Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.413
Πόντοι
41.443
Τύπε, όπως ανέβαινες Πατησίων στα δεξιά, ήταν το ξακουστό στουντέλο της Κεφαλληνίας. Στον αριθμό 75 νομίζω. Αν λέμε το ίδιο, πιθανότατα, να είμαστε "σειρά".
στο 45 ηταν. τωρα εχει γινει κτιριο γραφειων νομιζω.
αξεχαστες εποχες. παντα ειχε 10-12 κοπελλες μεσα.
ειχα επενδυσει πολλες φορες εκει σε μια με το ονομα Βικτωρια.
Ρωσιδαρα πανυψηλο ατι που την εβλεπες και αφηνιαζες απο καβλα.
οχι οτι οι αλλες πηγαιναν πισω εμφανισιακα,αλλα αυτη ξεχωριζε για τα γουστα μου.
γυναικαρα κι οχι ρεταλι σαν τις σημερινες.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.435
Κριτικές
5
Like
5.583
Πόντοι
1.056
στο 45 ηταν. τωρα εχει γινει κτιριο γραφειων νομιζω.
αξεχαστες εποχες. παντα ειχε 10-12 κοπελλες μεσα.
ειχα επενδυσει πολλες φορες εκει σε μια με το ονομα Βικτωρια.
Ρωσιδαρα πανυψηλο ατι που την εβλεπες και αφηνιαζες απο καβλα.
οχι οτι οι αλλες πηγαιναν πισω εμφανισιακα,αλλα αυτη ξεχωριζε για τα γουστα μου.
γυναικαρα κι οχι ρεταλι σαν τις σημερινες.
Τύπε ένα δίπατο νεοκλασικό δεν ήταν;
Υπέροχα κορίτσια, καλές τιμές, άνετοι χώροι...
Αλλά πάνω από όλα το αίμα μας των 20 ετών που έβραζε...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.742
Πόντοι
2.836
Ενάμισι κατοστάρικο;;;
Τύπε, εγώ θυμάμαι τα στούντιο στην εποχή των 50€.
όχι συνάδελφε, η βασική χρέωση παραμένει 50€.
Εννοώ ότι χρειάστηκε να πάω σε δυο κορίτσια κι έκανα πράγματα (π.χ. 69, ελεύθερη πίπα) που σε στούντιο θα μου κόστιζαν 150€ και για τις δυο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.413
Πόντοι
41.443

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Μαλβίνα νο2 aka Μωλβίνα aka Πωλίνα.

Τεχνικές καμουφλάζ.

Μην έχοντας χτες το βραδυ τι να κάνω ,κοινώς κωλοβαρουσα είπα να κάνω άλλη μια απόπειρα στην Πωλίνα μήπως λύσω το μυστήριο του 'κανε καμία βόλτα ,είναι κλεισμένη για μια ωρα'

Αυτή τη φορά τα κατάφερα μέχρι μέσα το δωμάτιο με τεχνικές απόκρυψης -καμουφλαζ όπου και...έφαγα πορτα . Μέσα. Σηκώθηκε κι έφυγε χωρίς όχι να γαμησω αλλά ούτε να αγγίξω.

Παρεισήφρησα στο δωματιο φορώντας νεανικά ρούχα ,καπέλο και με βοήθεια το ημίφως.

Η πλάκα είναι ότι στο σαλόνι με είδε από πολύ κοντά ,μου μίλησε,της άγγιξα και τη μέση.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει χωρίς ρούχα και καπέλο ,την πλούσια γκρι κώμη μου έπαθε σοκ μαλλον.

Πάω να τη χουφτωσω κάνει πέρα,ξαπλωσε μου λέει και αρχίζει να μου λέει ένα σωρό μαλακίες . Μην χουφτωνεις και πολύ. Πόσο χρονών είσαι; Δεν θα μαι λέω. Πόσο είσαι ;Είναι 20 λέει,έχω θέμα.

Σιγα μην είναι 20.

Δηλαδή ήθελε να ακούσει τον αριθμό . Από αυτό που έβλεπε δεν έβγαζε συμπέρασμα;

Μετά συνέχισε κι άλλες μαλακίες. Τι ζώδιο είσαι λέει; Αυτό λεω . Εγωιστές λέει.

Φυσικά ο κούκος μετά απ' όλα αυτά ήταν ψοφιος. Μια φορά την άγγιξα.

Τι να κάνουμε τώρα λέει; Είπα να της πω να παίξουμε ταβλι . Της λέω ότι θες εσύ . Το αφήνω πάνω σου. Σαν να της λέω ξεκουμπησου.

Δεν μπορώ λέει . Δεν ταιριάζουμε. Γιατί θα παντρευτουμε λέω; Δεν σου σηκώνεται μου λέει. και σηκώνεται και φεύγει .

Τί να της πεις στο βούρλο μετά;

Το συμπέρασμα είναι ότι χώνει πόρτες αβερτα σε μεγαλυτερους κυρίως αλλά αυτές τις φορές που πήγα είδα να παίρνουν πόδι και πιτσιρικάδες.

Η βαθύτερη αιτία όμως μου φαίνεται,εκτός του ότι έχει κάψει εγκέφαλο ,είναι ότι παίζει να είχε κάποια σχέση με πολύ μεγαλύτερο και τη σουταρε. Πώς να μην τη σουτάρει το βούρλο.

Έχει εξελιχθεί σε Μαλβίνα νούμερο 2. Το χει το μαγαζί.

Αυτή όχι για στουντιοκόριτσο δεν κάνει πλέον ,αλλά ούτε για να πλένει κανένα πιάτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.920
Κριτικές
18
Like
15.704
Πόντοι
4.546
Μαλβίνα νο2 aka Μωλβίνα aka Πωλίνα.

Τεχνικές καμουφλάζ.

Μην έχοντας χτες το βραδυ τι να κάνω ,κοινώς κωλοβαρουσα είπα να κάνω άλλη μια απόπειρα στην Πωλίνα μήπως λύσω το μυστήριο του 'κανε καμία βόλτα ,είναι κλεισμένη για μια ωρα'

Αυτή τη φορά τα κατάφερα μέχρι μέσα το δωμάτιο με τεχνικές απόκρυψης -καμουφλαζ όπου και...έφαγα πορτα . Μέσα. Σηκώθηκε κι έφυγε χωρίς όχι να γαμησω αλλά ούτε να αγγίξω.

Παρεισήφρησα στο δωματιο φορώντας νεανικά ρούχα ,καπέλο και με βοήθεια το ημίφως.

Η πλάκα είναι ότι στο σαλόνι με είδε από πολύ κοντά ,μου μίλησε,της άγγιξα και τη μέση.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει χωρίς ρούχα και καπέλο ,την πλούσια γκρι κώμη μου έπαθε σοκ μαλλον.

Πάω να τη χουφτωσω κάνει πέρα,ξαπλωσε μου λέει και αρχίζει να μου λέει ένα σωρό μαλακίες . Μην χουφτωνεις και πολύ. Πόσο χρονών είσαι; Δεν θα μαι λέω. Πόσο είσαι ;Είναι 20 λέει,έχω θέμα.

Σιγα μην είναι 20.

Δηλαδή ήθελε να ακούσει τον αριθμό . Από αυτό που έβλεπε δεν έβγαζε συμπέρασμα;

Μετά συνέχισε κι άλλες μαλακίες. Τι ζώδιο είσαι λέει; Αυτό λεω . Εγωιστές λέει.

Φυσικά ο κούκος μετά απ' όλα αυτά ήταν ψοφιος. Μια φορά την άγγιξα.

Τι να κάνουμε τώρα λέει; Είπα να της πω να παίξουμε ταβλι . Της λέω ότι θες εσύ . Το αφήνω πάνω σου. Σαν να της λέω ξεκουμπησου.

Δεν μπορώ λέει . Δεν ταιριάζουμε. Γιατί θα παντρευτουμε λέω; Δεν σου σηκώνεται μου λέει. και σηκώνεται και φεύγει .

Τί να της πεις στο βούρλο μετά;

Το συμπέρασμα είναι ότι χώνει πόρτες αβερτα σε μεγαλυτερους κυρίως αλλά αυτές τις φορές που πήγα είδα να παίρνουν πόδι και πιτσιρικάδες.

Η βαθύτερη αιτία όμως μου φαίνεται,εκτός του ότι έχει κάψει εγκέφαλο ,είναι ότι παίζει να είχε κάποια σχέση με πολύ μεγαλύτερο και τη σουταρε. Πώς να μην τη σουτάρει το βούρλο.

Έχει εξελιχθεί σε Μαλβίνα νούμερο 2. Το χει το μαγαζί.

Αυτή όχι για στουντιοκόριτσο δεν κάνει πλέον ,αλλά ούτε για να πλένει κανένα πιάτο.
Φυσικά μετά σηκώθηκες και έφυγες; Ούτε κουβέντα στην τσατσά για επιστροφή χρημάτων, τόσο αηδιασμένος;
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Εν τέλει γάμησα τη Τζασμιν στο οριεντάλ.

Βαριέμαι να γράφω πάλι. Δεν ξαναπαταω
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Αυτή η Τζασμιν κατά πλεροφοριες δουλευε στο γκλαμουρ ως Αλεξανδρα . Την ξέρει κανείς;
 
Τελευταία τροποποίηση:

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Η καυλιαρα Ζενια από Τριγγετα και Βρυλισσου 46 , ξέρετε που έχει μετακομίσει και με ποιο όνομα ? Για δώστε λίγο φως να παω να την δω , έχω περάσει σούπερ κατά καιρούς με την μικρή ....
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Η καυλιαρα Ζενια από Τριγγετα και Βρυλισσου 46 , ξέρετε που έχει μετακομίσει και με ποιο όνομα ? Για δώστε λίγο φως να παω να την δω , έχω περάσει σούπερ κατά καιρούς με την μικρή ....
To θεόμουνο δουλεύει στην αλυσιδα πειραιως 193,θησεως,318 κλπ με νεο όνομα Rina.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
438
Πόντοι
21
Μαλβίνα νο2 aka Μωλβίνα aka Πωλίνα.

Τεχνικές καμουφλάζ.

Μην έχοντας χτες το βραδυ τι να κάνω ,κοινώς κωλοβαρουσα είπα να κάνω άλλη μια απόπειρα στην Πωλίνα μήπως λύσω το μυστήριο του 'κανε καμία βόλτα ,είναι κλεισμένη για μια ωρα'

Αυτή τη φορά τα κατάφερα μέχρι μέσα το δωμάτιο με τεχνικές απόκρυψης -καμουφλαζ όπου και...έφαγα πορτα . Μέσα. Σηκώθηκε κι έφυγε χωρίς όχι να γαμησω αλλά ούτε να αγγίξω.

Παρεισήφρησα στο δωματιο φορώντας νεανικά ρούχα ,καπέλο και με βοήθεια το ημίφως.

Η πλάκα είναι ότι στο σαλόνι με είδε από πολύ κοντά ,μου μίλησε,της άγγιξα και τη μέση.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει χωρίς ρούχα και καπέλο ,την πλούσια γκρι κώμη μου έπαθε σοκ μαλλον.

Πάω να τη χουφτωσω κάνει πέρα,ξαπλωσε μου λέει και αρχίζει να μου λέει ένα σωρό μαλακίες . Μην χουφτωνεις και πολύ. Πόσο χρονών είσαι; Δεν θα μαι λέω. Πόσο είσαι ;Είναι 20 λέει,έχω θέμα.

Σιγα μην είναι 20.

Δηλαδή ήθελε να ακούσει τον αριθμό . Από αυτό που έβλεπε δεν έβγαζε συμπέρασμα;

Μετά συνέχισε κι άλλες μαλακίες. Τι ζώδιο είσαι λέει; Αυτό λεω . Εγωιστές λέει.

Φυσικά ο κούκος μετά απ' όλα αυτά ήταν ψοφιος. Μια φορά την άγγιξα.

Τι να κάνουμε τώρα λέει; Είπα να της πω να παίξουμε ταβλι . Της λέω ότι θες εσύ . Το αφήνω πάνω σου. Σαν να της λέω ξεκουμπησου.

Δεν μπορώ λέει . Δεν ταιριάζουμε. Γιατί θα παντρευτουμε λέω; Δεν σου σηκώνεται μου λέει. και σηκώνεται και φεύγει .

Τί να της πεις στο βούρλο μετά;

Το συμπέρασμα είναι ότι χώνει πόρτες αβερτα σε μεγαλυτερους κυρίως αλλά αυτές τις φορές που πήγα είδα να παίρνουν πόδι και πιτσιρικάδες.

Η βαθύτερη αιτία όμως μου φαίνεται,εκτός του ότι έχει κάψει εγκέφαλο ,είναι ότι παίζει να είχε κάποια σχέση με πολύ μεγαλύτερο και τη σουταρε. Πώς να μην τη σουτάρει το βούρλο.

Έχει εξελιχθεί σε Μαλβίνα νούμερο 2. Το χει το μαγαζί.

Αυτή όχι για στουντιοκόριτσο δεν κάνει πλέον ,αλλά ούτε για να πλένει κανένα πιάτο.
Δηλαδή ρε φίλε μπήκες σε τέτοιο κόπο για να λύσεις το μυστήριο της βλαμμένης? Και αν κατάλαβα καλά της άφησες τα χρήματα μπουρμουάρ, χωρίς να σου κάνει ούτε πίπα? Με συγχωρείς που στο λέω, αλλά έτσι καλομαθαίνει και μετά θα κάνει τα ίδια και σε άλλους. Κακώς και μπήκες στο τριπάκι για κουβέντα, βάλτην κάτω και σκίστην να πιάσουν τα χρήματα τόπο. Ή μόλις σου είπε δε ταιριάζουμε, ωραία τα χρήματα μου πίσω και αν σου πει ο,τι άλλο φωνάζεις αστυνομία να δούμε αν έχει το κατάστημα άδεια λειτουργίας.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Μετά το καραφόλιασμα της ψωνισμενης και αλλοπρόσαλλης Πωλίνας ,πήγα μιας και με έβγαλε ο δρόμος στη Τζασμιν , στο οριενταλ.

1.65, λεπτή,τρομπαρισμενα χείλη, 3.5 πλαστικά βυζια , καλά στην αφή,όχι σκληρά, καλό δέρμα.Ελληνοφωνη κάργα.

Γλυψαρχίδι ,πιπα και δύο στάσεις. Δυσανασχετουσε στο πισωκολλητο κοπανημα αλλά τελικά το αποδέχτηκε και το κοπανησα δεόντως.

Πριν μπω στο δωμάτιο είπε μαλακια η τσα2 και με μπέρδεψε μου βάλε ψύλλους στ αυτιά.Ποια είναι λεω; Και μου λέει η Ελίζα η τρανς . Εγώ λέω την Τζασμιν ειδα στο πρόγραμμα. Περίμενε λέει, είναι να φύγει η Τζασμίν.

Η Τζασμιν είναι τρανς λεω; Όχι μου λέει η τσα2 είναι και η Ελίζα. Θες να τη δεις; Όχι λέω δεν πάω με τρανς.

Και σκέφτομαι, του πουστη, αφού η Τζασμίν δούλευε άκουσα στο Γκλάμουρ ως Αλεξάνδρα, δεν μπορεί να είναι τρανς.

Δέρμα μαλακό, μικρό μουνι, κοπανημα δεν αντέχει. Γυναικεία όλα αυτά. Νομίζω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Δηλαδή ρε φίλε μπήκες σε τέτοιο κόπο για να λύσεις το μυστήριο της βλαμμένης? Και αν κατάλαβα καλά της άφησες τα χρήματα μπουρμουάρ, χωρίς να σου κάνει ούτε πίπα? Με συγχωρείς που στο λέω, αλλά έτσι καλομαθαίνει και μετά θα κάνει τα ίδια και σε άλλους. Κακώς και μπήκες στο τριπάκι για κουβέντα, βάλτην κάτω και σκίστην να πιάσουν τα χρήματα τόπο. Ή μόλις σου είπε δε ταιριάζουμε, ωραία τα χρήματα μου πίσω και αν σου πει ο,τι άλλο φωνάζεις αστυνομία να δούμε αν έχει το κατάστημα άδεια λειτουργίας.
το 50αρι μου το φέρε η τσα2 πίσω χωρίς να το ζητήσω. τι να το σκίσω,με ξεκαβλωσε αμέσως, ήμουνα και προδιατεθειμενος τι θα επακολουθουσει με την καμμένη. Λες και ήξερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.920
Κριτικές
18
Like
15.704
Πόντοι
4.546
το 50αρι μου το φέρε η τσα2 πίσω χωρίς να το ζητήσω. τι να το σκίσω,με ξεκαβλωσε αμέσως, ήμουνα και προδιαθέτημενος τι θα επακολουθουσει με την καμμένη. Λες και ήξερα.
Τουλάχιστον, η τσατσά έκανε το σωστό, να επιστρέψει τα χρήματα πίσω (όχι σαν κάτι άλλες που κάνουν τον Κινέζο) .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
https://*****/en/StudioWorker/11326-Paula
Καλησπέρα παιδιά!! Έχει περάσει κανείς με αυτό το μουνάκι?αξίζει τον κόπο?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Εσύ πως ξέρεις ποιες έχουν γκομενο; Τις ρωτας;
την ώρα που τις γαμάω λύνονται και μου τα λένε όλα τι νόμιζες?
και στην Πωλίνα όταν πήγα, παρόλο που είμαι κοντά 60, με μένα σκυλογαμήθηκε!
τι όλοι ίδιοι είμαστε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom