Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
363
Like
432
Πόντοι
21
Η δικαιολογία << Ντο κοπέλα αισθάντηκε αντιατεσία >> είναι η αγαπημένη μου χαχαχα σαν να ακούω την τσατσά να το λέει
Εγώ πιστεύω ότι με είδε λίγο ντερέκι, κατάλαβε ότι "νταφάη μπουτσο χοντρό" και στράβωσε. Ή αυτό ή με πήρε για τσομπά. Αν και νομίζω ότι αυτοί είναι οι μόνοι που έχουν άδεια. Ο άλλος που περίμενε στο σαλόνι, πέρασε κανονικά πάντως. Εγκεί ντο γκοπέλα ήντανε γκαλά!!! Βρε ουστ!!!!
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Εγώ πιστεύω ότι με είδε λίγο ντερέκι, κατάλαβε ότι "νταφάη μπουτσο χοντρό" και στράβωσε. Ή αυτό ή με πήρε για τσομπά. Αν και νομίζω ότι αυτοί είναι οι μόνοι που έχουν άδεια. Ο άλλος που περίμενε στο σαλόνι, πέρασε κανονικά πάντως. Εγκεί ντο γκοπέλα ήντανε γκαλά!!! Βρε ουστ!!!!
Για όποιον λόγο και να το κάνει για μένα δεν είναι σωστό , ή είσαι επαγγελματίας ή όχι. Από την στιγμή που δεν της έχεις κάνει κάτι κακό στο παρελθόν δεν δικαιολογείται για εμένα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Μπαινω οχι συχνα πλεον αλλα διαβαζω οτι η καθε πουτανα φολιασε καποιον η το παιζει δυσκολη η ντιβα η δε ξερω και εγω τι αλλο στο μπουτσο κανει.Μα καλα ρε σεις δεν εχετε αξιοπρεπεια? που τη χασατε? Καθεσται και ασχοληστε με τη καθε πουτανα που εκανε οτι εκανε? Τραβα παρακατω ρε ανθρωπε εχει πολλα στουντιο κατι θα βρεις, πρεπει να κολλαμε με την καθε ακατανομαστη?Ακου εκει με φολιασε και δε με δεχτηκε καν να μπω μεσα κτλ ποια η πουτανα ετσι και μετα ερχοσαστε εδω να την εκδικηθειτε λες και κατι θα γινει. Πας παρακατω δεν ασχολεισε απλα ειναι τα πραγματα. Η αλλη λετε θελει 100 για να περασεις ποιο καλά, ρεεεεεεεε τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεε.Αυτα βλεπουνε και αυτα θα μας κανουν.
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Μπαινω οχι συχνα πλεον αλλα διαβαζω οτι η καθε πουτανα φολιασε καποιον η το παιζει δυσκολη η ντιβα η δε ξερω και εγω τι αλλο στο μπουτσο κανει.Μα καλα ρε σεις δεν εχετε αξιοπρεπεια? που τη χασατε? Καθεσται και ασχοληστε με τη καθε πουτανα που εκανε οτι εκανε? Τραβα παρακατω ρε ανθρωπε εχει πολλα στουντιο κατι θα βρεις, πρεπει να κολλαμε με την καθε ακατανομαστη?Ακου εκει με φολιασε και δε με δεχτηκε καν να μπω μεσα κτλ ποια η πουτανα ετσι και μετα ερχοσαστε εδω να την εκδικηθειτε λες και κατι θα γινει. Πας παρακατω δεν ασχολεισε απλα ειναι τα πραγματα. Η αλλη λετε θελει 100 για να περασεις ποιο καλά, ρεεεεεεεε τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεε.Αυτα βλεπουνε και αυτα θα μας κανουν.
Εμείς πιάσαμε αυτό το θέμα γιατί μας ρώτησε ένας φίλος πιο πάνω αν ισχύουν αυτά για την συγκεκριμένη κοπέλα. Φυσικά και πάμε παρακάτω και δεν θα ξανασχοληθούμε απλά ενημερώνουμε και τους υπόλοιπους γιατί κάποιοι αναρωτηθηκαν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.738
Πόντοι
2.836
Μπαινω οχι συχνα πλεον αλλα διαβαζω οτι η καθε πουτανα φολιασε καποιον η το παιζει δυσκολη η ντιβα η δε ξερω και εγω τι αλλο στο μπουτσο κανει.Μα καλα ρε σεις δεν εχετε αξιοπρεπεια? που τη χασατε? Καθεσται και ασχοληστε με τη καθε πουτανα που εκανε οτι εκανε? Τραβα παρακατω ρε ανθρωπε εχει πολλα στουντιο κατι θα βρεις, πρεπει να κολλαμε με την καθε ακατανομαστη?Ακου εκει με φολιασε και δε με δεχτηκε καν να μπω μεσα κτλ ποια η πουτανα ετσι και μετα ερχοσαστε εδω να την εκδικηθειτε λες και κατι θα γινει. Πας παρακατω δεν ασχολεισε απλα ειναι τα πραγματα. Η αλλη λετε θελει 100 για να περασεις ποιο καλά, ρεεεεεεεε τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεε.Αυτα βλεπουνε και αυτα θα μας κανουν.
εννοείται ότι πάμε παρακάτω. Αλλά δεν είναι κακό να ξεμπροστιάζουμε τις ντίβες και τις φόλες.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Πήγε κανένας στην Κίρα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.886
Πόντοι
3.246
Μπαινω οχι συχνα πλεον αλλα διαβαζω οτι η καθε πουτανα φολιασε καποιον η το παιζει δυσκολη η ντιβα η δε ξερω και εγω τι αλλο στο μπουτσο κανει.Μα καλα ρε σεις δεν εχετε αξιοπρεπεια? που τη χασατε? Καθεσται και ασχοληστε με τη καθε πουτανα που εκανε οτι εκανε? Τραβα παρακατω ρε ανθρωπε εχει πολλα στουντιο κατι θα βρεις, πρεπει να κολλαμε με την καθε ακατανομαστη?Ακου εκει με φολιασε και δε με δεχτηκε καν να μπω μεσα κτλ ποια η πουτανα ετσι και μετα ερχοσαστε εδω να την εκδικηθειτε λες και κατι θα γινει. Πας παρακατω δεν ασχολεισε απλα ειναι τα πραγματα. Η αλλη λετε θελει 100 για να περασεις ποιο καλά, ρεεεεεεεε τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεε.Αυτα βλεπουνε και αυτα θα μας κανουν.
Καλα αυτα ειναι η κορυφη του παγοβουνου που να μιλησεις με καμια κοπελα του χωρου να δεις τι θα σου πει καποιοι πεφτουν ακομα πιο κατω
το θεμα ειναι οτι παρολο που τα γραφουν καποιοι πανε παλι στις ιδιες και τρωνε τα μουτρα δεν ξερω μαζοχες ειναι ? υποτακτικοι κατι τελος παντων

Η πωλινα και η καθε πωλινα εχει φτιαξει ονομα απο γραφειο εχει την πελατεια της , απ τα στουντιο εχει και αλλη πελατεια τι πιστευετε οτι θα την νοιαξει αν χασει 1-2 πελατες εαν την κλεινουν μονοωρα και μισαωρα ,
δεν την ενδιαφερει καν να ασχοληθει να προσελκυσει νεους πελατες δεν προσπαθει καν αφου ξερει οτι εχει μονιμους και οτι και να γινει θα εξακολουθει να εχει οσο υπαρχουν ατομα που παρακαλανε και περιμενουν 2 και 3 ωρες να μπουν να γαμησουν αυτο δεν προκειται να αλλαξει
 
Τελευταία τροποποίηση:

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.160
Πόντοι
2.846
Αυτό αναρωτιέμαι και γω.

Γράψανε δλδ κάποιοι καλά λόγια. Θα επιβεβαιωθουν;

Πάντως οι υπηρεσίες που ανακοινώνονται είναι ελκυστικες σε αυτή την τιμή. Θα τα κάνει καλά;

Μήπως υπερβάλλουν κάποιοι συνάδελφοι; Άπειροι; ...ή είναι και οι παροιμίες με την αναβροχιά ή την Παναγωταινα ή τους αλλοιθωρους κτλ...

Αυτοψία και σελφτεστ χρειαζεται
Μήπως επανέλθουν από Σεπτέμβρη...Λέω 'γω τώρα...Μπας και
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπέρα αλάνια.Έχει περάσει κανείς από kataleya σήμερα? φαίνεται στο πρόγραμμα ότι είναι στο

L'Amour στη Δάφνη​

 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
γεια χαρα στην ομηγυρη, εχει παει καποιος σε paola που ειναι τωρα στο στουντιο πειραιως?
Καθοτι σημερα εχω τα γενεθλια μου λεω να κατηφορησω για paola η taliana δειχνουν τουμπανα, καλα την ταλιανα την εχω παρει την ξερω αλλα παολα δεν εχω ιδεα καν πως ειναι, αμα ξερει καποιος ας γραψει τεσσερις λεξεις
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
388
Κριτικές
43
Like
1.828
Πόντοι
1.071
Αν έχει γίνει τυπική στο στούντιο του στυλ ψεκάστε σκουπίστε όπως οι περισσότερες τότε δεν
Εγω περασα προσφατα στο Αντιοχειας 62-64...δεν εντυπωσιαστηκα ουτε απ την εμφανιση ουτε απ τη συμμετοχη...βεβαια εχω διαβασει καλες κριτικες για τη συγκεκριμενη..αλλος μπορει να εχει αλλη αποψη.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
388
Κριτικές
43
Like
1.828
Πόντοι
1.071
Μπαινω οχι συχνα πλεον αλλα διαβαζω οτι η καθε πουτανα φολιασε καποιον η το παιζει δυσκολη η ντιβα η δε ξερω και εγω τι αλλο στο μπουτσο κανει.Μα καλα ρε σεις δεν εχετε αξιοπρεπεια? που τη χασατε? Καθεσται και ασχοληστε με τη καθε πουτανα που εκανε οτι εκανε? Τραβα παρακατω ρε ανθρωπε εχει πολλα στουντιο κατι θα βρεις, πρεπει να κολλαμε με την καθε ακατανομαστη?Ακου εκει με φολιασε και δε με δεχτηκε καν να μπω μεσα κτλ ποια η πουτανα ετσι και μετα ερχοσαστε εδω να την εκδικηθειτε λες και κατι θα γινει. Πας παρακατω δεν ασχολεισε απλα ειναι τα πραγματα. Η αλλη λετε θελει 100 για να περασεις ποιο καλά, ρεεεεεεεε τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεε.Αυτα βλεπουνε και αυτα θα μας κανουν.
Ναι κι εγω ημουν απ αυτους που περιμεναν..ηθελα να περασω πολυ μαζι της, ειναι ωραια γκομενα και με καλη συμμετοχη, πιο πολυ βεβαια εκατσα και περιμενα γιατι βαριομουν να φυγω απο τα τουρκοβουνια και να ψαξω αλλου..που να τρεχα μεσημεριατικα...ετσι προτιμησα τα πευκακια του βουνου..ε...μετα το "πηρα" το κοριτσι, ενταξει δε το ξανακανω...τα θελει ο οργανισμος μας!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.738
Πόντοι
2.836
Χθες Σάββατο και λίγο πριν τις 8 μμ πέρασα από Κασσάνδρας εποχουμενος. Είδα ανοιχτό το 8Γ1 το δεξί. Για πρώτη φορά μετά το κλείσιμο της παπατζο-αλυσιδας.
Συνοδευομουν και δεν μπόρεσα να μπω να δω τι παίζει.
Έχει μπει κανείς κι έχει ιδέα τι κορίτσια έχει;
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
σας ευχαριστω για τις κριτικες/ενημερωση που κανετε εδω με τα σχολια σας, εγω εδω και πολυ καιρο παω μονο μασαζ γιατι τα studio ειναι μεγαλη και ακριβη, απατη.

τσαμπα λεφτά ειναι το studio και αρκετες εκει, το παιζουν καπως...μασαζ και μονο μασαζ αφου τα κανεις ολα με πολυ λογικο (για να μην πω "λαικο") τιμημα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.886
Πόντοι
3.246
σας ευχαριστω για τις κριτικες/ενημερωση που κανετε εδω με τα σχολια σας, εγω εδω και πολυ καιρο παω μονο μασαζ γιατι τα studio ειναι μεγαλη και ακριβη, απατη.

τσαμπα λεφτά ειναι το studio και αρκετες εκει, το παιζουν καπως...μασαζ και μονο μασαζ αφου τα κανεις ολα με πολυ λογικο (για να μην πω "λαικο") τιμημα
Εσυ διαβαζεις, καποιοι αλλοι δεν διαβαζουν τιποτα πανε τρωνε τα μουτρα τους και μετα παραπονιουνται ,
π.χ για αρτεμις παιζει να το χουμε αναφερει ισα με 1εκ φορες και μετα περιμενουμε σωτηρια, καμια σωτηρια :2funny:
 

the scent

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
141
Κριτικές
27
Like
1.607
Πόντοι
2.411
Εσυ διαβαζεις, καποιοι αλλοι δεν διαβαζουν τιποτα πανε τρωνε τα μουτρα τους και μετα παραπονιουνται ,
π.χ για αρτεμις παιζει να το χουμε αναφερει ισα με 1εκ φορες και μετα περιμενουμε σωτηρια, καμια σωτηρια :2funny:
Τίποτα απλά κάποιες είναι για κανονικό μαύρο
 

katiacross34

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
εχθες ειχα παει σε ενα studio στο κεντρο η μαρια μια ρωσιδουλα πολυ καυλιαρα στην υποδοχη μεσα ηταν χωιρς παθος αν και βογκουσε πεταμενα λεφτα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
Εσυ διαβαζεις, καποιοι αλλοι δεν διαβαζουν τιποτα πανε τρωνε τα μουτρα τους και μετα παραπονιουνται ,
π.χ για αρτεμις παιζει να το χουμε αναφερει ισα με 1εκ φορες και μετα περιμενουμε σωτηρια, καμια σωτηρια :2funny:
DIEM
μιλάμε για γίδι όμως έτσι;
και καλά να πάθει, εγώ τον αφήνω στην ίδια τάξη μέχρι να μπορεί να συλλαβίσει
Μαλβίνα , Άρτεμις, Αρετή = ΦΟΛΑ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom