Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Περαστικό άδειασμα.

Πήγα να δω τη Μαντινα στο Κροκεων 6 κάτω. Δεν έχουν σχέση οι φωτογραφίες. Δεν είναι έτσι σφιχτή, κάπως ατσουμπαλο σώμα, πάντως είναι σφριγηλή και νέα, ρωσοφωνη.

Πήγα που πήγα εριξα κλήρο και πήρα τη Λίνα. Μιλφονι, κοντοπουτανο,καλό σώμα,καλό δέρμα,καλή βυζοδουλεια,3αρια,σπασμένο πρόσωπο.

Πολύ θετική ενέργεια όμως και όρεξη.Πολυ λίγη κρέμα.Σφιχτομούνω.

Πρώην λαδοκόριτσο κατά δήλωση.

Εμφανισιακά απλά δεν είναι του γούστου μου. Σε άλλους κάνει θεωρώ για υπηρεσίες αλλά και εμφανισιακά.

Δεν ξαναπατάω.

Μαζί τους η νταρντάνα η Νεφέλη.

https://*****/en/StudioWorker/11307-Lina
https://*****/en/StudioWorker/11315-Madina
https://*****/en/StudioWorker/11265-Nefeli
 
Τελευταία τροποποίηση:

yorgoss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
171
Πόντοι
280
Μάγκες ξέρει κανείς αν η Kataleya τέλος ;;;;;
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
493
Κριτικές
3
Like
696
Πόντοι
361
Παιδια ξερει κανει το πρωην στουντιο de paris που εκλεισε τι εχει γινει τωρα γιατι περασα απο εκει και εγραφε hotel τι φαση ξερει κανεις?
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
544
Like
947
Πόντοι
86
Ρε είναι αλήθεια αυτό που γράφεται;:think: για την Πωλίνα από Τριγγέτα 3 ; Ο άλλος λέει ότι περίμενε 1 ώρα έξω στο λιοπύρι για να μπει μέσα. Εγώ κάθε φορά που την έχω πάρει είμαι μόνος μου στο στούντιο και σε 5 λεπτά είναι μέσα στο δωμάτιο.
Σε λίγο θα μας μαστιγώνουν και θα μας στραποναρουν για να μας αφήσουν να περάσουμε με την Πωλίνα δλδ
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
Η' την ουκρανεζούλα Ίρινα που είναι μαζί με τη Ντινάρα στο H.Palace? Πιστεύω ότι είναι κοντά στο γούστο του φίλου Κλάιν, εκτός άμα τον πειράζουν τα τατου.
χμμ, υπερβολικά χλιαρή στο παιχνίδι - σαν να είναι μεταξύ του ναι και όχι στο να κάνει αυτή τη δουλειά - και χρησιμοποιεί μισό μπουκάλι κολπικό τζελ ανά συνεδρία, με όλα τα επακόλουθα...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
είναι αρχοντική μιλφαρα στα όρια του γκίλφ πλέον....την είχα δοκιμάσει προ πανδημίας στο Κ132...εντάξει οκ μια σχετικά καλή επιλογή χωρίς κώλους βέβαια και χωρίς να κάνει κάποια διαφορά....στέκεται πολύ καλά για τα χρόνια της και είναι απλά οκ γαμήσι για να αδειάσεις. Τίποτα παραπάνω.
Υπάρχει περίπτωση να είναι η ίδια που είχε περάσει κι από Alien, το καλοκαίρι του 2020 και πιο πριν;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
Ρε είναι αλήθεια αυτό που γράφεται;:think: για την Πωλίνα από Τριγγέτα 3 ; Ο άλλος λέει ότι περίμενε 1 ώρα έξω στο λιοπύρι για να μπει μέσα. Εγώ κάθε φορά που την έχω πάρει είμαι μόνος μου στο στούντιο και σε 5 λεπτά είναι μέσα στο δωμάτιο.
μπορεί να σε καψουρεύτηκε :wink:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
369
Like
454
Πόντοι
21
χμμ, υπερβολικά χλιαρή στο παιχνίδι - σαν να είναι μεταξύ του ναι και όχι στο να κάνει αυτή τη δουλειά - και χρησιμοποιεί μισό μπουκάλι κολπικό τζελ ανά συνεδρία, με όλα τα επακόλουθα...
Τελικά καλά κάνω και δε πάω πουθενά. Ευχαριστώ Johnstef που με γλίτωσες από το ξενέρωμα. Αυτό με το τζελ δε το μπορώ καθόλου..
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
369
Like
454
Πόντοι
21
Επόμενος στόχος Πωλίνα από Άλιεν (πρώην Λίλιαν από Σ12 ή Άννα από Νιρβάνα). Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εμφανησιακά δε με πολυγεμίζει καθώς και το ότι δεν υπάρχει πρόσφατη καταγεγραμμένη ενημέρωση για τις υπηρεσίες της.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
Τελικά καλά κάνω και δε πάω πουθενά. Ευχαριστώ Johnstef που με γλίτωσες από το ξενέρωμα. Αυτό με το τζελ δε το μπορώ καθόλου..
Το τζελ είναι ο κανόνας.
Δεν μπορεί να έχουμε την απαίτηση η εργαζόμενη να υγρανθει με φυσικό τρόπο για τον πελάτη, από την άλλη σε στεγνό μουνι δεν μπαίνει μέσα τίποτα.
Όταν διαβάζεις από διάφορους ότι και καλά η κοπέλα υγρανθηκε για το πάρτη τους, πολύ απλά έχει βάλει λιπαντικό από πριν.
Το πρόβλημα είναι ότι κάποιες το παρακάνουν και αερογαμουμε.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
931
Κριτικές
48
Like
4.809
Πόντοι
2.836
Επόμενος στόχος Πωλίνα από Άλιεν (πρώην Λίλιαν από Σ12 ή Άννα από Νιρβάνα). Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εμφανησιακά δε με πολυγεμίζει καθώς και το ότι δεν υπάρχει πρόσφατη καταγεγραμμένη ενημέρωση για τις υπηρεσίες της.
Trial and error ή αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις :wink:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.100
Κριτικές
27
Like
19.431
Πόντοι
5.946
Επόμενος στόχος Πωλίνα από Άλιεν (πρώην Λίλιαν από Σ12 ή Άννα από Νιρβάνα). Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εμφανησιακά δε με πολυγεμίζει καθώς και το ότι δεν υπάρχει πρόσφατη καταγεγραμμένη ενημέρωση για τις υπηρεσίες της.
έχει πέσει λίγο στην απόδοση καθ' ότι και έχει πάρει κιλά αλλά και έχει γκομενιάσει...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.700
Κριτικές
5
Like
5.977
Πόντοι
2.306
Θυμάμαι τις εποχές (10 χρόνια πριν) που τα στούντιο παρείχαν καλές υπηρεσίες.
Θεωρείτε ότι σήμερα τείνουν να εξισωθούν με τη Φυλής;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
11
Like
13.951
Πόντοι
3.246
Θυμάμαι τις εποχές (10 χρόνια πριν) που τα στούντιο παρείχαν καλές υπηρεσίες.
Θεωρείτε ότι σήμερα τείνουν να εξισωθούν με τη Φυλής;
Με την μπαζαρια που κυκλοφορει προς τα εκει οδευει ελαχιστες ειναι οι αξιολογες
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
369
Like
454
Πόντοι
21
έχει πέσει λίγο στην απόδοση καθ' ότι και έχει πάρει κιλά αλλά και έχει γκομενιάσει...
Ωραίος με έσωσες, αν δε μου πολυέκανε εξαρχής φαντάσου τώρα. Με γλίτωσες από το κόπο να τρέχω Φιλαδέλφεια, ευχαριστώ:hi:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
14
Like
3.776
Πόντοι
2.777
Με την μπαζαρια που κυκλοφορει προς τα εκει οδευει ελαχιστες ειναι οι αξιολογες
ακολουθεί κι αυτός ο πάλαι ποτέ λαμπρός κλάδος μια κατηφόρα άνευ προηγουμένου.
Ναι παραπονιόμαστε, ναι δε μας αρέσει και το θέμα είναι ότι οι επιλογές που έχουμε όλο και λιγοστεύουν.
Αλλά, προκειμένου να γαμήσω μια φώκια, προτιμώ άλλες πρακτικές κι εξοικονόμηση. Θα φτιάξουν; Αμφιβάλλω, γιατί καλόμαθαν στα σύκα (150-200) και άντε να ξεμάθουν. Μετά όλα τα ιδρύματα έχουν κι αυτά έξτρα έξοδα και ζουν σε ακρίβεια, οπότε η αρπαχτή είναι σίγουρη, το φόλιασμα εγγυημένο, η μπέσα ανύπαρκτη.
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Κριτικές
8
Like
500
Πόντοι
301
Θυμάμαι τις εποχές (10 χρόνια πριν) που τα στούντιο παρείχαν καλές υπηρεσίες.
Θεωρείτε ότι σήμερα τείνουν να εξισωθούν με τη Φυλής;
Ετσι όπως πάει η πορεία τους ναι
Λίγες οι καλές περιπτώσεις
Δέκα χρόνια πριν άνοιγε το ένα μετά το άλλο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
11
Like
13.951
Πόντοι
3.246
ακολουθεί κι αυτός ο πάλαι ποτέ λαμπρός κλάδος μια κατηφόρα άνευ προηγουμένου.
Ναι παραπονιόμαστε, ναι δε μας αρέσει και το θέμα είναι ότι οι επιλογές που έχουμε όλο και λιγοστεύουν.
Αλλά, προκειμένου να γαμήσω μια φώκια, προτιμώ άλλες πρακτικές κι εξοικονόμηση. Θα φτιάξουν; Αμφιβάλλω, γιατί καλόμαθαν στα σύκα (150-200) και άντε να ξεμάθουν. Μετά όλα τα ιδρύματα έχουν κι αυτά έξτρα έξοδα και ζουν σε ακρίβεια, οπότε η αρπαχτή είναι σίγουρη, το φόλιασμα εγγυημένο, η μπέσα ανύπαρκτη.
Εδω σε εσκορταδικα δε παιζουν υπερμουναρες, μη περιμενετε να γινει τιποτα της προκοπης σε στουντιο ακομη και αν γινει η κοπελα δεν θα προλαβαινει να κλεισει μπουτι και θα καει συντομα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom