Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
14
Like
3.776
Πόντοι
2.777
Εδω σε εσκορταδικα δε παιζουν υπερμουναρες, μη περιμενετε να γινει τιποτα της προκοπης σε στουντιο ακομη και αν γινει η κοπελα δεν θα προλαβαινει να κλεισει μπουτι και θα καει συντομα
εμ, δεν το έχουμε δει το έργο...;
ουρά προσκυνήματος και στο τέλος μένει το ¨σκήνωμά¨ της και τέλος.
Ακρίντα...! Πείνα...!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
Θυμάμαι τις εποχές (10 χρόνια πριν) που τα στούντιο παρείχαν καλές υπηρεσίες.
Θεωρείτε ότι σήμερα τείνουν να εξισωθούν με τη Φυλής;
ναι και όχι.
Επειδή είμαι νέος στο άθλημα (από Αύγουστο του 2021 και μετά), δεν έχω προσωπική εμπειρία από την καλή εποχή των στούντιο.
Αυτό που έχω αποκομίσει είναι ότι
- υπάρχουν συγκεκριμένα κορίτσια του εικοσάρικου που είναι καλύτερα από αρκετά στουντιοκόριτσα
- στα στούντιο είναι (λίγο) καλύτερος ο μέσος όρος ηλικίας, πιο δύσκολα θα συναντήσεις υπέρβαρες ή γκιλφ αλλά οι πιο νεαρές δεν είναι απαραίτητα οι καλύτερες στο σέρβις. Για τους εγκεφαλικούς τύπους σαν κι εμένα, αυτό μπορεί να χαλάσει τη συνεδρία
- το απλό πρόγραμμα του στούντιο ΔΕΝ είναι 2,5 φορές καλύτερο από το σέρβις του εικοσάρικου.
Ένα σημερινό παράδειγμα, αν λέει κάτι: έφυγα άχυστος από κοπέλα του εικοσάρικου την οποία έχω ως στάνταρ. Ρεφάρισα λίγες ώρες αργότερα με άλλο ένα εικοσάρικο και με κοπέλα που είναι κάτω του αποδεκτού εμφανισιακά. Για να κάνω τα ίδια σε στούντιο θα είχα σκάσει ενάμισυ κατοστάρικο.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.700
Κριτικές
5
Like
5.977
Πόντοι
2.306
ναι και όχι.
Επειδή είμαι νέος στο άθλημα (από Αύγουστο του 2021 και μετά), δεν έχω προσωπική εμπειρία από την καλή εποχή των στούντιο.
Αυτό που έχω αποκομίσει είναι ότι
- υπάρχουν συγκεκριμένα κορίτσια του εικοσάρικου που είναι καλύτερα από αρκετά στουντιοκόριτσα
- στα στούντιο είναι (λίγο) καλύτερος ο μέσος όρος ηλικίας, πιο δύσκολα θα συναντήσεις υπέρβαρες ή γκιλφ αλλά οι πιο νεαρές δεν είναι απαραίτητα οι καλύτερες στο σέρβις. Για τους εγκεφαλικούς τύπους σαν κι εμένα, αυτό μπορεί να χαλάσει τη συνεδρία
- το απλό πρόγραμμα του στούντιο ΔΕΝ είναι 2,5 φορές καλύτερο από το σέρβις του εικοσάρικου.
Ένα σημερινό παράδειγμα, αν λέει κάτι: έφυγα άχυστος από κοπέλα του εικοσάρικου την οποία έχω ως στάνταρ. Ρεφάρισα λίγες ώρες αργότερα με άλλο ένα εικοσάρικο και με κοπέλα που είναι κάτω του αποδεκτού εμφανισιακά. Για να κάνω τα ίδια σε στούντιο θα είχα σκάσει ενάμισυ κατοστάρικο.
Ενάμισι κατοστάρικο;;;
Τύπε, εγώ θυμάμαι τα στούντιο στην εποχή των 50€.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.700
Κριτικές
5
Like
5.977
Πόντοι
2.306
Πόσο γέρος είμαι ρε μαλάκες...
Γαμούσα με 10.000 δραχμές σε Κεφαλληνίας, Λιοσίων, Πατησίων, Μάρνη, Βριλησσού...
Μπορεί και λιγότερο.
Πόσο ήταν η τιμή στα στούντιο στα mid 90s;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
11
Like
13.951
Πόντοι
3.246
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
14
Like
3.776
Πόντοι
2.777
Πόσο γέρος είμαι ρε μαλάκες...
Γαμούσα με 10.000 δραχμές σε Κεφαλληνίας, Λιοσίων, Πατησίων, Μάρνη, Βριλησσού...
Μπορεί και λιγότερο.
Πόσο ήταν η τιμή στα στούντιο στα mid 90s;
σε κάθετο της Πατησίων, δε θυμάμαι όνομα, ανέβαινα σκάλες σε παλιό νεοκλασσικό και στο ίδρυμα έβγαιναν 10 κοπέλες η μία μετά την άλλη. Είχα πάθει εντελώς κοκομπλόκο με λευκορωσίδα που ήταν φτυστή η Traci Lords και με ίδια βυζιά. Την είχαν για ένα μήνα και κάτι, μετά εξαφανίστηκε. Νομίζω ο πιο λάγνος μήνας που έχω περάσει στον στίβο του αγοραίου. Απίθανες εποχές. Να τα θυμάται κανείς και να αναπολεί.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
https://*****/en/StudioWorker/9885-Nikita

Επίσκεψη σήμερα στη Νικίτα.

Φέρνει αρκετά στις φωτογραφίες,1.70 ,λεπτή ,καλό κωλι ,1.5 βυζι ,φάτσα δεν.Τζελ βάζει μέτριο και μαύρες καπότες.

Ειναι ήπια ,όμως , φαίνεται καλό κοριτσι,από σπίτι. Όχι ψώνιο.

Πριν καιρό δούλευε στο Βριλησσού 60 πάνω και την έγραφαν ως ...Σουηδέζα.

Το κοπανησα τρεις στάσεις,δύο πισώκωλες, κι έφυγα.

Δεν μου κάνει καθόλου εμφανισιακά εμένα και δεν έχει τον αέρα που θέλω.

Είχε ροή δωματίων λόγω κώλου προφανώς.

Δεν ξαναπατάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.700
Κριτικές
5
Like
5.977
Πόντοι
2.306
σε κάθετο της Πατησίων, δε θυμάμαι όνομα, ανέβαινα σκάλες σε παλιό νεοκλασσικό και στο ίδρυμα έβγαιναν 10 κοπέλες η μία μετά την άλλη. Είχα πάθει εντελώς κοκομπλόκο με λευκορωσίδα που ήταν φτυστή η Traci Lords και με ίδια βυζιά. Την είχαν για ένα μήνα και κάτι, μετά εξαφανίστηκε. Νομίζω ο πιο λάγνος μήνας που έχω περάσει στον στίβο του αγοραίου. Απίθανες εποχές. Να τα θυμάται κανείς και να αναπολεί.
Τύπε, όπως ανέβαινες Πατησίων στα δεξιά, ήταν το ξακουστό στουντέλο της Κεφαλληνίας. Στον αριθμό 75 νομίζω. Αν λέμε το ίδιο, πιθανότατα, να είμαστε "σειρά".
 

Themis43

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια Ναταλιε Ρωσίδα στο Μελαντιας 50 έχει περάσει κάνεις?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
14
Like
3.776
Πόντοι
2.777
Τύπε, όπως ανέβαινες Πατησίων στα δεξιά, ήταν το ξακουστό στουντέλο της Κεφαλληνίας. Στον αριθμό 75 νομίζω. Αν λέμε το ίδιο, πιθανότατα, να είμαστε "σειρά".
μάλλον, έχει σβήσει η μνήμη. Νομίζω. θυμάμαι το σαλόνι ήταν ¨πλατεία¨ και πολύ άνετα τα δωμάτια, μα πολύ άνετα. Γαμούσαμε πασάδες.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.700
Κριτικές
5
Like
5.977
Πόντοι
2.306
μάλλον, έχει σβήσει η μνήμη. Νομίζω. θυμάμαι το σαλόνι ήταν ¨πλατεία¨ και πολύ άνετα τα δωμάτια, μα πολύ άνετα. Γαμούσαμε πασάδες.
Τύπε είσαι στα late 40s;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ναι και όχι.
Επειδή είμαι νέος στο άθλημα (από Αύγουστο του 2021 και μετά), δεν έχω προσωπική εμπειρία από την καλή εποχή των στούντιο.
Αυτό που έχω αποκομίσει είναι ότι
- υπάρχουν συγκεκριμένα κορίτσια του εικοσάρικου που είναι καλύτερα από αρκετά στουντιοκόριτσα
- στα στούντιο είναι (λίγο) καλύτερος ο μέσος όρος ηλικίας, πιο δύσκολα θα συναντήσεις υπέρβαρες ή γκιλφ αλλά οι πιο νεαρές δεν είναι απαραίτητα οι καλύτερες στο σέρβις. Για τους εγκεφαλικούς τύπους σαν κι εμένα, αυτό μπορεί να χαλάσει τη συνεδρία
- το απλό πρόγραμμα του στούντιο ΔΕΝ είναι 2,5 φορές καλύτερο από το σέρβις του εικοσάρικου.
Ένα σημερινό παράδειγμα, αν λέει κάτι: έφυγα άχυστος από κοπέλα του εικοσάρικου την οποία έχω ως στάνταρ. Ρεφάρισα λίγες ώρες αργότερα με άλλο ένα εικοσάρικο και με κοπέλα που είναι κάτω του αποδεκτού εμφανισιακά. Για να κάνω τα ίδια σε στούντιο θα είχα σκάσει ενάμισυ κατοστάρικο.
Θεωρω το πας λαθος φιλαρακο. Τα στουντιο τελος πια εδω και καιρο, οσο για υπηρεσιες ειναι καθετα μπουρδελου φυλης και αρκετα και μεταξουργειου.Μια δυο τρεις κοπελες δεν φερνουν την ανοιξη.
Οσο για τα χρηματα που λες δεν εχουν να κανουν ειτε στο ενα ειτε στο αλλο απλα μπορουσαμε να γαμησουμε καλυτερα μουνια στο 50 ρικο αλλα καποιες φορες και στο 20 ρικο και στο 10ρικο παλαιοτερα.Τωρα πλεον καλυτερα γαμας στο 20 ρικο τουλαχιστον αυτη τη στιγμη.Το χρημα δεν εχει να κανει μεταξυ αυτων που ανεφερα.Απλο ειναι, εχεις να διαθεσεις? τοτε πας και γαμας οπου θελεις και δεν τα τσιμπολογας τα λεφτα, το εχω ξαναπει το να περασεις πολυ ωραια με μια κορασιδα παιζουν πολλα ρολο και οχι μονο τα λεφτα.Αμα καθεσαι και ξεψυριζεις το ποσες φορες γαμας στο δελο 20ρικου και ποσες 10ρικου 50ρικου τοτε εχεις χασει το παιχνιδι.Ολοι μας παμε στα οτιδηποτε σε αγοραιου ερωτα να περασουμε λιγες στιγμες ομορφα καυλα οπως θετε πεστε το, ασχετα με το χρηματικο αντιτυμο.
Προσωπικα ποτε δε μενοιαξε τα ποσα λεφτα θα δωσω αλλα το να περασω καλα να γουσταρω, αμα δεν εχουμε χρηματα τοτε ας κατσουμε σπιτι μας να τον εκανουμε λαστιχο
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Θεωρω το πας λαθος φιλαρακο. Τα στουντιο τελος πια εδω και καιρο, οσο για υπηρεσιες ειναι καθετα μπουρδελου φυλης και αρκετα και μεταξουργειου.Μια δυο τρεις κοπελες δεν φερνουν την ανοιξη.
Οσο για τα χρηματα που λες δεν εχουν να κανουν ειτε στο ενα ειτε στο αλλο απλα μπορουσαμε να γαμησουμε καλυτερα μουνια στο 50 ρικο αλλα καποιες φορες και στο 20 ρικο και στο 10ρικο παλαιοτερα.Τωρα πλεον καλυτερα γαμας στο 20 ρικο τουλαχιστον αυτη τη στιγμη.Το χρημα δεν εχει να κανει μεταξυ αυτων που ανεφερα.Απλο ειναι, εχεις να διαθεσεις? τοτε πας και γαμας οπου θελεις και δεν τα τσιμπολογας τα λεφτα, το εχω ξαναπει το να περασεις πολυ ωραια με μια κορασιδα παιζουν πολλα ρολο και οχι μονο τα λεφτα.Αμα καθεσαι και ξεψυριζεις το ποσες φορες γαμας στο δελο 20ρικου και ποσες 10ρικου 50ρικου τοτε εχεις χασει το παιχνιδι.Ολοι μας παμε στα οτιδηποτε σε αγοραιου ερωτα να περασουμε λιγες στιγμες ομορφα καυλα οπως θετε πεστε το, ασχετα με το χρηματικο αντιτυμο.
Προσωπικα ποτε δε μενοιαξε τα ποσα λεφτα θα δωσω αλλα το να περασω καλα να γουσταρω, αμα δεν εχουμε χρηματα τοτε ας κατσουμε σπιτι μας να τον εκανουμε λαστιχο
Ασχετα απο τα χρηματα που θα δωσεις..η αισθηση που παιρνεις στο τελος ειναι εκεινο που μενει...απο τη δικη μου εμπειρια που ξεπερνα τη 15ετια.. λιγα παραπανω-παρακατω χρηματα...ειναι ανευ σημασθας..με καποια π.χ που δε περασα καλα..και δωρεαν να μιυ τη δινανε...δε θα τη ξαναδιαλεγα..θα ξαναπερναγα ευχαριστως με περιπτωση που περασα ωραια..ακομη κι αν κοστιζε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom