Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.297
Πόντοι
376
Γνωρίζω την Βικτώρια των "Γερμανών" καμιά πενταετία. Έχει δοκιμαστεί ορισμένες φορές. Την έχω πετύχει στα κανονικά της κιλά, στην φάση που αδυνάτισε αισθητά και στα λίγο πιο παχιά. Πλέον έχει μπει σε νέα κατηγοριά, στην πολύ παχιά που έχει ξεφύγει πλέον. Σε κάποιους με ειδικά γούστα θα αρέσει, αλλά πρέπει να έχει πάρει άνετα ένα 10κιλο. Δηλαδή και το πρόσωπό της έχει πριστεί. Τουλάχιστον να είναι φαγητό και όχι κάτι που προέκυψε από θέμα υγείας.

Μου θύμισε την Μόνικα των Πειραιώς, Θησέως κ.λπ. Την ήξερα χρόνια, από το Studio Desire όταν ήταν στο Γκάζι (Ιεροφαντών, πάνω από το συνεργείο). Κάποια στιγμή, πριν καμιά 3ετία την πέτυχα στο Θησέως 365 και μου έφυγε το σαγόνι. Κοιλιές, μπούτια, πολύ φαγητό ρε παιδί μου. Αυτό ήταν. Δεν την ξαναείδα. Την βλέπω τώρα στο πρόγραμμα, δεν κάνω καν τον κόπο μετά από αυτό που είχα δει τότε. Μπορεί να έφτιαξε φυσικά.
Αγαπημένες μου και οι 2 και τώρα και παλιότερα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.297
Πόντοι
376
Σταμάτησα να διαβάζω εκεί. Πάνε με το κομοδίνο καλύτερα ή τραβά μια καλή και κανε το 50ρικο σουβλάκια. Ότι χειρότερο υπάρχει και δεν είναι θέμα «κιλών», αλλά συμπεριφοράς και υπηρεσιών.
Εμένα μου έκανε δωρεάν ισπανικό και πέρασα πολύ καλά πρόσφατα που την πήρα.
Φαίνεται προσπαθούν να κρατήσουν πελάτες. Πολυ παλιά πράγματι με είχε ξεπεταξει στην κυριολεξία με πολύ γκρίνια.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.283
Πόντοι
721
Εμένα μου έκανε δωρεάν ισπανικό και πέρασα πολύ καλά πρόσφατα που την πήρα.
Φαίνεται προσπαθούν να κρατήσουν πελάτες. Πολυ παλιά πράγματι με είχε ξεπεταξει στην κυριολεξία με πολύ γκρίνια.
Το κάνει στους πελάτης της καμιά φορά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
331
Κριτικές
42
Like
1.655
Πόντοι
1.011
Ενημερώνω ότι πήγα Καταλεγια πριν μια βδομάδα (όχι πρώτη φορά γενικα) και έχω να πω ότι ενώ είναι πολύ όμορφη, καθημερινή ούτε 12-13 λεπτά. Φουλ υπηρεσιακά, χωρίς υφακι, αλλα τελείως αγγαρεία και σαν να θέλει να τελειώνει όσο πιο γρήγορα για να πάει στον επομενο. Από μένα δεν θα ξαναπαίξει επανάληψη.
Αμα λεω γω υπερεκτιμημενη...δε το πα ακριβως..σεβομενος τη παρεκαση που γινεται για παρτη της..αλλα οκκ...σιγα
 

Melissa123

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
20
Like
140
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις ποια είναι η διαφορά στις κοπέλες που έχουν ένα σήμα premium ή vip στα στούντιο ποια είναι η διαφορά με τις απλές;
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
322
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
21
Ξέρει κανεις ποια είναι η διαφορά στις κοπέλες που έχουν ένα σήμα premium ή vip στα στούντιο ποια είναι η διαφορά με τις απλές;
Άν δεν την δείς την άλλη με τα μάτια σου , μην πιστεύεις τιποτα , αυτά είναι διαφημιστικές 'φανφάρες' , απ'οσα ακους τιποτα και απ'οσα βλέπεις τα μισά λέει ο σοφος λαος . Στην ουσία δεν σημαίνουν κατι , υποτιθεται οτι αυτες που εχουν τα σηματα που λες ειναι πιο αναγνωρισιμες ή εχουν μια σχετική γι'αυτες επιτυχια στην δουλειά τους και αποφέρουν καλά χρηματα στις επιχειρήσεις που δουλευουν. Δεν σου εγγυαται κανείς οτι θα περασεις καλά με αυτες.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
11
Like
13.638
Πόντοι
3.246
Άν δεν την δείς την άλλη με τα μάτια σου , μην πιστεύεις τιποτα , αυτά είναι διαφημιστικές 'φανφάρες' , απ'οσα ακους τιποτα και απ'οσα βλέπεις τα μισά λέει ο σοφος λαος . Στην ουσία δεν σημαίνουν κατι , υποτιθεται οτι αυτες που εχουν τα σηματα που λες ειναι πιο αναγνωρισιμες ή εχουν μια σχετική γι'αυτες επιτυχια στην δουλειά τους και αποφέρουν καλά χρηματα στις επιχειρήσεις που δουλευουν. Δεν σου εγγυαται κανείς οτι θα περασεις καλά με αυτες.
Εχουν πληρωσει για διαφημιση οπως ειναι η χορηγουμενη στα σοσιαλ
 

faust_p

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2022
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
Για όποιον ενδιαφέρεται ή θέλει να την αποφύγει, έχει επιστρέψει η Darina από Πειραιώς 193, ως Πάολα στο Ηλία Ηλιού
 

bigman75

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναδελφοι μπουρδελολαγνοι έχω μια απορία οποίος γνωρίζει το κατάστημα στην κατεχακη 5 είναι ανοιχτό ακόμη δεν βρίσκω τίποτα? Επίσης το 8 απέναντι γιατί έχει ακόμη τραβελια . Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει παρακαλώ
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Την Άσια από Κηφισού την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Κριτικές
3
Like
566
Πόντοι
300
Έμιλυ Ουκρανίδα από Αριστοτέλους, έχει μπει κανείς;
 

James1985

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
39
Like
233
Πόντοι
20
παιδιά τα φώτα σας σε ποιο πρόσφατο βιντεοκλιπ έπαιξαν δύο στουντιοκοριτσα η Σαρα κ η Τζούλια;
Ξέρουμε τελικά κάτι για αυτή την Σάρα. Θυμάμαι ότι είχε κ Instagram αν το έχει κάποιος κ θέλει ας το μοιραστεί
 

James1985

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
39
Like
233
Πόντοι
20
Καλησπέρα παίχτες. Μια Σάρα Βουλγάρα που είναι κ χορεύτρια σε βιντεοκλίπ και δουλεύει σε στούντιο έχει κανείς το Instagram της?? Να είστε καλά
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, καινούργιος στο forum. Γνωρίζετε καμιά bbw με μεγάλα βυζιά στα studio;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
553
Κριτικές
2
Like
446
Πόντοι
26
Kαλησπερα,μηπως τυγχανει να εχει αποθηκευσει κανεις τις φωτο της Χρυσας απο αθηνωνω 373,Μελαντιας κτλ που μετα εκανε μεταγραφη στα De Paris,Deluxe ktl....της τοτε νεες φωτο της οχι αυτες που ειναι αναρτημενες τωρα....αν τις εχει κανεις θα ημουν υποχρεος αν εκανε ενα κοπο να μου τις στειλει.Ευχαριστω.
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, καινούργιος στο forum. Γνωρίζετε καμιά bbw με μεγάλα βυζιά στα studio;
Βαλέρια από Αριστοτέλους 5, Βίκυ από Κηφισού 30 και 60 δεν είναι bbw αλλά έχει ωραία βυζιά , Βικτώρια και βλαντα από ντεπαρις αρ6 επίσης καλες
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
To εροττικ ππορταλ, πρωην γκρις λέιντις, έκλεισε ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom