Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 49 10
Sex Studio 113669
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Dinara έχει σουξέ και το ξέρει . Πήγα και είχε μεγάλη αναμονή . Όλοι με προγράμματα 1 ώρας κλπ κλπ . Κανόνισα με την τσα2 να έρθω σε 2 ώρες . Όταν ξαναπήγα είχε μεγάλο σαλόνι αναμονή . Με βάζει στο δωμάτιο και μου λέει εσυ είσαι μετά από 30 λεπτά . Τελικά περίμενα στο δωμάτιο πάνω από μια ώρα γιατί η Dinara μου είπε ότι ξαφνικά ήρθε πελάτης της που βιαζόταν και αποφάσισε αυτή να τον πάρει πριν από μένα !!!!
Επίσης μου έλεγε κάτι παπαριες ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες κοπέλες και κάνει ότι θέλει και κάτι κουλά ότι μιλάει με Management ( σιγά την πολυεθνική της πουτσας ) κλπ κλπ .
Είχα πληρώσει Φούλ μισή ώρα και έδωσα τόπο στην οργή . Κάνει καλά προκαρτηκα καλή πίπα και πέρασμα από τα αρχιδια . Φιλία και γλυφομουνια τα απέφυγα . Συνολικά 20 λεπτά στο δωμάτιο .
Από μένα είναι όχι γιατί έχει πάρει ψηλά τον αμανέ . Απλά μου έφυγε η περιέργεια .
Αποχωρώντας η τσατσα φανερά ντροπιασμένη μου ζήτησε συγγνώμη . Αυτό συμβαίνει όταν αφήνουν τα πορνίδια να ασχολούνται και με άλλες δουλειές πέρα από τις πίπες που είναι η ειδικότητα τους σύμφωνα με το Management ???☝️

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Dinara
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.521
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, claimain, Yatoputso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού