Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Βέργας 7 . Και δεν είναι ακριβώς στούντιο αυτά αλλά στουντέλα.

Δες Σαμπίνα.
Ναι αυτά θέλω. Ποια είναι τα στουντελα της πόλης; υπάρχει κανένα σχετικό νήμα με αυτά; ευχαριστώ.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Αυτήν εδώ την έχει δει κανένας ; Θα πάω για άρμεγμα καμία μερα. Θα πάρω μαζί και μεγάλη καρδάρα.

https://*****/en/StudioWorker/9622-Alexia

Μιλάτε γιατί κάνω μονόλογο, βαρέθηκα και θα κόψω και θα τα κρατάω μονο για την πάρτη μου.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Καλά. Κατάλαβα . Λοιπόν φεύγω . Γύρισε η γυναίκα .

Όποιος θέλει καμια πληροφορία για πουτανες θα του στελνω σε κρυπτοφραφικο κώδικα Vigenere. Χωρίς το κλειδί. Σπάστε τον.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.870
Πόντοι
736

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Χτες που πήρα τη Λόρεν στο Κασσάνδρας 8γ,η μία από τις άλλες δύο γυρω στο 1.65 ίσως και παραπάνω,πορτοκαλί μαλλί, κωλάρα μεγάλη κάπως κρεμαστή,ασάκι βυζι. Πέρασε φευγαλέα. Τη βρήκα εντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου.

ο τσάτσος ούτε ονόματα δεν είπε.Τον ρωτάω ποια είναι αυτη; Ε,δεν ξέρω λέει.


https://*****/en/StudioWorker/11149-Loren
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
24
Like
48
Πόντοι
0
Χτες που πήρα τη Λόρεν στο Κασσάνδρας 8γ,η μία από τις άλλες δύο γυρω στο 1.65 ίσως και παραπάνω,πορτοκαλί μαλλί, κωλάρα μεγάλη κάπως κρεμαστή,ασάκι βυζι. Πέρασε φευγαλέα. Τη βρήκα εντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου.

ο τσάτσος ούτε ονόματα δεν είπε.Τον ρωτάω ποια είναι αυτη; Ε,δεν ξέρω λέει.


https://*****/en/StudioWorker/10936-Maria

Την έχετε δοκιμάσει ακόμα; Την έχω στα μάτια μου εδώ και αρκετό καιρό, αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσο καλή είναι.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246

Την έχετε δοκιμάσει ακόμα; Την έχω στα μάτια μου εδώ και αρκετό καιρό, αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσο καλή είναι.
Φιλαρακι μη μενεις στις ερωτησεις χωσου στο μαρακι και πες μας
παρε παραδειγμα απο τον client δεν εχει αφησει τρυπα αγαμητη :wanker:
:wanker::wanker::wanker:
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Αυτή την εποχή ξεχωρίζω Ταλιάνα εμφανισιακα. Απ' τα θησεως,Πειραιώς 193 και Λ.Αθηνων 318.

Τώρα που ναι Αύγουστος. Μετά θα πλακώσουν οι ορδές γαμίκων.

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
24
Like
48
Πόντοι
0
Εγώ φταίω ή τα στούντιο γίνονται όλο και λιγότερο δημοφιλή; Κάθε φορά που πηγαίνω η αίθουσα αναμονής είναι πάντα άδεια. Η ποιότητα των κοριτσιών πέφτει επίσης.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Εγώ φταίω ή τα στούντιο γίνονται όλο και λιγότερο δημοφιλή; Κάθε φορά που πηγαίνω η αίθουσα αναμονής είναι πάντα άδεια. Η ποιότητα των κοριτσιών πέφτει επίσης.
Δεν φταίνε τα στούντιο,φταίει η σαβουρα που κουβαλάνε για να ρίξουν το κόστος. Αν και τελευταία κάτι βλέπω να κινείται.

Το ρίξιμο του κόστους και η λαιμαργία έφαγε την παπατζοαλυσίδα. Όλα δικά τους τα ήθελαν.

Ας πρόσεχαν.
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
1.348
Πόντοι
486
Κυκλοφόρησε μια φήμη ότι η Πωλινα που εργαζεται στην Αντιοχειας 64 ειναι η Αννα απο το μασαζ Φραντζη 2 που μετα δουλευε σαν Λιλιαν στο στουντιο 12!
Εάν προλάβω σήμερα θα πεταχτώ μια βόλτα
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά
Ευχαριστώ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.393
Πόντοι
5.946
Κυκλοφόρησε μια φήμη ότι η Πωλινα που εργαζεται στην Αντιοχειας 64 ειναι η Αννα απο το μασαζ Φραντζη 2 που μετα δουλευε σαν Λιλιαν στο στουντιο 12!
Εάν προλάβω σήμερα θα πεταχτώ μια βόλτα
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά
Ευχαριστώ
Δεν είναι φήμη…
Η Άννα είναι
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Κυκλοφόρησε μια φήμη ότι η Πωλινα που εργαζεται στην Αντιοχειας 64 ειναι η Αννα απο το μασαζ Φραντζη 2 που μετα δουλευε σαν Λιλιαν στο στουντιο 12!
Εάν προλάβω σήμερα θα πεταχτώ μια βόλτα
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά
Ευχαριστώ
Από τις φωτογραφίες πάντως δε μπορείς να βγάλεις άκρη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Από τις φωτογραφίες πάντως δε μπορείς να βγάλεις άκρη.
Ποιες φωτογραφιες βρε μαστορα, το μονο που δεν ταιριαζει με τα κοριτσια ειναι οι φωτογραφιες.
Το σαββατο που μας περασα ημουνα στην κλασικη βολτα για ευρεση κορασιδας και περασα απο τα τρια στη συγγρου με αθλιες κοπελες μεσα, μετα κασσανδρας αλλες αθλιες και εκει ρε τιποτα σε πιπινέ να βρισκω μα τιποτα. Κοιταξα και στην κατεχακης στουντιο ειχε μια καινουργια σε φωτο μπιμπελό και με το που την ειδα ξενερωσα, οχι αθλια οχι χαλια αλλα μετριοτητα ενω στις φωτο πιπινάρα.Επειτα πηγα στη φιλαδελφεια εκει στη γεφυρα να δω επισης την καινουργια αλισα, μπαινω βλεπω leyla την ηξερα την εχω βαρεθει πλεον δε μου κανει αλλα το απολυτο μοντελακι η κοπελα, παω στο διπλα για αλίσα βγαινει και καμια σχεση με τις φωτο αλλη κοπελα και μιλαμε ουτε να της μοιαζει εστω λιγο, ανταυτου βλεπω μια ψηλη κοπελα με κρεμομενα βυζια μεγαλουτσικα αλλα κρεμαγαν, κωλο κυταριτιδες πορτοκαλια και να πεφτει χάμο, αδιαφορη προς πολυυυυυυυυ αδιαφορη στο προσωπο ενταξει αντε γεια εφυγα και κατεβηκα παλι στα λιοσιων οπου γαμησα μια εκει σχετικα καλα λογω πολιτικης των μαγαζιων εκει περα και τσατσας.Κοροιδια τα στουντιο καργα λες και ειμαστε μαλακες οχι οτι δεν υπαρχουν στον χώρο αλλα λεμε για να λεμε.
Τωρα ειδα μια ταλιαναλα καπως ετσι θα ειναι σημερα στην πειραιως οπου και θα παω να τη δω απο κοντα, δειχνει καρατουμπανάρα και δεν περιμενω να ειναι ετσι σε καμια περιπτωση αλλα εστω να ειναι καπως ετσι μπιμπελάκι.Ηδομεν να ουμε
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Γενικά με αυτή την Άννα και μετέπειτα Λίλια, έχει γίνει πολύς ντόρος. Βασικά δεν την έχω πάρει, μια φορά την είχα δει στο σαλόνι του Νιρβάνα, όπου μετέπειτα η άλλη εργαζόμενη που πήρα, μου είπε τα "καλύτερα". Το θέμα είναι αν είναι το ίδιο καλή στο στούντιο, γιατί άλλο μασαζ και άλλο στούντιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom