Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.700
Πόντοι
2.777
Αναθεμα αν καταλαβα.
ΠΑΩ Η ΔΕΝ ΠΑΩ?
όταν σου γράφω ¨ούτε φωτογραφία σου μαζί της¨ εσύ δηλαδή τι καταλαβαίνει; Ότι είναι αμφίρροπο το ματς; Θα βγεις νοκάουτ από το πρώτο δευτερόλεπτο. Αλλά όχι μόνο αυτό..., μετά θα μπεις εδώ μέσα και θα λες ότι δεν σε προειδοποιήσαμε.
Συνήθως δεν είμαι τόσο καλός, θα σε έστελνα να πας να σπάσεις τα νεύρα σου αλλά όπως σου έγραψα, το 1985 βγήκαν κάτι καλά τραγούδια κι είπα να σε σώσω.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
η Τζασμίν ήταν
απ τα πιο υπέροχα
μουνιά που έχω δει το τελευταίο διάστημα
σε στούντιο! πιπίναρος 20
μαΐων από Κολομβία όλα φυσικά
πάνω της έδωσα 100 για φουλ κατευθείαν και δεν το μετάνιωσα.
Για πες για Τζάζμιν…
Περιγραφή σώμα πρόσωπο
Σέρβις; Τα παίρνει στο στόμα; Κώλο δίνει;
Για να μην το μετανιώσουμε εμείς δηλαδή…
Φωτό παίζει κάπου;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.609
Κριτικές
13
Like
10.000
Πόντοι
2.046
Για πες για Τζάζμιν…
Περιγραφή σώμα πρόσωπο
Σέρβις; Τα παίρνει στο στόμα; Κώλο δίνει;
Για να μην το μετανιώσουμε εμείς δηλαδή…
Φωτό παίζει κάπου;
φέρνει λίγο σε αυτήν εδώ και σε πρόσωπο και σε σώμα... κώλο εννοείται οτι δε δίνει! ξέρεις καμιά
λατίνα σε στούντιο
να δίνει;; Στο στόμα τα
παίρνει αλλά
με εξτραδάκι +20
 

Συνημμένα

  • 5BED3DE1-6AF5-4A49-B9EB-05E5B22E1374.jpeg
    5BED3DE1-6AF5-4A49-B9EB-05E5B22E1374.jpeg
    160,5 KB · Εμφανίσεις: 56

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς την Μαριλια από Τριγγέτα 3;;
Αξίζει;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
φέρνει λίγο σε αυτήν εδώ και σε πρόσωπο και σε σώμα... κώλο εννοείται οτι δε δίνει! ξέρεις καμιά
λατίνα σε στούντιο
να δίνει;; Στο στόμα τα
παίρνει αλλά
με εξτραδάκι +20
Απογευματινή βάρδια; Έχουν κάνα τηλέφωνο μην τρέχουμε τσάμπα;
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
κωνσταντινουπόλεως 94 όροφος είχε 3 κοπέλες Σάρα, Τζέσικα και Τζασμίν... Μάγκες η Τζασμίν ήταν
απ τα πιο υπέροχα
μουνιά που έχω δει το τελευταίο διάστημα
σε στούντιο! πιπίναρος 20
μαΐων από Κολομβία όλα φυσικά
πάνω της έδωσα 100 για φουλ κατευθείαν και δεν το μετάνιωσα. αγγλικά δε μιλάει ακόμα αλλά
με σπαστά ισπανικά τα ψιλοβρήκαμε... ΟΡΜΑΤΕ
Αδερφέ τι ώρα πήγες?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Ούτε Σάρα ούτε Τζέσσικα ούτε Τζάσμιν στο 94… μια Χριστίνα και μια Σίσσυ και οι δύο μπαλότσες… απογευματινή βάρδια… τους έλεγα για Τζάσμιν και κάναν τις Κινέζες…
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Ούτε Σάρα ούτε Τζέσσικα ούτε Τζάσμιν στο 94… μια Χριστίνα και μια Σίσσυ και οι δύο μπαλότσες… απογευματινή βάρδια… τους έλεγα για Τζάσμιν και κάναν τις Κινέζες…
Εισαι πολύ κοντά εκεί που σου έχω στείλει σε πμ για να ρεφάρεις
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Επιστροφή Ντινάρας,το σκίνι πιπίνι και επίσκεψη πρώτη φορά. Σούπερ σέρβις. Στο πενηντάρι πηρα τσιμπούκι ακαποτο, φιλιά κάργα.

Ξεκινάει με φτύσιμο στο πουλί και τσιμπούκι ακαποτο. Πέρασμα και αρχιδιων . Κοντεψα να χύσω.

Δύο στάσεις ακολούθησαν . Την έβαλα πρώτα από πάνω ,πήγαινε το φιλί σύννεφο με λίγη γλώσσα κιολας. Σε μια φάση σταματάει το χοροπηδημα πάνω κάτω και έκανε ένα κόλπο,έσφιγγε επίτηδες τους μυς του μουνιού της στο πουτσοκέφαλο.

Μετά ακολούθησε ιεραποστολικό,όπου η Ντιναρα μου χουφτωνε τα κωλομερια.

Ρέστα έδωσε η Ντιναρα σε σέρβις. Πολύ καιρο είχα να δω τέτοιο.

Όμως . Υπάρχει ένα μεγάλο όμως . Μου είπε ότι αυτά είναι χαριστικά και ότι κανονικά είναι σε μεγαλύτερο προγραμμα.

Την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ η Ντιναρα ,αν και δεν είχα πάει,σύμφωνα με αυτά που άκουσα τα είχε στάνταρ στο απλό. Τώρα μιλάει για μεγάλα προγράμματα.

Ας επιβεβαιώσει κάποιος αν συνεχίζει το ίδιο τροπάριο ή άλλαξε ρότα γιατί οι μοναχοφάηδες την προηγούμενη φορά που είχε έρθει τα κραταγαν κρυφά αυτά για τη Ντιναρα μην χάσουν τη νύφη.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Έχει τσεκάρει κάνεις το κοκκινομαλικο καυλακι που παίζει τώρα στο Κασσάνδρας 8γ;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Οσοι αναζητατε την περιβοητη Καταλεγια θα βρισκεται στο Lamour σημερα ετοιμαστε το πουλμαν :wanker::wanker::wanker:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Έχει τσεκάρει κάνεις το κοκκινομαλικο καυλακι που παίζει τώρα στο Κασσάνδρας 8γ;
Και εγώ αυτή την απορία έχω..
Σε ενα περασμα που χα κανει την ειδα, καλη ηταν , δεν μπηκα ομως οποτε δε γνωριζω για υπηρεσιες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Επιστροφή Ντινάρας,το σκίνι πιπίνι και επίσκεψη πρώτη φορά. Σούπερ σέρβις. Στο πενηντάρι πηρα τσιμπούκι ακαποτο, φιλιά κάργα.

Ξεκινάει με φτύσιμο στο πουλί και τσιμπούκι ακαποτο. Πέρασμα και αρχιδιων . Κοντεψα να χύσω.

Δύο στάσεις ακολούθησαν . Την έβαλα πρώτα από πάνω ,πήγαινε το φιλί σύννεφο με λίγη γλώσσα κιολας. Σε μια φάση σταματάει το χοροπηδημα πάνω κάτω και έκανε ένα κόλπο,έσφιγγε επίτηδες τους μυς του μουνιού της στο πουτσοκέφαλο.

Μετά ακολούθησε ιεραποστολικό,όπου η Ντιναρα μου χουφτωνε τα κωλομερια.

Ρέστα έδωσε η Ντιναρα σε σέρβις. Πολύ καιρο είχα να δω τέτοιο.

Όμως . Υπάρχει ένα μεγάλο όμως . Μου είπε ότι αυτά είναι χαριστικά και ότι κανονικά είναι σε μεγαλύτερο προγραμμα.

Την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ η Ντιναρα ,αν και δεν είχα πάει,σύμφωνα με αυτά που άκουσα τα είχε στάνταρ στο απλό. Τώρα μιλάει για μεγάλα προγράμματα.

Ας επιβεβαιώσει κάποιος αν συνεχίζει το ίδιο τροπάριο ή άλλαξε ρότα γιατί οι μοναχοφάηδες την προηγούμενη φορά που είχε έρθει τα κραταγαν κρυφά αυτά για τη Ντιναρα μην χάσουν τη νύφη.
ρεε φίλε γιατί το καις το κορίτσι? θα τρέχουν όλοι να ζητάνε ακα στο 50ρικο... άσε που θάχει ουρά μέχρι το Κίεβο...
στο πρώτο ποστ σου κιόλας? μας βάζεις σε σκέψεις.... μετά μην απορείτε που η Ντινάρα χθες ΔΕΝ ήταν στο πρόγραμμα!
 

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Επιστροφή Ντινάρας,το σκίνι πιπίνι και επίσκεψη πρώτη φορά. Σούπερ σέρβις. Στο πενηντάρι πηρα τσιμπούκι ακαποτο, φιλιά κάργα.

Ξεκινάει με φτύσιμο στο πουλί και τσιμπούκι ακαποτο. Πέρασμα και αρχιδιων . Κοντεψα να χύσω.

Δύο στάσεις ακολούθησαν . Την έβαλα πρώτα από πάνω ,πήγαινε το φιλί σύννεφο με λίγη γλώσσα κιολας. Σε μια φάση σταματάει το χοροπηδημα πάνω κάτω και έκανε ένα κόλπο,έσφιγγε επίτηδες τους μυς του μουνιού της στο πουτσοκέφαλο.

Μετά ακολούθησε ιεραποστολικό,όπου η Ντιναρα μου χουφτωνε τα κωλομερια.

Ρέστα έδωσε η Ντιναρα σε σέρβις. Πολύ καιρο είχα να δω τέτοιο.

Όμως . Υπάρχει ένα μεγάλο όμως . Μου είπε ότι αυτά είναι χαριστικά και ότι κανονικά είναι σε μεγαλύτερο προγραμμα.

Την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ η Ντιναρα ,αν και δεν είχα πάει,σύμφωνα με αυτά που άκουσα τα είχε στάνταρ στο απλό. Τώρα μιλάει για μεγάλα προγράμματα.

Ας επιβεβαιώσει κάποιος αν συνεχίζει το ίδιο τροπάριο ή άλλαξε ρότα γιατί οι μοναχοφάηδες την προηγούμενη φορά που είχε έρθει τα κραταγαν κρυφά αυτά για τη Ντιναρα μην χάσουν τη νύφη.
Σε ποιο Studio την επισκέφθηκες; Καθώς δεν είχε κάτι στο πρόγραμμα της πλέον
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Ξέρουμε τι θα γίνει το ντεπαρι;bdsm ξενοδοχείο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom