20:30. Είναι μια ξανθιά ψηλή απο Βουλγαρία που εχει κωλάρα και βυζάρες. Μπήκα μέσα μου λέει η τσατσά να περιμένω γιατί δεν είχε έρθει. Περνάνε 10 λεπτά και μου λέει να βγώ έξω να κάνω και να πάρω τηλέφωνο πιό μετά για να δώ αν έχει έρθει. Της είπα να την πάρει τηλέφωνο, μου λέει δεν το έχει το τηλ της. Παω κανω μια βολτα, Πέρνω τηλέφωνο στις 9:10, μου λένε δέν θα έρθει καν. Τι να πω.........Μένω Παλλήνη και έκανα όλο αυτόν τον δρόμο για το τίποτα (Και είχα κλείσει και ραντεβού!!!!)... Απαράδεκτη συμπεριφορά και απο την τσατσά που δεν είπε ούτε μια συγγνώμη και δεν με ειδοποίησε πιο πριν οτι δεν θα ερχόταν και απο την Άννα που με έστησε.
αυτά συμβαίνουν δυστυχώς. Πάντα να έχεις σχέδιο β και με το που σου πουν "έρχεται η κοπέλα", να χαιρετήσεις και να πας αλλού.
Έτσι την είχα πατήσει μια φορά στο Βρ46. "Έρχεται η κοπέλα" και οι μαλάκες την είχαν βάλει πρωί καπάκι μετά από νυχτερινή βάρδια. Και φυσικά τους είχε γράψει στα αρχίδια της και κοιμόταν. Έκανα τη μαλακία να περιμένω και πήρα το μακρύτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

oreosouttoupoutsi

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτά συμβαίνουν δυστυχώς. Πάντα να έχεις σχέδιο β και με το που σου πουν "έρχεται η κοπέλα", να χαιρετήσεις και να πας αλλού.
Έτσι την είχα πατήσει μια φορά στο Βρ46. "Έρχεται η κοπέλα" και οι μαλάκες την είχαν βάλει πρωί καπάκι μετά από νυχτερινή βάρδια. Και φυσικά τους είχε γράψει στα αρχίδια της και κοιμόταν. Έκανα τη μαλακία να περιμένω και πήρα το μακρύτερο.
Ξέχασα να αναφέρω ότι αυτό συμβαίνει στο Queen Girls studio στο Αιγάλεω. Το θέμα ήταν που έκανα τόσο δρόμο και πήρα τον Πουλόπουλο. Και μέσα δούλευε η Sunny που έχω ακουσει ότι είναι πολύ diva και δεν περνάς καλά και μια άλλη η οποία παίζει να είχε παραγγείλει από το e-food την ώρα που δουλευε και η Τσατσά είπε στον ντελιβερα να ακυρώσει την παραγγελία (ΛΟΛ).
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
560
Πόντοι
21
Για κατεχάκη 8 που γράφω κριτική ? . Πέρασα με Δανάη , πολύ συμπαθητική αν και ψιλοξεπέτα -ίσως - ( μπορεί να βιαζότανε ) καλές υπηρεσίες όμως , τίμια .
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.721
Κριτικές
11
Like
13.664
Πόντοι
3.246
Για κατεχάκη 8 που γράφω κριτική ? . Πέρασα με Δανάη , πολύ συμπαθητική αν και ψιλοξεπέτα -ίσως - ( μπορεί να βιαζότανε ) καλές υπηρεσίες όμως , τίμια .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom