Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.676
Πόντοι
2.836
Χμ...Νικιτα απο Ιραν..στο λ.αθηνων 373... στα κηφισου 30-60 τους τελευταιους μηνες καποιες καλες ασιατισσες, περγαμου 1 επισης
σωστά αλλά όχι από Μέση Ανατολή, που λέει ο συνάδελφος. Οι ασιάτισσες του Κ30/60 και Περ.1 είναι από ΝΑ Ασία, για τη Νικίτα όντως λένε ότι είναι από Ιράν (πιο παλιά είχα διαβάσει άλλη εκδοχή ότι είναι ισραηλινο-σουηδέζα).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.676
Πόντοι
2.836
Εννοειται πως αν τα οικονομικα σου αντεχουν εδω εισαι! Δεν εχεις τοτε κανενα λογο να πηγαινεις στα φτηνομαγαζα ακομη κι αν παρεχουν καποια απο αυτα οκ υπηρεσιες, δε το συζηταμε τοτε καν! Κι εγω τσ φτηνα τα εχω κοψει αφ ενος μεν γιατι ειμαι κι εγω σε θεση αφ ετερου δε μπορω στα φτηνα..βρωμια χαλια περιοχες επικινδυνοτητα..δε νιωθεις καλα εκει...ακομη κι αν περασεις με καποια καλη...δε μου κανει πλεον η φαση εκει...
το άλλο κακό με τα φθηνά (του εικοσάρικου, για Μεταξ. δεν συζητάω καν, είναι ότι έτσι κι εμφανιστεί νεαρή εμφανίσιμη κοπέλα και γραφτούν κα'να δυο σχόλια ότι έχει καλό σέρβις, πλακώνει ο κάθε πικραμένος και πρέπει να πάρεις χαρτάκι προτεραιότητας. Άσε που η κοπέλα καίγεται προτού προλάβεις να τη δεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
364
Κριτικές
43
Like
1.779
Πόντοι
1.011
το άλλο κακό με τα φθηνά (του εικοσάρικου, για Μεταξ. δεν συζητάω καν, είναι ότι έτσι κι εμφανιστεί νεαρή εμφανίσιμη κοπέλα και γραφτούν κα'να δυο σχόλια ότι έχει καλό σέρβις, πλακώνει ο κάθε πικραμένος και πρέπει να πάρεις χαρτάκι προτεραιότητας. Άσε που η κοπέλα καίγεται προτού προλάβεις να τη δεις...
Ισχυει...καλα Μεταξι και δωρεαν να μου πουν θα αδιαφορησω και που τ ακουσα...
 

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Επειδη εχω μπερδευτει..ειχα παρει μια Αλεξανδρα εκει..ξανθια με ωραιο κορμι..καλη στο δωματιο αν και λιγο βιαστικη..αυτη μαλλον αλλαξε το ονομα σε Σαντρα...και ως Αλεξανδρα εμφανιζεται στις φωτο-δεν ειδα απο κοντα...μια αλλη?( μαλλον..καστανη) καπως..πιο γεματη??
συναγωνιστη μιλας για το στουντιο kifisou 60 ή deluxe?
 

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Ναι..δυστυχως οι ωραιες και μοντελε σπανιζουν στα μασαζ...υπαρχουν βεβαια..σε καποια..αλλα ειναι συνηθως "κλεισμενες" με ραντεβου...
MassageWorker/5107-Hara εχω τιμησει εδω , και εδω MassageWorker/10164-Dina , με καλο feedback, και καποια στιγμη τη StudioWorker/10974-Adrianna θελω να τιμησω! ελπιζω να μη νειναι φολα... εχει περασει κανεις με adrianna να μας δωσει feedback?
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
MassageWorker/5107-Hara εχω τιμησει εδω , και εδω MassageWorker/10164-Dina , με καλο feedback, και καποια στιγμη τη StudioWorker/10974-Adrianna θελω να τιμησω! ελπιζω να μη νειναι φολα... εχει περασει κανεις με adrianna να μας δωσει feedback?
10974 άπειρη.
Έκλειψη επαγγελματισμού.
Από τις χειρότερές μου εμπειριες εβερ!
 

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
Λαουρα απο Κασσανδρας την έχει πετυχει κανείς κάπου ή σταμάτησε?
 

Logistis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
228
Πόντοι
280
Μάγκες ερώτηση
Μια ξανθιά Αλισα από τριγγετα τι λέει; Έχει δοκιμάσει κανεις γτ οι φωτό με ψήνουν!!!
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Τζοβαννα από φυλής 104, κατεχακη08 έχει δει κανείς από κοντά; Φαίνεται πολύ ωραίο μουνι.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
364
Κριτικές
43
Like
1.779
Πόντοι
1.011
10974 άπειρη.
Έκλειψη επαγγελματισμού.
Από τις χειρότερές μου εμπειριες εβερ!
Για την Αdrianna απο κηφισου?? χαλια??...κορμαρα η κοπελιτσα..θελει λιγο βελτιωση στο να σε προθερμανει απλα..οπως και να χει εγω το ευχαριστηθηκα μαζι της!ειχε καλη συνμετοχη στις στο κυριως μερος... αν μιλαμε για την ιδια...
 

istorias7

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
47
Πόντοι
0
καλημερες!εχει δοκιμασει κανεις ντουο στο ΛΚ30 ή 60 την ιζαμπελ με την κιαρα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
11
Like
13.804
Πόντοι
3.246
Το νημα απο ημερησια ενημερωση, εχει γινει νημα ερωτησεων :2funny:

By the way οποιος ψαχνει την μυτογκα τη λιλιαν που δουλευε στο θησεως , εχει γινει στριπτιτζου πλεον και δουλευει στις μουσες
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Παιδιά θα βάλω κάτι να γελάσουμε, δε ξέρω αν είμαι οφ-τοπικ, νομίζω πως όχι αφού πλέον η εργαζόμενη είναι σε στούντιο: φώτο κοπέλας σε μασάζ (που ευτυχώς έκλεισε πρόσφατα αφού στις απατεωνιές ήταν πρώτοι) και φώτο μια εβδομάδα αργότερα σε στούντιο..


https://*****/en/StudioWorker/11657-Caroline

Δηλαδή ήμαρτον, ακόμα δε θα ξεχάσω τη φόλα με τη Νάντια τη Ασιάτισσα, το άνθος της Ανατολής..
:headbang:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Παιδιά θα βάλω κάτι να γελάσουμε, δε ξέρω αν είμαι οφ-τοπικ, νομίζω πως όχι αφού πλέον η εργαζόμενη είναι σε στούντιο: φώτο κοπέλας σε μασάζ (που ευτυχώς έκλεισε πρόσφατα αφού στις απατεωνιές ήταν πρώτοι) και φώτο μια εβδομάδα αργότερα σε στούντιο..



Δηλαδή ήμαρτον, ακόμα δε θα ξεχάσω τη φόλα με τη Νάντια τη Ασιάτισσα, το άνθος της Ανατολής..
:headbang:
Το στήσιμο στα τέσσερα προμηνύει φόλα
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
39
Πόντοι
0
Λέω να περάσω από ισμηνης Δάφνη που δουλεύει η Sunny αξίζει έχει κανείς εμπειρια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom