Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
η ¨επισκεψιμότητα¨ του νήματος τις Τετάρτες αποκτά σημαντική ροπή.

Μάγκες επισκέπτες, ένα είναι το άστρο του αγοραίου σήμερα, Άρτεμις. Τρέξτε.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
η ¨επισκεψιμότητα¨ του νήματος τις Τετάρτες αποκτά σημαντική ροπή.

Μάγκες επισκέπτες, ένα είναι το άστρο του αγοραίου σήμερα, Άρτεμις. Τρέξτε.
Τρίτη...όχι Τετάρτη...
 

Mr Spock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
625
Πόντοι
301
Και για να μην μιλάμε συνέχεια για τα ίδια,αυτό το πατούRι που ακούει στο όνομα Μαρίλια χρίζει επισκέψεως.

Αύριο στο Κασσάνδρας 4β 19.00-05.00 λέει.

large-33809e2532b406017dd9e1df3ec6d2cf-transformed.png
Καλος πάτος η Μαριλια αλλά θα είναι μέσα καλή...;η απλά ομορφιά...;
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
άμα σου κάνει κέφι δοκίμασε,
αυτό που έγραψα είναι ότι με τέτοιο σωματότυπο
εγώ δεν πληρώνω για να μην την ξεμουνιάσω.
Αν τώρα έχει μα-μου-μη θα ξενερώσω και θα είναι πεταμένα φράγκα.
Συμφωνώ εκτός από το ξεμουνιασμα εμένα και εσένα περιμένουν αυτές για να τις ξεμουνιασουμε.. Χωνα είναι όλες τι να ξεμουνιασεις ρε φιλε
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Όταν στο σαλόνι πουτανας παίρνεις νούμερο για να καταθέσεις το τι έπεται είναι δεδομένο. Κρέμα κάργα ,μηχανικά και τυποποιημένα όλα με ISO και βιασύνη για να εξυπηρετηθουν και οι άλλοι.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Όταν στο σαλόνι πουτανας παίρνεις νούμερο για να καταθέσεις το τι έπεται είναι δεδομένο. Κρέμα κάργα ,μηχανικά και τυποποιημένα όλα με ISO και βιασύνη για να εξυπηρετηθουν και άλλοι.
Οι επισκεπτες φταινε :2funny:
:2funny:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Αυτήν εδώ την έχει δει κανείς?

https://*****/en/StudioWorker/10141-Valeria
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Διερχόμενος και ένεκα επείγουσας ανάγκης για άδειασμα πήγα Νίνα στο Κιφησου 30.

Κοντούλα,1.65 ,χωρίς τα ψιλοτακουνα, λεπτή ,καστανόξανθα, μαλλιά,βυζιά πλαστικά, 3.5 μάλλον ,καλής ποιότητας στην αφή και αρκετά αποδεκτά στην όψη και κωλαρακι. Και το δέρμα ωραίο.Προσωπο μέτριο,όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Άρχισε να μιλάει μόλις μπήκε ,έδειξε δεκτική και ομιλιτικη στην αρχη,με χαλαρές κινήσεις ,εγώ μαζεύτηκα γιατί έχω τις μαύρες μου ,δεν έκανε κάτι ιδιαίτερο,δέχτηκε αλλαγές 3ων στάσεων χωρίς μα και μου.

Διατηρώ επιφύλαξη για απόδοση ,ίσως έφταιγα και εγώ εν μέρει που ήμουν μαζεμένος.

Εμφανισιακά μπροστά στη μπαζίλα που κυκλοφορεί, άνετα δίνεται το 50αρι.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
Συμφωνώ εκτός από το ξεμουνιασμα εμένα και εσένα περιμένουν αυτές για να τις ξεμουνιασουμε.. Χωνα είναι όλες τι να ξεμουνιασεις ρε φιλε
δεν έχω πρόβλημα με κρεμες και τέτοια, είμαι φαρδύς, συνήθως ενθουσιάζονται, τουλάχιστον όσες δεν είναι γκαριόλες εντελώς. Οπότε το χωνί δε με απασχολεί, αλλά η ξενέρα όταν μπαίνω και το σώμα γίνεται με πλάτη Γκαμήλας.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Διερχόμενος και ένεκα επείγουσας ανάγκης για άδειασμα πήγα Νίνα στο Κιφησου 30.

Κοντούλα,1.65 ,χωρίς τα ψιλοτακουνα, λεπτή ,καστανόξανθα, μαλλιά,βυζιά πλαστικά, 3.5 μάλλον ,καλής ποιότητας στην αφή και αρκετά αποδεκτά στην όψη και κωλαρακι. Και το δέρμα ωραίο.Προσωπο μέτριο,όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Άρχισε να μιλάει μόλις μπήκε ,έδειξε δεκτική και ομιλιτικη στην αρχη,με χαλαρές κινήσεις ,εγώ μαζεύτηκα γιατί έχω τις μαύρες μου ,δεν έκανε κάτι ιδιαίτερο,δέχτηκε αλλαγές 3ων στάσεων χωρίς μα και μου.

Διατηρώ επιφύλαξη για απόδοση ,ίσως έφταιγα και εγώ εν μέρει που ήμουν μαζεμένος.

Εμφανισιακά μπροστά στη μπαζίλα που κυκλοφορεί, άνετα δίνεται το 50αρι.
Επρεπε να ρθει δηλαδη το πασχα για να γαμησεις εσυ? :2funny:
@Helluvatime
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Πάω κόντρα στο ρεύμα. Τώρα, μια φορά το χρόνο, που θυμούνται ολοι να το παίξουν άγιοι, εγώ πηγαίνω στις πουτανες.
Εγώ κάποτε βόλταρα στα Κασσάνδρας Μεγάλη Παρασκεύη την ώρα του Επιταφίου,δεν έβλεπα κίνηση, χτυπάω σε ένα μαγαζί, μου ανοίγει μια τσατσά μου λέει "Ξένος είσαι?" "Οχι Ελληνας είμαι" της απαντάω "Γιατί?" "Μα καλά δεν ξέρεις τι μέρα είναι!" μου λέει με έκπληξη, είναι και θρήσκες μάλλον οι πόρνες. Και αφού δεν έβρισκα που να γαμήσω, ακολούθησα έναν επιτάφιο που συνάντησα εκεί κοντά.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Πηγα ειδα τη περιβοητη Μαριλια στο κασ.4 με τη κωλαρα στη φωτο πλατη που καθεται , ελληνιδα ειναι αλλα ακυρο πανηγυρικο απο εμφανιση . Μικρο ασακι βυζι , κοντουλα μονοκομματο σκαρι χωρις καμπυλες , κορμος με πιασιματα , οχι σφιχτος , αγυμναστος με χαλαρη επιδερμιδα κ ελαφρως πεσμενο κωλι με φατσα μετριοτατη


άμα σου κάνει κέφι δοκίμασε,
αυτό που έγραψα είναι ότι με τέτοιο σωματότυπο
εγώ δεν πληρώνω για να μην την ξεμουνιάσω.
Αν τώρα έχει μα-μου-μη θα ξενερώσω και θα είναι πεταμένα φράγκα.
Μπαρμπι με σεξουλιαρικο προσωπο κ ελαφρως πεσμενα 2αρια βυζια κ κωλο , οκ φακαμπλ material αλλα ψυγειο στο δωματιο , δεν αφηνει να ακουμπησεις ουτε καν βυζια και ξεπετα ολκης . Μεγαλη φολα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Εγώ κάποτε βόλταρα στα Κασσάνδρας Μεγάλη Παρασκεύη την ώρα του Επιταφίου,δεν έβλεπα κίνηση, χτυπάω σε ένα μαγαζί, μου ανοίγει μια τσατσά μου λέει "Ξένος είσαι?" "Οχι Ελληνας είμαι" της απαντάω "Γιατί?" "Μα καλά δεν ξέρεις τι μέρα είναι!" μου λέει με έκπληξη, είναι και θρήσκες μάλλον οι πόρνες. Και αφού δεν έβρισκα που να γαμήσω, ακολούθησα έναν επιτάφιο που συνάντησα εκεί κοντά.
Πηγα ειδα τη περιβοητη Μαριλια στο κασ.4 με τη κωλαρα στη φωτο πλατη που καθεται , ελληνιδα ειναι αλλα ακυρο πανηγυρικο απο εμφανιση . Μικρο ασακι βυζι , κοντουλα μονοκομματο σκαρι χωρις καμπυλες , κορμος με πιασιματα , οχι σφιχτος , αγυμναστος με χαλαρη επιδερμιδα κ ελαφρως πεσμενο κωλι με φατσα μετριοτατη



Μπαρμπι με σεξουλιαρικο προσωπο κ ελαφρως πεσμενα 2αρια βυζια κ κωλο , οκ φακαμπλ material αλλα ψυγειο στο δωματιο , δεν αφηνει να ακουμπησεις ουτε καν βυζια και ξεπετα ολκης . Μεγαλη φολα
Θα πεσει φωτια να σας καψει αμαρτωλοι που γαματε μεγαλη εβδομαδα :2funny::2funny::2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.170
Κριτικές
18
Like
16.139
Πόντοι
4.546
Θα πεσει φωτια να σας καψει αμαρτωλοι που γαματε μεγαλη εβδομαδα :2funny::2funny::2funny:
Της λες τις άγιες φράσεις "σκύψε ευλογημένη" και "μετάλαβε", οπότε, ουδεμία αμαρτία τέκνον μου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom