Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Γενικά με αυτή την Άννα και μετέπειτα Λίλια, έχει γίνει πολύς ντόρος. Βασικά δεν την έχω πάρει, μια φορά την είχα δει στο σαλόνι του Νιρβάνα, όπου μετέπειτα η άλλη εργαζόμενη που πήρα, μου είπε τα "καλύτερα". Το θέμα είναι αν είναι το ίδιο καλή στο στούντιο, γιατί άλλο μασαζ και άλλο στούντιο.
Αν έχει γίνει τυπική στο στούντιο του στυλ ψεκάστε σκουπίστε όπως οι περισσότερες τότε δεν
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Λοιπον παιδες και παιδες μονον Ελληνων διοτι ρατσιστης μολις γυρισα απο πειραιως 193 στουντιο.
Ταλιάνα το κοριτσι προς επιβραβευση.
Ξεκιναμε με την παολινα η παυλινα οπου εχουμε εδω στα σιγουρα ενα βλαμενο διοτι ενω κουκλα στο προσωπο πηγε και εβαλε σιλικονες, ενεσεις, λιπος δε ξερω και εγω τι στο μπουτσο στο κωλο της με αποτελεσμα ενας κλοουν.Μιλαμε για κωλο τεραστιο προς τα εξω προς τα πισω οχι σε στυλ ψωμιά αλλα προς τα εξω και μιλαμε για τεραστιο και αντιαισθητικο μαζι με τα βυζια της τορπιλες.Ο χαρακτηρισμος που εδωσα ηταν επειδη ενω ειναι οπως ειπα ομορφη κοπελα και μικρά καθεται και ακουει τον καθε ΜΑΛΑΚΑ ΝΤΑΒΑ Η ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ που της λενε να κανει τετοια πραγματα και μαλιστα σε αντιαισθητικο βαθμο.Εννοειται οτι δε θα περναγα μαζι της.

Ταλιανα επισης μικρη ηλικια με φτιαγμενα βυζια και εδω λεμε τα σκαρίκια μας σρον δημιουργό της. Απαλα χωρις ραφες κτλ αλλα καταλαβαινεις οτι ειναι φτιαγμενα απο ενα χιλιομετρο μακρια, ομως ομορφα σε μεγεθος νορμαλ προς μεγαλα και πιστευω ειναι το σωστο μεγεθος σε βυζια.
Σωματοτυπο σουπερ fitness ομορφα μπουτια ποδια γαμπες νυχια πανω κατω ολα πανεμορφα σωστο κουκλι το κοριτσι συνδιαζει πετιτ και μοντελέ μαζι.Οσο για προσωπο πολυ ομορφη κοπελα με χαρακτηριστικα απο κολομβία με ολο χαμογελο να σε κανει να περασεις καλα και καλά θα περασεις το εγγυωμαι.
Κωλος ποιηματακι και ειναι ο δικος της χωρις να εχει εμπλουτιστει με μαλακιες οπως η αλλη κοπελα.Τελειος κωλος θα ελεγα ουτε μικρος ουτε μεγαλο και καλυτερος απο οτι στις φωτογραφιες με λιγα λογια ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ.
Τρεις στασεις καναμε αυτη με αρχη απο πανω μου να παιζει παιχνιδι η ιδια χωρις εγω να κουνιεμαι οπου το πηγαινε πολυ καλα και να χουφτωνω τα ΠΑΝΤΑ.Μετα πισωκολλητο στο κρεβατι και τελος επισης πισοκολλητο στα ορθια να περιμενει να στραγγιξω μεχροι τελος.
Πουθενα δε μου ειπε μα σου του μου κειθε δωθε ουτε πορτα χτυπησα βεβαια κοντα στο δεκαπενταλεπτο ημουνα και λιγοτερο οποτε δεν χρειαστηκε.Επισης η κοπελα πεντακαθαρη μυριζε ρε παιδι μου ομορφα αυτο που λεμε γυναικα που σε φτιαχνει σε καυλωνει.Πιπα καλη προσπαθεια αλλα οχι πορνοσταρ και το λεω για αυτους που θελουν τετοιες πιπες.
Αν αξιζει? Με τα χιλια
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Λοιπον παιδες και παιδες μονον Ελληνων διοτι ρατσιστης μολις γυρισα απο πειραιως 193 στουντιο.
Ταλιάνα το κοριτσι προς επιβραβευση.
Ξεκιναμε με την παολινα η παυλινα οπου εχουμε εδω στα σιγουρα ενα βλαμενο διοτι ενω κουκλα στο προσωπο πηγε και εβαλε σιλικονες, ενεσεις, λιπος δε ξερω και εγω τι στο μπουτσο στο κωλο της με αποτελεσμα ενας κλοουν.Μιλαμε για κωλο τεραστιο προς τα εξω προς τα πισω οχι σε στυλ ψωμιά αλλα προς τα εξω και μιλαμε για τεραστιο και αντιαισθητικο μαζι με τα βυζια της τορπιλες.Ο χαρακτηρισμος που εδωσα ηταν επειδη ενω ειναι οπως ειπα ομορφη κοπελα και μικρά καθεται και ακουει τον καθε ΜΑΛΑΚΑ ΝΤΑΒΑ Η ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ που της λενε να κανει τετοια πραγματα και μαλιστα σε αντιαισθητικο βαθμο.Εννοειται οτι δε θα περναγα μαζι της.

Ταλιανα επισης μικρη ηλικια με φτιαγμενα βυζια και εδω λεμε τα σκαρίκια μας σρον δημιουργό της. Απαλα χωρις ραφες κτλ αλλα καταλαβαινεις οτι ειναι φτιαγμενα απο ενα χιλιομετρο μακρια, ομως ομορφα σε μεγεθος νορμαλ προς μεγαλα και πιστευω ειναι το σωστο μεγεθος σε βυζια.
Σωματοτυπο σουπερ fitness ομορφα μπουτια ποδια γαμπες νυχια πανω κατω ολα πανεμορφα σωστο κουκλι το κοριτσι συνδιαζει πετιτ και μοντελέ μαζι.Οσο για προσωπο πολυ ομορφη κοπελα με χαρακτηριστικα απο κολομβία με ολο χαμογελο να σε κανει να περασεις καλα και καλά θα περασεις το εγγυωμαι.
Κωλος ποιηματακι και ειναι ο δικος της χωρις να εχει εμπλουτιστει με μαλακιες οπως η αλλη κοπελα.Τελειος κωλος θα ελεγα ουτε μικρος ουτε μεγαλο και καλυτερος απο οτι στις φωτογραφιες με λιγα λογια ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ.
Τρεις στασεις καναμε αυτη με αρχη απο πανω μου να παιζει παιχνιδι η ιδια χωρις εγω να κουνιεμαι οπου το πηγαινε πολυ καλα και να χουφτωνω τα ΠΑΝΤΑ.Μετα πισωκολλητο στο κρεβατι και τελος επισης πισοκολλητο στα ορθια να περιμενει να στραγγιξω μεχροι τελος.
Πουθενα δε μου ειπε μα σου του μου κειθε δωθε ουτε πορτα χτυπησα βεβαια κοντα στο δεκαπενταλεπτο ημουνα και λιγοτερο οποτε δεν χρειαστηκε.Επισης η κοπελα πεντακαθαρη μυριζε ρε παιδι μου ομορφα αυτο που λεμε γυναικα που σε φτιαχνει σε καυλωνει.Πιπα καλη προσπαθεια αλλα οχι πορνοσταρ και το λεω για αυτους που θελουν τετοιες πιπες.
Αν αξιζει? Με τα χιλια
H Παναγια εκανε το θαυμα της και βρηκες επιτελους κατι να σ αρεσει :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
H Παναγια εκανε το θαυμα της και βρηκες επιτελους κατι να σ αρεσει :2funny:
Να σου πω κραταγα μικρο καλαθι μη πω καλυτερα χωρις καλαθι αλλα τελικα εδω εχουμε επιτελους κατι που αξιζει.Εγω δε γραφω τετοια κριτικη αν δεν ειναι η κοπελα τετοιας κλάσης.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Με τη Μιλανα από Κ30-60 πέρασε κανείς?
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Πήγα και στην Κίρα στο Κατεχάκη 5. Εναι η πρώην Κριστίνα του Κασσάνδρας 3 αν θυμάμαι καλά που είχε δουλέψει και βίζιτα στο γκλάμουρ νομίζω.

Δεν την είχα ξαναδεί στο παρελθόν . Εμφανισιακά πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση, Ομορφη κοπέλα,ξανθιά, γύρω στο 1.65-1,66 λεπτή, κωλαράκι σφιχτό, βυζια 3αρια, στο μάτι φαίνονται σιλικόνη επειδή είναι ολοστρόγγυλα αλλά στην αφή δεν κατάλαβα τίποτα. Απ τις καλύτερες δουλειές που έχω δει. Μην είναι και φυσικά αλλά μ αυτό το σχήμα χλωμό.

Όμορφο πρόσωπο, μου άρεσαν πολύ τα ματιά της. Λευκό δέρμα που μ αρέσει και ρωσοφωνη.

Τρεις στάσεις την πήρα, υπηρεσίες μέτριες,τα βασικά. Ικανοποιητικό αυτό σε συνδυασμό με την καλή εμφάνιση.

Αλλά πολύ κρέμα, πήγα να την κοπανήσω και πόναγε και έκανα πίσω.Επίσης δεν την είδα με καλή διάθεση.Ισως δεν ήταν η μέρα της.

Θα ξαναπάω για επανάληψη να δω.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Αυτή η Μαρίνα που είναι σήμερα στο Queen Girls ξέρει κανείς ποια είναι?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Ψηλο αθλητικο κορμι (σιγουρα πρωην αθλητρια) λιγο πανω απο τα 30, με μια γεννα. Ψιλοεκφυλη μουρη. Μπαινει με καπως αυστηρο - κυριαρχικο στυλακι, αλλα στο σεντονι παει εκει που θα την πας. Πολυ εμπειρια και φαινεται.
Σε εμενα ταιριαξε ΑΨΟΓΑ οποτε ισως δεν ειμαι εντελως αντικειμενικος. Οταν γυρισει απο το αγροτικο της, αξιζει μια δοκιμη αλλα μη τσιγκουνευτεις, παρε μεγαλο προγραμματακι. Θελει ξεκλειδωμα στην αρχη και αυτο κοστιζει σε χρονο.....

Υ.Γ: Οι φωτο στις ΚΥΡΙΕΣ ειναι δικες της (στο Σ12 και το Νιρβανα δεν ειχε φωτο). Καλλιτεχνικες μεν αλλα αυτο ειναι το κορμι που θα δεις live
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Κυκλοφόρησε μια φήμη ότι η Πωλινα που εργαζεται στην Αντιοχειας 64 ειναι η Αννα απο το μασαζ Φραντζη 2 που μετα δουλευε σαν Λιλιαν στο στουντιο 12!
Εάν προλάβω σήμερα θα πεταχτώ μια βόλτα
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά
Ευχαριστώ
Δεν κυκλοφόρησε φημη. Εμπειρος παικτης-πορνολαγωνικο το εγραψε στο διπλανο φορουμ..... Τα του Καισαρος τω .... dpg13
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Συγνώμη παιδιά, κατ αρχήν να ρωτήσω όταν λέτε διπλανό φόρουμ ή διπλανό site εννοείτε το ier.... less? (είμαι και λίγο αργόστροφος) Αν θυμάμαι καλά είχε γραφτεί ότι η Άννα από Φ2 είχε πάει στο studio 12 σαν Ellis (το σημερινό πρόγραμμα του studio 12 που έχει αναρτηθεί στο ier.... less περιέχει την Ellis). Είχα περάσει υπέροχα μαζί της στο Φ2 και θα ήθελα να την ξαναπάρω, έστω και σε studio. Τελικά είναι η Άννα του Φ2, στο αντιόχειας?
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Συγνώμη παιδιά, κατ αρχήν να ρωτήσω όταν λέτε διπλανό φόρουμ ή διπλανό site εννοείτε το ier.... less? (είμαι και λίγο αργόστροφος) Αν θυμάμαι καλά είχε γραφτεί ότι η Άννα από Φ2 είχε πάει στο studio 12 σαν Ellis (το σημερινό πρόγραμμα του studio 12 που έχει αναρτηθεί στο ier.... less περιέχει την Ellis). Είχα περάσει υπέροχα μαζί της στο Φ2 και θα ήθελα να την ξαναπάρω, έστω και σε studio. Τελικά είναι η Άννα του Φ2, στο αντιόχειας?
Επίσης στο πρόγραμμα του Alien που βρήκα στο er...portal δεν έχει καμια Πωλίνα!
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Συγνώμη παιδιά, κατ αρχήν να ρωτήσω όταν λέτε διπλανό φόρουμ ή διπλανό site εννοείτε το ier.... less? (είμαι και λίγο αργόστροφος) Αν θυμάμαι καλά είχε γραφτεί ότι η Άννα από Φ2 είχε πάει στο studio 12 σαν Ellis (το σημερινό πρόγραμμα του studio 12 που έχει αναρτηθεί στο ier.... less περιέχει την Ellis). Είχα περάσει υπέροχα μαζί της στο Φ2 και θα ήθελα να την ξαναπάρω, έστω και σε studio. Τελικά είναι η Άννα του Φ2, στο αντιόχειας?
Όχι η Έλλις είναι άλλη. Με άλλο όνομα δούλευε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Πήγα και στην Κίρα στο Κατεχάκη 5. Εναι η πρώην Κριστίνα του Κασσάνδρας 3 αν θυμάμαι καλά που είχε δουλέψει και βίζιτα στο γκλάμουρ νομίζω.

Δεν την είχα ξαναδεί στο παρελθόν . Εμφανισιακά πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση, Ομορφη κοπέλα,ξανθιά, γύρω στο 1.65-1,66 λεπτή, κωλαράκι σφιχτό, βυζια 3αρια, στο μάτι φαίνονται σιλικόνη επειδή είναι ολοστρόγγυλα αλλά στην αφή δεν κατάλαβα τίποτα. Απ τις καλύτερες δουλειές που έχω δει. Μην είναι και φυσικά αλλά μ αυτό το σχήμα χλωμό.

Όμορφο πρόσωπο, μου άρεσαν πολύ τα ματιά της. Λευκό δέρμα που μ αρέσει και ρωσοφωνη.

Τρεις στάσεις την πήρα, υπηρεσίες μέτριες,τα βασικά. Ικανοποιητικό αυτό σε συνδυασμό με την καλή εμφάνιση.

Αλλά πολύ κρέμα, πήγα να την κοπανήσω και πόναγε και έκανα πίσω.Επίσης δεν την είδα με καλή διάθεση.Ισως δεν ήταν η μέρα της.

Θα ξαναπάω για επανάληψη να δω.

Εκανε μεταγραφη στο γραφειο , και την ειχα στα υποψιν
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Εν τω μεταξύ η τραγωδία με την Ντινάρα συνεχίζεται… το κορίτσι είναι τόσο δημοφιλές που έχει καβαλήσει το καλάμι από συμπεριφορά σε σχέση με την σειρά της αναμονής… μπαίνουν κάποιοι γνωστοί της και λέει στην τσατσά να τους χώσει εμβόλιμους στα δωμάτια… ήμουν τρίτος στην σειρά και θα γαμούσα 6ος μετά από δυόμιση ώρες… όταν διαμαρτυρήθηκα μου είπε η τσατσά ότι όταν απαιτεί η Ντινάρα κανονίζει την σειρά…επίσης ανάμεσα σε δύο δωμάτια έκατσε στο κουζινάκι ένα μισάωρο και έκανε βιντεοκλήση με κάποια γνωστή της… Δεν έχει καμία συναίσθηση για τον χρόνο των άλλων, έτσι κι αλλοιώς τα δωμάτια είναι συνεχώς γεμάτα, σηκώθηκα αγανακτισμένος και έφυγα, μαύρο στο δούλεμα που μας ρίχνει… κρίμα βέβαια γιατί είναι ομορφούλα με αρκετά καλό σέρβις… αλλά τέτοια κοσμοσυρροή δεν έχω ματαξαναδεί!
Το ίδιο ακριβώς μου έκανε και μένα . Έγραψα και κριτική . Δεν έχει συναίσθηση του χρόνου των άλλων . ΜΑΥΡΟ

 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
καλησπερα γνωριζει κανεις που ειναι η ανναμπελ και τι ωρες?ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom